Co s penězi?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
nikijana
Zakladatel tématu
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval: 54×
Má poděkování: 39×

Co s penězi?

Příspěvek od nikijana » ned 09. úno 2014 16:30:41

Dobrý den, poradíte mi co s penězi , které mám na postavách?Trezor již nejde využívat, šeky bych nepoužila nikdy zas já, mám starch i když vůbec nechápu bugy a podobné věc. Nechci nechávat ušetřné yangy na postavách. Patřím mezi ty opatrnější, vždy svlékám a ukládám věci do skladu , nikdy nic neukazuju na vyzvání v obchodech a podobně.
Nikijana a všechna Sluníčka

DeeDee
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 176×

Re: Co s penězi?

Příspěvek od DeeDee » ned 09. úno 2014 16:40:14

Dej je na šek a hoď to do skladu.Si jako myslíš že ti je skřítci ukradnou? :) Stačí mít pořádný heslo,nikomu nedávat údaje od účtů a mít pečetidla.

tobartos
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 45×
Má poděkování: 102×

Příspěvek od tobartos » ned 09. úno 2014 17:00:29

nikijana
"...vždy svlékám a ukládám věci do skladu..."
Tak to mě už docela zarazilo. Nepřeháníš to trochu (bez urážky)? Skoro to hraničí s "posedlostí ze strachu", když jsem to tak četl :think:. Docela si tím zbytečně zatěžuješ práci a spokojený "odchod" i start do hry.

Všechny krádeže a podobné záležitosti plynou - dovolím si tvrdit - vždy vinnou právě postiženého, který si nedával dobrý pozor na své údaje (i skrz e-mailové) a došlo k úniku informací (hesel). Kdyby bylo tak snadné, jak se někdy píše, okrást hráče třeba o účty, nekradou se postavy, které nejsou ani v žebříčkách "TOP" ale jen ty nejlepší.
Každý z nás je na tom z hlediska bezpečnosti stejně a hesla hrají roli jen do určitého stupně - samozřejmě, že heslo typu 123 nebude nejlepší. Pokud si dá ale člověk dobrý pozor, kam - kdy - a jak vypisuje důvěryhodné informace nebo nepůjčuje své údaje pochybným přátelům, nemůže se stát, že by byl nějak o cokoli okraden.
Vývojáři Ekury vyslyšely nechvalné připomínky a doslova urážky na bezpečnost serveru a v dobré míře pro nás vymysleli pečetidla, díky kterým si hlavně oni ulehčily práci a nám dodaly pocit bezpečí. V případě úniku informací se alespoň v čas dozvíme, že k tomu došlo a můžete do určité chvíle jednat. Pořád ale platí to, že únik byl zaviněn právě poškozeným.

Pokud si tedy dáváš dobrý pozor co děláš a kam co píšeš nebo nesdílíš účty a máš nastavená pečetidla, myslím, že by sis hru mohla zpříjemnit a nepraktikovat tyto nadměrné manévry pro vlastní pocit bezpečnosti. :up:

Tidden
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 23×
Má poděkování: 30×

Příspěvek od Tidden » ned 09. úno 2014 17:52:16

Já nevím čeho se všichni tak bojíte :roll: Jediný čeho bych se teď maximálně bál, obchodovat přes HM s nějakou fakt hodně velkou částkou.. Ale jako za celou dobu co hraju nějaké hry, mám heslo bezpečné až tak, že si opravdu myslím že ho v životě nedokáže nikdo odhalit(př: 54hb97qp46fA). Ani pečetidla nemám, maximálně nějaký hacker(nevím jestli to vůbec jde) že by se na účet nějakou naboural.

Dej si pořádný hesla, pečetidla a buď v klidu.
Postavy Tidden, Tiddeenn i TiddenBuff již nepatří mezi mé vlastnictví.

Můj návrh s účesy u kadeřnice. Hlasuj!
Úprava stánků. Hlasuj!
Více pozemků? Hlasuj!

nikijana
Zakladatel tématu
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval: 54×
Má poděkování: 39×

Příspěvek od nikijana » ned 09. úno 2014 18:20:34

Díky za rady a za názory. Metin hraju už 5 let, nikdy jsme okradená nebyla , ale mám kolem sebe lidi , které takové štěstí neměli. Proto ta moje opatrnost:D
Teď už asi tuším , že asi vlastní vinou. Děkuji
Ale chci se ještě vrátit k trezoru, protože není nad to mít peníze uložené na jednom místě a ne po různých postavách

Nikijana
Nikijana a všechna Sluníčka

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 373×
Má poděkování: 282×

Příspěvek od cleo » ned 09. úno 2014 19:48:07

Pokud dáš peníze na čistý šek - nemohou být bugnuté, dávám peníze taky na šek. Prostě šek dám do skladu. Trezor již fungovat nebude, takže ti nic jiného nezbývá.
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Tidden
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 23×
Má poděkování: 30×

Příspěvek od Tidden » pon 10. úno 2014 20:58:28

Já uchovávám všechny peníze na šeku kterej mám stále v inventáři, a nevidim v tom problém..
Postavy Tidden, Tiddeenn i TiddenBuff již nepatří mezi mé vlastnictví.

Můj návrh s účesy u kadeřnice. Hlasuj!
Úprava stánků. Hlasuj!
Více pozemků? Hlasuj!

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 373×
Má poděkování: 282×

Příspěvek od cleo » pon 10. úno 2014 21:03:53

Tak ona nenechává na postavě nic, proto jsem navrhovala šek dát do skladu....
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Chyu
Lv.39
Lv.39
Poděkoval: 2982×
Má poděkování: 1173×

Příspěvek od Chyu » pon 10. úno 2014 22:36:19

Ahoj, urcite se nemusis bat neceho jako neulozeni dat, veci si klidne muzes na sobe nechat (mame tady preci ty otravne ale uzitecne ocjranne intervaly) o tom obchodovani, trade hack je naprosta blbost, ktera nefunguje snad jiz nikde, takze toho se bat nemusis a ikdyby se neco stalo, staci nspsat na support (nekdy se az bojim co vse se loguje :mrgreen: )

