• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ LordRayden « čtv 12:12 pm »
Tedy alespoň ze zkušenosti za dagga 🙄😄
@ LordRayden « čtv 12:11 pm »
Pajik píše:
xSaskex píše: @Pajik,  Ze zkušenosti vím, že kdybys dupnul u 2-3 healerů u modré, tak jim vemeš 35kl+
Zkus to, claris ti uteče :D
NN claris vezmeš jednou 70 podruhé 5
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:11 pm »
@Pajik,  Jojo, proto mám CB jaky mám... nahanet nektery chary je fakt očistec. :DDd
@ xSaskex « čtv 12:11 pm »
@Pajik, Thairen jistotka
@ Pajik « čtv 12:10 pm »
xSaskex píše: @Pajik,  Ze zkušenosti vím, že kdybys dupnul u 2-3 healerů u modré, tak jim vemeš 35kl
Zkus to, claris ti ještě uteče :D
@ Hakan « čtv 12:10 pm »
@Pajik,  Pojď dupnu u tebe jestli padneš :whistle:
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:10 pm »
@xSaskex,  V utery jsem dal hlavičku 2x fenixce a padnul vedle ní vždy nejakej healer. :D
@qSTRoNgMANp,  No proto se ptám. Protože někomu nejde o to, aby zabíjel jen něco, ale chce taky nějaké zasvěcko.
@ hoooops « čtv 12:10 pm »
https://ctrlv.cz/V2pw - půjde to dát do skladu nebo musím k obchodnici? Je škoda, že u biologa nezůstala možnost do-odevzdat zbylý kousky.
@ xSaskex « čtv 12:10 pm »
@Pajik,  Ze zkušenosti vím, že kdybys dupnul u 2-3 healerů u modré, tak jim vemeš 35kl+
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:10 pm »
@Pajik,  Podle mě tento styl nemuže svěčit na wary. :D
@xSaskex,  Ze zkušenosti vím, že posledních několik válek nepadlo :D
@ LordRayden « čtv 12:09 pm »
Pajik píše: @LordRayden,  Jen se zeptám, jestli do zasvěcka to nějak pomohlo, resp. jestli to nebylo o tom, zabíjet jen šamany/ninje a prostě mít CBka
Bylo to o tom, že jsem se tak od doby co jsem hrál za Aegona nepobavil 😂😂
@ xSaskex « čtv 12:09 pm »
@Hakan,  jn a když dupneš u heala, tak nepadne?
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:09 pm »
@Hakan,  Jooj. :D tak to je riziko povolaní. :D
@ WhiteZz « čtv 12:09 pm »
no jo :D a bude tak jak daggovia v strednej :D
@ Pajik « čtv 12:09 pm »
@LordRayden,  Jen se zeptám, jestli do zasvěcka to nějak pomohlo, resp. jestli to nebylo o tom, zabíjet jen šamany/ninje a prostě mít CBka
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:09 pm »
@LordRayden,  Tak vole, v tom zmatku a počtu lidí si najdeš člověka, ktery ani neví, ktera bije a je nčekáš. :D
@ Hakan « čtv 12:09 pm »
To byla ta válka jak někdo dupl a objevil se ten mrtvej ninja ne zemi :think:
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:08 pm »
@WhiteZz,  Hrat daggera jako tanka na dnešní metu je hrozná hloupost. :D pokud chceš cb :D
@ xSaskex « čtv 12:08 pm »
@WhiteZz,  A CO JAKO
@ LordRayden « čtv 12:08 pm »
qSTRoNgMANp píše: @WhiteZz,  Tak proč by ne? Hraje na zamasko a čeká na jasnej kill :D
konečně někdo kdo chápe na co je ninja 😂
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:08 pm »
@WhiteZz,  Tak proč by ne? Hraje na zamasko a čeká na jasnej kill :D
@ LordRayden « čtv 12:07 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Hakan,  Bendrrr 3 tydny zpět
yaas, to budu já
@ WhiteZz « čtv 12:07 pm »
@LordRayden, ju ty si bol ale za bendra nie ? full utoky určite si nemal komplet obrany
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:07 pm »
