Války říší má smysl chodit?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Mithra » ned 31. črc 2016 12:01:27

Gilmak píše:Mithro , dovol abych k tomu něco řekl...

Já neodsuzuji zabíjení postav v cidonii( a nikdy sem neodsuzoval) , sám sem to provozoval ... denodenně sem tam byl a zabíjel sem různé hráče až se ztrhla nějaká pořádná pvp bitka a taky pořádná hádka :) Psal sem ať se tam mlátí jak chtějí , ale dle mě dostat se na první místo za týden ze všech říší jen díky cidonii je už fakt extrém :) Nemyslíš ? . Ano zabere to hodně času mlátit lidi v cidonii , ale zjevně se pan ondra nudí a má čas 24/7 tak to neni nijak zvlášť těžké . :) A abych dodal něco k tomu ať s tím něco uděláme, rád bych s tím něco udělal , ale jsem ve žluté říši jako pan ondra takže se k němu můžu maximálně tak přidat :) Určitě neporušuje pravidla hry jen jak říkáš využívá naplno možnosti které jsou k dispozici. On ale využívá těch možností až do extrému , řekni mi za co on si zaslouží odměnu 500kk(vojevůdce) ? Za to že pomáhá říši určitě ne ...
Nemyslím, že to je extrém. Navíc ti nic nebrání tam ty postavy jít lovit spolu s Ondrou. O zisk CB se podělíte a on jich tedy bude mít méně.
Pro mě je třeba extrém celodenní farmení bossů v Entariánu, případně celý den se zaseklým mezerníkem ve Swampu. Jestliže někoho baví jezdit půl dne po cidonii a honit ostatní a k tomu si tam občas něco zabít, tak proč ho kvůli tomu odsuzovat? Místo abyste mu poděkovali, že vám ukázal cestu, jak těch CB za týden mít víc a šli tam taky, tak je tu zas popsaných x stran jak je všechno nefér a blbě udělaný.
udělaný je to dobře. je to jen blbě pochopený z některých stran. O tom čím přispívá takový lovec CB v Cidonii říši, se rozepisovat nebudu. Stačí si přečíst to co zde napsal Ondra. Možná bych to mohl ještě o několik dalších věcí doplnit, ale z mého pohledu to není nutné.
Spíš Podle Essáka a dalších je nefér to, že oni mají kvalitní PvP za stovky miliard, karmu P, full bio, což nějakej ten měsíc zabralo :)
a pak někdo, kdo i kdyby měl jen 1 pvp věc zbraň může dát za cido víc CB, než někdo kdo se na tu výbavu roky nadřel a chodí poctivě války :)
Tady je aspoň vidět, že pouze namakaná postava a věci nejsou všechno.
trochu drsný názor od Mithra :) , proč s tím něco neuděláte , třeba já teď budu 4 dny doma, 4 dny v práci a dotoho studovat vysokou, myslíš, že mám tolik času, abych celý dny lítal po cido? :)
Čas je základní veličina úspěchu. ale z toho, že ho někdo má víc a někdo méně nemůžete obviňovat nás. Tak to prostě je všude a se vším. A o tom jak kdo naloží se svým časem nemá smysl vést diskuze. Jo a drsný názory to já mám. Ale to tu většina komunity už dávno ví. Jak jste si Mithru vychovali takovýho ho máte :-D
Myslím Mithro, že kdybys makala rok-2 na top výbavě, karmě a pak tě předehnal ve statistikách někdo, kdo zabíjí pvm hráče s čepelí dračího boha, tak bys taky neskákala radostí ;) , (to nemyslím zle, jen k zamyšlení)
Já bych samozřejmě radostí neskákala. Ale to poslední co bych šla dělat by byl nářek a pláč jak je všechno nefér. Já bych mu to především šla vysvětlit do tý Cidonie (samozřejmě pomocí zbraní). Ani vlastní říše není na překážku. Stačí přece tu nepřátelskou postavu najít a zabít jako první. Pak mám body já a ne ten druhý. A s namakanou postavou a super výstrojí a zbraněma za miliardy bych musela být daleko efektivnější zabiják.
PS: Teda já bych nešla. Já bych šel.

