Cechovni pozemek

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
DejvkoB
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 11. říj 2016 19:04:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Cechovni pozemek

Příspěvek od DejvkoB » pon 14. srp 2017 18:00:22

Ahoj,

Dnes jsem si projížděl modrou říši ( hlavní město ) a asi z 20 pozemku tam jsou 3 aktivní cechy co je vlastní. Některý pozemky vlastní cech jehož boss má permanentní ban. Podle mě bych tyto pozemky zrušil, aby tam bylo místo pro aktivní cechy. :-)

Jaký názor máte vy? :-)

Uživatelský avatar
Diabolkaa
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 185
Registrován: ned 31. říj 2010 8:40:32
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od Diabolkaa » pon 14. srp 2017 18:28:41

Spíše než samotné pozemky by především potřeboval ohromné úpravy celý cechovní systém. :D

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od Anderson » pon 14. srp 2017 20:12:32

Diabolkaa píše:Spíše než samotné pozemky by především potřeboval ohromné úpravy celý cechovní systém. :D
Úplne súhlasím, za celú dobu čo hrám metin som sa minimum času zdržiaval v nejakých cechoch z toho dôvodu, že je to úplne na prd a hráčovi to prakticky nemá moc čo ponúknuť (jedine keď tam sú fajn ľudia, ale taký cech sa mi podaril veľmi ojedinele nájsť, bohužiaľ táto výhoda sa nedá pripísať výhodám cechu, pretože to nezabezpečuje cech, ale ľudia) takže ani nemám nejaký dôvod byť v cechu, jediná vec ktorá ma na cechoch bavila boli války cechov (ktoré ako tak frčali asi 4 roky dozadu) vtedy to bolo super a aj menšie cechy si dokázali merať sily, teraz ale bohužiaľ sú cechy úplne k ničomu a 95% nových cechov sa ani neudrží a do týždňa zaniknú. Bolo by dobré to nejako oživiť, ale nemám jediný nápad, ktorý by nejako pomohol oživiť cechy a celkovo cechový systém, takže bohužiaľ s tým nijako nedokážem pomôcť..
ende

DejvkoB
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 11. říj 2016 19:04:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od DejvkoB » pon 14. srp 2017 20:23:37

Největší problém je, ze nejsou ty války. Jinak cech nemá stejně žádný smysl. Ale ty pozemky jsou zabite úplně. :-D

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 651
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 386 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od schvarz » pon 14. srp 2017 21:59:23

Diabolkaa píše:Spíše než samotné pozemky by především potřeboval ohromné úpravy celý cechovní systém. :D
^^ This.

Absolutně souhlasím s předělávkou cechovního systému. Momentálně využívám cech tak, že chci mít hezký logo a nápis u jména, kly u koně na hlavní postavě, hnědý koně na altech. Cizí cechy využívám na platnéře, klenotníky, zbrojíře a tavbu. A tam to pro mě hasne. Z tý hry se tak trochu stal single player v mnohých ohledech. Škoda, že není ve hře víc obsahu, který vyžaduje početnější skupinu lidí. Rokle, věž a války říší (to se ještě jedná o neorganizovanej kekel lidí) podle mě moc nestačí. Rozhodně by bylo fajn přidat něco (obsah, lokaci), na co dosáhne velká část hráčů, bude to pro ně výhodný se toho účastnit, nepůjde to vysolovat a podobně. :D

Uživatelský avatar
Malchus
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pon 26. črc 2010 10:00:56
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 381 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od Malchus » pon 14. srp 2017 22:59:58

Je to pravda, cech je úplně nanic. Podle mě je hlavním posláním cechů (guild, klanů) spolupráce, ale v metinu vlastně lidi ani spolupracovat nechtějí...
Obrázek

Arstee
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: pon 05. čer 2017 18:27:53

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od Arstee » pon 14. srp 2017 23:26:59

Malchus píše:Je to pravda, cech je úplně nanic. Podle mě je hlavním posláním cechů (guild, klanů) spolupráce, ale v metinu vlastně lidi ani spolupracovat nechtějí...

nechcú spolupracovať lebo ani nemusia.. každý si tu spraví xy postáv 100% buffa a všetko si zvláda sám.. myslím, že problém bude v tom

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od Anderson » úte 15. srp 2017 7:20:29

Malchus píše:Je to pravda, cech je úplně nanic. Podle mě je hlavním posláním cechů (guild, klanů) spolupráce, ale v metinu vlastně lidi ani spolupracovat nechtějí...
Vzhľadom na to, že hra ako taká síce MMORPG je, ale už od počiatkov vôbec nie je na spoluprácu prispôsobená ako iné MMORPG, tak bohužiaľ taká maličkosť, akou je spolupráca (konkrétne v tejto hre) je viacmenej úplne zbytočná, vzhľadom na to, že v tom nie je žiadna výhoda (skôr nevýhoda) tak ani nejde o to, že nechcú spolupracovať, ale že sa im neoplatí spolupracovať, čisto príklad len ten swamp - ak človek chodí sám s dropom + buffom, zarobí (len ako príklad) 1kkk za tú hodinu a pol, ale ak by šiel ešte s niekym, že jeden by bol drop, jeden by bol buff, každý by si z nich odniesol 500kk, aj keď tam strávaili rovnakú hodinu a pol, ako tí čo tam chodia sami, pre ľudí, ktorí nemajú na hru toľko času, tým pádom keď už tu sú, tak chcú využiť maximum z toho času, určite sa im neoplatí chodiť swamp s niekym iným.. Swamp je len príklad, dá sa to preniesť do akejkoľvek inej lokácie.. Bohužiaľ Slováci a Česi sú už len zo všeobecnosti otrasné národy, ktorí si závidia aj nos medzi očami a nedajbože sa jeden má lepšie než druhý, to už je úplná katastrofa.. A tak rovnako to platí aj na českých a slovenských serveroch metinu...Takže jediná možnosť ako donútiť ľudí spolupracovať je, dať im nejaký pádny dôvod, prečo by mali spolupracovať, nejakú výhodu ktorú reálne dostanú, keď budú spolupracovať...
Aspoň teda takto to vidím ja.. Lenže na to aby sa nejako dala urobiť spolupráca, aby to ľudia neobchádzali by sa dalo urobiť jedine takým spôsobom,
že by nemohlo byť v súčasnom čase otvorených viac okien.. čo ale zachádzam už úplne niekam inam, než o čom táto téma je, skôr som len chcel Malchusovi vysvetliť pointu, ktorá mu asi unikla..
ende

Uživatelský avatar
Davisss
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 89
Registrován: čtv 21. dub 2011 20:19:10
Bydliště: Poblíž Prahy
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od Davisss » úte 15. srp 2017 13:19:06

Tady návrh pro osvěžení :) viewtopic.php?f=59&t=119952

jfz
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: pát 22. dub 2011 15:18:30
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování

Re: Cechovni pozemek

Příspěvek od jfz » čtv 17. srp 2017 1:57:17

najdu někde info o aktuálním stavu v červené říši ?
dík

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ schvarz « úte 3:39 pm »
@Mionix,  No to je mazec!
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:

Who is chatting

offline Clusive 
offline Hakan 
offline Mionix 
offline Tiwia 
offline Yuminka