Zlepšení cen

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Bilgot
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 114
Registrován: stř 12. čer 2013 17:17:10
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od Bilgot » sob 01. úno 2014 19:15:08

honzisv píše:
cleo píše:A opravdu si myslíš, že ekonomiku srazí prodej např. map u NPC - ne nesrazí, protože ceny reguluje zásadně nabídka a poptávka - z klasické ekonomiky - nabízím určitou věc za určitou cenu a buď jí poptávající koupí nebo nekoupí; z vlastní zkušenosti (pracuji jako ekonom) vím, že pokud je věc předražená - nekoupí jí nikdo, jen ten kdo peněz dost, což zde asi tolik lidí už není. Stačí koukat na pranýř, jak bugeři přibývají a jen ti co pak postavu koupili, jsou odbanováni. Ale s vlastní ekonomikou přidání věcí z dropu k NPC nic nevyřeší - naopak - budou dostupné všem a za pár yangů a tudíž si je zase nakoupí a budou po jejich odebrání zase prodávat draho. Včera jsem se jen tak prošla po tržce a viděla, jak tam hezky mapky za 550+ kk hezky leží a nikdo je nekupuje. To že se v chatu někdo překřikuje jak koupí mapu za 200, další za 300, další za 500, další za 600 atd. považuji za jejich "hrátky" - nekoupí ti to. Já osobně mapy za víc jak 300kk nekupuji a kupovat nebudu, stejně jako nebudu kupovat dračí schopku za 2kkk, to si raději párkrát s partnerem zajdu do HG a dropnu si. Stejně jako chodím na dropku dropovat mapy - někdy mi padnou 2 za 10 minut, jindy zase nic za x hodin a to podotýkám, že těch xhodin se skládá cca z 10 pobytů na dropce (chodím tam jen na půl hodiny max). Takže pokud chci točit talíky počkám si, nebo si např. dojdu nadropovat mapy do cidonije - ano je zde potřeba CB - ale dle mého názoru není až takový problém si pro pár CB do war dojít. A k námitce, že tě tam budou zabíjet barevní podotýkám, že se mi to ještě nestalo. Ano poškádlili jsme se s barevnýma, ale jen tak, aby nikdy nikdo neumřel. Takže to je tak vše k dropu map. K dropu kamenů - kdo z Vás zde nemá postavu 100+, aby si mohl dojít na metiny do swampu. Moc jich nebude, a drop kamenů ve swampu považuji za dobrý - za jeden swamp 3-4 kameny +5 a 1-2 kameny +6. Ty kameny +5 pak vylepším příručkou o kování ..... takže zde opět problém nevidím..... spíš zde vidím snahu, udělat to co nejjednodušší, aby všichni měli vše a to HNED...

Proto souhlasím s GA - přidání dropovaných věcí k NPC brát jako poslední možnost...... a nic tam raději nedávat - vzpomeňte na poslední případ, když byly přidány lupy "gratis" ke skladníkovi - co udělali někteří hráči - nakupovali a nakupovali a pak po jejich odebrání draho prodávali..... a tak by to bylo i s tímto.



Cleo máš naprostou pravdu :) Každý hráč zde na Ekuře má možnost každou věc si pořídit. A co se týče těch maniaků co nadávají na mapy a kameny: Tak ještě jednou na to abych zničil metin např lvl 55 NEMUSÍM MÍT KAMENY +6 v brnku či zbrani. Mapa ti padne tak i tak. A co se týče ostatních věcí vše si koupíš, hold to nebude za 12 hodin, ale třeba za měsíc!!! Jsem člověk co chodí do práce a teprve po 3 letech jsem si udělal postavu lvl 100+ , když jsem si na ní vydělal!!! Nehraju jako někteří 10 hodin denně, ale např. celkem 5 hodin do tejdne :) Vše se dá udělat, jen to není hned :) A pokud to musíš mít hned, najdi si bohatýho sponzora každá věc díky BM se dá koupit za real prachy!!! A na konec Ekonomika se dá dohromady sama :) Každej den se mění a jsou jiné ceny, jen si počkat :)
Pravda. Urovná se to samo, když to nebude nikdo kupovat tak to prostě bude padat to je logický. U tolika věcí se měnili ceny a nakonec to prostě našlo svoji "nějakou" hodnotu, kterou to nejspíš mělo mít. viz. mě teď třeba napadají perly. Když jsem začal hrát (pravěk - max. lvl 90) bílá byla drahá za 3kk modrá byla drahá za 1kk a červená za 500k. Potom tu byla doba kdy se bílá prodávala i za 30. Teď jsou všechny perly 8-10kk zhruba a asi to tak má být. :) Dejte tomu čas.
Bilgot - 118+ Lv. - Mental warrior