@Hakan,  Bendrrr 3 tydny zpět
@ Pajik « čtv 12:07 pm »
LordRayden píše: Jakože upřímně, já mám už i odzkoušeno, že s healerem, útokem okolo 90% na wara některým beru 3 k i s kritikem, tak to zase prr 😄 healeři jsou low, jen profitují momentálně z toho velkého množství lidí ve válce
Však lyra brácha měl 102 útok sura nebo kolik (možná i víc) a bral celkem prd :D Čekali jsme tak 10k kritem
@ LordRayden « čtv 12:07 pm »
Hakan píše: Hej asi jsem hloupej, ale nemůžu za posledních 14 dní ve war najít daggera co dal 250+ cb
možná to bude už déle jak 2 týdny 😄😄
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:06 pm »
@LordRayden,  Ano, protože to je fakt pro lopaty jako já idealní char ;) :D
@ Pajik « čtv 12:06 pm »
qSTRoNgMANp píše: A hlavně ti šmaani podle mě prostě profitují s počtu lidi ve war, kdyby bylo 25 na každe risi aktivních valčících lidí, tak by to nemohli takto hrát, co si budeme ;)
Jasně, ono když tam je 35 lidí a z toho celkem dost blízkových, tak to jde asi lépe, hlavně když ten zbytek stojí na spawnu
@ Hakan « čtv 12:06 pm »
Hej asi jsem hloupej, ale nemůžu za posledních 14 dní ve war najít daggera co dal 250+ cb
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:06 pm »
Klidně bych udělal +30 - -30 % postihu dmg, w/e :D
@ LordRayden « čtv 12:06 pm »
Jakože upřímně, já mám už i odzkoušeno, že s healerem, útokem okolo 90% na wara některým beru 3 k i s kritikem, tak to zase prr 😄 healeři jsou low, jen profitují momentálně z toho velkého množství lidí ve válce
@ Pajik « čtv 12:05 pm »
@qSTRoNgMANp,  no to jsem tak nějak naznačil, jen to nepřímo napsal
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:05 pm »
@Pajik,  Proměnlivý dmg jak má archer ?
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:05 pm »
A hlavně ti šmaani podle mě prostě profitují s počtu lidi ve war, kdyby bylo 25 na každe risi aktivních valčících lidí, tak by to nemohli takto hrát, co si budeme ;)
@ Pajik « čtv 12:04 pm »
@qSTRoNgMANp,  tak myslím, že ho insta neklikám, ani s hněvama, co mám :D
@ Pajik « čtv 12:04 pm »
@qSTRoNgMANp,  healer sám o sobě dmg moc nemá, asi kvůli vzdálenosti. Jak bys to změnil? Aby musel blíž? Tak jim dmg zvedni
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:04 pm »
Např. insta cast zaříkat blesku je pain,
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:03 pm »
@Pajik,  Já bych jim dmg nesnižil, ja bych změnil naročnost na zahraní. ;)
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:03 pm »
Šel jsem za healera, kterej mel jen bio a nebaví mě ten playstyle a nabouchal jsem 320, tak co to je?
@ Pajik « čtv 12:03 pm »
@qSTRoNgMANp,  S tímhle problém nemám, spíš s tím, že bys jim dmg pořád snižoval a nemyslíš na lidi, co už přestali raději do války chodit, protože teď jsou čistě "vyžírky" a útoky prostě odmítají :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:02 pm »
Archer sice bere, ale sakra nesmíš byt takova lopata, kdybych ja byl za Shienzao, tak dám max 300-350 za první war.
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:02 pm »
@Pajik,  Říkám, problém je, že kdejakej jouda, kterej ma pouze bio, tak za healera prostě nastrili 200 Cb s hodne prumernou vybavou, proto tam je takova koncetrace šamanu a proto to ti lidi nosi.
