Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět

Libi se vam, ze konecne byl tento bug opraven?

Ano
17
35%
Ne
32
65%
 
Celkem hlasů: 49

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od Spartaa16 » sob 07. říj 2017 16:24:06

rudlaninja píše:Nezlob se na mě,ale balancovat mapu po více jak 3 letech?Až si spousta hráčů udělala výbavy tak se to zase změní?Tak se upraví věci zase se zjistí co pomůže a za měsíc to zase změní?
Proto je fajn to co děláte, jdete to vyzkoušet, řeknete jestli se to dá nebo ne hodíte sem screenshoty a vedení týmu zváží další kroky ;)
Akorát místo brečení a stěžování si to chce řešit v klidu.
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od rudlaninja » sob 07. říj 2017 16:44:19

Tak nevím jak dlouho by tě to bavilo tohle se řešilo loni lukařky ,vrahové,kapitáni a co z toho?Letos je to zase uplně jinak.Kolik času do toho ještě investovat?Kolikrát se upravovalo HG?Taky tolikrát co počítám tak je to už asi 5 změna v entarianu od začátku mapy.Já jsem trpělivý člověk,ale nic se nemá přehánět.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od ondra852 » sob 07. říj 2017 16:58:14

Hlavne ten pristup k takovemu updatu je uplne mimo moje chapani. Takhle ve ctvrtek prisel clovek z prace, logl postavu a najednou hned chcipne v entu a netusi co se deje. Na webu nejdriv nikdo nic nenapsal, zadne info predem, zadne testovani, zadna diskuze o takhle zasadni zmene. Az kdyz to nahlasil kazdy jako chybu, tak nekdo napsal, ze se jedna o opravu bugu, cimz totalne snizil serioznost serveru, protoze oznacit tohle jako opravu bugu po 3 letech existence mapy je dle meho nazoru uroven nejakeho server ala luwex, ktery jede vikend a pak se jim smaze disk. To jako date mobovi kouzlo a pak ani nezkusite, jestli to funguje?

Pochopil bych, kdyby se spustil testovaci server, napsalo, ze entarian moc vydelava nebo ze je potreba z jineho duvodu zmen a hraci se s tim seznamili a nestalo se, ze najednou maji postavu v hradu a mohou jit pryc pro kosti pripadne jine veci, aby tam mohli neco delat. Takovyhle zasadni zasah by dle meho nazoru mel byt minimalne nejak rozumne oduvodnen (napriklad jako je tomu zde http://na.leagueoflegends.com/en/news/g ... ates/patch).

Samozrejme, kdyz nahodite kosti nebo pripadne vymenite naramek, tak tam stale neco date, ale to jakym zpusobem to bylo provedeno a vzhledem k tomu, ze tam chodi hlavne hraci, kteri zde tvori vetsinou komunitu jiz od zacatku serveru, mi prijde dost sproste. Nehlede na to, ze to znovu zvysi obtiznost mapy, do ktere na vybavu dost hracu strada klidne pul roku a tim se tedy vzdali novackum jeste vice.

Uživatelský avatar
Script
Lv.33
Lv.33
Příspěvky: 1318
Registrován: čtv 09. úno 2012 18:37:00
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 1470 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od Script » sob 07. říj 2017 18:25:49

Entarian byl vždy zamýšlen jako lokace, ve které budou hráči s příšerami bojovat tak, aby co nejvíce využili indiviuální potenciál jednotlivých zaměření. Slušná výbava je samozřejmě základem, ale možná ještě o něco důležitější jsou šikovné prsty. Ne proměny a držení mezerníků (ačkoliv i tenhle způsob možný je).

Musím se ale ohradit vůči tvrzení, že oprava kouzel lučištnic je nový výmysl, který má za úkol zlikvidovat ty, jež v lokaci vydělavají. Není. Kouzla byla ve hře v průběhu celého testovacího provozu a ještě minimálně měsíc po spuštění mapy. Dokonce na nich probíhaly úpravy (viz tehdejší patchlog). Pak ale došlo k přepracování systému kouzlení všech mobů ve hře (někteří si možná vzpomenou na "bugnuté" masožravky) a s ním i k nechtěné deaktivaci těchto kouzel.

