Veřejný testovací server (VTS)

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno

Už jste se byli podívat na VTS?

Ano
138
69%
Ne
34
17%
Ne, ale mám to v plánu
28
14%
 
Celkem hlasů: 200

crazy8
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 614
Registrován: pon 02. led 2012 18:27:52
Bydliště: Bratislava
Dal poděkování: 73 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od crazy8 » sob 05. črc 2014 13:22:18

a prečo nejde do akehokolvek ucesu vložit stejny počet bonusu? :( to je zase obmedzenie...
Oxymoron (z gréckeho oxys = ostrý, inteligentný + moros = tupý, pomalý, hlúpy) je spojenie slov protirečiaceho si významu, obyčajne podstatného mena a prídavného mena.

Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

Uživatelský avatar
Chyu
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1906
Registrován: úte 12. črc 2011 10:03:43
Dal poděkování: 2969 poděkování
Dostal poděkování: 1179 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Chyu » sob 05. črc 2014 13:42:41

Všechny šípy byly opatřeny zvýšeným bonusem proti monstrům (bude se projevovat pouze při boji s lukem)
- Proměněný můžu sesazovat a nasazovat šípy
- V určitých proměnách vidím šípy které jsou na můj level červeně, nasadit jdou.
Obrázek
- jsem větší level než 30, můžete si to ověřit podle nasazeného vodka.
Problém se vyskytuje zde:
Ledový hmyz
Divoký poddaný
Jedovatý pavouček
Vysoký arahan
Tygr
Medvěd
Hrdý ork
Hnusný voják démonů
Bojový tygr
Silný opičí generál
Kuličky proměny nad 105 jsem nemohl kvůli levelu otestovat.

Edit: Nejedná se o bug, šíp proměnu nijak neovlivňuje.
/Script

- Problém s proměněním také u Vzteklého prašivce (postava level 105)
Edit: Už nahlášeno.
/Script
Postavě ninji lukostřelce byl zrušen postih za vzdálenost při boji s příšerami
Až na již nahlášenou chybu o vynechání :up:

Menší zásluhu u tohoto má hráč ArWain

Edit:
Do náhrdelníku nejde natočit bonus "Spálit MB"
Edit: A proč by měl?
/Script

Edit: Zde se to píše, ale zřejmě je to jinak nastavené.
/Chyumgo

Edit: Zřejmě je v návodu chyba, ale prověříme.
/Script


Edit:
Bonusu "Spálit MB" byla výrazně zvýšena hodnota a byl přepracován na aktivaci při použití kouzla
Měl jsem 20% na spálení MB, průměrně jsem spálil MB každý 13. pokus.
Sekal jsem bez aury a zuření, pouze čistý sek.
Průměrně jsem spálil 250MB každým spálením.
Zde ukazuji na kolikátý sek jsem spálil MB:
Spoiler:
35.
4.
3.
6.
16.
10.
1.
6.
4.
5.
5.
51.
20.
13.
16.
Edit: Dotaz: Vám funguje spálit MB na seky?
/Script

Edit: Ano
/Chyumgo

Edit: To nemohu potvrdit, opravdu mluvíme oba o bonusu "Spálit MB"?
/Script

Edit: Klidně to můžeme jít vyzkoušet, sám uvidíte.
/Chyumgo

Děkuji hráčce Aylie za spolupráci.
Byl navýšen level posvátných ohňů v Kolonii Cidonia na 150
:up:
Yangbomby budou od nynějška automaticky sesbírány, pokud bude mít postava aktivní VIP premium
Není možnost otestovat

Edit: Všem postavám přidáme VIP.
/Script
Naposledy upravil(a) Chyu dne sob 05. črc 2014 20:27:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Script
Lv.33
Lv.33
Příspěvky: 1318
Registrován: čtv 09. úno 2012 18:37:00
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 1470 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Script » sob 05. črc 2014 20:15:53

Drtivá většina oprav uvedených v prvním příspěvku je v tuto chvíli připravena k nahrání na server. Jeho restart provedeme nejspíše dnes v nočních hodinách, případně zítra ráno.

Co se týče bonusů dostupných pro účesy, nejedná se o finální verzi a změny zde ještě určitě budou.

K možnému balancování proměny na VTS přistoupíme později, až budeme mít k dispozici více hodnot od různých hráčů.

Prozatím bych rád jménem týmu poděkoval všem, kteří pojali testování zodpovědně a svými připomínkami pomáhají ke zlepšení celé hry :up:.
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Uživatelský avatar
Saito
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: úte 21. čer 2011 19:58:10
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Saito » sob 05. črc 2014 20:40:48

Přeji dobrý večer,

testoval jsem postih vzáleností a odolnost proti zapálení.


Postih vzdáleností

Zde jsem se zaměřil především na testování, zda nebyl tento postih omylem odstraněn i při útocích na postavy hráčů a opravdu nebyl, takže zde prozatím není žádný problém. Co se týče útoků na moby se tady moc rozepisovat nebudu, neboť už zde je jeden dost obsáhlý post, se kterým souhlasím a potvrzuji jeho správnost.