Rolgram - 104+ Lv. - Arahan warrior

Tazimgo - 95 Lv. - Shaman Healer - TUTO POSTAVU JIŽ NEVLASTNÍM.

NO FUTURE :jinno:

Přechod na jiný mt2 kvůli nudě na tomto.

Uživatelský avatar
valkyria99
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 209
Registrován: čtv 27. zář 2012 11:14:37
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od valkyria99 » sob 01. úno 2014 21:34:55

honzisv píše:
cleo píše:A opravdu si myslíš, že ekonomiku srazí prodej např. map u NPC - ne nesrazí, protože ceny reguluje zásadně nabídka a poptávka - z klasické ekonomiky - nabízím určitou věc za určitou cenu a buď jí poptávající koupí nebo nekoupí; z vlastní zkušenosti (pracuji jako ekonom) vím, že pokud je věc předražená - nekoupí jí nikdo, jen ten kdo peněz dost, což zde asi tolik lidí už není. Stačí koukat na pranýř, jak bugeři přibývají a jen ti co pak postavu koupili, jsou odbanováni. Ale s vlastní ekonomikou přidání věcí z dropu k NPC nic nevyřeší - naopak - budou dostupné všem a za pár yangů a tudíž si je zase nakoupí a budou po jejich odebrání zase prodávat draho. Včera jsem se jen tak prošla po tržce a viděla, jak tam hezky mapky za 550+ kk hezky leží a nikdo je nekupuje. To že se v chatu někdo překřikuje jak koupí mapu za 200, další za 300, další za 500, další za 600 atd. považuji za jejich "hrátky" - nekoupí ti to. Já osobně mapy za víc jak 300kk nekupuji a kupovat nebudu, stejně jako nebudu kupovat dračí schopku za 2kkk, to si raději párkrát s partnerem zajdu do HG a dropnu si. Stejně jako chodím na dropku dropovat mapy - někdy mi padnou 2 za 10 minut, jindy zase nic za x hodin a to podotýkám, že těch xhodin se skládá cca z 10 pobytů na dropce (chodím tam jen na půl hodiny max). Takže pokud chci točit talíky počkám si, nebo si např. dojdu nadropovat mapy do cidonije - ano je zde potřeba CB - ale dle mého názoru není až takový problém si pro pár CB do war dojít. A k námitce, že tě tam budou zabíjet barevní podotýkám, že se mi to ještě nestalo. Ano poškádlili jsme se s barevnýma, ale jen tak, aby nikdy nikdo neumřel. Takže to je tak vše k dropu map. K dropu kamenů - kdo z Vás zde nemá postavu 100+, aby si mohl dojít na metiny do swampu. Moc jich nebude, a drop kamenů ve swampu považuji za dobrý - za jeden swamp 3-4 kameny +5 a 1-2 kameny +6. Ty kameny +5 pak vylepším příručkou o kování ..... takže zde opět problém nevidím..... spíš zde vidím snahu, udělat to co nejjednodušší, aby všichni měli vše a to HNED...

Proto souhlasím s GA - přidání dropovaných věcí k NPC brát jako poslední možnost...... a nic tam raději nedávat - vzpomeňte na poslední případ, když byly přidány lupy "gratis" ke skladníkovi - co udělali někteří hráči - nakupovali a nakupovali a pak po jejich odebrání draho prodávali..... a tak by to bylo i s tímto.



