Aukcia Postáv

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Anderson
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 51×
Má poděkování: 174×

Re: Aukcia Postáv

Příspěvek od Anderson » úte 16. říj 2018 20:48:19

Ja osobne súhlasím s Cepinom, hral som aj za kupované postavy a aj za vlastné, a jednoducho vždy ked som hral za kúpenu omrzela ma okamžite, jednoducho, mám potrebu si tú postavu vytvoriť, dať jej meno podľa seba a proste si ju robiť podľa seba. Niekoho to baví niekoho nie, niekto dokáže hrať za postavu druhých, niekto nie, ale nevidím dôvod, prečo by sa mal niekto niekomu vysmievať za to, že ho baví robiť biológa, karmu alebo herbarko...Tiež sa my nesmejeme niekomu za to, že je neschopný si urobiť sám biológa a karmu :)
Asmodel

DoSim
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 16×
Má poděkování: 52×

Příspěvek od DoSim » úte 16. říj 2018 20:58:24

Kľudne sa smeje, kto má v hlave nestráca čas s takymito vecami. A zas nepíšte ďalší príspevok, že som vás urazil, je to metafora. A ja sa smiať na tom určite budem, že toto ho/vás baví.
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable” - Socrates
Obrázek

Anderson
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 51×
Má poděkování: 174×

Příspěvek od Anderson » úte 16. říj 2018 22:00:53

To čo ty môžeš považovať za stratu času môže niekoho baviť, nemôžeš mať takýto obmedzený pohľad :). Niekoho môže baviť hrať na gitaru a iný to môže považovať za blbosť, ale to mu aj tak nedáva právo mu hovoriť, že hranie na gitare je strata času ;), troška otvor oči a skús mať trošku objektívnejší a rozumnejší názor..
Ale to už sme úplne odbočili od témy, takže sa nechystám k tomu ďalej vyjadrovať
Asmodel

Artoria
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 208×
Má poděkování: 428×

Příspěvek od Artoria » úte 16. říj 2018 22:32:56

Vrátíme se tedy k tématu?
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

Mesik
Lv.9
Lv.9
Poděkoval:
Má poděkování: 12×

Příspěvek od Mesik » úte 16. říj 2018 22:35:52

Artoria píše:
úte 16. říj 2018 22:32:56
Vrátíme se tedy k tématu?
Mithra píše:
pon 15. říj 2018 14:25:29
Zajímavá, ale neproveditelná myšlenka. Blokace účtu neznamená, že uživateli na tento účet zaniká jeho uživatelské právo - účet je stále registrován na jeho e-mail, má k němu i údaje. Pouze s ním nemůže disponovat (tedy přihlásit se na něj, brát z něj předměty, případně ho vyměnit nebo prodat v souladu s pravidly). Byť to vypadá podobně, je v tom rozdíl. To se samozřejmě týká i všech předmětů které jsou součástí onoho účtu.

Něco jiného je to s pozemky, které byly zakoupeny postavou, která byla následně zablokována (vůdce cechu). Mám takový pocit, že jsme (již dávno tomu) uvažovali o nějaké možnosti, kdy by vůdcovství cechu mohlo být v takovém případě převedeno na jinou postavu ze stejného cechu včetně případného vlastnictví pozemku. Nejspíš to ale stále leží někde v šuplíku. Ono totiž i tohle je dost "zneužitelné". Mnohem jednodušší je držet se pravidel hry. Pak se těžko stane, že je postava vůdce cechu zablokována. Pozemky co si pamatuji jsme ale těmto cechům "bez vůdce" neodebírali. Počítali jsme s tím, že ne vždy co cech to postavy jednoho hráče a ti zbylí za selhání jednotlivce obvykle nemohou.
E: Uděleno varování za Backseat modding. /Waltrik

Je to třeba? :lock:
Návrh: Odkaz v novém okněRychlejší zakládání stánků
(Pokud je něco nesrozumitelné, prosím PM )
MeseBM - průměrný, jako vždy! :fight:

Jus drein jus daun.

Waltrik
Lv.5
Lv.5
Poděkoval: 29×
Má poděkování: 114×

Příspěvek od Waltrik » úte 16. říj 2018 22:45:56

Zdravím,

jelikož se nedokážete udržet původního tématu, tak téma uzavírám, než se zde bude muset udělovat více postihů. Kdyby chtěl zakladatel něco doplnit nebo poznamenat, nechť mě, nebo Artoria, kontaktuje do PMky. (
Budete-li potřebovat něco zamknout, smazat, přesunout a nebo jen s něčím poradit, kontaktujte mě do PM

