Ako oživiť hru novými hráčmi?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Ako oživiť hru novými hráčmi?

Příspěvek od Cepino » čtv 20. črc 2017 13:40:08

Spartaa16 píše: Závěrem, hráče co tu chtěli jít to odradilo, hráče z jiných serveru to odradilo, hráči z tohoto serveru to odradilo a Luwexx toho dokonce využil natolik, že si založil vlastní server a přetáhl lidi, takže je to vlastně konkurence serveru a tým ho tu stále nechá. :)
Pokud někoho odradí jednostranné vysvětlení problému, aniž by znal věc z druhé strany, a kydání špíny jak je svět nespravedlivý, tak ti lidé asi nemají vlastní názor, úsudek a není jim pomoci. Kde je pravda vědí jen dotyční a tým. Jdu něco hrát ne že mi tam někdo něco jednostranně vykládá, ale dle toho, zda mě to baví, či nebaví, zda je tam dobrá komunita, kamarádi, tým, programátoři. Nedělám si názor na hru z toho co jedna paní povídala, ale dělám si vlastní úsudek z vlastních zkušeností.

GiVeMeLoVe píše: Když se kouknete do stánku tak za brnění na dropa už platíte okolo 2kkk a za zbraně téměř taky. Šperky, kameny všechno je neskutečně drahé vůči malým lv a nově příchozím hráčům.
Ale to není problém hry, serveru, týmu nebo prodejců. To je problém neskutečně zmlsaných hráčů, kteří chtějí to nejlepší za každou cenu. To, co lze ve hře udělat s +4 kameny, s bufem 60%, s průmkou 30%, tak jim to nestačí a chtějí leštěné kameny +6, všude 75/10, všude nejlepší bonusy, všude nejlepší talíky, průmku ve zbrani 50%+. A já se ptám proč, když do začátků nebo na nějaké dropování v přitažlivce to vůbec není potřeba? Osobně moji dva dropeři nemají vůbec žádné talismany a je mi to naprosto šumák, neb má síla je daleko větší než mobů.



Popravdě jak psal Kapka, nejlepší reklama jsou samotní hráči, kteří budou ať už přes videa na youtube nebo pouhým sdílením na sociálních sítích, všeobecně na internetu a dají o Ekuře dalším potencionálním hráčům povědomí. Moc nevidím efekt platit někde nějakou reklamu v řádech desítek tisíc na hru starou více jak 10 let. Potencionální výdělek by nemusel ani pokrýt náklady.

Hezký den
Cepino
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
GiVeMeLoVe
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 146
Registrován: stř 06. kvě 2015 11:37:55
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Ako oživiť hru novými hráčmi?

Příspěvek od GiVeMeLoVe » čtv 20. črc 2017 16:18:39

Cepino píše:
GiVeMeLoVe píše: Když se kouknete do stánku tak za brnění na dropa už platíte okolo 2kkk a za zbraně téměř taky. Šperky, kameny všechno je neskutečně drahé vůči malým lv a nově příchozím hráčům.
Ale to není problém hry, serveru, týmu nebo prodejců. To je problém neskutečně zmlsaných hráčů, kteří chtějí to nejlepší za každou cenu. To, co lze ve hře udělat s +4 kameny, s bufem 60%, s průmkou 30%, tak jim to nestačí a chtějí leštěné kameny +6, všude 75/10, všude nejlepší bonusy, všude nejlepší talíky, průmku ve zbrani 50%+. A já se ptám proč, když do začátků nebo na nějaké dropování v přitažlivce to vůbec není potřeba? Osobně moji dva dropeři nemají vůbec žádné talismany a je mi to naprosto šumák, neb má síla je daleko větší než mobů.



Popravdě jak psal Kapka, nejlepší reklama jsou samotní hráči, kteří budou ať už přes videa na youtube nebo pouhým sdílením na sociálních sítích, všeobecně na internetu a dají o Ekuře dalším potencionálním hráčům povědomí. Moc nevidím efekt platit někde nějakou reklamu v řádech desítek tisíc na hru starou více jak 10 let. Potencionální výdělek by nemusel ani pokrýt náklady.

