Ent bony?

Diskuze o rozlehlé zemi s Kouzelným sadem, které dominuje Keskiro spolu s jeho starším bratrem Askerem.
Uživatelský avatar
MegaSuraS
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 301
Registrován: ned 18. bře 2012 15:11:25
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Ent bony?

Příspěvek od MegaSuraS » stř 02. pro 2015 23:27:52

Zdravím,
před nějakou dobou co začal entarain jsem končil, ale teď mě zase trochu metin táhne.. Brouzdal jsem chvíli fórkem, nicméně jsem žádný topic na toto téma nenašel, tudíž se ptám, jaké platí bony do entarainu? vyplatí se pořád nejvíce swamp? popř jestli mi pořád výbava do hgčka ještě k něčemu bude, nebo už to nemá cenu opět hrát a poslední otázka, jak dlouho trvá ten nový sys. biologa?
Pokud se najde někdo, kdo má chvíli čas a odepsal, budu rád.

Uživatelský avatar
MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Příspěvky: 1177
Registrován: úte 10. pro 2013 11:07:07
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: Ent bony?

Příspěvek od MostEVILEK » stř 02. pro 2015 23:49:45

Začnu od konce.Nový biolog,kdyžbychom počítali že každý den uděláš 1 metin tak to bdue nějakých 25dní+7dní čekaní na další ,,level" biologa,takže cca měsíc,stím,že by se ti to povedlo každej den na 100% :) Dále, nevím jak ty ale mě se každým měsícem DMG v hg zmenšuje,nevím jakou máš vybavu,Entarian,co se týče tak se vyplatí leda když investuješ xy kkk do vybavy a baví tě přetahovaní,jelikož ted v poslední době tam dělá vybavu víc lidí jelikož si myslí žed opět bude event na kovaní dračích věcí z +0 na +6,poprvé si už nevzpomínám co bylo potřeba,v loni byl potřebný krystal z ,,nové" mapy Cidonie,takže letos si dost lidí myslí že pokud tento event opět bude,tak bude potřeba něco z entarianu. Ano swamp se furt vyplatí nejvíce,yangy máš hned,ovšem zase ty lagy a umíraní nudou,dále se vyplatí Cidonie,ale jen pokud máš pevné nervy,musíš počítat stím že přes den tam je narvano a urvat si nějakého bosse pro sebe je zázrak,samozřejmě že tam můžeš chodit v noci,ale deně tam někdo otravuje do dvouch ráno minimalně,a v půl 5 ráno už tam zase jsou žlutačci a v 5 modří,takže tam jsou tak volné 2-3hodiny deně,za ty 3 hodiny můžeš dropnout v klidu i 40 map a 1,5kkk v yang,ale zase musíš v noci no což je nevyhoda,ale prakticky to veede,když máš stalého zajemce,za 3hodiny ve swampu vyděláš těch 1,5kkk průmrně,v cido máš navíc ty mapky no,je to natobě,ale nejvýhodnější bude swamp.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ent bony?

Příspěvek od qSTRoNgMANp » čtv 03. pro 2015 0:12:52

Jak už psal Evil, tak nejlepší je swamp, ale to je prostě klasický metin hodíš cihlu na mezerník, popřípadně mladšího bráchu co se nudí a jdeš si dělat svoje věci (ale počítej s tím, že vydelek je menší), ale když bude sbírat drop, máš opravdu pěkné penize, ale nastává tu problem s karmama, pokud máš dropa 110, tak Geckove karmy skooro nepadaj, takže do G1 to je v pohodě, potom bude muset najit postavu 130+, která ti je bude dropit, osobně mi padalo nejvíce Esencí v HG, takže se můžeš optat cechu, nebo hráčů, jestli by si s nima nemohl HG, jenom pro Karmy, když máš štěstí, tak i těch 10 Geckovejch padne :)

K tomu Entu, Dabel, Lidi, Sip, Magie, Prumka dolu :)
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Ent bony?