Co jsem chtěl napsat, to jsem vám k tomu napsal. Děkuji za pozornost. Dále se již do debaty nezapojuju. Samozřejmě upozorňuji, že se jedná o můj subjektivní názor, který se nemusí shodovat s oficiálním postojem GM teamu.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Castik
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 71
Registrován: ned 24. kvě 2015 13:59:23
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Castik » ned 31. črc 2016 12:15:20

Kdybych do cido nechodil tak žádné cbčka nemá...

Mít kvůli šumachrovi Ondrovi a tisíc osmiček na konci -697cb během 4 dnů je fakt na houby. :ouch: Nevím komu by se to líbilo, že :-) Každý tvrdí, že si jde do hry odpočinout atd. Já taky... Ale když už má někdo potřebu někoho zabíjet, tak ať jde do války mezi pořádný pvpčka!
Tady mistr Šumachr mě nahání jak krocan a když ho začne nahánět někdo z jiné říše, radši si stoupne na spawn, začne natáčet svá záživná videa a spustí svoje silný kecy. :roll:

Prý pomáhá své říši... Přitom na screenu u StormLorda je vidět, že chce mermomocí krále. Už vidím jak si bude vyvolávat bosse a na všechny kašlat! :shoot: A když už by byl král tak nevím jak by se předvedl... "Král co zabíjí Atrina a ostatní pvmka v cido"

Nechci aby to vyznělo, že brečím a jen si stěžuji. Vím, že je to pvp mapa, že se všichni zabíjejí, ale když jeden hráč focusuje jineho hráče z cizí říše za cílem získat krále .... To bude zajímavý král panečku. Před pvp hráči bude utíkat a zabíjet bude pvmka :whistle: :normal:

Uživatelský avatar
Gilmak
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: pon 24. bře 2014 17:47:04
Dal poděkování: 193 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Gilmak » ned 31. črc 2016 12:49:30

Ondro ondro ondro ... Umíš číst ? Psal sem že si tvá postava nic nezaslouží?! Ne , pouze sem psal že si nezasloužíš vojevůdce za tvé "pvp" činy. Říkám , zabíjej si v cido koho chceš , ale tobě nejde o to aby si je vyhnal , tobě jde pouze jen o CB .. Nebo se pletu ?
Znáš mě víc než já znám sebe ne ? :) Jak já pomáhám říši ? je hodně věcí , prodávám plno věcí = peníze v královské pokladně :)

Nemělo by se nad tím trochu zamyslet ? Opravdu byla cidonie vytvořená k tomu , aby v ní chodil klučina a doloval tam tisíce CB? A ještě držel místo vojevůdce? Dle mě , cidonie byla vytvořena k zabijení bossů + je možnost překazit hráči zabití bosse a dostat odměnu v podobě CB , v tom nevidím žádný problém , vše je furt ok ne ? :) Ale přijde vám v pořádku tam doopravdy ty CB jenom dolovat? K tomu dle mě cidonie nebyla vytvořena. Ať se tam kdokoliv mlátí jak dlouho chce , ale to co dělá ondra se mi nelíbí už jen proto že to nemá nic společného s pvp :) Nechci aby se něco měnilo , vytvořeno to je dobře ...

Uživatelský avatar
Akemos
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 323
Registrován: stř 12. pro 2012 11:09:56
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Akemos » ned 31. črc 2016 12:52:45

Castik píše:Kdybych do cido nechodil tak žádné cbčka nemá...

