2017

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět

2017 ?

navyšenie lvl
7
7%
hratelnosť v PVM
51
52%
PVP
20
20%
grafika
10
10%
niečo iné
11
11%
 
Celkem hlasů: 99

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od Spartaa16 » sob 07. led 2017 11:04:54

crazy8 píše:Možno je to aj v tom že GM tým nám prinesie vždy nejakú ohromnú novinku, či novú mapu, ako HG ( podla mňa uspech), Cido (nie až taký velký chýbajú mi CB väčšinou to by som domyslel..) a na zaver ENTA - všetko skvele premyslené, úkoly, a podobne.. Ale jak to tu čítam tak mi to príde tak že hráči ospevujú swamp a do nových map sa im nechce zarábať a hrať to roky na neuveritelne drahé výbavy aby zarábali len možno ani nie 2x viac ako doteraz... Príde mi to tak že mi hráči chceme novú mapu ako je swamp, niečo proste jednoduché, nič zložité, kde len musíme ísť a bojovať a nie si najprv 2 roky šlahať yangy do výbavy, niečo kam prideme a budeme bezhlavo možno sekat. :fight:

ako napisal mithra - kafčo na medzerníku ale swamp je plný! A chodí tam najviac hráčov, a nie len preto že je od LvL 100 ale preto že nový hráči ktorých sem chceme nalakat aby neupadla komunita tu nehrajú roky aby mohli ísť do novších máp nemajú ani lvly na to a ked začal HG chodilo sa to v skupinách nie v jednotlivcoch ako teraz, kto ale pojde s nováčikmi do HG? Aj keď je swamp nudný sámého ma viac baví keri/rokla/drop tak je zatial najpopulárnejší a myslím si že ďalšia jednoduchšia mapa pre slabšiu väčšinu by bola viac než niečo prepracované čoho už je fakt dosť pre tie "topky" :lol:
Jak říkáš ty i Mithra, swamp je jistotka, kde mám yangi hned, náklady na swamp miminální(jen krev) :) + výbava do swampu není potřeba nic extra.
HG je luxusní mapa což o to, ale v dnešní době prostě se to nevyplatí chodit kvůli směšným cenám dračáků(kde jsou časy kdy schopka +0 stávala i 1kkk :) ), aby se furt ve velkým chodilo HG, zvětšil bych množství yangů získané z mobů a např. truhly by se dali u obchodnice prodávat za 50-100kk tak, aby při max. počtu postav z hlavní po odečtení nákladů za medaili se zisk aspoň přiblížil či rovnal swampu :hello:
Jinak Enta je pro mě propadák, nudná mapa už podle videí spojená s mnoha nudnými úkoly..., výbava strojí astronomickou částku a i přes tu výbavu ty moby vás sundají hned... :)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

crazy8
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 614
Registrován: pon 02. led 2012 18:27:52
Bydliště: Bratislava
Dal poděkování: 73 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od crazy8 » sob 07. led 2017 18:29:29

Aj pre mňa je HG dosť dobrá mapa, a páči sa mi. :)

Ako vravíš presne to som chcel vyjadriť predošlím príspevkom že ekura je sice fajn ale novinky su zameriavané na dlhoročných hráčov.
Oxymoron (z gréckeho oxys = ostrý, inteligentný + moros = tupý, pomalý, hlúpy) je spojenie slov protirečiaceho si významu, obyčajne podstatného mena a prídavného mena.

Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

rodgerboy
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. led 2017 1:49:18

Re: 2017

Příspěvek od rodgerboy » ned 15. led 2017 11:10:09

Ked už hovoríš o dlhoročných hráčoch, neviem či to tu niekde bolo písané, ale uvítal by som HODNOSŤ alebo niečo podobne , niečo ako na steame máš roky služby :-) .. až sa vie kto je tu od kedy , ako dlho

crazy8
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 614
Registrován: pon 02. led 2012 18:27:52
Bydliště: Bratislava
Dal poděkování: 73 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od crazy8 » ned 15. led 2017 11:55:19

To by boli dlhoročné postavy takto hodnotené nie hráči :(
Oxymoron (z gréckeho oxys = ostrý, inteligentný + moros = tupý, pomalý, hlúpy) je spojenie slov protirečiaceho si významu, obyčajne podstatného mena a prídavného mena.

Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

Uživatelský avatar
slusnej
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1631
Registrován: pon 04. čer 2012 13:41:38
Dostal poděkování: 174 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od slusnej » ned 29. led 2017 13:48:45

PvM bude vždy stejnej system a bude se vždy něco přidávat.
Za to PvP je tu horší a bohužel víc a víc ubohé, a proto by jsem byl rád, kdyby se začalo něco dělat s PvP.
Obrázek

Uživatelský avatar
Krkovička
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 210
Registrován: ned 05. čer 2011 11:54:05
Bydliště: Velké panství
Dal poděkování: 635 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od Krkovička » pon 30. led 2017 23:42:27

Nazdarek
Ohledne pvp :
Zrusit neviditelnost ve valkach (neviditelnej ma bejt jen ninja dyka) a zrusit kralovske leceni (lecit ma jen heal) a jak uz se nekde psalo nahradit to napr. na 10 minut vyssi ZB pro risi.Jinak kazdopadne jsem taky pro vice map a nahodne losovani at to neni tak jednotvarne.
Neco na pvm :
Vhodne by bylo prozmenu neco jednodussiho jen tak na relax kdyz clovek nema tolika casu v dnesni uspechane dobe ,hra se jmenuje metin a metiland tu je pro male levely tak udelat dalsi pro velke tim se uvolni jine mista a bude vseobecna spokojenost a hlavne zadnej krkolomnej vlez kterej zase zabere hodne casu nebo yangu-SD.
A v posledni rade nevim co se do budoucna planuje s dracima brnkama ja osobne doufam ze se to bude prekovavat na lepsi to by totiz vysvetlovalo proc zustaly tak fadni -matna a nedotazena :-( a pokut ne tak by bylo zahodno je trochu po letech poupravit at nam to slusi no ne? :-)
TICOCHI Healer 150
Bio 110,Karma P,Herbo P
Harafena Dýka 150
Bio 110,Karma P,Herbo P+3xP
SimiHoney WP 150
Bio 110,Karma P,Herbo P
Harapes Drak 150
Bio 110,Karma P

Uživatelský avatar
cavallerio3
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 53
Registrován: sob 15. lis 2014 17:14:57
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od cavallerio3 » úte 31. led 2017 6:34:57

Krkovička píše:Nazdarek
Ohledne pvp :
Zrusit neviditelnost ve valkach (neviditelnej ma bejt jen ninja dyka) a zrusit kralovske leceni (lecit ma jen heal) a jak uz se nekde psalo nahradit to napr. na 10 minut vyssi ZB pro risi.Jinak kazdopadne jsem taky pro vice map a nahodne losovani at to neni tak jednotvarne.
Neco na pvm :
Vhodne by bylo prozmenu neco jednodussiho jen tak na relax kdyz clovek nema tolika casu v dnesni uspechane dobe ,hra se jmenuje metin a metiland tu je pro male levely tak udelat dalsi pro velke tim se uvolni jine mista a bude vseobecna spokojenost a hlavne zadnej krkolomnej vlez kterej zase zabere hodne casu nebo yangu-SD.
A v posledni rade nevim co se do budoucna planuje s dracima brnkama ja osobne doufam ze se to bude prekovavat na lepsi to by totiz vysvetlovalo proc zustaly tak fadni -matna a nedotazena :-( a pokut ne tak by bylo zahodno je trochu po letech poupravit at nam to slusi no ne? :-)

Souhlasím snad se vším. Draci brnění by nebylo od škody upravit esteticky. Na surovi vypadá jak krunýř a plno jiným charakteru odstává i od těla. Admini by to měli zvážit, když se k tomu vyjadřují už takový ostřílený hráči jako Krkovička. :)

