Jakou postavu do malé svaté?

Diskuze o všech ostatních koutech velkolepého císařství.
Uživatelský avatar
Morfik
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30. čer 2011 14:02:51
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Morfik » stř 06. čer 2012 16:05:06

No to vis nekomu jde jen o CB a ne o zabavu:))
Mansari, že ty to řikáš ty kterej jen ustřeluje ostatním cb lukem a když máš dýky, tak nedáš an půlku :) takže si udělejte dagera jako mansari vemte luk a jen ustřelujete cb tim uděláte nejvíc nebo pak šaman healer

EDIT: Zase? Ja si skutecne zacnu delat carky, kdo kde meni tema v osobni napadani. Nemate Mansariho rad? Vyborne, tak si to reste ve hre (cechovni valky, valky risi...), zde na foru na to neni nikdo zvedavy.
Alea
[td][url=http://imageshack.us/photo/my-images/822/beznzvuqnq.jpg/][img]http://img822.imageshack.us/img822/4395/beznzvuqnq.jpg[/img]
BrruceLee
ShinsooNinja - Archer112 LvL
[/url][/td][td]
Bio-Úlomky
[/td][td]Zručnost-M2
Karma-16[/td][tr][td]
Obrázek
[/td][td]
Game for Fun
[/td][td]----[/td][/tr][/table]
Proč nerostu na LVL? Jednoduché!- není proč expit :)
Obrázek

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od lordsword » stř 06. čer 2012 16:06:36

Morfik píše:
No to vis nekomu jde jen o CB a ne o zabavu:))
Mansari, že ty to řikáš ty kterej jen ustřeluje ostatním cb lukem a když máš dýky, tak nedáš an půlku :) takže si udělejte dagera jako mansari vemte luk a jen ustřelujete cb tim uděláte nejvíc nebo pak šaman healer
neco sem ti snad psal ne?Zase se snazis vyvolat hadku.Bud si nemocnej nebo nevim.
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Fufenka12
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 159
Registrován: pát 10. úno 2012 18:05:43
Bydliště: Jinno - OneEsprit
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Fufenka12 » stř 06. čer 2012 16:32:16

Heal ;)

Uživatelský avatar
Xiri
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 266
Registrován: čtv 17. úno 2011 17:04:35
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 90 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Xiri » stř 06. čer 2012 16:35:49

anton17 píše:Poradte jakou postavu mam mít do male svate šamana heala 92 nebo ninju 95 daggera ???


Děkuji za odpovědi ;););)

Edit: Upřesněn název tématu.
/Script
já nemám žádnou a překvapivě žiju :mrgreen:
ale já bych udělala asi healera nebo BM suru :mrgreen:
PO 11 LETECH JSEM ZASE VE HŘE. :heart:
Xiri - dagger - 134 lv
Korialstrasz - dračí šaman - 123 lv
WarDogs
Jinno.

Secreat2
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 50
Registrován: ned 18. pro 2011 12:16:19
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Secreat2 » stř 06. čer 2012 16:36:28

JEŽIŠI Megac PROBUĎ SE! OPRAVDU SI MYSLÍŠ, ŽE JE NORMÁLNÍ OBNOVOVAT 2 MĚSÍCE STARÉ TÉMATA? NECHÁPU, TO SI CHCEŠ DĚLAT HODNOST NEBO CO JAKO?

VY OSTATNÍ SAMOZŘEJMĚ HNED MUSÍTE ODEPSAT, CO KDYŽ SE TŘEBA AUTOR PO 2 MĚSÍCECH ROZHODL ???

Caps Lockem jsem to napsal schválně... :roll: :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Rusila
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 171
Registrován: pon 06. pro 2010 3:57:52
Bydliště: Svatá :-)
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Rusila » pát 08. čer 2012 5:16:47

lordsword píše:
slusnej píše:
lordsword píše:udelejte si WP suru a i s talimanama a diky trapnemu zrusku sejmete kazdyho na ranu.Rusila vam to potvrdi,beha tam s nim::D
:idea: To by mě teda moc nebavilo jinak dělej toho archera nebo shamanka nebudeš litovat
No to vis nekomu jde jen o CB a ne o zabavu:))