Příspěvek od rudlaninja » čtv 03. pro 2015 5:27:26

Jedno kolo lovce v Entarianu trvá kolem 36 dní pokud uděláš každý den 20 jaderitů 25 metinů-25 dní-7dní čekání na odměnu a pak dalších cca 5 dní než tě bude znovu volat lovec na další kolo.Teď udělat výbavu do enta není tak cenově náročné jako dřív věcí už je na kování dost a ví se co tam platí takže s tím není tolik práce a měnění bonů jak ze začátku.Pokud si uděláš kvalitní výbavu tak výdělek je lepší než swamp,samozřejmě to není jen o tom tam pak hodit cihlu na mezerník záleží jestli chceš hrát spíš pro zábavu nebo jen pro výdělek.
Bony ti vypsal výše,ještě bych dodala šípy jak na odolnost tak vyhnutí a k průmce i nějakou tu příšeru:)
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
Roxxx
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 55
Registrován: pon 07. zář 2015 16:48:38
Bydliště: Nesovice
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Ent bony?

Příspěvek od Roxxx » čtv 03. pro 2015 12:03:51

Obchodnik799 píše:Jak už psal Evil, tak nejlepší je swamp, ale to je prostě klasický metin hodíš cihlu na mezerník, popřípadně mladšího bráchu co se nudí a jdeš si dělat svoje věci (ale počítej s tím, že vydelek je menší), ale když bude sbírat drop, máš opravdu pěkné penize, ale nastává tu problem s karmama, pokud máš dropa 110, tak Geckove karmy skooro nepadaj, takže do G1 to je v pohodě, potom bude muset najit postavu 130+, která ti je bude dropit, osobně mi padalo nejvíce Esencí v HG, takže se můžeš optat cechu, nebo hráčů, jestli by si s nima nemohl HG, jenom pro Karmy, když máš štěstí, tak i těch 10 Geckovejch padne :)

K tomu Entu, Dabel, Lidi, Sip, Magie, Prumka dolu :)
Prumka dolu, takze taliky na schop?ne na prum?
ObrázekRoxxxinObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
DragonShinsoo150PPPComplete

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ent bony?

Příspěvek od qSTRoNgMANp » čtv 03. pro 2015 13:23:08

Roxxx píše:
Obchodnik799 píše:Jak už psal Evil, tak nejlepší je swamp, ale to je prostě klasický metin hodíš cihlu na mezerník, popřípadně mladšího bráchu co se nudí a jdeš si dělat svoje věci (ale počítej s tím, že vydelek je menší), ale když bude sbírat drop, máš opravdu pěkné penize, ale nastává tu problem s karmama, pokud máš dropa 110, tak Geckove karmy skooro nepadaj, takže do G1 to je v pohodě, potom bude muset najit postavu 130+, která ti je bude dropit, osobně mi padalo nejvíce Esencí v HG, takže se můžeš optat cechu, nebo hráčů, jestli by si s nima nemohl HG, jenom pro Karmy, když máš štěstí, tak i těch 10 Geckovejch padne :)

K tomu Entu, Dabel, Lidi, Sip, Magie, Prumka dolu :)
Prumka dolu, takze taliky na schop?ne na prum?
Nejideálnější do Ente je BMko + BMko/ Archer (Upřednostoval bych ninju, protože otrava je fakt silná), ale pokud se koukneš do sekce Videogalerie, tak giant natočil video, že se to dá pěkně dát s dvouma BMkama a upřímně jedna výbava na BMko náš stála cca 20-30kkk možná více a to nepočítám postavu. Nedá se to dá solo, pokud nemáš Jaspis 25+ 10/20 dabel a 9x schop a full dabel a lidi a magii :)

Mám dračí brnko na prumku dračí štít a kombinaci helem mám zuřivost a dračí.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

Uživatelský avatar
MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Příspěvky: 1177
Registrován: úte 10. pro 2013 11:07:07
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: Ent bony?