Mít kvůli šumachrovi Ondrovi a tisíc osmiček na konci -697cb během 4 dnů je fakt na houby. :ouch: Nevím komu by se to líbilo, že :-) Každý tvrdí, že si jde do hry odpočinout atd. Já taky... Ale když už má někdo potřebu někoho zabíjet, tak ať jde do války mezi pořádný pvpčka!
Tady mistr Šumachr mě nahání jak krocan a když ho začne nahánět někdo z jiné říše, radši si stoupne na spawn, začne natáčet svá záživná videa a spustí svoje silný kecy. :roll:

Prý pomáhá své říši... Přitom na screenu u StormLorda je vidět, že chce mermomocí krále. Už vidím jak si bude vyvolávat bosse a na všechny kašlat! :shoot: A když už by byl král tak nevím jak by se předvedl... "Král co zabíjí Atrina a ostatní pvmka v cido"

Nechci aby to vyznělo, že brečím a jen si stěžuji. Vím, že je to pvp mapa, že se všichni zabíjejí, ale když jeden hráč focusuje jineho hráče z cizí říše za cílem získat krále .... To bude zajímavý král panečku. Před pvp hráči bude utíkat a zabíjet bude pvmka :whistle: :normal:
z toho že by si vyvolával bosse bych strach neměl...pokud by tak učinil nebylo by v chatu problem vymáknout že je vyvolal dojít tam posekat si bosse a jeho v klidu zabít :D

Uživatelský avatar
Chyu
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1906
Registrován: úte 12. črc 2011 10:03:43
Dal poděkování: 2969 poděkování
Dostal poděkování: 1179 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Chyu » ned 31. črc 2016 12:58:11

Co je pořád za problém?

Ondra dokázal obejít systém (v dobrém smyslu), což se zatím povedlo jen málokomu a všichni jste z toho úplně odvaření. Kdo říkal, že celkové statistiky jsou pouze za výkony ve válce říší?

Uživatelský avatar
Alea
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 355
Registrován: pát 08. črc 2011 18:54:08
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Alea » ned 31. črc 2016 14:46:51

Neodolám a napíšu svůj pohled na věc (taktéž samozřejmě jen mé subjektivní stanovisko).
Spoiler:
Ekura si za dobu svého působení prošla mnohými změnami (různé mapy válek, změny hodností, atd.). Díky tomu, si každý může najít svůj způsob hraní, který ho baví nejvíc. Já se vždy řadila mezi ty, koho nejvíce naplňovalo právě PvP. Z pohledu prvopočátku hry bylo PvP jen velice drahou zábavou, na kterou jsem si musela vydělávat hodiny dropem. Od dob CB ve všech válkách/svatých byli hráči slabší či silnější. Později i hráči tací, kteří pokud šlo souboj jeden na jednoho vždy skončili remízou. I tehdy se dalo chápat jako nespravedlivé, když jednotlivě slabší hráči zabili silnějšího spojenými silami, stejně tak i situace, kdy někdo zabil dropa. Přesto mě ani jednou za celou dobu hraní nenapadlo si jít na cokoliv z toho stěžovat na fórum. Proč? Protože od začátku hry jsem si byla dobře vědoma, že základním kamenem jsou tři velice znepřátelené říše (nemluvě o samotné povaze online hry). Vždy mě akorát mrzelo, že mnoho hráčů na tuto věc zapomíná, jakmile jde o jejich výdělek, stejně tak, že se mezi hráči zde až tak nevžila větší snaha o týmovou práci.

Nyní ale hra nabízí konečně možnost využití čistých PvP hráčů, ale i další důvod pro spolupráci cechů či celé říše. Není přece nic jednoduššího než si, pokud nemáte zdatné pvp přátele, najmout žoldáky, kteří vás budou chránit při vašem dropu nebo povolat na pomoc pvp cechy, kteří tak často chtějí bojovat, ale nejsou schopní si najít protivníky. Je jen potřeba se smířit s tím, že u některých map je cenou za vyšší zisk i určité riziko.

