Okradani v shopech

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
reeenda
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 81×
Má poděkování: 39×

Re: Okradani v shopech

Příspěvek od reeenda » čtv 30. kvě 2013 13:16:58

.. a co když se někdo překlepne a dám tam věc za mnohem nižší cenu nebo dokonce za nulu ? koho budeš postihovat?
.... a co když budeš na námku přendávat věci a dáš to na jinou postavu ? Myslíš že za to může on nebo ty. Chce to koukat a dávat pozor - prostě občas myslet
Není pravda, že kdysi bylo všechno lepší. Pravda je, že jsme byli mladší a měli jsme to všechno u p....e“

Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.

Lenost je zvyk odpočívat dřív, než se člověk unaví

Br3akP0int
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Br3akP0int » čtv 30. kvě 2013 14:15:09

reeenda píše:.. a co když se někdo překlepne a dám tam věc za mnohem nižší cenu nebo dokonce za nulu ? koho budeš postihovat?
.... a co když budeš na námku přendávat věci a dáš to na jinou postavu ? Myslíš že za to může on nebo ty. Chce to koukat a dávat pozor - prostě občas myslet
přesně tak, prostě je potřeba nebýt při nákupu zbrklý a zkontrolovat si cenu.. můžeš přeci hned 2x.. jednou když si na předmět najedeš myší a po druhé než potvrdíš "ano". :) Já jsem zásadně proti tomu, aby za to byl postih, je to nesmysl. :X

NoFun
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od NoFun » čtv 30. kvě 2013 14:25:12

reeenda píše:.. a co když se někdo překlepne a dám tam věc za mnohem nižší cenu nebo dokonce za nulu ? koho budeš postihovat?
tak jako... ruku na sdce... kolikrat jsi videl nizsi cenu? a kolikrat jsi videl vyssi cenu? asi to bude docela nepomer :)
Sinforia ;-) nový začátek :)
NoFans 110lvl Body Warior (Zelkovky hotové)

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 369×
Má poděkování: 282×

Příspěvek od cleo » čtv 30. kvě 2013 15:26:15

Stačilo by, aby vrátili to upozornění červenou barvou "cena neodpovídá..." jak už to jednou bylo, ale pak bylo zrušeno.
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Andri
Lv.24
Lv.24
Poděkoval: 35×
Má poděkování: 55×

Příspěvek od Andri » čtv 30. kvě 2013 16:00:49

Svatá slova :up: . A to, že víckrát někdo dá dražší věc než levnější. To je asi jasné že :lol: . Ale kolikrát se vám každému stalo, že jste něco dali levněji, či dokonce něco někomu omylem přendali. Za sebe mohu říct, že ne jednou. A taky mi to nevrátil, ani se o to nemusím snažit, buď mi to vrátí sám ze své vlastní vůle, nebo se mi vysměje. Bohužel já nikdy nic nedostal :(
A teď, kolikrát jsem se spletl v koupi dražší věci ? Taky ne málokrát. A kolikrát jsem to udělal já ? Na normálu mohu říct, že při každém prodeji ryb.
(na Sindicate mohu říct, že nikdy).

Z toho plyne, že každý někdy k něčemu přišel, či naletěl, někdo víckrát, někdo méněkrát... je to jen o bystrosti.

Ale jinak obrovský souhlas s tou červenou barvou. Ta si myslím, že by to krásně vyřešila.
Podpis smazán moderátorem fóra.

reeenda
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 81×
Má poděkování: 39×

Příspěvek od reeenda » čtv 30. kvě 2013 16:52:01

NoFun píše:
tak jako... ruku na sdce... kolikrat jsi videl nizsi cenu? a kolikrat jsi videl vyssi cenu? asi to bude docela nepomer :)
NEVIDĚL ale viděla a mockrát a dokonce i na svém stánku :) a mysliš že někdo řekl máš tam nulu misto 150kk ?
Stačilo by, aby vrátili to upozornění červenou barvou "cena neodpovídá..." jak už to jednou bylo, ale pak bylo zrušeno.
když ono bude asi docela těžký určít co odpovídá a co ne :roll:
možná možná by se hodila nějaký hranice . Nevím označit částky od 10mega nahoru - červenou, od 100mega - zelenou, ale těžko říct

Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.

Lenost je zvyk odpočívat dřív, než se člověk unaví

Andri
Lv.24
Lv.24
Poděkoval: 35×
Má poděkování: 55×

Příspěvek od Andri » čtv 30. kvě 2013 19:40:31

Ta barvička fungovala, že když bylo v obchodě víc stejných předmětů, tak se ty ostatní, "nechtěně" dražší přebarvovaly tuším na červenou cenovku.
Podpis smazán moderátorem fóra.

Lampiiik
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 15×
Má poděkování: 11×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampiiik » čtv 30. kvě 2013 22:25:00

Klidně to berte jakože se zastávám zlodějů - ale já bych za tohle ban neudělil. Jak už tady zaznělo - když něco kupuješ, pořádně si zkontroluj, za jakou cenu.