Hezký den
Cepino
Jasně, naprosto souhlasím, pamatuji časy, kdy server začínal, kameny +6 byl luxus který si mohl dovolit jen málokdo, prumka 33 byla top, vyděláválo se na dropu z pokladnicich a ve věži bylo věčně narváno. Jenže teď jak někdo dojde, udělá si věci jak si zmínil s kameny +4, nějak se dostane k sekání metinu v landu, tak zjisti že 130-150 mají dropery kteří tam často mlátí dokonce i dvě CHčka protože mají takovou výbavu že metinu berou na 50 20k sekem a kdokoliv tam dojde tak ho sundaji aby náhodou nepříšli o drop...
Proto by bylo fajn udělat nějaký nový úkol který by nove příchozím hráčům dal třeba runy, nějaký ten yang nebo třeba kameny...

edit: úprava quote/Zool

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Ako oživiť hru novými hráčmi?

Příspěvek od yatchman » pát 21. črc 2017 2:28:31

Tak ono pro samotné oživení hry by pro začátek stačilo založit oficiální facebook stránku, kterou by spravoval tým a hráči by se mohli přidat a komentovat, to by mohlo mít potenciálně velký dosah. Na stránce by byly novinky ze hry, informace a pokud by se sehnal kvalitní správce, který by měl chuť a tvůrčího ducha, i nějaké např. meme, metin starterpacky nebo nějaké koláže týkající se metinu. Pár takových věcí jsem již viděl např. na Polských stránkách a jako dlouholetému hráči mi to přišlo jako obrovská sranda. Buďme k sobě upřímní, metin je stará hra a těžko na ni nalákat úplně nové hráče. Věřím ale, že něco takového by mohlo mít ohlas především na hráče bývalé, nebo takové, kteří hrají na offiku nebo ostatních privatech.
Navíc to nic moc nestojí, pouze čas schopného člověka a věřím, že takových, kteří jsou schopní a brali by to jako čest, je tu stále přehršel.
Hraju, protože jsem debil...

Uživatelský avatar
slusnej
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1631
Registrován: pon 04. čer 2012 13:41:38
Dostal poděkování: 174 poděkování

Re: Ako oživiť hru novými hráčmi?

Příspěvek od slusnej » čtv 27. črc 2017 21:22:58

Trochu budu psát od věci, ale co čekáte metin už nemá co nabídnout celkově tahle hra už je z doby, občas to ještě zapnu ale bohužel nehraji aktivně tak jak dřív, protože odešlo plno lidí s kterými to mělo smysl hrát teď zapnu konzoli nebo na pc jinčí hry metin mám rád vždy budu hrál jsem to jako děcko s wowkem ale teď už ta hra nemá co nabídnout vše se stále opakuje škoda je toho, ale sindicate je jeden z nejlepších privatu co sem hrával.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rockumpvp
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. srp 2016 11:05:34
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Ako oživiť hru novými hráčmi?

Příspěvek od Rockumpvp » ned 10. zář 2017 13:32:50

tak prečítal som si celé vlákno o tom ako tu prilákať nových hráčov, môj nazor neviem či budete brať vážne alebo nie ale je to tak, ja ked som niekedy so sindi začal tak som mal valečnu sekeru +7, tygra +7 a bol som frajer že som v 2 meste dával luku, hrávalo oveľa viacej ľudí ktorí boli na tom podobne takže som nemal z toho žiadny psychický dopad že som nula a vtedy to na tie moobky postačovalo bohate, ja som tiež niekedy začínal a popravde napríklad ak chcem niečo vylepšiť potrebujem pergament, ten u obchodnice stojí 1Kk čo je trošku dosť na to že ked niekto nehral nikdy metin a hraje cca hodinu sekaním mobiek tak určite si nedovolí nakupiť pergače aby si dal niečo na +9, ale sa spamätajte každý hovoríte že začiatky aj vy ste mali ťažké, dobre boli ťažšie ale teraz ste medzi top hračmi a čo mate? nič pár blbých 150-tok a komunitu žiadnu, ja tiež radšej prídem do mesta a vidím stovky hračov ako nejakeho idiota čo stojí so 150-tkou v meste a človek ma lvl 60 tak sa mu ani nepozdraví, alebo ani neodpíše lebo je 150 je to BOSS no čisto, uprímne by som tu hru spravil príjemnešiou aj pre menšie levely ako len veľké, prečo všetko je od 100+? valky? HG? swamp? ... dobre je fakt že postavu naexpiť nie je ťažké, ale zase nie každý ma čas aby hrával hodiny denne aby mal na swamp vybavu, aby si zarobil na nejake to pvm, potom pvp a aby vo valke ríši nezabil nikoho lebo so základnou pvp výbavou nedá nikoho kedže su tam teraz same mrenky, kosti a pod...tak to skor odrádza hračov že hral taku dobu a tešil sa že ma nejake to pvp a nakoniec zistil že je LOW že proste nemalo zmysel to ani hrať, určite by som obnovil války pre levely 95 aby to trošku oživilo...