Co se týče těch hráčů, kteří jsou nespokojeni s možností nahrát si na jiné mapě CB - tak to nedovolte. Choďtě tam, bojujte! Když vyvraždíte znepřátelené říše, vaše říše má krásnou možnost zbohatnout. Jakmile získáte mapu pod svou kontrolu, tak nebude od koho získávat CB na jednu průměrnou ránu. Ba co víc, možná tím přinutíte další jednotlivé hráče, aby konečně též začali pracovat na svých PvP výpravách a přibyla tak mapa, kde nebudete bojovat pouhou hodinu v jednom chumlu (Kdo říká, že ve válce jsou jen kvalitní PvP hráči a tedy je jen válka tím správným měřítkem pro hodnosti? I tam se najdou tací, kteří lehnou na jednu, dvě rány. I tací, kteřím se jiní hráči naopak již z dálky vyhýbají, jelikož proti nim nemají šanci). Donuťte hráče bojovat, pokud chtějí rychlejší zisky, tím se vyřeší časem i nářky, že PvP ve hře pomalu umírá.

Ještě nemohu nezmínit volbu krále. Skutečně věříte, že v historii se stávali králi jen ti, co "jednou za čas" vedli válku? Kdepak - pokud vím, ti, co chtěli post krále se kvůli němu neštítili ani vraždit vlastní krev, pomáhali zlepšit ekonomiku země, chránili své poddané,... Kde je psáno, že body z válek mají být hlavním a jediným měřítkem? Není důležitější podílet se větší měrou na prosperitě říše?
Snad některé z vás tato slohovka přivede k zamyšlení, že když nějaký způsob hraní není pro vás tou správnou cestou, neznamená to, že jde obecně o špatnou cestu.
"Mým revírem je fórum, mé tempo bude vražedné. Mí protivníci jsou opakující se témata, nezdvořáci a přispívající maniaci. Jako BM se budu snažit pracovat ve dne v noci. Mým úkolem je chránit vaší bezpečnost."

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od rudlaninja » ned 31. črc 2016 15:47:35

Mít čas 24 hodin denně tak je to reálné,ale patrně si neuvědomujete,že lidi chodí i do práce a mají realný život a nahánět několik hodin hráče po cidonii tak na to opravdu čas není.Tady začíná platit pravidlo čím víc se snažíš vylepšit svou postavu tím hůř na tom jsi čím víc se snažíš tím víc si bitý už takhle je komunita oslabená nový hráči nepřichází staří k vůli tomuhle co se tu děje končí.Ono by možná nebylo od věci kdyby měly GM více času být i ve hře aktivně nejen na foru nebo eventech,ale hrát jako běžný hráč.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
ovechkin
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05. kvě 2011 10:54:51
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od ovechkin » ned 31. črc 2016 15:56:26

Pořád jsem si říkal, že Cido je pvm mapa, kam se chodí dropovat mapky atd. Obvykle dole v chatu vyskakovalo neustále jméno někoho, kdo pak ve válkách byl na horních příčkách žebříčku. Tak si natočil perfektně talismany za nalezené mapky, kterých měl víc než dost :) Poté jsem zjistil, že se tam dá získat i cb pokud se objeví nějaký otrava, tak jej sundat a ještě mít tak cb třeba na odměny (boilie atd.) či hlasovací bod před začátkem války.

Vzpomínám si na dávné časy, kdy přišel na meteory pádu pvp agresor a viděl že je obsazeno, tak zabil cizího dropa a nasáčkoval tam svého. Ale v té době to s pvp nebylo na takové úrovni jako dnes. Přesto jsem na základě této zkušenosti během pár dnů dodělal několik předmětu na pvp a bylo po srandě. Dokonce jsem měl ty pvp věci jen na tom malém droperovi na druhé straně inventu. Ne na žádné levelem větší postavě. Příběh: vesele dopoledne dropím a co nevidím přibíhá postava z cizí vlajkou. Odjíždím od meteoru a překlikávám si věci na souboj ..seskakuji z koně dávám 2 skily a agresor se kácí k zemi :D Se ví, že jsem nemel jen pvp kámen ve zbrani :D Jednoduše se mi dělo příkoří, tak jsem zamakal a připravil odvetu. Nutno dodat, že jsem nikdy nikoho takto nevyhazoval-to pvp bylo čistě bičem na takové co chtějí druhé vyhazovat z místa, na kterém byli dříve.
Cidonie mne doposud neoslovila, říkám si že mapa by měla být buď pvm nebo pvp. a Pokud jde do pvm mapky pvpkář zabíjet pvmkáře, tak je to docela ubohé a získat tímto jednáním ještě CB mi přijde zbytečné. Chceš li CB a být v top liniích statistik ¨, tak zamakej na věcech, investuj kkk do věcí a ukaž se jak ustojíš chumel po zuby ozbrojených soupeřů. Toto je zase můj názor :D