Cleo máš naprostou pravdu :) Každý hráč zde na Ekuře má možnost každou věc si pořídit. A co se týče těch maniaků co nadávají na mapy a kameny: Tak ještě jednou na to abych zničil metin např lvl 55 NEMUSÍM MÍT KAMENY +6 v brnku či zbrani. Mapa ti padne tak i tak. A co se týče ostatních věcí vše si koupíš, hold to nebude za 12 hodin, ale třeba za měsíc!!! Jsem člověk co chodí do práce a teprve po 3 letech jsem si udělal postavu lvl 100+ , když jsem si na ní vydělal!!! Nehraju jako někteří 10 hodin denně, ale např. celkem 5 hodin do tejdne :) Vše se dá udělat, jen to není hned :) A pokud to musíš mít hned, najdi si bohatýho sponzora každá věc díky BM se dá koupit za real prachy!!! A na konec Ekonomika se dá dohromady sama :) Každej den se mění a jsou jiné ceny, jen si počkat :)
Tak to můžu hrát ofik a ne privát.

Edit: Můžete. Warn za spam.
/Sibyla
Přes 2000 let utlačování, vražd a utrpení. Plazit v bahně se před Vámi nikdy nebudeme, neboť zůstaneme navždy POHANÉ!!

maraczx
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 135
Registrován: stř 08. kvě 2013 12:22:29
Bydliště: Jinno CH1
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od maraczx » sob 01. úno 2014 23:37:59

Jak bylo psáno, co se tím zlepší, jak někdo psal, že se sem dá NPC a u toho se budou utrácet yangy a že tím ty yangy budou ubývat, to je pěkná blbost. Když se tam dají mapy za 250KK, tak hráči co tady mají nasysleno několik KKK, tak si je v poklidu nakoupí počkají až se to zruší a hurá to začnou prodávat, protože ti žádný droper nepůjde blbost na metiny, když se půjde dá koupit u npc a nikdo je nadropované mít nebude a pak příjdou ti kteří si je pěkně nakoupili na nastaví cenu a myslí, že by se zase dostala k hranici 400-500KK, protože je nikdo mít nebude. A tím, že yangu zmizí to možná, ale ve swampu se dá tak lehce vydělat a nebo HG ? Každý tu píše, jak udělá za swamp skoro 1KKK, tak co to je tam jít na 2 hodiny zablbout denně a máš na dvě mapy hned. A já třeba jako že nenáročný hráč nemám žádnou 100+ na swamp, keri a hg a chodím si v poklidu dropovat na metiny a dají se mapy do npc, tak to já nevím kde vydělám, když 80% výdělek mám z nich, jako za ty dvě hodiny já mám 200-300KK, což opravdu není moc oprati hráčům co mohou do swampu. Příjde mi to zbytečné něco takového zavádět, když to chceš tak si na to musíš vydělat a nebo si to sehnat sám. Ono když stojíš na námku a spamuješ, že to koupíš za 250KK, tak se nediv, že nic nemáš. Ale kdyby si radši se zvednul a šel do swampu a podobně, tak si na to vždy vyděláš.
Překážky se stavějí do cesty obyčejným lidem proto, aby z nich stali lidé neobyčejní.
Obrázek

honzisv
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 27. led 2011 22:49:30
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od honzisv » ned 02. úno 2014 6:52:44

valkyria99: Tak bez na ofik a ukaz mi jak si vydelas to co tady. A veci+9??? Asi jsi na ofiku nehral co? Do ofiku tohle ma hodne daleko a pokud lidi zde budou mit vse hned nikdo to hrat nebude jelikoz ho to bavit nebude!!! A mimochodem mrknu obcas na trzku, mapy za 450kk nikdo nekupuje takze pocitam ze do 14 dnu budou stat zase 300kk a jak psal autor prede mnou, neber jim jejich vydelek. Jak si ty mensi lvl maj vydelat kdyz jim seberes jedinou vec za kterou si solidne vydelaj ;)
Jako malý jsem byl hloupý, arogatní a ošklivý, ovšem teď už nemam chybu :-D