Není to ale tak, že by si někdo "najednou" po dvou letech vzpomněl. Herní jádro zkrátka neustále získává nové a nové funkce a vylepšení a jedno nedávné nám umožnilo v chybových záznamech serveru odhalit i tento problém. Uznávám, že jeho pouhá aktivace kouzla nebyla dobře promyšleným krokem, už jen proto, že GM mají k testování Entarianu k dispozici výrazně odlišné výbavy, než jaké se běžně objevují mezi hráči.

Domnívám se ale, že po masivním snížení poškození a prodloužení doby načítání (poslední update) nejsou některé hysterické reakce v tomto tématu vůbec na místě. Dokonce si troufám říct, že v závislosti na složení výbavy na tom někteří budou po tomto zásahu lépe, protože sesílání kouzla blokuje běžný výstřel šípu, který však svůj cíl (na rozdíl od prvně jmenovaného) nikdy nemine.

Co dodat? Je tu po úpravě stále ještě někdo, komu se v Entarianu přestalo dařit? Pak radím - neutrácejte za nové výbavy. Raději obměňte svou bojovou taktiku, případně podle situace kombinujte dočasné předměty. A samozřejmě piště svou zpětnou vazbu, tu oceníme kdykoli. Jen prosím konstruktivně, ať nejsou naši moderátoři nuceni k výrazným zásahům do průběhu diskuze.
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od qSTRoNgMANp » sob 07. říj 2017 18:33:14

Zdravím,

jen takový dodatek k testování map. Tak si lognete na test serveru, nějaky postavy, o kterých víte, že chodí do entu a zkoušejte to za ně ne ?
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od rudlaninja » sob 07. říj 2017 18:39:44

Chodím do enta jak s proměnou tak bez proměny,dnes jsem vyrazila na metiny a nestačila sem se divit bmko kouzlama neustojí ani polovinu toho co dřív tohle není o prstech když z metinu vyběhne 8 lukostřelkyň a všechny najednou dají kouzlo tak nemá šanci tohle ustát nikdo.Ano může někdo namítat že je to pro týmovou hru,jenže ani skupina více lidí tohle nedá protože vždy jdou všichni mobové jen po jednom hráči který bere metinu nejvíce až ho zabijí otočí se po ostatních.Dokud se neupravilo chování mobů z metinu tak by to teď šlo v pohodě,ale to byla taky úprava nikde nepsaná dohledávala jsem to ve změnách,ale nikde sem nic nenašla.
Doporučila bych aby si to šel někdo testnout ne s výbavou kde si natočí vše jak má,ale s takou jakou má možnost si natočit normální hráč a nejen metiny,ale i hrad nedovedu si představit šamana jak v hradě kouzlí aby něco vydělal to by se tam chudák ukouzlil k smrti.Začátek enta se chodilo bez proměny,ale když já beru příšeře 800 na ránu a ona mě kouzlem 5,5k kdopak vyhraje?
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od ondra852 » sob 07. říj 2017 18:40:59

Ono ohledne toho entarianu je i docela zvlastni to jakym zpusobem je zvyhodnena postava, ktera ma karmu do obrany, protoze bez karmy do obrany alespon G7 - G8 tam neni realne neco zabit bez toho aniz by clovek zaplatil vic za pozehnani nez vydela. A tento update to jeste zhorsuje. Pokud clovek nehraje za postavu BM sury, tak s karma do utoku je tam naprosto i nicemu.

Navic si nedokazu predstavit co by musela mit postava za veci, aby tam neco dala bez promeny (samozrejme krome BM suru).

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od rudlaninja » sob 07. říj 2017 18:47:33

Ondro ani to bm už toho neustojí tolik navíc moc sem to nesledovala,ale bez proměny sem měla pocit že berou víc jak v proměně stačili 2 lukařky a bmko leželo na zemi.
Jinak ono je hezké že sesílání kouzla u lukařek blokuje bežný šíp,ale ten běžný šíp mi veme o polovinu méně než ten kouzlící a z 50% se mi ho díky vyhnutí šípům podaří missovat čím mám udělat aby missoval ten kouzelný šíp?Protože ten skáče co 3 rána což je u 2 lukostřelkyň na zádech smrtelné :D Nvíc jediné čím se podaří srazit aby nebrali moc je obrana schopky,když už je to kouzlo proč na něj nefunguje obrana magií?
p.s .ráda pujčím postavy na testování nemám s tím problém pokud bude mít někdo z týmu zájem :D
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