† In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! †

„Myslím, že jsem někoho zabil.“

Uživatelský avatar
reeenda
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 133
Registrován: ned 09. led 2011 21:18:30
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od reeenda » úte 31. led 2017 11:39:48

Krkovička píše:Nazdarek
Ohledne pvp :
Zrusit neviditelnost ve valkach (neviditelnej ma bejt jen ninja dyka) a zrusit kralovske leceni (lecit ma jen heal) a jak uz se nekde psalo nahradit to napr. na 10 minut vyssi ZB pro risi.Jinak kazdopadne jsem taky pro vice map a nahodne losovani at to neni tak jednotvarne.
Neco na pvm :
Vhodne by bylo prozmenu neco jednodussiho jen tak na relax kdyz clovek nema tolika casu v dnesni uspechane dobe ,hra se jmenuje metin a metiland tu je pro male levely tak udelat dalsi pro velke tim se uvolni jine mista a bude vseobecna spokojenost a hlavne zadnej krkolomnej vlez kterej zase zabere hodne casu nebo yangu-SD.
A v posledni rade nevim co se do budoucna planuje s dracima brnkama ja osobne doufam ze se to bude prekovavat na lepsi to by totiz vysvetlovalo proc zustaly tak fadni -matna a nedotazena :-( a pokut ne tak by bylo zahodno je trochu po letech poupravit at nam to slusi no ne? :-)

Též se přidám :

Pro "staré " hráče začíná být hra fádní ,nezáživná , šedivá.....
údolí orků-... země přitažlivosti ........swamp....hg....entarian..... rybaření = kolečko které už nebaví.
Války ? :beaten: :normal: celkem slušně popsal Hafík


Chtělo by to novou Výzvu...................
Není pravda, že kdysi bylo všechno lepší. Pravda je, že jsme byli mladší a měli jsme to všechno u p....e“

Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.



Lenost je zvyk odpočívat dřív, než se člověk unaví

Uživatelský avatar
CrashyD
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 32
Registrován: pát 21. říj 2016 9:34:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 119 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od CrashyD » úte 31. led 2017 12:45:01

Hezké poledne, posléze odpoledne.

Inaugurací králů byla hra obohacena o mnoho vlivných doplňků které přímo ovlivňují chod válek. Ať je to jejich započetí, přepady/ obrany, etc.
Nejedna z těchto možností dokáže přímo ovlivnit výsledek války a proto v první řadě rozhodně podporuji zde již mnohokrát probírané zvýšení cen veškerých těchto strategických tahů. (Posloupně i Heal krále)

Definitivním (*spousta vulgarit*) doděláním kvality válek jsou za mne již zmíněné mřenky a prapory. Argument? I násobné překonání hráčů s xletou prací na své výbavě levlem 95 s útoky a výbavou ani né za setinu.

V každé MMORPG hře musí být (jak už též bylo zmíněno) u každého povolání, předmětu , schopnosti tzv. countering. Ve chvíli kdy není, hodnota hry je značně degradována.( Nejednou jsem byl svědkem regrese nejednoho serveru u nezmiňované hry při obdobném "vylepšovacím" kroku)

Ano, komunita vždy prahne po inovacích.
Ano, je těžké nasadit cokoliv,aniž by si někdo nestěžoval.
Ano, vždy trvá než se přídavek ozkouší a může být nastaven reparační dodatek.

Od začátků ryb ve válce už nějaký ten měsíc utekl. Ovace si troufám říci více než negativní.
Reakce ?
I kdyby to měl být vorvaň, budeme za kontra-ofenzívu X mřenka nesmírně vděční !

Howgh

Uděleno varování za vulgarity.
/Torque
Crashy :shinsoo:
ObrázekCrashyWikingsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek NinjaObrázek150HotovoPPP12
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“

crazy8
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 614
Registrován: pon 02. led 2012 18:27:52
Bydliště: Bratislava
Dal poděkování: 73 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: 2017

Příspěvek od crazy8 » úte 31. led 2017 21:40:34

Ja osobne si myslím že Ekura team (ďalej už len ekura) sa zameriava na mimoriadne novinky, ktoré hračov ohromia, no zabudajú že v jednoduchosti je krása.

