Georgiew a General, smesne!!!

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
JohnDoe
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 372
Registrován: sob 01. pro 2012 12:19:48
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od JohnDoe » čtv 18. kvě 2017 12:09:31

Hezky jste se rozparádili, škoda že vám unikla podstata příspěvku. "Snazil se me zabit v promene pri zabijeni bosse a kdyz neuspel, tak zabil moji buffku..." Nepochybujte o tom, že Neos si uvědomuje pvp status Cidonie, jen ho asi trošku zamrzel páně generálův přístup a to čím si teď bude muset projít kvůli dalšímu dropení.
Ale reakce typu "Proč by si elitní PvP schopnost nemohla zabíjet cokoliv, co chce?" a "tak přestaň brečet, že jeden hráč hraje hru tak, jak má" dávají tušit, že spousta lidí tu holt ještě nedospěla k pochopení pořekadla: "Lepší pírko za plotem, než plaňka v prdeli."
Hraju si, abych nezlobil...
Temuchin

Uživatelský avatar
diver
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 86
Registrován: pon 19. zář 2016 18:38:14
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od diver » čtv 18. kvě 2017 13:10:20

Já se Neosovi vůbec nedivím. Koho by nenaštvalo zabití buffky, která má sotva pár CB na vstup. Tito lidé ale dokazují. že na nic jiného nemají. Přijít po dlouhé době na hru a být hned znechucen nějakým panem "Generálem". :-)
Má ráda je jasná a prostá, zajít s buffkou válku, získat zpět CB a nechávat jí na respawnu. Lepší přijít o CB na hlavní postavě, kde jich je více než dost, než na buffce kde jich je pár.
Přeji hezký den a pevné nervy. :P

DroperkaLB
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 152
Registrován: sob 26. bře 2011 20:22:02
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od DroperkaLB » čtv 18. kvě 2017 15:03:57

Vážně nechápu co tu řešíte. Je to mapa u které je jasně napsáno že se jedná o PVP oblast. Stejně jako do pavoučího dungu se chodí pro drop nebo exp tak do PVP mapy se chodí prostě zabíjet. Jediný co je tu směšné je toto téma a to jak se tu všichni hádáte.
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
diver
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 86
Registrován: pon 19. zář 2016 18:38:14
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od diver » čtv 18. kvě 2017 15:10:00

Zabití buffky je opravdu uctihodný výkon. Nic Ti neberu, ale tímhle opravdu lidé dokazují, že nic jiného nesvedou. ;-)
Nic tu neřeším, jen píši, že je to nepříjemné. Sám jsem to zažil a myslím, že dostkrát.

Uživatelský avatar
Diabolkaa
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 185
Registrován: ned 31. říj 2010 8:40:32
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od Diabolkaa » čtv 18. kvě 2017 15:39:45

A to je takový problém dát buffku do relogu, pokud ji nechce mít na spawnu a ví, že by ji při útoku nestihl odhlásit? :)

Uživatelský avatar
MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Příspěvky: 1177
Registrován: úte 10. pro 2013 11:07:07
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od MostEVILEK » čtv 18. kvě 2017 16:35:03

Taky tu jsou ,,borci,, kteří si na zabíjení hráčů v cido musí brát mřenky aby vůbec byli schopni něco v té cido zabít.. nicméně to že nemáš buffku na spawnu je tvoje chyba... U pár jedinců z modré jsem to už viděl ale u tebe Neosi jsem to nečekal.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od yatchman » čtv 18. kvě 2017 18:13:47

Pozorně jsem četl pravidla a nikde se v nich nepíše, že hráč musí chodit dropovat do Cidonie. Je spousta možností dropovani, nejen v primárně pvp mapě. Pokud se nepletu, o rizicich vstupu do Cidonie víš a akceptujes je. Hráč Georgiew, narozdíl od tebe, udělal přesně to, na co je mapa dělana. Že ti zabil buffku? Jsou to snazší body. Zabil bys radši Keskira nebo divokého psa, kdybys věděl, že za ně dostaneš stejnou odměnu? A že je generál? Třeba právě těch pár bodů mu zajistilo to, že se generálem stane i další týden. Je to směšné...
Hraju, protože jsem debil...

JohnDoe
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 372
Registrován: sob 01. pro 2012 12:19:48
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od JohnDoe » čtv 18. kvě 2017 18:29:06

Georgiew Ninja [Jinno] 145 13846 361
Neos Ninja [Chunjo] 145 48191 -15

má smysl k tomu něco dodávat? Ano Neos udělal chybu, ale povzdechnout si nad tou novou generací topek si určitě ještě může :)
Hraju si, abych nezlobil...
Temuchin

Helison
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 11
Registrován: pon 06. čer 2016 23:11:07
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od Helison » čtv 18. kvě 2017 19:53:55

Dnešní topky stojí za to, to je pravda :D :D :D :D

Neos
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 175
Registrován: pon 23. led 2012 18:56:48
Dal poděkování: 80 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Georgiew a General, smesne!!!

