Okradani v shopech

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
reeenda
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 81×
Má poděkování: 39×

Re: Okradani v shopech

Příspěvek od reeenda » čtv 30. kvě 2013 13:16:58

.. a co když se někdo překlepne a dám tam věc za mnohem nižší cenu nebo dokonce za nulu ? koho budeš postihovat?
.... a co když budeš na námku přendávat věci a dáš to na jinou postavu ? Myslíš že za to může on nebo ty. Chce to koukat a dávat pozor - prostě občas myslet
Není pravda, že kdysi bylo všechno lepší. Pravda je, že jsme byli mladší a měli jsme to všechno u p....e“

Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.

Lenost je zvyk odpočívat dřív, než se člověk unaví

Br3akP0int
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Br3akP0int » čtv 30. kvě 2013 14:15:09

reeenda píše:.. a co když se někdo překlepne a dám tam věc za mnohem nižší cenu nebo dokonce za nulu ? koho budeš postihovat?
.... a co když budeš na námku přendávat věci a dáš to na jinou postavu ? Myslíš že za to může on nebo ty. Chce to koukat a dávat pozor - prostě občas myslet
přesně tak, prostě je potřeba nebýt při nákupu zbrklý a zkontrolovat si cenu.. můžeš přeci hned 2x.. jednou když si na předmět najedeš myší a po druhé než potvrdíš "ano". :) Já jsem zásadně proti tomu, aby za to byl postih, je to nesmysl. :X

NoFun
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od NoFun » čtv 30. kvě 2013 14:25:12

reeenda píše:.. a co když se někdo překlepne a dám tam věc za mnohem nižší cenu nebo dokonce za nulu ? koho budeš postihovat?
tak jako... ruku na sdce... kolikrat jsi videl nizsi cenu? a kolikrat jsi videl vyssi cenu? asi to bude docela nepomer :)
Sinforia ;-) nový začátek :)
NoFans 110lvl Body Warior (Zelkovky hotové)

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 344×
Má poděkování: 281×

Příspěvek od cleo » čtv 30. kvě 2013 15:26:15

Stačilo by, aby vrátili to upozornění červenou barvou "cena neodpovídá..." jak už to jednou bylo, ale pak bylo zrušeno.
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 150 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent 4 kola)
Lucien52 - 151 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Andri
Lv.24
Lv.24
Poděkoval: 35×
Má poděkování: 55×

Příspěvek od Andri » čtv 30. kvě 2013 16:00:49

Svatá slova :up: . A to, že víckrát někdo dá dražší věc než levnější. To je asi jasné že :lol: . Ale kolikrát se vám každému stalo, že jste něco dali levněji, či dokonce něco někomu omylem přendali. Za sebe mohu říct, že ne jednou. A taky mi to nevrátil, ani se o to nemusím snažit, buď mi to vrátí sám ze své vlastní vůle, nebo se mi vysměje. Bohužel já nikdy nic nedostal :(
A teď, kolikrát jsem se spletl v koupi dražší věci ? Taky ne málokrát. A kolikrát jsem to udělal já ? Na normálu mohu říct, že při každém prodeji ryb.
(na Sindicate mohu říct, že nikdy).

Z toho plyne, že každý někdy k něčemu přišel, či naletěl, někdo víckrát, někdo méněkrát... je to jen o bystrosti.

Ale jinak obrovský souhlas s tou červenou barvou. Ta si myslím, že by to krásně vyřešila.
Podpis smazán moderátorem fóra.

reeenda
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 81×
Má poděkování: 39×

Příspěvek od reeenda » čtv 30. kvě 2013 16:52:01

NoFun píše:
tak jako... ruku na sdce... kolikrat jsi videl nizsi cenu? a kolikrat jsi videl vyssi cenu? asi to bude docela nepomer :)
NEVIDĚL ale viděla a mockrát a dokonce i na svém stánku :) a mysliš že někdo řekl máš tam nulu misto 150kk ?
Stačilo by, aby vrátili to upozornění červenou barvou "cena neodpovídá..." jak už to jednou bylo, ale pak bylo zrušeno.
když ono bude asi docela těžký určít co odpovídá a co ne :roll:
možná možná by se hodila nějaký hranice . Nevím označit částky od 10mega nahoru - červenou, od 100mega - zelenou, ale těžko říct

Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.

Lenost je zvyk odpočívat dřív, než se člověk unaví

Andri
Lv.24
Lv.24
Poděkoval: 35×
Má poděkování: 55×

Příspěvek od Andri » čtv 30. kvě 2013 19:40:31

Ta barvička fungovala, že když bylo v obchodě víc stejných předmětů, tak se ty ostatní, "nechtěně" dražší přebarvovaly tuším na červenou cenovku.
Podpis smazán moderátorem fóra.

