jaderity

Diskuze o rozlehlé zemi s Kouzelným sadem, které dominuje Keskiro spolu s jeho starším bratrem Askerem.
Uživatelský avatar
MadWizard
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 339
Registrován: pát 15. čer 2012 15:48:45
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

jaderity

Příspěvek od MadWizard » pon 30. lis 2015 4:46:45

Dobre ranko uz 2 x som robil ja derity pri q 4 z 23 a a skus te hadat kolko mi padlo ??? po 2 kusy mi to pada som zvedavy ci to takto pojde dalej som tam cim najskor a ako som vyhlasil ten enta je na dve veci tak to i je celejaderity treba po ne behat jak pometeny i tak to je nastavene nech tam ti to zabere cely den

vsak to neni mozne aby pre 4 q som bol v enta 35 krat?? a to nepocitam ducha , neni to troška moc??

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: jaderity

Příspěvek od Mithra » pon 30. lis 2015 5:03:36

Evidentně děláte něco špatně. Zkuste si přečíst rady od hráčů, kteří byli ochotní se zde na foru o správný postup podělit.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Janko.Tlcik
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 328
Registrován: stř 02. úno 2011 16:17:22
Bydliště: Nové Zámky
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: jaderity

Příspěvek od Janko.Tlcik » pon 30. lis 2015 6:38:49

ahoj.
Spoiler:
predtým kým odklikneš u lovca prebratie třaskaviny si s inou postavou nájdi (najlepšie na ch1) meteor ktorý budeš mať za úlohu zničiť. prakticky vždy keď si myslím že viem kde ten metin je, že ich je tam dosť a podobne a vynechám to tak skončím s málo jadeitmi. tú druhú postavu nechávam prihlásenú pri nájdenom metine-aj sa ľahšie hľadá, aj ostatní hráči keď vydia že pri tom metine už niekto je zvyčajne dajú pokoj a nesekajú ho. rozhodujúci je čas nájdenia metinu ako kdesi písal myslím Chyngmo. miesto vlastnej postavy sa dá využiť ochotný kamarát.
aby som ten čas ešte viac skrátil čas príchodu k metinu je dobré mať vehlas na maxime-viac bodov kam sa dá dostať cez teleportéra, presnejšie portovanie. pomáha aj mať rýchleho koňa, ale tam máš riziko že prehliadneš metin , prípadne ak máš fialový elik, elik vitality, prípadne kúzla ako zuřko, běžet a podobne. prípadne zvyknem zhodiť zo seba pri presune štít, uberá zvyčajne rýchlosť pohybu. pomáha najmä pri dlhých presunoch do swampu a podobne. pomáha aj využívanie príkazu /to do riadku chatu, spôsobí portovanie na respawn danej mapy.
metin keď nájdem zvyčajne zotnem do troch štvrtín, to ako veľmi načneš metin ti ovplyvní čas po ktorý vieš zbierať jadeity kým zmiznú.

ešte pár rád:
-na malé metiny z prvého mesta sekaj zo zhodenými šperkami prípadne aj inými časťami výstroje, tie normálny hráč vyššieho levelu dá na jednu ranu, ak ho zosekáš úplne musíš na třaskavinu hľadať iný.
-metiny v oblastiach kde je veľa hráčov si radšej odlož na čaš keď ich tam bude menej-neskoršie večerné hodiny, ráno, doobedie-radšej stratiť pol dňa čakaním ako celé kolo keď nenájdeš voľný metin. platí najmä pre swamp. pri swampe ešte pred odkliknutím úlohy skontroluj či máš pri sebe krv, ak sa musíš od vstupu do swampu vracať pre krv tak si bez šance na jadeity.
- záverečný meteor v entariane. ak si vynikajúci hráč tak sa dá riešiť tak že postavou zosekávaš metin a prípadne s vybehujúcimi mobmi pomáhajú kamaráti, my zvyšní to riešime tak že metinu dáme jednu-dve rany , dáme třaskavinu a čím rýchlejšie sklikávame jadeity, na 3-5x ak si šikovný máš sklikaný potrebný počet jadeitov.
- ak sa ti nedarí a jadeity získavaš na viac krát tak na konci máš zvyčajne viac jadeitov ako potrebných 20. zvyšné si odlož do skladu na ďalšie kolá, ak máš málo miesta tak cez sklad prenes na inú, menej používanú postavu na danom účte. pri ďalších kolách vieš potom tie jadeity využiť na doplnenie počtu ak máš málo. možno si teraz hovoríš že dokončíš kolo a kašleš na to ale ak si to rozmyslíš po čase tak ti tie jadeity môžu dosť pomôcť.
- ak máš postavu ktorá má diaľkové kúzla tak metiny nič na diaľku, prípadne na konci keď chceš dať třaskavinu tak použi kúzla koňa na odtiahnutie mobov od metinu, výrazne si uľahčíš umiestnenie třaskaviny na metin.