Námatkou jste tady opomenuli případ, kdy kupuješ stejné zboží za jinou cenu, ale takhle to normálně funguje. Každý obchod má stanovenou jinou cenu a když člověk chce zaplatit nejmíň, musí si to prolézt všechno a být pozorný.

U těchle stánků, kde je obvykle jeden předmět v řádku prodražen o nulu navíc, jsou obyčejně ceny zboží nejnižší z celýho trhu, aby se to vykoupilo rychle a tedy aby lidé chybama nakoupili i ty prodražené.

Proč však vyplakáváte místo toho, aby jste to využili? To ja taková potíž pořádně koukat za jakou cenu kupujete? Kupte jenom ty levné a ještě na zlodějíčkovi vyděláte.

Ale trestat to? Hloupost. I kdyby dal na každý jeden předmét jinou cenu, je to zkrátka jeho věc. Předmět patří jemu a tudíž ON určuje cenu. Když si tu jednu z řádku cení víc, než ty ostatné, prostě ji prodraží, do toho vás nic. Však když to taky nechcete, nekoupíte to.
European Champions 2011/2012
Konec a upřimně doufám, že už definitivní.
Postavy i věci darovány.
Ten, kterej koval císařáky.
Zakladatel Cottagera, nikoli jeho současný majitel.

Hymna Ligy mistrů v mém podání na pianu - http://www.youtube.com/watch?v=LhDMpRPvTnE

NoFun
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od NoFun » pát 31. kvě 2013 0:04:17

jo ban je asi blbej trest... udelal bych to treba tak ze kdyby GM videli nejaky predmet predrazen (o proti ostatnim) tak aby ho zabavily bez narako na nejaky vraceni + (kdyby se to opakovalo) zavirat shop :D at si to postavi znova :D
Sinforia ;-) nový začátek :)
NoFans 110lvl Body Warior (Zelkovky hotové)

KahnWeder
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 49×
Má poděkování: 66×

Příspěvek od KahnWeder » pát 31. kvě 2013 0:51:16

Kdyby se kupovalo jak u obchodnice (klik=koupě), tak nic neřeknu, ale u stánku musíte ještě kliknout na "Ano". Nebo snad chcete, aby to dopadlo tak, že při každém nákupu vyskočí x oken, které se zaptají jestli "potvrzujete, že, opravdu fakt na 100% chcete nenávratně koupit věc za danou (CAPS LOCK + blik blik blik blik blik) cenu?". (pro nechápavé: berte s nadsázkou)

NoFun: Třeba bys mohl strávit celý den na tržnici, hledal tyhle podvodníky a hlásil je GM. Dobrá práce ne?
Až budeš umírat nudou, tak tě aspoň může hřát u srdíčka, že jsi někomu právě zachránil těžce vydřené yangy....
"Nevěřte všemu, co je na internetu."
[right]Abraham Lincoln[/right]