Uživatelský avatar
valkyria99
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 209
Registrován: čtv 27. zář 2012 11:14:37
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od valkyria99 » ned 02. úno 2014 7:09:35

honzisv píše:valkyria99: Tak bez na ofik a ukaz mi jak si vydelas to co tady. A veci+9??? Asi jsi na ofiku nehral co? Do ofiku tohle ma hodne daleko a pokud lidi zde budou mit vse hned nikdo to hrat nebude jelikoz ho to bavit nebude!!! A mimochodem mrknu obcas na trzku, mapy za 450kk nikdo nekupuje takze pocitam ze do 14 dnu budou stat zase 300kk a jak psal autor prede mnou, neber jim jejich vydelek. Jak si ty mensi lvl maj vydelat kdyz jim seberes jedinou vec za kterou si solidne vydelaj ;)
Jen pro tvoji informaci, ofik jsem hrál cca dva a půl roku a tady hraji téměř od začátku serveru. Dobrá, místo kritiky bys mohl něco navrhnout ty. jediná slušná věc na které by se dalo vydělat? Mo se nevydělá když ty věci tolik nepadají. Dobře ustoupil bych od toho aby se ty věci dali koupit u NPC, ale stojím si za tím aby se dali získat alespoň za knihy misí. Ne jen za expertky, ale ze všech. A nezlobil bych se ani kdyby padali z truhel bossů. Vždyť snad ve všech hrách, když sejmeš bosse, tak ho biješ jen z toho důvodu, aby jsi měl nějakou cennou věc a co padá z truhel tady?? Nepoužitelné smetí.
Přes 2000 let utlačování, vražd a utrpení. Plazit v bahně se před Vámi nikdy nebudeme, neboť zůstaneme navždy POHANÉ!!

honzisv
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 27. led 2011 22:49:30
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od honzisv » ned 02. úno 2014 7:38:15

Ano s tema truhlama souhlasim to je vcelku problem. Tak misto tech map u NPC bych souhlasil s nejakym poradnym dropem z truhel bossu. Bossu je tu dost a je velke zklamani kdyz sundas bosse a z truhly padne vec +3 ktera ve swampu padne +7...a ty knihy misi by se daly prekousnout u NPC ale vynechal bych jen expertky aby se zase nekomu neponizil kvuli nim drop ;)



Spatne jsem si precetl vzkaz :D Nebyl by blbej napad aby mapy padaly i z knih misi ;)
Jako malý jsem byl hloupý, arogatní a ošklivý, ovšem teď už nemam chybu :-D

Bilgot
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 114
Registrován: stř 12. čer 2013 17:17:10
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od Bilgot » ned 02. úno 2014 9:30:26

Knihy misí u NPC? To vážně? Kdybych sbíral všechny tak mám za swamp klem 40ti misí.
Bilgot - 118+ Lv. - Mental warrior

Rolgram - 104+ Lv. - Arahan warrior

Tazimgo - 95 Lv. - Shaman Healer - TUTO POSTAVU JIŽ NEVLASTNÍM.

NO FUTURE :jinno:

Přechod na jiný mt2 kvůli nudě na tomto.

maraczx
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 135
Registrován: stř 08. kvě 2013 12:22:29
Bydliště: Jinno CH1
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od maraczx » ned 02. úno 2014 11:36:33

valkyria99 píše:
honzisv píše:valkyria99: Tak bez na ofik a ukaz mi jak si vydelas to co tady. A veci+9??? Asi jsi na ofiku nehral co? Do ofiku tohle ma hodne daleko a pokud lidi zde budou mit vse hned nikdo to hrat nebude jelikoz ho to bavit nebude!!! A mimochodem mrknu obcas na trzku, mapy za 450kk nikdo nekupuje takze pocitam ze do 14 dnu budou stat zase 300kk a jak psal autor prede mnou, neber jim jejich vydelek. Jak si ty mensi lvl maj vydelat kdyz jim seberes jedinou vec za kterou si solidne vydelaj ;)
Jen pro tvoji informaci, ofik jsem hrál cca dva a půl roku a tady hraji téměř od začátku serveru. Dobrá, místo kritiky bys mohl něco navrhnout ty. jediná slušná věc na které by se dalo vydělat? Mo se nevydělá když ty věci tolik nepadají. Dobře ustoupil bych od toho aby se ty věci dali koupit u NPC, ale stojím si za tím aby se dali získat alespoň za knihy misí. Ne jen za expertky, ale ze všech. A nezlobil bych se ani kdyby padali z truhel bossů. Vždyť snad ve všech hrách, když sejmeš bosse, tak ho biješ jen z toho důvodu, aby jsi měl nějakou cennou věc a co padá z truhel tady?? Nepoužitelné smetí.