Příspěvek od Neos » čtv 18. kvě 2017 21:13:50

Ja tu neresim zabijeni v cido jako takove, to jsem sam napsal, ze to je nikdy nekoncici pribeh. Takze me tu nikdo nemusi poucovat na co je ktera mapa, ja to moc dobre vim sam. Pokud to nekteri hraci nevedi, tak jsem tuto hru hral nekolik let a byl jsem dlouholety vudce cechu Krizaci, takze tohle tema jsem resil mnohokrat i s nasimi hraci, na ktere prisly v minulosti stiznosti.
Zminil jsem se o systemu cidonie jako takovem z pozice droperu = 0 CB bodu = zadny vstup do cidonie = ztrata casu ve valce risi pro vyzrani par CB pro dropera = droper postava je snadny terc ve valce risi = utrpeni ze strany hrace a oslabeni rise ve valce risi !!! Mam pokracovat dale, ja myslim, ze nemusim. Ja proste v tomhle systemu nevidim zadne pozitiva a z me strany, jako dlouholeteho hrace nevnimam pozitivum ani snadny zisk CB pro lovce droperu. Podle me lovci droperu degraduji elitni pvp hodnosti a take jsou moralne a charakterove slabsi, nez Ti elitni pvp bojovnici co to nedelaji a jsou nad veci.
Pokud by nekoho zajimalo, jak jsem prisel k tomuto nazoru, tak zcela jednoduse a logicky. Kdyz vemu v uvahu kolik lidi utoci na dropery pri dropovani, tak to je jen hrstka lidi z desitek nebo stovek uctu, kteri na ekure jsou. Kdyby to cislo bylo opacne, tak bych prehodnotil muj nazor. Kazdopadne nikomu nevnucuju me nazory, je to jen muj pohled ziskany z nekolika leteho hrani.
Ja jsem clovek zasadovy, vzdy jsem se snazil byt ferovy a zalezelo mi na reputaci, takze jsem se vyhybal vecem, ktere by me nebo cechu Krizaci skodily a snazil jsem se to i rikat hracum z cechu, kteri se mnou hrali. Pokud budes skodit sobe a cechu, tak v budoucnu do cechu ziskas daleko mene lidi, nez by tomu bylo naopak.
Vim, ze ve hre jsou jasne pravidla, ktere bysme jako hraci mely dodrzovat, ale i tak jsou ty pravidla v nekterych vecech neuplne nebo maji diry. Kazdopadne nebudu odbocovat a vim, ze zabijeni droperu do urcite miry neni trestne. Pak jsou tady ruzni hraci, skupiny nebo cechy, kteri si mohou pravidla trochu poupravit nebo doplnit pro lepsi fungovani treba cechu. Z mych dlouholetych zkusenosti s vedenim cechu mohu rict, co muze mit za nasledek nabrani rebelu nebo co se stane, kdyz z hracu se stanou problemovy hraci, ale to uz zase moc odbocuju :lol:

Jak jsem v predeslem komentu napsal, ze General, ktery zabiji dropery pro svoje obohaceni CB bodu je smesny, je muj nazor a opet to nikomu nevnucuju. Nekdo s tim muze souhlasit a nekdo zase ne, to je zivot.
Kdyz dam priklad, tak elitni Vojevudci nebo Generalove ze stredoveku urcite nezabijeli lidi na polich, co okopavali pudu nebo sedlaky beze zbrani, to ve vetsine pripadu delala pechota, protoze byli moralne na nizsi urovni nez elitni bojovnici. Dobre, neznam uplne do detailu vsechny bitvy ze stredoveku, takze se to mohlo stat taky, ale urcite se to nestavalo pravidlem. Elitni bojovnici, kteri ziskali hodnosti Vojevudcu nebo Generalu meli tvrdou disciplinu a byli lidsky trochu zrejme uplne jinde, nez "obycejna" pechota !!!
Kdyz reknu dalsi priklad, ze clovek, ktery dela nekolik let bojove sporty, tak ten dotycny taky nebude bezduvodne napadat normalni lidi jen proto, aby vsem ukazal, jak je dobry a aby z nej ostatni meli strach. Takovy clovek by byl zase mentalne, charakterove a moralne slabsi nez ten, ktery by to nedelal. Je zcela jasne, ze nekteri silnejsi lidi utoci na lidi slabsi, ale to je opet jen hrstka lidi. Kdyby to bylo naopak, tak by se svet zmital v nekonecnych valkach, problemech a tak. Myslim, ze by to nikdo z nas asi nechtel, ze? :D
Vzdy jsem se ridil heslem, "kdyz neco neni prijemne tobe, tak to nedelej druhym" a nemel jsem s tim nikdy problemy.

Do cidonie mam 4 postavy ninja (hlavni), droper sura = 0 CB, buffka = 0 CB, druha buffka = 0 CB. Jeden droper a 2 buffky bez CB bodu, vazne mi to pije krev, kdyz musim s dropem a buffkama do war risi :ouch: :shoot: :ouch: :help: :lol: Kdyby aspon ty GMka neco zmenili :think: Treba volba vstupu do Cidonie PVP = pri zabiti se odecita a pricita vice CB bodu a PVM = pri zabiti se odecita mene CB bodu, treba 2 nebo 1, at to lidi tolik nesere :ouch: :ouch: :ouch: :think: :normal: :help: :lol:

Jo a ja tu hru neberu uplne vazne, jen jsem clovek zasadovy :lol:


Neos
Obrázek
Become one of us and help us to create the most powerful guild on this server !!! -------> click viewtopic.php?f=34&t=97497

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »

Who is chatting

offline Mionix 
offline WopeArch