ako hovoria iní používatelia, určite by som pridal aj nejake ukoly na začiatok ktoré by dali nejake veci pre low levely, lebo uvedomte si že nikto kto s metinom začal a je rád že našetrí 50kk proste si nekupi šupinu ktorú hráči ponukaju za nehorázne sumy 800kk, zase ked ja sa vezmem do kože toho hráča tak isto nebudem mesiac šetriť, dropovať aby som kupil jedno brnenie, JE TO CHORE, kľudne ma dissujte je mi to jedno je to moj názor, nepatrím medzi top hráčov, a viem aké to je ťažké si zarobiť ked človek tu nesedí 24H/7dní, takže kľudne do mna,

z toho čo všetko píšete o ytberoch je blbosť! uvedomte si že čo je v dnešnej dobe najrozšírenejšiou možnosťou ako niečo propagovať? FB!!! automaticky by som bol ZA kebyže sa natočilo nejake pekné video o EKURE, nie len ako nejaka 150-tka vo full dračej výbave killuje v cidonke bossov ale proste aj nejaky 20 lvl s vecami +9 seká v 2 meste moobky s inými hračmi, treba ukazať že sa da aj u nas začať postupne a nie ukazať čo človek dostane od lvlu 120+ koho by bavilo dovtedy hrať? je to fakt doba, a ak chcete viacej hračov tak veľa hračov neznamená že každý musí byť 100+ ale hračí su super aj ked maju levely 30 a davaju si spoločne bossov a podobne alebo dueluju v mestách

to je všetko čo mam na srdci, kľudne sa pusťte do mna ja vam to vrátim!
Hral som, prestal som, znova hrám no uz to nie je to co bývalo... .R.I.P. starý dobrý sindicate :(

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Ako oživiť hru novými hráčmi?

Příspěvek od schvarz » ned 10. zář 2017 17:54:26

Rozhodně by oficiální facebooková stránka byla fajn. Víceméně by na ní stačilo pro začátek sdílet novinky, které jsou na homepage a informovat o údržbách a pádech serveru. Zkrátka prohloubit komunikaci s hráči. Developeři často mají málo času na komunikaci s hráči, mohou a chtějí sdílet jen nějaké informace a je to těžký pro obě strany. Tohle by to určitě usnadnilo. Případně zavést systém komentářů na ofiko stránkách pod novinkami. Vím, vím, od toho má sloužit fórum, ale jak lze vidět - moc to tu nežije a je nás tu fakt málo oproti tomu, kolik hráčů se pohybuje ve hře. Facebook ale velký % lidí má a mohou se tam tedy vyjadřovat spíš, než na fóru, kde je odrazuje neznámý prostředí, nutnost vytváření účtu atd. Tam mají dokonce možnost komentovat i lidi, kteří hru nehrají/nemají účet na ekuře. Alternativou je právě možnost zavedení komentářů na stránkách ekury, kde je nutností mít herní účet a vystupuje tam člověk pod nickem nějaké své postavy. Tenhle způsob hraje do ruky u všech věkových skupin.