Ok, takže jestli tady hraješ od začátku serveru, tak ty nemůžeš mít nejmenší problém vydělat ne ? Protože jestli napíšeš, že problém máš, tak to tě upřímně lituji. A jestli napíšeš, že nemáš 10 hodin denně chodit swamp a nebo HG, aby sis vyděl, tak to není problém serveru, že ceny jsou hrozně vysoké, že na to nemáš čas vydělat a podobně, to je problém tvůj, že ten čas nemáš, tak kvůli tomu se nebudu přidávat zbytečné věci k NPC. Chápu, že nějaký lidi chodí do práce, že určitě toho času není mnoho a když tady chceš být trochu dobrý, tak tady musíš být skoro furt, karma, bio, herba, zručnost a další. Ale jestli si ten čas neuděláš na to, aby sis vydělal, tak nemůžeš čekat, že ty mapy se ti prodají za 250 kK.
Btw: Mapu jsem pokaždé za 500KK prodal do 10 min.


+ Po dnešním OX si myslím, že nějaké ty mapy zase budou v oběhu, minimálně 100 map ;-)
Překážky se stavějí do cesty obyčejným lidem proto, aby z nich stali lidé neobyčejní.
Obrázek

Uživatelský avatar
valkyria99
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 209
Registrován: čtv 27. zář 2012 11:14:37
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od valkyria99 » ned 02. úno 2014 18:57:27

Ok, takže jestli tady hraješ od začátku serveru, tak ty nemůžeš mít nejmenší problém vydělat ne ? Protože jestli napíšeš, že problém máš, tak to tě upřímně lituji. A jestli napíšeš, že nemáš 10 hodin denně chodit swamp a nebo HG, aby sis vyděl, tak to není problém serveru, že ceny jsou hrozně vysoké, že na to nemáš čas vydělat a podobně, to je problém tvůj, že ten čas nemáš, tak kvůli tomu se nebudu přidávat zbytečné věci k NPC. Chápu, že nějaký lidi chodí do práce, že určitě toho času není mnoho a když tady chceš být trochu dobrý, tak tady musíš být skoro furt, karma, bio, herba, zručnost a další. Ale jestli si ten čas neuděláš na to, aby sis vydělal, tak nemůžeš čekat, že ty mapy se ti prodají za 250 kK.
Btw: Mapu jsem pokaždé za 500KK prodal do 10 min.


+ Po dnešním OX si myslím, že nějaké ty mapy zase budou v oběhu, minimálně 100 map ;-)[/quote]

Mně nejde o mě, ale o všechny a s těmi knihami misí to tak špatnej nápad není.
Přes 2000 let utlačování, vražd a utrpení. Plazit v bahně se před Vámi nikdy nebudeme, neboť zůstaneme navždy POHANÉ!!

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Zlepšení cen

Příspěvek od Cepino » pon 03. úno 2014 8:53:22

valkyro, ještě ani jednou jsi nenapsal konkrétní důvod, proč by u NPC měly být jen tebou navrhované mapy a šutry +6. Proč nedat k NPC na koupi totálně vše? Vždyť i jiní hráči mají stejné právo jako ty a oni, když ty tam můžeš mít mapy, tak oni zas chtějí třeba dračí +0. Dáme k NPC úplně všechno a budem jen dropovat yangy a pruty a postávat na náměstí. To by se ti líbilo, to by byla zábava. A pokud teda opět zvedat drop map třeba z misí a truhel, tak opět bych chtěl zvednout drop i ostatních věcí. Zatím tu od tebe vídím snahu jen ušetřit yangy pro sebe, myslíš tu jen na sebe a na to, co zrovna pro tebe je teď aktuální. Stačilo jedno nedělní OX a mypky během dne sletěly až na hodnotu i 150kk. Tak že jsou tu nástroje na to to sundat a nemusejí být tak přihlouplé, jak ty navrhuješ. To že za nějaký čas mapa opět vyletí na 500kk, to je zas jen nabídkou a poptávkou.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.

Who is chatting

offline Mionix 
offline WopeArch