@ Hakan « čtv 12:01 pm »
@LordRayden,  škoda že jsi nešel war tak 2 měsíce zpět když se to tu řešilo, protože to lidi za daggery chodili to by jsi psal jinak
@ xSaskex « čtv 12:01 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Pajik,  Asi bere furt dost skrze utoku, když prostě lidi nosí 82 šaman a stejnam mi to připadá malo. ;)
NJN, mám 82 šaman a Celestte mi píše, že jsem setka.
@ Pajik « čtv 12:01 pm »
LordRayden píše:
Hakan píše: :think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
šel jsem dagga asi před 2 týdny a lehčí hraní jsem už dlouho nezažil, v modré snad nebyl jediný šaman, který by vydržel víc jak 2 spelly, než stihli přehodit 😂 a těch 280 nebo co jsem to za to dal asi není na dnešní poměry taky nejhorší 😄 jen změňte taktiku, náhodou ten dagger je nejzábavnější postava ze všech
tak to je asi taky tím, že daggerů dost ubylo :D Když nic nebrali
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:00 pm »
Je mi trapně nosit 82 šaman, ale bohužel to funguje lepe, do te doby prostě obranovy healři u lidí, co mají 82 šaman asi čislo vetsi jak 3k neuvidi. :D
@ Pajik « čtv 12:00 pm »
@Hakan,  bral jsem mu nejméně z warů a přesto víc jak z healera právě
@ LordRayden « čtv 12:00 pm »
Hakan píše: :think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
šel jsem dagga asi před 2 týdny a lehčí hraní jsem už dlouho nezažil, v modré snad nebyl jediný šaman, který by vydržel víc jak 2 spelly, než stihli přehodit 😂 a těch 280 nebo co jsem to za to dal asi není na dnešní poměry taky nejhorší 😄 jen změňte taktiku, náhodou ten dagger je nejzábavnější postava ze všech
@ Hakan « čtv 12:00 pm »
Ten má tak 120 šíp a 102 ninja
@ Pajik « čtv 11:59 am »
@qSTRoNgMANp,  no, u archa je jen postih na vzdálenost, jinak střílí celkem z dálky. Nepřišlo mi, že bych v sobotu za daynii chodil nějak blízko a na tu vzdálenost jsem bral víc jak s healerem. Vlastně i tobě jsem bral víc jak s healerem a to jsem u tebe nestál. Kolik máš na šípy a ninje?
@ Pajik « čtv 11:58 am »
@qSTRoNgMANp,  Jasně, neříkám, že to není jednodušší, ale zase nemůžeš úplně ten char odrovnat :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:58 am »
@Pajik,  Ano, je to problém, toho mentala smeteš hned, ale healera, kterej má range delší jak archer, tak toho smeteš jak? Dáš mu za 30k kritem a jeho to nerozhodí. :D PLS
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:57 am »
Probém je prostě podle mě jednoduchost zahrani healera, proto jich tam je tolik, vem si raydena, ten ma takovej playstyle, že by mohl chodit s entem a měl by do 5 smrti za war. :D
@ Pajik « čtv 11:57 am »
podobný problém. útokáři si nahodí na to, co je ohrožuje. Jen oni tu nepíšou, že by jim snížili dmg ještě :D
@ Pajik « čtv 11:56 am »
@qSTRoNgMANp,  takže není problém v tom, že je třeba 5 mentálů u sebe, nebo tam je 35 modrých u sebe, ale problém je v tom, že tam je třeba 5 healerů, kteří berou defakto nejméně. Okay
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:56 am »
@Pajik,  Ano, to rozhodně. :D Proti červene se rozběhnu s 82 šaman a jsem mrtvej dřive jak tam doběhnu, proti žlute prostě utvořím chuml i tak a chvilku vydržím. :D
@ Hakan « čtv 11:56 am »
:think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:55 am »
Spíš je problém koncetrace šamanů. :D ono když tam lita 3k, ale těch šamanu tam je prostě jak psu, tak DPS od šamanu je asi prostě stale problem za blizkove postavy. ... :(

Kdo chatuje