drop z bažin

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
DejvkoB
Zakladatel tématu
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval:
Má poděkování:

drop z bažin

Příspěvek od DejvkoB » stř 12. dub 2017 14:21:45

AHoj,
chtěl bych se zeptat zda se vyplatí níčit bažiny při jejich ceně ( okolo 13kk)
jelikož do swampu nemohu ( velké lagy ), tak mě napadli ty bažiny, protože keri mě už omrzelo.
děkuji za vaše názory. :D

patriceeeq
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 21×
Má poděkování:

Re: drop z bažin

Příspěvek od patriceeeq » stř 12. dub 2017 14:34:27

Takovej drop aby ti to vydělalo a zároveň si je kupoval to určitě mít nebude. Párkrát jsem zkoušel dropovat čistě z nadropovaných bažin ze swampu a moc se mi to neoplatilo. Jinak aby jsi neměl lagy a něco vydělal, tak se hoď do proměny a nič bažiny v proměně. Drop slušnej. Ale zase se to neoplatí pokud nemáš aspoň tři ch volné..
d-_-b

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 373×
Má poděkování: 329×

Příspěvek od MostEVILEK » stř 12. dub 2017 15:12:18

patriceeeq píše:Takovej drop aby ti to vydělalo a zároveň si je kupoval to určitě mít nebude. Párkrát jsem zkoušel dropovat čistě z nadropovaných bažin ze swampu a moc se mi to neoplatilo. Jinak aby jsi neměl lagy a něco vydělal, tak se hoď do proměny a nič bažiny v proměně. Drop slušnej. Ale zase se to neoplatí pokud nemáš aspoň tři ch volné..

Bažiny jsem sekal hodinu s dmg 31k z koně a konečný drop jsem prodal za nějakych +- 500kk.

Bažiny v proměně? Je to možnost ale musíš počítat stím že jakmile nebudeš mít hodně velké dmg,budeš mít taky lagy. Nehledě na to že ty monstra tě povalují na záda tzn znemožnují utok takže se to množí jako pes občas pomůže držení w nebo šipky dopředu a mezerník ale né vždy.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

DejvkoB
Zakladatel tématu
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od DejvkoB » stř 12. dub 2017 15:31:58

A kolik cca bažin si sekal? pořád musím brát, že bych si je kupoval ( někdy i padá bažina z bažiny pokud se nepletu ) Tak jestli se to vyplatí nebo ne. :-)

a jestli jo, tak jestli se vyplatí mít talíky jako do swampu ( yang yang prum ) nebo jet 3xprum / 2xprum + příšera :-)

sizmik
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval: 27×
Má poděkování: 37×

Příspěvek od sizmik » stř 12. dub 2017 15:37:51

Nevím, já osobně si myslím, že by jsi na tom mohl něco málo vydělat, nicméně podle mě strašně málo :/
To bych raději šel swamp na meteory bažin a nebo projížděl swamp a hledal metiny....

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31

Příspěvek od MostEVILEK » stř 12. dub 2017 15:50:23

Hele nevím kolik jsem jich sesekal hodím ti sem link na video tak si to můžeš spočítat :D Nicméně já měl na max dmg hlavně ale zaleží jaky jsi lv,jestli 110-120 tak bych klidně nechal prům rpům yang

link - https://www.youtube.com/watch?v=kRdufEopjuo
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

DejvkoB
Zakladatel tématu
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od DejvkoB » stř 12. dub 2017 15:57:56

Děkuju moc. Uvidím jestli to teda budu dělat :-)

Akemos
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 101×
Má poděkování: 140×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akemos » stř 12. dub 2017 16:24:20

MostEVILEK píše:
patriceeeq píše:Takovej drop aby ti to vydělalo a zároveň si je kupoval to určitě mít nebude. Párkrát jsem zkoušel dropovat čistě z nadropovaných bažin ze swampu a moc se mi to neoplatilo. Jinak aby jsi neměl lagy a něco vydělal, tak se hoď do proměny a nič bažiny v proměně. Drop slušnej. Ale zase se to neoplatí pokud nemáš aspoň tři ch volné..

Bažiny jsem sekal hodinu s dmg 31k z koně a konečný drop jsem prodal za nějakych +- 500kk.

Bažiny v proměně? Je to možnost ale musíš počítat stím že jakmile nebudeš mít hodně velké dmg,budeš mít taky lagy. Nehledě na to že ty monstra tě povalují na záda tzn znemožnují utok takže se to množí jako pes občas pomůže držení w nebo šipky dopředu a mezerník ale né vždy.

to je nějaká novinka že monstra ve swampu povalují na záda v proměně?

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31

Příspěvek od MostEVILEK » stř 12. dub 2017 16:32:40

Na záda nebo břicho,ono to je jedno to máš jako s mobama v cido :) Prostě v proměně máš omezené sekaní
Navždy legendou...