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ sizmik « sob 9:54 pm »
@Skullhlav,  Se-Rang myslím dropí katanu ne? Jinak tu na ekuře nanic, na ofíku se tam dá expit :D
@ Skullhlav « sob 9:41 pm »
Lidi k čemu jsou moby Mi-Jung Se-Rang Eun-Jung ?
@ Powerm « sob 7:11 pm »
Měl by tady někdo půjčit jedák na cca dva dny dám nějaky věcí na protiučet... nechce se mi ho kvuli jednorazovýmu expu kupovat
@ TopTopiik « sob 6:53 pm »
@qSTRoNgMANp, to je takzvaný hardcore mode :D akorát bych ubral ještě ty zbčka :D
@ qSTRoNgMANp « sob 6:48 pm »
Tak jsem se stal taky obětí graf. bugu. :D
@ blood70CZ « sob 5:13 pm »
ve stinove mape jsem byl ted po dlouhe dobe 2x a prvni bylo 220 (ve 3) a 2. 184 (ve 3) ale to se zacalo sekat az ve 20 ze bych zaznamenal nejaky pokles dropu chitinu a veci tak to vubec
@ KostraxD « sob 5:03 pm »
To se zas někdo hrabal ve stínové cido? drop z metinů téměř žádný, metinů málo...
@ JayV1 « sob 2:49 pm »
TopTopiik píše: Neměl by někdo na zkoušku trn +9? Chci to porovnat s znesvěcem :D
na yt je video u wp rozdiel v dmg
@ pikasek « sob 12:37 pm »
@TopTopiik,  Já mám, ale je tam jen antininja :D Ale na wpčko určitě trn, jestli přemýšlím nad tímhle :D
@ Skullhlav « sob 12:31 pm »
@sizmik, Dík
@ sizmik « sob 12:26 pm »
@Skullhlav,  Pokud budeš 2 minuty hledat tak zjistíš, že minulej i předminulej rok to pouštěli 27.9. Tak kdy to nejspíše pustí letos.... :D
@ Skullhlav « sob 12:11 pm »
Kdy se hodlá pustit event ?
@ TopTopiik « sob 11:54 am »
Neměl by někdo na zkoušku trn +9? Chci to porovnat s znesvěcem :D
@ Lejno « sob 11:41 am »
:think: pokročila nočná piatková hodina..
@ pikasek « sob 11:39 am »
@Lejno,  Simpíček
@ Lacius « sob 11:32 am »
@Lejno:think:
@ Selema « sob 11:23 am »
@Lejno:)
@ Lejno « sob 1:45 am »
Selema je tu 3/4 roka, ta to s nami nehra pomaly od zaciatku, ta nebude mat objektivne hodnotenie aj ked jej aktulane nechcem haniť, dosiahla to co niekto za xy rokov.
@ brezzina « pát 11:22 pm »
Znal jsem puvodni helusku a tebe taky rad poznam .... napis jsem furt breziina :-* rikam i kdyby nam ty kone vzali proste to budem hrat a platit jim :-) je to nejaky experiment co vydrzime a to na morave vydrzime hodne :-)
@ Selema « pát 11:16 pm »
@brezzina,  někdy mi napiš ve hře na Heluska
@ brezzina « pát 11:13 pm »
Selma tak to by me teda fak zajimalo ale spis napis pm at nespamujem ... jestli das s 2x aurakem selase kesira nebo askera tak uz nikdy nic nenapisu
@ brezzina « pát 11:12 pm »
Se musi nekdo na... t aby vam rekl pravdu se tu hadate o kravinach .... A lobujete a pritom je to nekde jinde ....
@ Selema « pát 11:11 pm »
Entit se dá se vším tak tu nekecej kraviny
@ brezzina « pát 11:10 pm »
Ale v klidu uz mam mentala 96 a helera 16 LVL protoze kdZ 10 let delate postavu prece nemuzete jit do entu :-) od 151 nepada jang a jako war sory jako ale proste mas mit Bm nebo ninju :-)
@ disaster1591 « pát 11:10 pm »
S tym hg suhlasim :D
@ brezzina « pát 11:08 pm »
Ve. Tvrtek bude velky update a prida se :ruzovozelenkava,tyrkysovetmave modra,a mozna jeste dalsi barva zalezi na tom ktery si to vybreci :-))) pal pridame mozna vymecne upravy textu npc a navic dame ban brezzinovy kdZ po 10 letch udelal karmu a remca ze nekoho nedejboze zabije aby nebyl nahodu kral ( to muzu jen dalkari ) :-*
@ Lejno « pát 11:05 pm »
:lol:
@ brezzina « pát 11:02 pm »
Brezzina me zabil Aura je na prd proooč jim to tolerujete !!!!! Zrusit auru !!!!!!!! A padot je taky naprd Jsem pro prodat helerum a ninjim dalsi kouzlo sak je kosim jak kopřivy !!!!
@ Lejno « pát 11:01 pm »
Ale klud Mio s tym nic nema :D to, ze sa sem ako jediny z teamu vyjadrí neznamena, že ovplyvňuje pvp 😁
@ brezzina « pát 11:01 pm »
A klidne rikej ze ni neobvlivnis nebo nic nezmuzes ale pritom by se stacilo jen malinko snazit a ne se zapotit aby se to dalo ... tady se dela 4 roky mapa a je jen pro bm a ninji jo jasne byvali admin napise je to tymove aurak muze dat stun ale kdyz neda dmg nepadne drop :-)))) hajte a hadejte se tu jak chcete ale teem zrusi kone nebo da zlatou barvu ... a co me jen mrzi ze jsem tu pres 10 let a team vzdy udela jen neco co si nekdo vybreci a co je mimo misu ...jak cido na casy nehratelny ent swamp :-))))) 10000xhodin jedina slusna mapka je hg ani netreba odpovidat LoGiCke MySleNi !!!!!hraci chcem hrat a platit ne se trapit a vztekat !!! A ja hrat neprestanu i kdybyste warovi sebrali auru (a i to je asi mozne)