No jako Mansary já těch cb tam s toho moc nemám pač wp není žádný zběrač cb ;) Já třeba zabiju, ale sebere bm co tam kolem mě věčně pobíhaj, ale to je mi tak šumak až na případy když se tím ještě chlubí :)
A když se to veme surawp je am excelentí zruško za 7k,prst s průnikem za 10k a vír za dalších 7k, ovšem padají někdy i menši čísla mnohdy 2x či 3x větší.Ono je to je jasné Bs nechrání před zrůškem,nemaj biology většina ani zuby :lol: tak je to v cajku pro wp suru alá svatá jak dělaná :)
Takže zakladately bych poradila i tu wp surku ;)

PS:i když tohle téma je starší mohlo by posloužit i ostatním co se rozhodují a ti co tu radí třeba bm suru, tak musí potencionální hráč za bm počitat stím, že bm pokud nemá dobré věci už není takový gangster bez temné ;) To samé i heal moc dobře neběhá a háže kouzla s diskotékou na hlavě ;)
Obrázek

Belichar
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 183
Registrován: ned 01. srp 2010 2:54:03
Bydliště: TheAvenues
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Belichar » pát 08. čer 2012 6:41:13

Morfik píše:
No to vis nekomu jde jen o CB a ne o zabavu:))
Mansari, že ty to řikáš ty kterej jen ustřeluje ostatním cb lukem a když máš dýky, tak nedáš an půlku :) takže si udělejte dagera jako mansari vemte luk a jen ustřelujete cb tim uděláte nejvíc nebo pak šaman healer

EDIT: Zase? Ja si skutecne zacnu delat carky, kdo kde meni tema v osobni napadani. Nemate Mansariho rad? Vyborne, tak si to reste ve hre (cechovni valky, valky risi...), zde na foru na to neni nikdo zvedavy.
Alea
Ty máš co říkat, když tě vidím ve válce tak taky jen střílíš a jednou za minutu hodíš kouzlo, seš taky rádoby lukař, ale občas dáš kouzlo nic víc.

Uživatelský avatar
Rusila
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 171
Registrován: pon 06. pro 2010 3:57:52
Bydliště: Svatá :-)
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Rusila » sob 09. čer 2012 5:06:32

Ještě jedna věc, lukař je uplně na nic a sama kdyby si mohla vybrat o rok apul zpět tak vyberu dagerku nnebo suru wp.
A proč? Si vem opačko je naprosto k nišemu,zasekává se,má dlouhou animaci a když se zasekne tak do tebe bušá klído i 20 vteřín a můžeš jen elikovat a hledět jak do tebe solí skil za skilem, saggiho tohle nezajímá pač lukaři sou trpěná postava kterou on na servru nepotřebuje ;) :o :shock:
Mimochodem to dokazal kadencí šípu ohnivich i otravenych kde je srovnatelnost utoku jak u dreva.Nebo jak ppoznamenal Kapkarosy, že dokáže vystřelit real s luku rychlej jak ve hře.Ouha vyzkousela sem svuj sportovní luk bez míření a fakt mě kapka pravdu....
Obrázek

WEExMAN
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: ned 01. dub 2012 15:41:46
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od WEExMAN » sob 09. čer 2012 5:25:11

Rusila píše:
No jako Mansary já těch cb tam s toho moc nemám pač wp není žádný zběrač cb ;) Já třeba zabiju, ale sebere bm co tam kolem mě věčně pobíhaj, ale to je mi tak šumak až na případy když se tím ještě chlubí :)
A když se to veme surawp je am excelentí zruško za 7k,prst s průnikem za 10k a vír za dalších 7k, ovšem padají někdy i menši čísla mnohdy 2x či 3x větší.Ono je to je jasné Bs nechrání před zrůškem,nemaj biology většina ani zuby :lol: tak je to v cajku pro wp suru alá svatá jak dělaná :)
Takže zakladately bych poradila i tu wp surku ;)