Už jen forum..

Obrázek

Akemos
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 101×
Má poděkování: 140×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akemos » stř 12. dub 2017 18:06:19

MostEVILEK píše:Na záda nebo břicho,ono to je jedno to máš jako s mobama v cido :) Prostě v proměně máš omezené sekaní
nehraji teprve měsíc a už i mobové ve swampu omezujou?cca před měsícem nebo dvěma to sekalo v pohodě...

každopádně chce to aspon 2-3 volná ch jak někdo psal v proměně trvá bažina krátkou dobu.

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ TomasFoxx « sob 8:12 pm »
ty hugové to je ale fakt otravný :D hrozně se to motá a pak to furt klikám
@ Mionix « sob 8:05 pm »
@SamJsiLama :  Nevypneme.
@ SamJsiLama « sob 7:45 pm »
Radši vypněte ty huga ve válce ;-)
@ qSTRoNgMANp « sob 7:23 pm »
@Mionix :  A mě se naopak rozjelo korektní ukončení hry ... Konečně, když dám ukončit hru, tak se korektne ukončí. :D
@ Lejno « sob 6:57 pm »
@Mionix :  Ja som najskor myslel, že si skopíroval random text z wikipedie :D
@ Mionix « sob 6:47 pm »
Dříve Morava jela přes Vídeň a dále do Francie. Čechy přes Německo a dále fo Francie. Nyní já v Praze jedu přes Polsko, Holandsko a pak do Francie. A tato nová trasa je totálně na pytel. Mám na optice po trase výpadky, padají mi v noci stánky. Je naprosto běžné, že jsou na foru zdvojené i ztrojené příspěvky, které odmazávám. Prostě soudruzi se v tom pohrabali, překopali páteřní trasy a je to daleko horší a stojí to za nic. Na foru se již pěkně dlouho nic neměnilo.
@ Lejno « sob 6:33 pm »
Ahá, mne sa to stava stále, ked citujem :D
@ Mionix « sob 6:24 pm »
@Lejno :  to není chatem, ani citováním, to je špatnou odezvou z Franice. Stává se to občas. Mně to funguje normálně.
@ Lejno « sob 6:20 pm »
a už opravte to citovanie v chate
@ Lejno « sob 6:20 pm »
TomasFoxx píše: Nevhodný/nevypovídající název tématu („Kuknite sem“, „Pomoc“, „!!!!!“, …). Zakázáno je také nadbytečné použití CapsLocku, mimoslovních vyjádření (např. smajlíky) a opakujících se sekvencí znaků v názvu tématu. # ej už to vidim
to je len pre názov temata
@ JayV1 « sob 4:04 pm »
Múdry jazvec
@ NemasZac « sob 3:43 pm »
:D
@ NemasZac « sob 3:31 pm »
Asi společná myšlenka, ovšem nevhodně vyjádřená
@ TomasFoxx « sob 3:31 pm »
zajimavy že něco se korektuje a něco hned maže :D
@ NemasZac « sob 3:30 pm »
:D
@ TomasFoxx « sob 3:30 pm »
@NemasZac :  ja vim ja ti řikam abys to rychle editnul
@ Kaenos « sob 3:30 pm »
:sheriff:
Kaenos mi to korektnul
já sem to needitnul
@ TomasFoxx « sob 3:30 pm »
@NemasZac :  rychle edit :-)
@ NemasZac « sob 3:29 pm »
takže, v první řadě, kašlat na tvůj názor
@ NemasZac « sob 3:28 pm »
ivet
@ Kaenos « sob 3:26 pm »
@TomasFoxx :  :up:
@ TomasFoxx « sob 3:24 pm »
iveto přečti si pravidla!!!!!!!!!!!
@ TomasFoxx « sob 3:24 pm »
Nevhodný/nevypovídající název tématu („Kuknite sem“, „Pomoc“, „!!!!!“, …). Zakázáno je také nadbytečné použití CapsLocku, mimoslovních vyjádření (např. smajlíky) a opakujících se sekvencí znaků v názvu tématu. # ej už to vidim
@ TomasFoxx « sob 3:23 pm »
@Kaenos :  to je někde v pravidlech? :D
@ Kaenos « sob 3:23 pm »
@TomasFoxx :  Samozřejmě můžete, ale pouze omezené množství stejného typu.
@ TomasFoxx « sob 3:21 pm »
@Kaenos :  lol? :D už ani smajliky nesmime používat
@ Kaenos « sob 3:11 pm »
@Ivetka :  Vaše zpráva byla smazaná kvůli nadměrnému použité emotu stejného druhu.
@ Hakan « sob 12:41 pm »
@TomasFoxx :  Ok ok odpuštěno
@ TomasFoxx « sob 12:40 pm »