Uživatelský avatar
Junkie
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 01. led 2015 1:13:32
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jaderity

Příspěvek od Junkie » pon 30. lis 2015 7:17:20

Ahoj doporučil bych při čekání na třaskavinu najít si patřičný meteor například s bufkou a následně se pak na ní portnout,aby jsi neztrácel čas a při ničení meteoru se snažit na co nejméně hp než do něj vlozis třaskavinu takhle to provádíme my a zatím pokaždé padlo 20 jadernitu :)

Uživatelský avatar
tyranka
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 670
Registrován: pát 13. črc 2012 12:11:45
Bydliště: KM
Dal poděkování: 262 poděkování
Dostal poděkování: 254 poděkování

Re: jaderity

Příspěvek od tyranka » pon 30. lis 2015 10:38:06

Zdravím, zde v tomto návodu je vše vypsáno, platí to jak pro první tak pro poslední.
Je to prostě o rychlosti s jakou meteor najdeš tak to tom jak rychle ho dokážeš zničit.
( sama jsem měla problém jak na meteoru 5 tak i 130- moje chyby).
viewtopic.php?f=83&t=117607
Majitelka cechu a pozemku DragonForce.
Obrázek fixi RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek150Full2xPP2xPG3+

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: jaderity

Příspěvek od Cepino » pon 30. lis 2015 11:19:13

Made ty prostě vždy máš problém, ač ostatní ho tam co ty nemají. Dvě základní podmínky pro drop 20ti jaderitů.
1.) v co nejkratší době, co ti to lovec oznámí, najít meteor a začít ho sekat. Tímto dosáhneš toho, že ti padne 20 kusů.
2.) pak ho můžeš žvýkat klidně 20 minut, ale musíš nechat co nejméně z života meteoru. To zapříčiní, že jaderity zůstanou na zemi po delší dobu a ty budeš mít čas je všechny sebrat.
Už opravdu nevím, jak ti to více a lépe po lopatě napsat. Jsou prostě lidé, kterým nepomůže vůbec nic. Jsi jedním z nich. Hra tě prostě trestá. ;-)
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
Akemos
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 323
Registrován: stř 12. pro 2012 11:09:56
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jaderity

Příspěvek od Akemos » pon 30. lis 2015 12:02:28

až na vyjímku jsem všechny Q dělal po 20ks(držel jsem se návodu jak píše Cepino.

Uživatelský avatar
budaso20
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 148
Registrován: stř 29. pro 2010 23:20:54
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 95 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: jaderity

Příspěvek od budaso20 » pon 30. lis 2015 12:17:39

Drzel jsem se vcera navodu a sebral 18 jaderitu :-D
Kazdopadne stejne testuji utocne bonusy a musim tam tak ci tak, nejak to nehrotim, natoz se rozcilovat ;-)

Uživatelský avatar
MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Příspěvky: 1177
Registrován: úte 10. pro 2013 11:07:07
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: jaderity

Příspěvek od MostEVILEK » pon 30. lis 2015 12:28:44

Nejlepší možnost je si vzít nějakou druhou svou postavu,najít si kosti a mezitím co čekáš na třaskavinu si najít metin s tou druhou postavu,namlatit si ho sní na třeba 5mm zb metinu,vzít třaskavinu,portnout se město,přes prsten na manželku/la aspon 1 ho hitnout ten metin,dát třaskavinu a na 100% máš 20 jaderitů,pokud se nezakecáš sněkým na namku např,víme okom mluvíme že)))) pokud ti nepadne 20 jaderitů,podle ,,mého" postupu tak jsi udělal něco blbě,přijemný prožitek hry a žádné nervy přeje MostEvilek ! :D
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Uživatelský avatar
MadWizard
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 339
Registrován: pát 15. čer 2012 15:48:45
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: jaderity

Příspěvek od MadWizard » pon 30. lis 2015 18:26:47

a preco si myslte ze to tu pisem pre toze niesom blby a pozrel som navod mesto puy manzlka pic 2 jaderity medzitym ma niekolko krat laglo pritom internet mam viac nez dobry

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix