Projekt(40/95)

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
teensaverx
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01. říj 2010 16:40:34
Bydliště: Slovensko, Štefanovičová
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od teensaverx » úte 01. bře 2016 23:16:18

hral jsem hned za prvni projekt 40 ktery byl, pamatuji si to do ted, bylo to super kdyz do valky prislo 40 lidi a mlatili jsme se viz. random video které jsem našel
Tiež som ho hral a zrovna 40 ľudí vo vojne nebolo, a dokonca ani 40 aktivnych ludi v oboch cechoch by som márne hľadal.

Evil má pravdu, prestane to baviť čoskoro ale nie kvôli tomu že by to bolo nudné.. je to preto, že sa najde typek ktory si vytuni vsetky veci na super level a proste ostatní ho nedajú nech sa snažia ako chcú. Nedá sa to ustrážiť a keď začne jeden, začne druhý .. a všetci tí, čo na to majú.

Bohužiaľ mám pocit že tento projekt skončí tak, ako ostatné pred ním.

..nechcem maľovať čerta na stenu, len vravím ako to doposiaľ bolo..

Teensaver
Bývalý spoluvedúci Projektu40, prevzatého po zakladateľovi invi14.
Legenda fóra a hry je len jedna - Electrix , pozri si jeho podpis ! :inlove:

Uživatelský avatar
0razzor0
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 26
Registrován: sob 18. pro 2010 22:36:04
Bydliště: Shinsoo
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od 0razzor0 » úte 01. bře 2016 23:25:10

Joop no když už tak by to chtělo asi nějak omezit na určitou výbavu a nechat to třeba max na klasických bonusech a normálních kamenech +6 žádný talíky klasika jak když server začínal jinak bych to asi taky neviděl moc dobře žádný přehnaný věci no

Uživatelský avatar
teensaverx
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01. říj 2010 16:40:34
Bydliště: Slovensko, Štefanovičová
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od teensaverx » úte 01. bře 2016 23:38:12

0razzor0 píše:Joop no když už tak by to chtělo asi nějak omezit na určitou výbavu a nechat to třeba max na klasických bonusech a normálních kamenech +6 žádný talíky klasika jak když server začínal jinak bych to asi taky neviděl moc dobře žádný přehnaný věci no

Bohužiaľ nieje možné usledovať to, že kto akú výbavu používa, koľko má talizmanov a podobne. My, bývalé vedenie Projektu40 (v zastúpení MirajaneBM, Kagura, Atlas Flame, Seguchi, Gordy), sme taktiež skúšali "skontrolovať" či niekto nepodvádza pravidlá ktoré boli stanovené (napr. restrikcia na Kosti, počet talizmanov atp.), no bohužiaľ bez jediného úspechu. Komunita by musela byť dokonalá aby sa dané vyššie zmienené pravidlá dodržiavali a to bohužiaľ nieje či už na tomto serveri alebo všeobecne na iných serveroch, hrách atp.

Jediné plus, ktoré som na Projekte40 spozoroval bolo to, že sa partia neznámych ľudí spoznala a zažili si super chvíľky pri bojovaní bok po boku resp. jeden proti druhému, stali sa z nich kamaráti a boli sme to práve MY, ktorí boli s Projektom40 do poslednej vojny, do posledného dychu. Tí, ktorí sa snažili oživiť už mŕtvu myšlienku..avšak bez úspechu.

Ak však máte aj naďalej odhodlanie pustiť sa do tohoto projektu nezostáva mi nič iné než Vám popriať veľa šťastia, úspechov, spokojných členov a početné vojny. :fight:
Bývalý spoluvedúci Projektu40, prevzatého po zakladateľovi invi14.
Legenda fóra a hry je len jedna - Electrix , pozri si jeho podpis ! :inlove:

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od Anderson » stř 02. bře 2016 7:28:20

teensaverx píše:
0razzor0 píše:Joop no když už tak by to chtělo asi nějak omezit na určitou výbavu a nechat to třeba max na klasických bonusech a normálních kamenech +6 žádný talíky klasika jak když server začínal jinak bych to asi taky neviděl moc dobře žádný přehnaný věci no

Bohužiaľ nieje možné usledovať to, že kto akú výbavu používa, koľko má talizmanov a podobne. My, bývalé vedenie Projektu40 (v zastúpení MirajaneBM, Kagura, Atlas Flame, Seguchi, Gordy), sme taktiež skúšali "skontrolovať" či niekto nepodvádza pravidlá ktoré boli stanovené (napr. restrikcia na Kosti, počet talizmanov atp.), no bohužiaľ bez jediného úspechu. Komunita by musela byť dokonalá aby sa dané vyššie zmienené pravidlá dodržiavali a to bohužiaľ nieje či už na tomto serveri alebo všeobecne na iných serveroch, hrách atp.

Jediné plus, ktoré som na Projekte40 spozoroval bolo to, že sa partia neznámych ľudí spoznala a zažili si super chvíľky pri bojovaní bok po boku resp. jeden proti druhému, stali sa z nich kamaráti a boli sme to práve MY, ktorí boli s Projektom40 do poslednej vojny, do posledného dychu. Tí, ktorí sa snažili oživiť už mŕtvu myšlienku..avšak bez úspechu.

Ak však máte aj naďalej odhodlanie pustiť sa do tohoto projektu nezostáva mi nič iné než Vám popriať veľa šťastia, úspechov, spokojných členov a početné vojny. :fight:
Moc to hrotíš, nežer to tolko..ale ne sranda, každý podla svojho gusta :D...
Osobne som sa nikdy do projektu 40 nezapojil, ale tentokrát by som to možno skúsil, ak sa do toho pustíte :)
ende

DaveB
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 65
Registrován: úte 24. lis 2015 13:19:54
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od DaveB » stř 02. bře 2016 9:46:45

Urcite bych dal taky veci bez taliku. :-) a nesmeli by byt kosti. Ano neuhlida se to, ale tak snad si tam nebude nikdo snazit nic dokazat a budou to hrat jen normalni lide co maj pochopeni pro ten projekt, ze de jen o partu a ne o to tam byt nejlepsi. :-)
:jinno:

Sebis
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22. pro 2014 17:16:30

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od Sebis » stř 02. bře 2016 19:46:05

Za mě dobrým nápad. :) Asi bych se taky přidal. :D :)

Uživatelský avatar
Daynií
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. črc 2011 19:54:14
Bydliště: Bílina
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od Daynií » stř 02. bře 2016 20:17:51

Teensaverx má pravdu.. :) Uhlídat to nejde ani když se to do jistý míry dovolí přehánět... Pořád někdo bude chtít být maximální TOP, kterej bude kosit celou skupinu sám a nesmrtelnej... zbytek si ani nebouchne a druhý cech se zas ani nezvedne :D

Občas bych na bitvu zašla :3

Uživatelský avatar
hrianka
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 125
Registrován: čtv 22. bře 2012 15:54:37
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od hrianka » čtv 03. bře 2016 8:41:15

Myslím, že by sa to mohlo znovu zrealizovať. Aspoň by sme mali na 2 týždne zábavu. :lol:
You know what to do with that big fat butt. :heart:

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od Anderson » čtv 03. bře 2016 14:38:42

hrianka píše:Myslím, že by sa to mohlo znovu zrealizovať. Aspoň by sme mali na 2 týždne zábavu. :lol:
Furt lepšie ako vôbec žiadna zábava no nie? :) všetci vravíte že zábava na 2 týždne, ale koniec koncov aj tá zábava na 2 týždne je lepšie ako nuda na 2 týždne :P
ende

Uživatelský avatar
hrianka
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 125
Registrován: čtv 22. bře 2012 15:54:37
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Projekt(40/95)

Příspěvek od hrianka » čtv 03. bře 2016 16:49:33

Úplne s tebou súhlasím Anderson. ;)
Aj keby sa našiel niekto, kto to toho vrazí cez xkkk, tak nech. Myslím, že jeho to prestane skôr baviť, ako hráčov, ktorí to robia len pre zábavu a nechcú do toho tak veľa vraziť. :)
You know what to do with that big fat butt. :heart:

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.

Who is chatting