Lampiiik
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 15×
Má poděkování: 11×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampiiik » čtv 30. kvě 2013 22:25:00

Klidně to berte jakože se zastávám zlodějů - ale já bych za tohle ban neudělil. Jak už tady zaznělo - když něco kupuješ, pořádně si zkontroluj, za jakou cenu.

Námatkou jste tady opomenuli případ, kdy kupuješ stejné zboží za jinou cenu, ale takhle to normálně funguje. Každý obchod má stanovenou jinou cenu a když člověk chce zaplatit nejmíň, musí si to prolézt všechno a být pozorný.

U těchle stánků, kde je obvykle jeden předmět v řádku prodražen o nulu navíc, jsou obyčejně ceny zboží nejnižší z celýho trhu, aby se to vykoupilo rychle a tedy aby lidé chybama nakoupili i ty prodražené.

Proč však vyplakáváte místo toho, aby jste to využili? To ja taková potíž pořádně koukat za jakou cenu kupujete? Kupte jenom ty levné a ještě na zlodějíčkovi vyděláte.

Ale trestat to? Hloupost. I kdyby dal na každý jeden předmét jinou cenu, je to zkrátka jeho věc. Předmět patří jemu a tudíž ON určuje cenu. Když si tu jednu z řádku cení víc, než ty ostatné, prostě ji prodraží, do toho vás nic. Však když to taky nechcete, nekoupíte to.
European Champions 2011/2012
Konec a upřimně doufám, že už definitivní.
Postavy i věci darovány.
Ten, kterej koval císařáky.
Zakladatel Cottagera, nikoli jeho současný majitel.

Hymna Ligy mistrů v mém podání na pianu - http://www.youtube.com/watch?v=LhDMpRPvTnE

NoFun
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od NoFun » pát 31. kvě 2013 0:04:17

jo ban je asi blbej trest... udelal bych to treba tak ze kdyby GM videli nejaky predmet predrazen (o proti ostatnim) tak aby ho zabavily bez narako na nejaky vraceni + (kdyby se to opakovalo) zavirat shop :D at si to postavi znova :D
Sinforia ;-) nový začátek :)
NoFans 110lvl Body Warior (Zelkovky hotové)

KahnWeder
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 46×
Má poděkování: 66×

Příspěvek od KahnWeder » pát 31. kvě 2013 0:51:16

Kdyby se kupovalo jak u obchodnice (klik=koupě), tak nic neřeknu, ale u stánku musíte ještě kliknout na "Ano". Nebo snad chcete, aby to dopadlo tak, že při každém nákupu vyskočí x oken, které se zaptají jestli "potvrzujete, že, opravdu fakt na 100% chcete nenávratně koupit věc za danou (CAPS LOCK + blik blik blik blik blik) cenu?". (pro nechápavé: berte s nadsázkou)

NoFun: Třeba bys mohl strávit celý den na tržnici, hledal tyhle podvodníky a hlásil je GM. Dobrá práce ne?
Až budeš umírat nudou, tak tě aspoň může hřát u srdíčka, že jsi někomu právě zachránil těžce vydřené yangy....
"Nevěřte všemu, co je na internetu."
[right]Abraham Lincoln[/right]