PS:i když tohle téma je starší mohlo by posloužit i ostatním co se rozhodují a ti co tu radí třeba bm suru, tak musí potencionální hráč za bm počitat stím, že bm pokud nemá dobré věci už není takový gangster bez temné ;) To samé i heal moc dobře neběhá a háže kouzla s diskotékou na hlavě ;)
Já bych chtel dodat, ze heal se ti vyplati nejvice vem si ze Rusila ma dejme tomu nejlepsi vybavu do male svate proto udrzi, pokud to nehrajes tak dlouho jak ona nebo tak nejak myslim ze jak na tebe nabehnou vice lidi a nemas jakoze fakt luxusni vybavu tak neudrzis,
Ja mam healera 95 ( Goetronjx ) a musim rict ze nevim jak, ale celkem beru + dost vydrzim (skoro vse diky Healu)+celkem solidni vybava. WP sice bere ale jak nemas obrany a biologa tak koncis drive nez si zacal, a kcemu je ti brat 10 k kdyz lehnes na 3 skily.
Takze moje rada je pokud neams luxus vybavu tak hrej za Healera v horsim pripade za BM suru. Pokud uz mas lepsi vybavu tak se pust do ostatnich(hlavne ne lukare). Pokud ti jde o CB tak poradim BM, beham po svate hazim za 10 k jak nic prijde BM 70 bum duch a je to jehho a pise o sobe jakej je pan, pokud hrajes pro zabavu myslim ze kazda postava ma neco do sebe.
Mozna si par lidi vzpomene na mne v maly svaty myslim ze obzvlast Rusila
a ptvrdi je jak jedes na CB tak hrej za BM zapni ducha a jen stuj(CB mas jiste)
S pozdravem Goetronjx.

Uživatelský avatar
Rusila
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 171
Registrován: pon 06. pro 2010 3:57:52
Bydliště: Svatá :-)
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Jakou postavu do malé svaté?

Příspěvek od Rusila » sob 09. čer 2012 5:46:48

WEExMAN píše:
Rusila píše:
No jako Mansary já těch cb tam s toho moc nemám pač wp není žádný zběrač cb ;) Já třeba zabiju, ale sebere bm co tam kolem mě věčně pobíhaj, ale to je mi tak šumak až na případy když se tím ještě chlubí :)
A když se to veme surawp je am excelentí zruško za 7k,prst s průnikem za 10k a vír za dalších 7k, ovšem padají někdy i menši čísla mnohdy 2x či 3x větší.Ono je to je jasné Bs nechrání před zrůškem,nemaj biology většina ani zuby :lol: tak je to v cajku pro wp suru alá svatá jak dělaná :)
Takže zakladately bych poradila i tu wp surku ;)

PS:i když tohle téma je starší mohlo by posloužit i ostatním co se rozhodují a ti co tu radí třeba bm suru, tak musí potencionální hráč za bm počitat stím, že bm pokud nemá dobré věci už není takový gangster bez temné ;) To samé i heal moc dobře neběhá a háže kouzla s diskotékou na hlavě ;)
Já bych chtel dodat, ze heal se ti vyplati nejvice vem si ze Rusila ma dejme tomu nejlepsi vybavu do male svate proto udrzi, pokud to nehrajes tak dlouho jak ona nebo tak nejak myslim ze jak na tebe nabehnou vice lidi a nemas jakoze fakt luxusni vybavu tak neudrzis,
Ja mam healera 95 ( Goetronjx ) a musim rict ze nevim jak, ale celkem beru + dost vydrzim (skoro vse diky Healu)+celkem solidni vybava. WP sice bere ale jak nemas obrany a biologa tak koncis drive nez si zacal, a kcemu je ti brat 10 k kdyz lehnes na 3 skily.
Takze moje rada je pokud neams luxus vybavu tak hrej za Healera v horsim pripade za BM suru. Pokud uz mas lepsi vybavu tak se pust do ostatnich(hlavne ne lukare). Pokud ti jde o CB tak poradim BM, beham po svate hazim za 10 k jak nic prijde BM 70 bum duch a je to jehho a pise o sobe jakej je pan, pokud hrajes pro zabavu myslim ze kazda postava ma neco do sebe.
Mozna si par lidi vzpomene na mne v maly svaty myslim ze obzvlast Rusila
a ptvrdi je jak jedes na CB tak hrej za BM zapni ducha a jen stuj(CB mas jiste)
S pozdravem Goetronjx.

No ěkně si napsal i stim vyzíraním pokud chces mit moc cb chod kolem nas...
ja jako wp mam minimalne a vůbec mito nevadi.
Obrázek

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt

Who is chatting