Docela toto téma na mne začíná působit jako výzva..jako tehdy na meteorech pádu viz.výše. S tím rozdílem, že mé pvp věci za x kkk jsou už jiná kategorie, než před léty. Války chodím, tak vím co,mne to stálo úsilí a investic, abych udělal cb kolik nyní dělám :) S tímto koresponduje můj nápad. Dnes již vím, že v Cidonii někdo zabíjí pvm hráče, a ve velkém stylu. Tak co si neudělat čas a chvíli sledovat chat. A jakmile uvidím, že "někdo" zabije Cido bosse. Naklušu tam v těžké zbroji a budu se hodinku bavit a sbírat cbčka. Je dosti možné, že si zřejmě vyslechnu nadávky do fullerů a podobných. Ale to mne již dnes NEZAJÍMÁ Napadá mne jedno dávné moudro : Kdo seje vítr, sklízí bouři.
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od rudlaninja » ned 31. črc 2016 16:14:18

Milthro píšeš jít mu to do cidonie vysvětlit zbraní tak by mě zajímalo jak to máme udělat,když uvidí pvp hráče a sedne na resp a nevystrčí nos :D
Možná by nebylo od věci pokud tedy už někdo na tu mapu jde z úmyslem pvp souboje tak nastavit,aby neměla žádnou ochranou zonu a nemohla po dobu třeba 30 minut odejít ani do města,když už chce pvp tak ať bojuje a nepomohlo by ani odhlášení,prostě by tam ta postava musela odstát nebo spíše odbojovat 30 minut jako pvp.
A stále dokola tu píši,že v téhle diskuzi nejde o zabíjení v cido,ale o tom udělat další statistiku,problém by to snad být neměl.A klidně by se na tohle zaměření mohly udělat i nové achieventy pro příznivce zabíjení pvmek v cido.
A pro Ondru,to jak píšeš že tím pomáháš říši nezlob se na mě,ale všichni tu četly jak se ptáš storma co udělat pro to aby si byl králem tak se tu nesnaž nějak obhajovat to co předvádíš v cidonii.Mě to může být jedno nejsi z mojí říše,ale na tohle se prostě nedá koukat bez povšimnutí.Vím kolik práce dá vydělat a udělat pořádná pvp výbava a kolik času zabere vývoj postavy a tohle mi přijde podpásovka a ještě vůdči lidem z vlastní říše.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
Stormik
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. led 2016 22:45:52
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Stormik » ned 31. črc 2016 16:23:32

Chyumgo píše:Co je pořád za problém?

Ondra dokázal obejít systém (v dobrém smyslu), což se zatím povedlo jen málokomu a všichni jste z toho úplně odvaření. Kdo říkal, že celkové statistiky jsou pouze za výkony ve válce říší?
Od tebe něco takového sedí :D není to dlouho co jsem tě několikrát zabil v cidoni a fňukal si ve smyslu že to není fér si takhle dělat hodnost :lol: :lol:
A jéj GM něco napíše a ty musíš lézt do prdelky tak změníš rychle názor :whistle: :heart: ¨
Aby to bylo k tématu :D Píšete pomstít se ondrovi ono je to těžké když zabije pvm hráče a ujede :D a Jakmile vidí někoho PVP tak nevyleze ze spawnu :ouch: .

Edit: Uděleno varování za urážky.
/Torque

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.

Who is chatting

offline Mionix