víc s pvpčkem nezvládnu sri
@ TomasFoxx « sob 12:40 pm »
@Hakan :  já mu dávám otravu🤷‍♂️
@ Hakan « sob 12:37 pm »
@TomasFoxx :  Ale ty nesekáš foxxi facepalm
@ TomasFoxx « sob 12:24 pm »
v tý eventovce by se mohl povolit buff všem, když už sekáme ty sněhuláky spolu :D
@ NemasZac « sob 10:24 am »
Přesně Ivi :)
@ Ivetka « sob 8:27 am »
Tady jsme na hře ne v politice.
@ Ivetka « sob 8:27 am »
Jop ale je svoboda slova, tak mi laskavě nemažte každou normální věc, kterou napíšu. Od toho tu to forko snad je. Fakt jsem vytočená z chovani některých lidí v týmu !!!!!
@ Mionix « sob 8:25 am »
@Ivetka :  Kdyby tu chtěli majitelé mít Dislike, tak už tu je. :-)
@ Ivetka « sob 8:24 am »
A napsala jsem , že by bylo dobre na forku zavest neco jako dislike , takže nevidim jedinej důvod proč mi to ten "člověk" smazal.
@ Mionix « sob 8:23 am »
@Ivetka :  To neposuzujete vy, ale GP. Jinak já tu zavedl daleko volnější pravidla, než tu do té doby byla. Trestáme v naprosto výjimečných situacích. Ovšem, aby si to někdo nevyložil po svém.
@ Ivetka « sob 8:20 am »
Já vim moc dobře kdo to udělal , proto to dal rozebíérat nebudu ten člověk tu nemá co delat
@ Mionix « sob 8:19 am »
@Ivetka :  Jestli v chatu, tak to opravdu nevidím. To nezaznamenává. Jen vy a moderátor ví, za co to bylo.
@ Ivetka « sob 8:05 am »
Příspěvěk zde , ale to je fuk tady se nikdy nic nezmění
@ Mionix « sob 7:14 am »
@Ivetka :  Netuším co a kde vám bylo smazáno? Nikde nic vašeho smazaného nevidím?
@ TomasFoxx « sob 2:23 am »
@NemasZac :  zalez
@ NemasZac « pát 11:42 pm »
anarchie!
@ JohnDoe « pát 10:26 pm »
technicky vzato bys tu neměl být, ale človek si hádam musí zvyknúť aj na tie čudné veci, pravda?
@ Lejno « pát 10:19 pm »
Sa čudujem, ze ste si este nezvykli 😂
@ JohnDoe « pát 10:10 pm »
demokracie je super, když si dva odhlasujou, že třetího zabijou a rozdělí si jeho statky... ale tady to holt musí fungovat, tak nějak líp :)
@ Ivetka « pát 10:06 pm »
A nevěděla jsem ,že se to tu řídí tím co chce vedení 😏 jinak bych vůbec nepsala , že bych chtěla nějaký tlačítko dislike :arrow: ale mohlo mě to napadnout.
@ Ivetka « pát 10:03 pm »
Nooo jde to z kopce jako s celým světem 😁
@ SamJsiLama « pát 10:02 pm »
@Kaenos :  🤣🤣🤣🤣
@ Ivetka « pát 10:01 pm »
Ta věta nedává smysl. Ale myslela jsem že odepíšes.
@ JohnDoe « pát 10:01 pm »
@Kaenos :  *chtěl ... @Ivetka :  já začal asi o rok později... byl to príma fanouškovský projekt, naštěstí se z něj podařilo udělat server, který vydrží dýl než počáteční nadšení
@ TomasFoxx « pát 9:58 pm »
@JohnDoe :  já jsem milej na všechny
@ Kaenos « pát 9:57 pm »
Kdyby tu někdo z vedení chtěl tlačítko "neděkuju / nelíbí se mě to" tak už tu dávno je. Snad vám to stačí jako odpověd.
@ Ivetka « pát 9:55 pm »
Hraju od založení serveru a vím jak se tu chovali k lidem dřív a jak teď
@ JohnDoe « pát 9:52 pm »
@TomasFoxx :  asi nejseš milej... @Ivetka :  když se na to za pár dní podíváš s odstupem, je to to nejlepší a nejrychlejší řešení... bývaly časy, kdy jsem tu prosazoval svobodu slova - bohužel si to pár lidí vyložilo po svém a dnes už si tu s nima nepokecáš, nebo mají nová jména
@ TomasFoxx « pát 9:43 pm »
@Ivetka :  proč mě nemáš ráda
@ Ivetka « pát 9:41 pm »
A mě je to jedno. Tady se vždy vše řeší jednoduše. Smazat at neotravuji. Zavřít hubu ať neotravuji

Kdo chatuje

offline Borda91 
offline Kaenos 
offline Kurinozka 
offline Lejno 
idle Mionix 
offline Saga 
offline Selecto 
idle TomasFoxx 
offline Trubice 
offline newstory 
offline xLOVEx