@ brezzina « pát 10:53 pm »
Tak a dost Minox hra by mela byt hratelna bez rozdilu postavy (dam ti priklad skus jit s aurakem do selase nebo na kesirka ) Natoz do war ... a at si dalkari pisou ze davaj jen 300+ cb ale delate to nehratelne a kvuli cemu ? ????
@ Lejno « pát 10:42 pm »
To ti nepomoze, mozes mat co chces na sebe v dostupnych veciach. Potom je tu samozrejme moznost, mat v inventari 50 veci a striedať si ich podla poptavky, to je o inom no , ale kto by chcel tak hrat okrem mevrika 😂
@ TomasFoxx « pát 10:18 pm »
@Lejno,  jj však jo, bez ryb samozřejmě 😂 ale prostě full obrany, full lidi, full kritik, prostě cokoliv chce ať si tam hodí a jde jednu válku😂 300cb tam narve, víc si nemyslim😂
@ Lejno « pát 10:06 pm »
No k tym vybavam, ked si predstavim najlepšiu výbavu, teda vsetky pouzitelne bonusy pvp na max, tak ten clovek v aktualnej valke vydrží mozno o 3-5sekund viac. Ak nepocitam ryby, iba huby, ryby som vo war Nikdy nepoužil, takze neviem porovnať.
@ xPraimFaya « pát 10:01 pm »
@pikasek,  napis na xKerinFaya prosimte :D
@ pikasek « pát 10:01 pm »
Vidím, ale zbytek ve hře :D
@ xPraimFaya « pát 10:01 pm »
@pikasek,  ale tam mas link na ten obrazek aby si pochopil :D
@ pikasek « pát 10:00 pm »
@xPraimFaya,  Raději rovonu ve hře, ne že bych proti zprávám na fóru něco měl, ale stojí za prd :D
@ xPraimFaya « pát 9:59 pm »
@pikasek,  mas sz
@ pikasek « pát 9:58 pm »
@xPraimFaya,  Nedávno jsem jej dělal taky, co ti nefunguje přesněji ?
@ xPraimFaya « pát 9:56 pm »
@pikasek,  Kdyby byl v mem pripade, nepsala bych sem
@ pikasek « pát 9:55 pm »
@Mionix,  Ale to zabití do minuty zní jako dobrá výzva, nechceš to na chvíli lognout třeba v metinlandu a zkusíme to ? :lol:
@ pikasek « pát 9:55 pm »
@xPraimFaya,  Na foru je přímo návod, který je stále funkční ;)
@ TomasFoxx « pát 9:55 pm »
Aby jakože pochopil jak jsou teď postavy na blízko nehratelný 😂
@ TomasFoxx « pát 9:54 pm »
Jojo, myslel jsem to tak, aby si givnul na normální postavu ty nejlepší věci co ho napadnou a jde to zkusit 😂
@ HelloWorld « pát 9:51 pm »
Mám pocit že průhlednosti dosáhneš barvou Magenta #FF00FF
@ xPraimFaya « pát 9:27 pm »
Spunti je tu prosim nekdo kdo umi delat ty pruhledne loga? :) Potrebovala bych pomoct jestli by si nekdo nasel cas, dekuji.
@ TopTopiik « pát 9:19 pm »
@Mionix, mně tam přes 62 šaman a full obrany berou 20+ na spell (se zruškem) myslím si, že by tě měli :DD
@ Selema « pát 9:12 pm »
Nechci do toho kecat, protože se v pvp tolik nevyznám,ale myslím si že i když by byly full obrany + zb / popřípadě kritik místo zb, tak to o moc lepší než průměrná vybava topek ted.
@ Mionix « pát 9:08 pm »
@Selema,  To je něco jiného. Ale nevím, zda by do toho šel. Každopádně jsem mu to zkopíroval a dal do PM jako výzvu. :-)
@ Selema « pát 9:04 pm »
@Mionix,  Myslím že myslel pvp vybavu kterou je možné sehnat jako hráč.
@ Mionix « pát 9:03 pm »
@TopTopiik,  Pomohlo, protože pak je obnova obrovská. A útok na GM je také obrovský. I když budu ve stunu minutu, tak mně pravděpodobně nezabijete.
@ TopTopiik « pát 9:02 pm »
@Mionix, když bys byl war / sura, tak by ti ani statisíce HP nepomohlo :DD
@ Mionix « pát 9:00 pm »
@Lejno,  Já narážel na to, že tu někdo psal, ať si Saggi udělá top výbavu a pak jde war. I kdybych byl 1/3 války ve stunu, tak mě stejně nezabijete, statisíce HP a k tomu zbytek wat pobiji vše. Prostě GM nemohou soupeřit s hráči. A to mám relativně jen PvM výbavu. Prostě je nějaká max výbava ve hře a pak GM. Ale nic mezi tím.
@ Lejno « pát 8:47 pm »
@Mionix,  Ninja blízko. Je sice pekne, ze bossov sundas ako raketa, ale vo valke by si mohol mat dmg aj 100k, ale co z toho, ked bude chudák len ve stunu 😂😂
@ Mionix « pát 8:38 pm »
@TomasFoxx,  Však nic jiného netvrdím, Mionix je velká, velká Lama. :lol:
@ TomasFoxx « pát 8:37 pm »
@Mionix, 5 sekund? Tak moc? To bude velká výzva dát za tak lamáckou postavu krále :lol:
@ Mionix « pát 8:28 pm »
@TomasFoxx,  Já ti půjčím Mionixe, ale jestli nevyhraješ war s tou mou výbavou, tak nad tebou lámu hůl. A je to ninja blízko. Selase dám za 5 vteřin. Keskira za 3. Musíš za Mionixe dát krále. :lol:

Kdo chatuje