Odolnost proti zapálení

Testování probíhalo tak, že dračí šaman musel provést dvakrát padesát útok kouzlem, které dokáže protivníka zapálit (v tomto případě se jednalo o střílení na draky), s tím rozdílem, že subjekt měl při první padesátce 0 % odolnost proti zapálení a poté 30 % odolnost proti zapálení. Zvolil jsem 30 % odolnost proti zapálení z toho důvodu, že 15 % se mi zdá jako zanedbatelná hodnota a 45 % na produkčním serveru téměř nikdo mít nebude. Je nutno podotknout, že šaman měl šanci na zapálení okolo 64 % (hodnota uvedená u kouzel se šancí na zapálení protivníka), což neodpovídá výsledkům!

Výsledky:

První testování (bez odolnosti):
Spoiler:
Úspěšnost zapálení při prvním testování byla 25/50 (první hodnota = počet úspěšných zapálení a druhá = počet vypuštěných kouzel), což znamená, že šaman byl úspěšný pouze z 50 % místo 64 %. Padesátky jsem pro jistotu rozdělil na desítky a mé výsledky jsou následující:

5 / 10
4 / 10
3 / 10
7 / 10
6 / 10
---------
25 / 50
Druhé testování (s odolností):
Spoiler:
Druhé testování dopadlo s výsledkem 15/50, kdy úspěšnost šamana spadla na bídných 30 %, která měla dle jednoduchého propočtu být snížena ze 64 % na 44,8 % (64 zapálení ze sta vypuštěných kouzel - 30 % = 44,8 zapálení ze sta vypuštěných kouzel). Výsledky jsou tyto:

3 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
3 / 10
---------
15 / 50
Edit: Neznáte prosím přesnou šanci na zapálení šamana?
/Script

Edit: Omlouvám se za nesrozumitelnost textu u 2. testování - opraveno. Měla by činit 64 % (hodnota psaná u kouzel).
/Eloah

Dále bych se rád zeptal, zda by nebylo možné přidat předměty na výrobu raznic (např. obchodnímu cestujícímu, který má dost volného prostoru), aby byla oveřena funkce výroby raznic/spinelů či možnost přidání talismanů, apod.

S pozdravem

Saito
Naposledy upravil(a) Saito dne ned 06. črc 2014 12:04:40, celkem upraveno 11 x.
Ve hře mě můžete nalézt pod jmény Saito, Raikage, Erethiel a Sukisora. Pokud byste tedy měli jakýkoliv dotaz, neváhejte napsat, rád odpovím.

Uživatelský avatar
Itako
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: úte 18. pro 2012 17:51:00
Bydliště: Slovakia
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 182 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Itako » sob 05. črc 2014 20:55:28

Dneska som našiel túto chybu:
Ekura píše:Tlačítko "+" na přidání bodů schopností nyní nebude zobrazeno, pokud má již postava všechna kouzla vytrénována
Edit: Chyba již byla nahlášena.
/Script
Přílohy
tlačítko.jpg
ObrázekTheItakoObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
102k+ min
Jinno
131
6xP
Hotovo
P
M4
17
P
30
Návrhy:Zrychlené prodávaní,Remake questu "Odplata bažin",Nové úlohy pre knihy misí
Návody:Zoznam PvM výhod,Tabuľkový podpis,Rybaření a vše kolem něj


"Nečakaj na perfektnú chvíľu, sprav každú chvíľu perfektnou" :fight:

Uživatelský avatar
Chyu
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1906
Registrován: úte 12. črc 2011 10:03:43
Dal poděkování: 2969 poděkování
Dostal poděkování: 1179 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Chyu » sob 05. črc 2014 21:53:30

Potvrzuji nějaké ty bugfixy :-)
Opraven antistun, nyní již není nutné jej znovu nasadit pro správnou aktivaci (pozor, úspěšnost je stále 90%!)
:up:
Příšery již nebudou útočit na cíle v bezpečné zóně, ani do ní nebudou hráče pronásledovat
:up:
Opravena funkce zlaté rybky a kapra hladkého, nyní již správně přidávají Max. ZB a Max. MB po použití
Jde používat hned po sobě.
Opravena nemožnost vložit do soukromého stánku Mramor požehnání a Magickou měděnou rudu
MBR nemám možnost získat
EDIT:I ta funguje :up:
/Hyperius
Předměty sloužící k použití přetažením lze nyní stohovat na sebe, aniž by byl hráč nucen házet je na zem (např. pergamen, začarovat předmět, ...)
:up:
Příšery patřící k určité říši již nebudou na hráče své říše vůbec útočit
:up:
Opraveno natočení žalářníka v Pavoučím vězení
:up:
Opravena bezpečná zóna v oblasti Yongan (přesah mimo dlážděné náměstí)
:up:
Opravena chyba způsobující vložení "podivného" znaku při použití zkratky CTRL+V v chatu
:up:
Nově jsou také taveniny zobrazeny horizontálně.
:up:

Gruji
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 9
Registrován: sob 05. črc 2014 21:54:44
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Gruji » sob 05. črc 2014 22:04:46

Jak se tu na začátku tematu řešilo to přendávání šípů, tak jsem si jen všiml, že když je plný inventář tak, že se určitý nasazený předmět prostě nedá sundat, tak automaticky nejde žádný předmět na postavě vyměnit (meč dvě pole pod sebou žádá, luk též, dýka jen jedno pole, atd).

Jo a ta kadeřnica. Jak k ni deš proměněné v nějakou příšeru, tak automaticky nabízí účesy pro chlapa aji když seš baba :D
Grujorin

Love US, Not eat US! Go Vegan!

TOP METIN 2 FAILS! https://www.youtube.com/watch?v=nOzlEiFaUEM

Uživatelský avatar
Psicek
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 148
Registrován: pát 18. říj 2013 17:45:52
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Psicek » sob 05. črc 2014 22:11:01

Nevím kam s tím jinam.. :)
Aktualizoval jsem si verzi launcheru, abych mohl na VTS, ale píše mi to, že mám "Chybu při spojení se serverem." Ostatní světa mi jdou.. Tak si nevím rady :D Zkoušel jsem přeinstalaci a nic.. :/

EDIT:Nezkoušíte se připojit na staré VTS přes klasický launcher??Pro přístup na aktuální VTS je třeba si stáhnou zcela nová klient -(http://www.ekura.cz/novinky/1175) a umístit jinam ,než je stávající.
/Hyperius
JINNOvatka :dblwink:
ve hře hlavně na obchodní postavě Ieden(měkké i)

BravoZ
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 218
Registrován: sob 18. led 2014 22:34:18
Bydliště: Slovensko
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od BravoZ » sob 05. črc 2014 22:13:08

Psicek píše:Nevím kam s tím jinam.. :)
Aktualizoval jsem si verzi launcheru, abych mohl na VTS, ale píše mi to, že mám "Chybu při spojení se serverem." Ostatní světa mi jdou.. Tak si nevím rady :D Zkoušel jsem přeinstalaci a nic.. :/
Máš klienta zo zložky na VTS povoleného vo Firewall ?

Uživatelský avatar
Saito
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: úte 21. čer 2011 19:58:10
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: Veřejný testovací server (VTS)

Příspěvek od Saito » sob 05. črc 2014 22:21:27

Zdravím,

identický problém s nemožností zaměňovat zbraně, brnění či dokonce šípy s plným inventářem zde byl zmíněn již dvakrát.

Spoiler:
Eloah píše:Dobré ráno,

všiml jsem si toho náhodou a jsem si vědom toho, že nic takového se na ostrém serveru neděje, i když se jedná o "banalitu." Při výměně zbraní (ČDB za obyčejný velký meč) kliknutím pravého tlačítka myši se mi občas stane, že systém vypíše chybovou hlášku: "Už to nemáš kam dávat! Udělej si v tom trochu pořádek." Stává se tak především tehdy, když je prostor pod "vyměňovanou" oblastí zaplněn jiným předmětem. Prvotně jsem měl pocit, že za to mohou třpytky, pomocí kterých lze "osadit" účesy bonusy, ale poté jsem je zaměnil za brnění a problém stále přetrvával.

EDIT: Občas to dělá, občas ne.

EDIT 2: A teď už tento problém nezaznamenávám vůbec, i když zbraně měním všelijak.

EDIT 3: Jednalo se pravděpodobně o obdobnou chybu jako je ta, kterou popsal Janko.Tlcik. [spoiler][quote="Janko.Tlcik"]edit:
jedna zaujímavosť: keď na bežnom serveri prehadzujem šípy kliknitím medzi inventárom a tými z ktorých strieľam tak to ide aj ak mám inventár plný, na teste mi ich vzájomne prehodí len ak je aspoň jedna pozícia inventáru voľná. pri plnom inventári to nevymení.
S pozdravem

Saito[/size]

Edit: Na VTS byla tato skutečnost ošetřena chybovou hláškou, zatímco na produkčním serveru se pouze "nic nestane". Funkčnost by však měla být shodná.
/Script
[/quote]
S pozdravem

Saito

Reakce na:
Spoiler:
Gruji píše:Jak se tu na začátku tematu řešilo to přendávání šípů, tak jsem si jen všiml, že když je plný inventář tak, že se určitý nasazený předmět prostě nedá sundat, tak automaticky nejde žádný předmět na postavě vyměnit (meč dvě pole pod sebou žádá, luk též, dýka jen jedno pole, atd).
Ve hře mě můžete nalézt pod jmény Saito, Raikage, Erethiel a Sukisora. Pokud byste tedy měli jakýkoliv dotaz, neváhejte napsat, rád odpovím.

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »

Who is chatting

offline Mionix 
offline Rogan 
offline TomasFoxx 
offline WopeArch 
offline hg003