Vysvetlím to tak že ekura nám v hre ponúka v poslednej dobe len zložité a prepracované novinky, z čoho môžu byť určite nadšenci a dlhoročný hráči radi no uplne mi to príde tak že sa zabúda na nových hráčov, predsa tu nebude tých 50 "topiek" navždy.

Ako píšu hráči predomňou to pvp sa tými prepracovanými hráčmi pokazilo, už prešiel čas od vydania královského systému, či prerobenej schopnosti "rybarstva" a ja osobne by som si želal aby sa nasadili "counter" veci do hry, jak proti mřenkám tak aj proti praporúm. Rozhodne nie proti ninjom v zamasku keďže je to ich originálna schopnosť ktorou dokazujú jedinečnosť, bolo by to ako degradovanie zurivosti pri valecnikovi tým že jeho vlastna schopnosť ho myslim o 31% oslabuje.

Myslím si že nový hráči na ekure skončia skôr než sa zabavia. Ja osobne považujem za zábavu sekanie sa s inymi hráčmi, čiže PvP. Bohužial v dnešnej ekure je to tak že kým nový hráč spraví bio, nejaku obstojnu vybavu a proste ledva priemerné veci tak ubehne MINIMALNE rok myslim si že je to určite viac v klude aj dva. No nehovorím že je to zlé práve v tom je to čaro ekury, musite si ten "úspech" vydrieť. No napriek tomu si myslim že tí hráči potrebujú nejaký cieľ do ktorého sa dostanú skôr ako za cca rok a pol a aj to ešte nie s nejakou nadpriemernou výbavou. Možno to bude brané ako reklama na svoj návrh ale vôbec o to nejde myslim si že ten už pozná každý. Môj návrh je dva a pol roka starý a má viac ako 8000 zobrazení a drvivá väčšina hráčov s ním súhlasí. ÂNO ide o návrh valok riši pre malé lvly, myslím si že nováčikovia by to určite uvítali ale to je vidieť aj v samotnom návrhu, ide o to že do týchto válok ríši by sa nováčik mohol zapojiť približne po 4 mesiacoch hry (cca) a rozhodne by toto bol cieľ nových hráčov, aby sa mohli aj oni biť so svojimi 2x10 1x 15 výbavičkami, a rozhodne by mali šancu si zabojovať, potom si človek povie že fajn toto mám idem ďalej, nebude im to stačiť a budú sa chcieť ťahať vyššie.. No teraz je to "zadosťučinenie" dosiahnúť omnoho ťažšie.

Čiže ja očakávam v tomto roku veľa pvp reforiem, čo sa týka pvm nebranime sa ničomu ale ako som napísal niečo jednoduchšie si myslím by bolo omnoho lepšie.

Ako napísal nedávno niekde MITHRA že v swampe si stači postaviť kafčo na medzerník a už sa to sype.. No lenže pozrite sa koľko hráčov je v swampe a koľko v entariane, dokonca sa po novom stretávam často s ľuďmi ktorý ani HG nevedia dať sami a veľky hrači už v skupinách moc nechodia pritom HG bola skupinová mapa. Čiže keď sa vrátim k podstate: radšej "druhý swamp" kde bude mať prístup hráč skôr ako zase ďalšiu zložitú mapu pre pár jednotlivcov.

Kto si to prečítal celé, tak mu patrí moje poklonenie :D nebolo to najlahšie ani napísať celý deň som totiž rozmýšlal jak to všetko spísať čo najjednoduchšie.
Oxymoron (z gréckeho oxys = ostrý, inteligentný + moros = tupý, pomalý, hlúpy) je spojenie slov protirečiaceho si významu, obyčajne podstatného mena a prídavného mena.

Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D

Who is chatting

offline Mionix 
offline tasik1