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Skullhlav « čtv 9:32 am »
Zdravim bratry a sestry liliputy
@ rudlaninja « čtv 6:16 am »
@Hakan,  já jeden bodík dostala
@ schvarz « stř 11:34 pm »
@Hakan,  Já nedostal ani jeden :D :D
@ Bellinna « stř 11:20 pm »
Co si tak pamatuji, tak Kniha misí (test) sloužila na VTS k tomu, aby se zkontroloval u všech misí přečnívající text.
@ Hakan « stř 10:31 pm »
jen takovej menší dotaz, neměl být za soutěž k 10 rokům na fórku 2x bod do hodnosti :think:
@ MoravskyPepin « stř 10:14 pm »
Tak jsem tu druhou část psal zbytečně 😢😢😂
@ Hakan « stř 9:37 pm »
@sizmik, když si rozklikneš ten předmět tak to píše "pouze pro krále" ;)
@ MoravskyPepin « stř 9:20 pm »
Tak já nevím, jestli to tam nebylo teď teda hlavně mluvím o té knize misí, ale tak třeba je to "nástroj" pro GMka vyzkoušet funkčnost aby nemuseli naklikávat 30 expertek. Jakože když bych o takovém předmětu měl uvažovat jako o "updatu" tak by to mělo být "lepší" než expertní mise což je třeba "božská mise". K tomu co si přidal pokud to tam nebylo tak by připadalo do úvahy přepracování "Selase" a následný pád meteorů, kde psali, že je teda na cestě řešení aby odměnu dostali hlavně ti co ho zabili a né celá říše, tak možná vůdce skupiny si přivolá své "pomocníky" do nějaké "nové mapy" aby si tam užili pád meteorů :D Každopádně osobně si nemyslím, že se jedná o "datadisk" (Ten velký update)
@ sizmik « stř 9:14 pm »
Jinak co já jsem včera viděl poprvé je toto https://ctrlv.cz/j7gd. Viděl to někdo už dřív a já si toho nevšiml, nebo je to tam taky nově?
@ sizmik « stř 9:12 pm »
@Hakan,  ty kopíruješ s odstupem @qSTRoNgMANp,  co nedal screen. JInak jsu na to zvědav, napřídklad chitiny tam byly k nalezení dřív než přišel update.
@ Hakan « stř 3:55 pm »
@qSTRoNgMANp, ty kopírkooo :shock:
@ MoravskyPepin « stř 3:32 pm »
@qSTRoNgMANp,  Veliký update že? 😂😂😂😂
@ qSTRoNgMANp « stř 3:29 pm »
@Hakan,  okopíroval jsem text názvu misí a napsal, asi se něco chystá. :D
@ Hakan « stř 2:09 pm »
@qSTRoNgMANp, ale screen jsem nenašel -_-
@ disaster1591 « stř 1:50 pm »
@Akiryu,  jak zadarmo
@ qSTRoNgMANp « stř 1:48 pm »
@Hakan,  už jsem to tady posílal :) :D
@ Selema « stř 1:47 pm »
@Akiryu,  to kup 😁
@ Akiryu « stř 1:41 pm »
Bacha, zase se nám tu rozmáhá takový nešvar... :-D https://ctrlv.cz/2jZx
@ Hakan « stř 1:03 pm »
to je divny, proč to ve spoileru nejde vidět :D
@ Skullhlav « stř 1:03 pm »
Ano
@ Hakan « stř 1:02 pm »
teď ten obrázek vidíte?
@ Hakan « stř 1:02 pm »
.
@ Skullhlav « stř 1:01 pm »
To by se mi líbilo :D
@ Skullhlav « stř 1:00 pm »
Nic :(
@ Hakan « stř 12:59 pm »
a teed? :D
@ Skullhlav « stř 12:58 pm »
Taky mi nejde
@ pikasek « stř 12:58 pm »
@Hakan,  nejde mi obrázek :(
@ Skullhlav « stř 12:57 pm »
Možná se děla ale nestíhá GA je jen jeden a to je na tuhle hru málo chce to trpělivost :)
@ Hakan « stř 12:55 pm »
myslím, že se minimálně něco testuje
Spoiler:
Obrázek
@ disaster1591 « stř 12:50 pm »
Pomaly kazdy mesiac sa to tu riesi ale neni cas lebo sa nic nerobi :lol:
@ Skullhlav « stř 12:30 pm »
Aha ono dostat z 50 misí 40 retro je celkem opruz
@ Kurinozka « stř 12:26 pm »
Řešilo, ale jak to dopadlo.. netuším
@ Skullhlav « stř 12:15 pm »
Komunito řešilo se tu někdy přepracování Knih misí ?
@ Selema « stř 12:11 pm »
:hello:
@ Skullhlav « stř 12:00 pm »
Dobré odpoledne :)
@ disaster1591 « úte 10:37 pm »
Nema tu niekto kontakt na hraca dancehall?
@ disaster1591 « úte 10:25 pm »
Este ta to bavi top? :ignor: :lol:
@ MoravskyPepin « úte 10:18 pm »
@schvarz, No jo dobře Fuerzáku 😘
@ schvarz « úte 10:16 pm »
Nepěstuju, nedělám elíky a ani bych se takovou věcí živit asi nedokázal, je to hrozně rezident sleeper
@ schvarz « úte 10:14 pm »
Jsi špión ze západu
@ MoravskyPepin « úte 10:11 pm »
Jsme homies
@ MoravskyPepin « úte 10:10 pm »
Však já mám Padělka v červený :D
@ schvarz « úte 10:09 pm »
A jak říkám - já bych prodával elíky jen svojí říši
@ schvarz « úte 10:09 pm »
Mně by zajímalo, kde jsi to slyšel :think: :think:
@ schvarz « úte 10:08 pm »
low key výhružky na fóru rofl
@ MoravskyPepin « úte 10:08 pm »
@schvarz,  Tak nevím no já slyšel něco o 10x4G-P :D
@ MoravskyPepin « úte 10:08 pm »
@schvarz,  To už abych začal s Fuerzou taky
@ schvarz « úte 10:08 pm »
Ale mně mých pár herbek nestačí ani na soustředka pro mou maličkost, takže je mi líto
@ schvarz « úte 10:07 pm »
Za tu hromadu blbejch keců na fóru :D
Pro tebe bych je prodával za 1kk/ks
@ MoravskyPepin « úte 10:07 pm »
@schvarz,  No jo no, tak když bys je dělal za 70 :D
Na tržce jsou soustředka za 80, co jsem viděl
@ MoravskyPepin « úte 10:06 pm »
@schvarz,  Potřebuju soustředka a že prej ty herbka šly Tobě :D Tak se ptám no :D
@ schvarz « úte 10:06 pm »
A i kdybych nějaká herbka měl, k čemu by ti taková informace byla? :D
@ MoravskyPepin « úte 10:04 pm »
@schvarz,  Já slyšel něco o herbařeních :D Vaše spory mě celkem nezajímají :D Já jich mám asi dost s Miem :D
@ schvarz « úte 10:03 pm »
Mně přistávají jenom hejty na Fuerzu
@ MoravskyPepin « úte 9:58 pm »
@schvarz,  Nepřistálo ti na emailu pár herbek? :D
@ MoravskyPepin « úte 9:55 pm »
🍿🍿🍿🍿🥤
@ schvarz « úte 9:22 pm »
Ta tvoje potřeba prostě očerňovat některý hráče

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Charzir 
offline Mionix