Příspěvek od MostEVILEK » čtv 03. pro 2015 13:39:51

Nejideálnější do Ente je BMko + BMko/ Archer (Upřednostoval bych ninju, protože otrava je fakt silná), ale pokud se koukneš do sekce Videogalerie, tak giant natočil video, že se to dá pěkně dát s dvouma BMkama a upřímně jedna výbava na BMko náš stála cca 20-30kkk možná více a to nepočítám postavu. Nedá se to dá solo, pokud nemáš Jaspis 25+ 10/20 dabel a 9x schop a full dabel a lidi a magii :)

Mám dračí brnko na prumku dračí štít a kombinaci helem mám zuřivost a dračí.[/quote]


Jaspis sehnat 25%schop+ dabel asi trochu nereálná myšlenka,ale co takle trn+9 20 dabel 12 int ,hmm to už se sehnat dá :)

Já osobně ted dělám vybavu do entarianu,zatím se držím rady od kolegy, helma totemova(odolnost proti mobům),rytířský štít obrana na průmku,boty nirvany,brnko budu dělat průmkové a náramek nebeský zdobený,kvůli kritiku jak snad všichni víme kritik z buffu na kouzla není 100%,takže chci co nejvíce kiritku,ono je rozdíl dát 10x zasebou 3k a rozdíl dát 10x zasebou 5k,brnko budu volit průmkové,nahrdelník zdobený zlatý a naušnice nebeské zdobené. BM sura samozřejmě
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Ent bony?

Příspěvek od rudlaninja » čtv 03. pro 2015 13:57:38

MostEVILEK píše:Nejideálnější do Ente je BMko + BMko/ Archer (Upřednostoval bych ninju, protože otrava je fakt silná), ale pokud se koukneš do sekce Videogalerie, tak giant natočil video, že se to dá pěkně dát s dvouma BMkama a upřímně jedna výbava na BMko náš stála cca 20-30kkk možná více a to nepočítám postavu. Nedá se to dá solo, pokud nemáš Jaspis 25+ 10/20 dabel a 9x schop a full dabel a lidi a magii :)

Mám dračí brnko na prumku dračí štít a kombinaci helem mám zuřivost a dračí.

Jaspis sehnat 25%schop+ dabel asi trochu nereálná myšlenka,ale co takle trn+9 20 dabel 12 int ,hmm to už se sehnat dá :)

Já osobně ted dělám vybavu do entarianu,zatím se držím rady od kolegy, helma totemova(odolnost proti mobům),rytířský štít obrana na průmku,boty nirvany,brnko budu dělat průmkové a náramek nebeský zdobený,kvůli kritiku jak snad všichni víme kritik z buffu na kouzla není 100%,takže chci co nejvíce kiritku,ono je rozdíl dát 10x zasebou 3k a rozdíl dát 10x zasebou 5k,brnko budu volit průmkové,nahrdelník zdobený zlatý a naušnice nebeské zdobené. BM sura samozřejmě[/quote]
Tak nevím jak ti radil kolega,ale helmu,boty a štít máš pro proměnu a ne pro kouzla.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ent bony?

Příspěvek od qSTRoNgMANp » čtv 03. pro 2015 14:30:07

Mám jaspis 18 schopka + 6 dabel a 10 kritik a beru víc, než lidi s trnem +8 s 20 dabel :)

Moje itemy jsou do Entu: Jaspis, Zuřivost (Momentálně špatně natočené, používám dračí), Brnko dračí průmku, boty extázky, stit dračí, náramek stříbrnej (zdob.), naušky zlaté (zdob.), náhrdelník perlovej. DMG v entu mám kolem 13-13,5k kritik, chybí 50 dabel.

Edit: Musíš zvyknout na to, že ty budeš muset se naučit pohyb každého moba co tam je, aby jsi ve správnou chvíli dal ten správný skill :), nehraju na obrany, ale na DMG
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Ent bony?

Příspěvek od rudlaninja » čtv 03. pro 2015 14:57:47

Možná bych ještě místo extázek volila boty hněvu,přeci jen natočit rychlost kouzel a mít pár % na kritický zásah schopností udělá hodně a náramek nebeský ono těch pár zb ve stříbrném tě nezachrání
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix