• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:57 am »
Probém je prostě podle mě jednoduchost zahrani healera, proto jich tam je tolik, vem si raydena, ten ma takovej playstyle, že by mohl chodit s entem a měl by do 5 smrti za war. :D
@ Pajik « čtv 11:57 am »
Hakan píše: :think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
podobný problém. útokáři si nahodí na to, co je ohrožuje. Jen oni tu nepíšou, že by jim snížili dmg ještě :D
@ Pajik « čtv 11:56 am »
@qSTRoNgMANp,  takže není problém v tom, že je třeba 5 mentálů u sebe, nebo tam je 35 modrých u sebe, ale problém je v tom, že tam je třeba 5 healerů, kteří berou defakto nejméně. Okay
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:56 am »
@Pajik,  Ano, to rozhodně. :D Proti červene se rozběhnu s 82 šaman a jsem mrtvej dřive jak tam doběhnu, proti žlute prostě utvořím chuml i tak a chvilku vydržím. :D
@ Hakan « čtv 11:56 am »
:think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:55 am »
Spíš je problém koncetrace šamanů. :D ono když tam lita 3k, ale těch šamanu tam je prostě jak psu, tak DPS od šamanu je asi prostě stale problem za blizkove postavy. ... :(
@ Pajik « čtv 11:55 am »
a to bych řekl, že je víc útokářů na healerech v modré i v červené než na žluté
nemám tolik na šamany jako ty a nějak na ně netrpím
@qSTRoNgMANp,  spíš mi připadá, že to zveličuješ
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:54 am »
@Pajik,  Asi bere furt dost skrze utoku, když prostě lidi nosí 82 šaman a stejnam mi to připadá malo. ;)
@ LordRayden « čtv 11:54 am »
Pajik píše: a jako vážně nevím, do jakých válek chodíte, asi bych si měl zkusit zase modrou a červenou, ale krom archa, nějak větší dmg nevidím (ještě občas od nějakého BMka). A 3k kritem do 82 šaman mi nepřipadá hodně. To nemá brát nic?
Dávám ti lajk :up: :lol:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:54 am »
@Pajik,  Weissove beru dost, ale prostě ho neusoluju, nejde to. :D
@ Pajik « čtv 11:50 am »
a jako vážně nevím, do jakých válek chodíte, asi bych si měl zkusit zase modrou a červenou, ale krom archa, nějak větší dmg nevidím (ještě občas od nějakého BMka). A 3k kritem do 82 šaman mi nepřipadá hodně. To nemá brát nic?
@ Pajik « čtv 11:49 am »
@qSTRoNgMANp,  to si pak zkontroluji, jestli beru do tolika tolik :D ale řekni mi teď, kdo má 62 a 60 ve war, řekl bych, že tam bude tak 42 war, protože zbytek je na šamanech :D
@ TomasFoxx « čtv 11:48 am »
asi tak 😂 staci full dyka a ja ani pres tech 62 se nedostanu na 3k
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:44 am »
:D Sorry, ale 3k do 82 šaman je furt hodně. :D Já beru 3k do 62 war a 60 meč. ;) :D
@ Pajik « čtv 11:41 am »
qSTRoNgMANp píše: Obsah pvp updatu: Snížení obrany proti stunu z 90% na 10%, healer má malý range, takže přidáme range a v základu mu dáme na zaříkat blesk o 50% více na kritik.
kritik netreba, ten se dava porad, ale pridal bych mu dmg, brat 3k je o nicem
@ Trubice « čtv 11:26 am »
@Ivetka,  Ten už je OP teďka
@ Ivetka « čtv 11:26 am »
A co dračí šaman :shoot:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:26 am »
NGL Nedivil bych, kdyby se fakt přidalo něco co udělá z dalkových postav ještě silnější postavy. :DDD
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:25 am »
A Aurak je největší zvíře na planetě, takže aura ve war bude zredukovana o 60%
@ Trubice « čtv 11:24 am »
Zapomněl jsi, že aury dostanou luk :)
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:24 am »
BMko neudrži chuml, takže pokud bude mit temnou ochranu je imuní vůči zrušku.
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:24 am »
Obsah pvp updatu: Snížení obrany proti stunu z 90% na 10%, healer má malý range, takže přidáme range a v základu mu dáme na zaříkat blesk o 50% více na kritik.
@ Ivetka « čtv 11:20 am »
:ouch:
@ Powerm « čtv 10:58 am »
:lol: :lol: :lol:
@ Lejno « čtv 10:57 am »
Kto sa dnes teší na PvP update? :fight: :fight:
@ Mionix « čtv 9:02 am »
@Hugolaus22,  Držím palce. :up:
@ Hugolaus22 « čtv 8:40 am »
Ahojte, tak nakoniec mi volali od toho internetu a, že maju problém oni s anténou, kabelazou vraj sa pohla, alebo musela zatiect voda niekde, vraj to dajú dokopy dnes, tak som zvedavý
@ Mionix « čtv 7:49 am »
@hoooops@TomasFoxx,  Ano, event by měl končit údržbou.
@ Trubice « stř 11:41 pm »
Májky v různých mapách budou čekat na dobytí tou nejsilnější říší, aby vybojovaly vstup do temné mapy Ugoroh, kde se prohání kouzelná košťata a skrývají zlé čarodějnice. Věříme, že míchání čarodějných mastí a vytváření magických trofejí se stane zábavou až do 13. 5. 2021.
@ hoooops « stř 9:55 pm »
@Mionix, prosím hloupá otázka. Event končí zítřejší údržbou že?
@ Hugolaus22 « stř 8:25 pm »
Počkam do zajtra ak mi nezavolajú do obedu tak im zavolám znova ja, vdaka za rady co ste mi písali, aspon viem 100%, že to je u nich zas a stále a nie umna.
@ Mionix « stř 8:23 pm »
@Hugolaus22,  ten obrázek pošli tvému poskytovateli. Budou ihned vědět, kde je problém. :-)
@ Hugolaus22 « stř 8:22 pm »
mal som zmluvu s Telekomom na predajni spravenu stým, že povedala dostupnost internetu u mna je, o 2 týždne mi volala, že technik preveril a zhodnotil, že sa internet nedá zapojit . Pritom zmluva už 2 tyždne bola spravená takže asi tak to funguje stymíto operatormi
@ Hugolaus22 « stř 8:20 pm »
mam tu 15mbit internet a som rád kedysi som mal 4 a ani ten nešiel poriadne
@ Hugolaus22 « stř 8:20 pm »
to je jedná vec, druha je či ho zapoja alebo povedia že sa nedá.
@ schvarz « stř 8:19 pm »
operátoři poskytují internet všude a bez nutnosti se vázat
@ Hugolaus22 « stř 8:19 pm »
No len ked bývaš na dedine a potrebuješ internet a nemáš od koho, ked bez viazanosti internet tu nebol tak ine neostava:)
@ schvarz « stř 8:19 pm »
rozhodně ne, pokud v té smlouvě není jednoduchá možnost jí zbourat, pokud poskytovatel přesně takhle nedodržuje
@ schvarz « stř 8:18 pm »
rok 2021 a lidi pořád nechápou, že vázat se smlouvou se nikdy nikdy nikdy nevyplatí :D
@ Hugolaus22 « stř 8:18 pm »
schvarz píše: a máš tam nějakou jinou možnost, ke komu jít? Výhružky odchodem většinou pomáhají.
to je to, že práve nemám u nas na dedine od jedneho skončila viazanost tak som hned odišiel.. poplatky za každy vyjazd čo im nejde ja platit nebudem, 2 varianta som sa zaviazal 2R a odkupili od nich internet Slovanet čo mam teraz.. je tam viazanost takže nemam možnost.. Telekom som chcel ty ma odbili, že nemaju pokrytie neni potiahnuta siet alebo ako to nazvat od Stlpu do domu ako je pevna linka tak odmietli tahat kabel.. cele zle tu na dedine
@ schvarz « stř 8:15 pm »
protože tohle nelze považovat za plnění jejich strany smlouvy, rozhodně neposkytujou internet v rámci rozumných rychlostí :D
@ schvarz « stř 8:15 pm »
a máš tam nějakou jinou možnost, ke komu jít? Výhružky odchodem většinou pomáhají.
@ Hugolaus22 « stř 8:14 pm »
schvarz píše: A to, že já ti napíšu vyzkoušej příkaz XY a ty mi odpovíš, že jsi zkoušel nějaký úplně jiný, to mi opravdu nepomůže :D
nevyznam sa do toho ja snažim sa aspon niečo pridat aj ked pomaly už ani tieto správy mi nenačíta na forum.. dúfam sa mi technik ozve za mesiac ako je zvyk že maju vela roboty. tak ma porazi
@ schvarz « stř 8:12 pm »
A to, že já ti napíšu vyzkoušej příkaz XY a ty mi odpovíš, že jsi zkoušel nějaký úplně jiný, to mi opravdu nepomůže :D
@ TomasFoxx « stř 8:12 pm »
@schvarz,  nelzi, ten na vine neni nikdy
@ schvarz « stř 8:12 pm »
Na vině je tvůj poskytovatel internetu.
@ Hugolaus22 « stř 8:06 pm »
https://ctrlv.link/lpcj takto to je Mio, dúfam to otvoriš, lebo mne to trva 5 minut cca stránka jedna.
@ Hugolaus22 « stř 7:59 pm »
Mionix píše: Třeba na google je to u mě vše do 4 ms
mio postupne mi to ide na začiatku 1ms, na 4 riadku uz to bolo 417, 5riadok request, 6-409 ms a request dalej a takto dookola
@ Mionix « stř 7:45 pm »
Třeba na google je to u mě vše do 4 ms
@ Mionix « stř 7:44 pm »
@Hugolaus22,  pusť si cmd černé okno a napiš: tracert www.ekura.cz To ti vypíše celou trasu až na sindicate.cz a tam uvidíš odezvu. Co je nad 50, to už není moc dobré. To že něco je time out, toho se nelekej, to vypíše i mně.
@ Hugolaus22 « stř 7:27 pm »
Akože všetko bolo v pohode a odrazu začalo blbnut ako píšem asi za sekundu hned ping veľký..
@ Hugolaus22 « stř 7:26 pm »
schvarz píše: můžeš vyzkoušet v cmd příkaz tracert 8.8.8.8 abys viděl, kde dochází k tomu zpoždění a abys mohl posoudit, jestlsi je problém na tvé straně nebo na straně ISP
bolo mi povedane vyskúšať ping cez prikaz. Riadok ping 8.8.8.8 -t tam som videl každú chvíľu request timed out a ďalej ping 500+- a zase request a toto dookola
@ schvarz « stř 7:24 pm »
můžeš vyzkoušet v cmd příkaz tracert 8.8.8.8 abys viděl, kde dochází k tomu zpoždění a abys mohl posoudit, jestlsi je problém na tvé straně nebo na straně ISP
@ schvarz « stř 7:23 pm »
pokud nerozumíš fungování TCP/IP protokolu, tak ti tady nejspíš moc neporadím
@ Hugolaus22 « stř 7:19 pm »
Ahojte, nevedeli by ste mi poradiť aj ked najskôr chyba bude u nich , doobedu mi išiel net v pohode ale od obedu doteraz stale 300-500 ping- neda sa nič ale rýchlosť netu je v pohode.. len načítava pomaly všetko a ekuru sa neda hrať vôbec.. volal som na podporu povedali daju preveriť technikom toto zas vidím na dlhšiu dobu ci nahodou sa nedá niečo stým spraviť ak nie tak už počkám na tych "odborníkov"
@ TomasFoxx « stř 5:59 pm »
@Mionix:heart:
@ Mionix « stř 5:25 pm »
@TomasFoxx,  Zeptal jsem se, otázkou je, zda mi GA odpoví. :-)
@ TomasFoxx « stř 5:16 pm »
@Mionix,  Ahoj, zeptal by ses prosím, jestli event končí při údržbe, nebo nějak o pulnoci? :D

Kdo chatuje