KapkaRosy
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 150
Registrován: ned 13. úno 2011 7:09:40
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od KapkaRosy » ned 08. říj 2017 0:54:25

Matně si vzpomínám kdy jsme chodili Entarian s herními postavami. Kapka tehdy level 128 výbavu v hodnotě asi tak 10ti miliard a šlo to. Lučištníci si ani neskrtli. Dávali jsme v pohodě ve třech bosse. A to jsme od něj nemuseli ani vylakavat nohsledy někam na kraj přes pláště a mlátit je o stěnu. Dokud jsme dělali my (nikoliv postavy) to co bylo v danou chvíli potřeba, tak jsme složili cokoliv co nám přišlo do rány. Nějaký lukostřelce nikdo neřešil. Lukostřelec střílí jen když se zastaví. Než se zastaví zhebne. Průšvih přišel vždycky až v okamžiku, kdy se nekdo z nás přestal soustředit a začal dělat kraviny. Pak samozřejmě během pár vteřin ležely všechny postavy na zemi. Entarian je první mapa, která je víc o taktice a využití schopností postav, než o výstroji a natočených maximálních bonusech. To že se většina hráčů vydala klasickou cestou "hups do proměny" není problém mapy. Věřím tomu, že pokud chcete dávat Entarian v proměně, musíte mít výstroj za stamiliardy. Jde to ale i bez nich a s daleko nižšími náklady. A to bez ohledu na to, kolik berou lukostřelci. Ti totiž vaši postavu při správné taktice a dobré partě vůbec netrefí.
Jednou žoldák, vždycky žoldák.
Hra je skutečnou hrou teprve ve chvíli, kdy se baví všichni kdo ji hrají. Zkuste na to nezapomínat.
Prý se nehodí aby se bývalý moderátor vyjadřoval z účtu bývalého moderátora. Někdo v teamu chce z Mithry rebela. Tak mu to dopřejeme. :-)

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Lučištnice Askerů a Keskirů - oprava použití kouzel - Vas nazor

Příspěvek od rudlaninja » ned 08. říj 2017 3:49:45

KapkaRosy píše:Matně si vzpomínám kdy jsme chodili Entarian s herními postavami. Kapka tehdy level 128 výbavu v hodnotě asi tak 10ti miliard a šlo to. Lučištníci si ani neskrtli. Dávali jsme v pohodě ve třech bosse. A to jsme od něj nemuseli ani vylakavat nohsledy někam na kraj přes pláště a mlátit je o stěnu. Dokud jsme dělali my (nikoliv postavy) to co bylo v danou chvíli potřeba, tak jsme složili cokoliv co nám přišlo do rány. Nějaký lukostřelce nikdo neřešil. Lukostřelec střílí jen když se zastaví. Než se zastaví zhebne. Průšvih přišel vždycky až v okamžiku, kdy se nekdo z nás přestal soustředit a začal dělat kraviny. Pak samozřejmě během pár vteřin ležely všechny postavy na zemi. Entarian je první mapa, která je víc o taktice a využití schopností postav, než o výstroji a natočených maximálních bonusech. To že se většina hráčů vydala klasickou cestou "hups do proměny" není problém mapy. Věřím tomu, že pokud chcete dávat Entarian v proměně, musíte mít výstroj za stamiliardy. Jde to ale i bez nich a s daleko nižšími náklady. A to bez ohledu na to, kolik berou lukostřelci. Ti totiž vaši postavu při správné taktice a dobré partě vůbec netrefí.
Tak to musí být opravdu jen matně a strašně dávno tak dva měsíce po spuštění mapy.Jelikož krátce po spuštění se opravovali bossové to odtahování mobů a mlácení bokem totiž už nějaký ten rok nefunguje.Tenkrát jsem si bose takhle na pohodu dávali ve dvou taky dokonce to bylo v proměnách jen se sejmul boss a bylo to.A no máš pravdu lukařky byli na pohodu .Doporučuji vem si podobnou postavu s podobnou výbavou a zajdi si tam teď.A až pujdeš prosím napiš chtěla bych vidět jak ty bosse sundáváš hlavně keskira.
Nebo ještě líp natoč s toho video klidně i hodinové ráda se podívám.A nezapomeň i na moby v hradě ne jen mlátit askery.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D

Who is chatting

offline Mionix