Ke věkovým skupinám
"Děti"
Padaly tu nějaký věty a slova o tom, že pokud člověk věří nějakým jůtůberovi a neumí si udělat vlastní názor, tak kdesi cosi. Bohužel VELKÁ část hráčské komunity (konkrétně nižšího věku) se ještě úplně nenaučila dělat si názor a právě z většiny věří jůtůberům, stejně tak jako Váš děda furt čte Rudý právo a nedá na něj dopustit. Věc se má tak, že každý hráč, který hru hraje a má potenciál ekuru podpořit, je dobrej. Dokud dodržuje pravidla, je to :+: A právě u týhle věkový a hráčský skupiny je to "z úst do úst" nejčastější. Kluci a holky si to řeknou ve škole a za chvíli je tady půl třídy. Ve vyšším věku už je hromada předsudků, kolikrát se o tom ani nemluví (já konkrétně mám přátel mnoho a jen zlomek z nich vůbec něco hraje a metin ani zdaleka ne). Říkám, že ti mladí jsou jednoduchý "oběti". Ano, není to bůh ví jaký přírůstek pro komunitu, ale přírůstek to je. U týhle skupiny by se hra mohla uchytit, protože to funguje docela jinak, je to takový "jednodušší" oproti jiným MMOčkům. Víceméně ta hra není tak komplexní, sice jsou tam kličky a schovávanky, ale je to prostě těžší jinak. Nějací z téhle věkové skupiny by se tu mohli zaseknout a zůstat tu.

"Mladiství"
Další věková skupina, ti mladiství, co dodělávají ZŠ, jsou na SŠ - tam bude pravděpodobně těžší někoho dneska ulovit. Už jsou zvyklí na něco jinýho, takže těžko říct. Tady je pravděpodobný, že velká část z nich metin dřív hrála a dnes už nehraje. Bylo by třeba je sem natáhnout na nostalgii a nebo na to, že se něco změnilo a je to dobrý teď hrát.

"Zbytek" nebo taky Dospělí
Zbytek lidí, tedy lidi dejme tomu 20+, hrám moc nedají. Opravdu malý % je hraje. Přesto je tahle skupina hodně zastoupená na Ekuře. Dospělých tu člověk nenajde úplně málo. Což mě teda pořád překvapuje. Oslovit tuhle část lidí už lze víceméně jen klasickou inzercí - na sociálních sítích, přes Google Ads, v novinách, v televizi, atp...

Je to náročný. My úplně neznáme postoj teamu. Sám chci strašně moc pomáhat, kupuju si SD za každej kousek peněz, co na nic nepotřebuju (moc jich není, ale snažím se) a vymýšlím pořád, jakbych mohl pomoct. Ale když člověk neví jak, tak je to těžký.

Uživatelský avatar
Rockumpvp
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. srp 2016 11:05:34
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Ako oživiť hru novými hráčmi?

Příspěvek od Rockumpvp » ned 10. zář 2017 18:16:15

schvarz, suhlasím s tvojím názorom, proste su 2 veci ktoré su potrebné aby na ekuru prilákalo novích členov, a to určite by bola nutná nejaka zmena čo by dokázala zaujať na hre už od prveho levelu, nikoho nezaujme obzvlašť nového hrača ked musí mesiac ked nie viac čakať kym dosiahne 100 lvl aby mohol niečo viac snad ma rozumiete, a tak aj keby boli príklad jak bol niekedy projekt 40 (nevravím že ho chcem zase to nie ) tak vtedy by sa ľudia držali len na 40.tke a mali by dovod hrať že chodili by valky a tak to funguje vždy, nie každý hráč túži vytiahnuť level 150 a jazdiť HG a cidonii a podobné veci, 100 ľudí 100 chutí treba spraviť hru atraktivnou pre všetkych hráčov nie len pre vysoké levely,

druhou nutnou vecou je reklama!!! treba upozorniť, poukázať verejnosť na tieto nové zmeny, čo je nové, čo by ich sem prilákalo a mohlo ich baviť, ajtak najdoležitejšie je niekoho ZAUJAŤ, moj taky skromný názor, a s tým že novinky by boli na FB nesuhlasím, nie každý ma FB a zase ked ja nemam FB tak sa nič nedozviem? ...

a + konečne by sa tým k tomuto mohol vyjadriť, nie len hrači sa tu o tom dohadovať, bolo by fajn keby aj oni si našli 5 minut na prečítanie a odpísanie na to

ďakujem že som mohol znova vyjadriť svoj názor
Hral som, prestal som, znova hrám no uz to nie je to co bývalo... .R.I.P. starý dobrý sindicate :(

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline nobody1 
offline schvarz 
offline vitulinek