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ JayV1 « pon 5:22 am »
Jazvec king
@ TomasFoxx « pon 3:23 am »
@disaster1591 :  nechtěl bych celej tyden ničit sentinely a pak nedostat krále 🤭 auč
@ TomasFoxx « ned 11:33 pm »
@Trubice :  :lol: :lol:
@ Trubice « ned 11:32 pm »
Jsem línej ti sem dát fotku :)
@ TomasFoxx « ned 11:31 pm »
@Trubice :  https://ctrlv.cz/RdV8 hehe
@ Trubice « ned 11:30 pm »
ne to nejsi :) kdyby se to počítalo tak jich mam více
@ TomasFoxx « ned 11:30 pm »
@Trubice :  nn já jsem lovec hugů
@ Trubice « ned 11:28 pm »
Tak, ale pak to vidíš všichni tu brečí, že chtějí Hugy z válek dojde tam OP Trubice lovec Hugů a oni po mě jdou všichni i vlastní říše (kdyby mohla)
@ TomasFoxx « ned 11:23 pm »
@Trubice :  já tě tam chci :D to oni tě nenechají, moc nenažraný na cb
@ Trubice « ned 11:18 pm »
Ale co pak foxi :) nebreč tady. Moji pomoc nechcete tak ji jinde nehledej
@ TomasFoxx « ned 8:35 pm »
@Mionix :  jinak nemohli by aspoň sněhuláci zmizet po válce? dneska jsme tam měli hned na začátku plnou arénu sněhuláků ze včera 😂
@ TomasFoxx « ned 8:34 pm »
jj na mole to bylo😂
@ Hakan « ned 6:28 pm »
@Mionix :  A nebo to udělal schválně a chtěl dropovat dárky a spadl mu net :lol: tak mu to foxx vyžere :D
@ Mionix « ned 6:25 pm »
@Hakan :  Asi si někdo chtěl zadropovat ne molu a zapomněl vypnou event. :-D
@ Hakan « ned 5:57 pm »
vypadá to na ent :D
@ Mionix « ned 5:46 pm »
@TomasFoxx :  Kde to je? :lol:
@ TomasFoxx « ned 5:28 pm »
https://ctrlv.cz/jR0L říkal někdo hugo?
@ TomasFoxx « ned 4:26 pm »
siestorade nuly
@ devils636 « ned 3:25 pm »
už v pohodě
@ Lejno « ned 3:12 pm »
asi to prehnal
@ devils636 « ned 3:07 pm »
Opilec je buglej
@ devils636 « ned 3:07 pm »
Je tu někdo z teamu
@ Trubice « ned 10:03 am »
k Myslíš jako, že tam budu čekat až mě zase někdo zabije ? Fox mě nedokáže ochránit to takhle nejde :)
@ Kurinozka « sob 11:08 pm »
Stunuji*
@ Kurinozka « sob 11:07 pm »
Údajně i stupňují xD
@ TomasFoxx « sob 10:36 pm »
@Reavers :  jj
@ Reavers « sob 10:35 pm »
ked neveris zeptej se Trubice. Dal sem ho jednou pak sem ho hledal ale uz nenasel
@ TomasFoxx « sob 10:34 pm »
@Reavers :  to ti davam bez kamene hups
@ Reavers « sob 10:34 pm »
to sem dal vickrat tebe Foxxi nez ty dva xDD tych 11k pres ochranu je nice
@ TomasFoxx « sob 10:34 pm »
@Reavers :  :D :D jasny
@ Reavers « sob 10:33 pm »
ale moc me tesi, ze me tu zase musite resit
@ Reavers « sob 10:33 pm »
Trubici sem dal jednou a mazzafaku tak dvakrat no.. ale nevadi
@ TomasFoxx « sob 10:31 pm »
@disaster1591 :  tak on mu tam dneska lítal trubice a mazzafaka, se divim spíš že dal jen 300 :D
@ disaster1591 « sob 10:26 pm »
aspon uz vieme kde sa nabralo tych 300+ cb za war :think:
@ TomasFoxx « sob 9:08 pm »
jakože trubice se to tam snažil sekat xD nebejt exiho tak nám to tam vyčistí
@ SamJsiLama « sob 8:43 pm »
Logika no, tam je to vlastně hodně potřeba. ;)
@ TomasFoxx « sob 8:12 pm »
ty hugové to je ale fakt otravný :D hrozně se to motá a pak to furt klikám
@ Mionix « sob 8:05 pm »
@SamJsiLama :  Nevypneme.
@ SamJsiLama « sob 7:45 pm »
Radši vypněte ty huga ve válce ;-)
@ qSTRoNgMANp « sob 7:23 pm »
@Mionix :  A mě se naopak rozjelo korektní ukončení hry ... Konečně, když dám ukončit hru, tak se korektne ukončí. :D
@ Lejno « sob 6:57 pm »
@Mionix :  Ja som najskor myslel, že si skopíroval random text z wikipedie :D
@ Mionix « sob 6:47 pm »
Dříve Morava jela přes Vídeň a dále do Francie. Čechy přes Německo a dále fo Francie. Nyní já v Praze jedu přes Polsko, Holandsko a pak do Francie. A tato nová trasa je totálně na pytel. Mám na optice po trase výpadky, padají mi v noci stánky. Je naprosto běžné, že jsou na foru zdvojené i ztrojené příspěvky, které odmazávám. Prostě soudruzi se v tom pohrabali, překopali páteřní trasy a je to daleko horší a stojí to za nic. Na foru se již pěkně dlouho nic neměnilo.
@ Lejno « sob 6:33 pm »
Ahá, mne sa to stava stále, ked citujem :D
@ Mionix « sob 6:24 pm »
@Lejno :  to není chatem, ani citováním, to je špatnou odezvou z Franice. Stává se to občas. Mně to funguje normálně.
@ Lejno « sob 6:20 pm »
a už opravte to citovanie v chate
@ Lejno « sob 6:20 pm »
TomasFoxx píše: Nevhodný/nevypovídající název tématu („Kuknite sem“, „Pomoc“, „!!!!!“, …). Zakázáno je také nadbytečné použití CapsLocku, mimoslovních vyjádření (např. smajlíky) a opakujících se sekvencí znaků v názvu tématu. # ej už to vidim
to je len pre názov temata
@ JayV1 « sob 4:04 pm »
Múdry jazvec
@ NemasZac « sob 3:43 pm »
:D
@ NemasZac « sob 3:31 pm »
Asi společná myšlenka, ovšem nevhodně vyjádřená
@ TomasFoxx « sob 3:31 pm »
zajimavy že něco se korektuje a něco hned maže :D
@ NemasZac « sob 3:30 pm »
:D
@ TomasFoxx « sob 3:30 pm »