[BM]Waltrik
Ekura Team

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ pikasek « úte 10:43 pm »
@TomasFoxx :  :think: :heart:
@ TomasFoxx « úte 10:39 pm »
@pikasek :  hrdinové se aktualizujou vždycky v celou, takže ty cb co tam byly jsou od začátku války do 8 (těch 11 minut) :D
@ pikasek « úte 8:43 pm »
Asi to bude jenom do osmi
@ pikasek « úte 8:42 pm »
GM ? na statistikách jsou nějak blbě cb :P
@ Borda91 « úte 8:42 pm »
a ty staty :D :D
@ JohnDoe « úte 8:02 pm »
chci dva draky, 4 nejlepší košťata a půl skladu elíků L+ - ne že bych o ně snad příšel, ale ta šance tam nepochybně byla...
@ Ivetka « úte 7:50 pm »
super, díky
@ Lacius « úte 7:49 pm »
@Mionix :  :up:
@ Mionix « úte 7:39 pm »
Poprosím. O náhradu elixírů si můžete požádat na supportu hry, stejně jako třeba při pádu HG a podobně. Na supportu stačí nick postavy + jaké elíky jste použili. Jinak maličké upozornění, kdo by chtěl podvádět a žádat něco, co neklikl, tak může očekávat zaslouženou odměnu. :lol:
@ Borda91 « úte 7:26 pm »
@TomasFoxx :  nechtěl bych :D
@ Ivetka « úte 7:26 pm »
si zkus sehnat elíky před valkou ;) dost nemožný
@ TomasFoxx « úte 7:26 pm »
@JohnDoe :  :D :D Lka klikat je hnus
@ Ivetka « úte 7:18 pm »
souhlasím
@ TomasFoxx « úte 7:15 pm »
@Mionix :  je nějak možný abych ještě před "novou" válkou dostal náhradu elíků? xD L+ teď nikde neseženu už
@ Mionix « úte 7:15 pm »
@All :  Povedlo se nám dohnat GA. Za chvíli bude u PC a řešit problém. Omlouváme se.
@ TomasFoxx « úte 7:12 pm »
akorát to nedává cb ani :D
@ Borda91 « úte 7:12 pm »
Nedává to pry CB
resp. 5 nás tu je
ale ta válka funguje
@ Borda91 « úte 7:11 pm »
Dejte pozor na nepřatelské sabotáže...to už jsou i GMka proti nám? :D
@ INParadise « úte 7:10 pm »
To je válka už jako aréna ne? Pro 20 nejrychlejších. A ještě jí dáme na 10 ráno :D:D:D:D
@ TomasFoxx « úte 7:10 pm »
:D :D :D
@ Borda91 « úte 7:10 pm »
To je tak když chceš být rychlejší než ostatní :D
@ pikasek « úte 7:10 pm »
@TomasFoxx :  máš být žid jak my a neklikat je vubec ;)
@ TomasFoxx « úte 7:09 pm »
rip hodinový elíky
@ Krudan « úte 7:05 pm »
@JohnDoe :  Ale dik Temuchin, aspon som si konecne uvedomil jaka je healer sranda a po vrateni sa som vytvoril vlastneho :)
@ INParadise « úte 7:04 pm »
Krása zase :D
@ Kaenos « úte 7:03 pm »
Víme o tom, sháníme GA
@ Theopizit « úte 7:03 pm »
co bude s tou válkou?
@ TomasFoxx « úte 7:03 pm »
pokákla se válka, některý to pustilo a ostatní ne :D
@ pikasek « úte 7:02 pm »
nějaké gm ? Nejde nás vlést do war
@ JohnDoe « úte 7:02 pm »
dovedu si představit minimálně dvě různé postavy od kterých by se teď mohl GA odrážet, a ani jedna nesouvisí s prací :)
@ Borda91 « úte 7:01 pm »
skvěla war :D
@ Krudan « úte 7:00 pm »
@JohnDoe :  To bolo od teba hnusne :D Tak ci tak som postavu ferovo vyhral v stavke :P aj ked uz ani nepametam co bola zac xD ci to bola nejaka otazka? To je fuk :D
@ Mionix « úte 6:58 pm »
@JohnDoe :  Právě že musím nějak nasimulovat, aby se GA měl od čeho odrazit. Ono většinu věcí se hrozně špatně dohledává. :D
@ JohnDoe « úte 6:56 pm »
O tom se nehádám, chtěl jsem ji uvést v obecné podvědomí... Postavu jsi dostal, že jsem byl ožralej jako prase :) a tys byl první známá postava po ruce... ani to nevadí - jen to zrakvení byl takový nežádoucí konec
@ Krudan « úte 6:50 pm »
@JohnDoe :  Mozes byt hrdy Temuchin :) malo kto by s tou postavou nalozil presne podla tvojich ocakavani :) Do slova som splnil do bodky co si po mne chcel a to ani nebol dovod preco som tu postavu dostal :) Mozes byt spokojny :) Limba si tu uz pameta kazdy :)
@ JohnDoe « úte 6:48 pm »
po smajlíku to už tak úplně neodpovídá, ale budiž - své dny slávy si nepochybně užila :D
@ Krudan « úte 6:40 pm »
@JohnDoe :  Ano a bola mi dana zo slovami aby zazila posledne dni svojej slavy co sa stalo :) A ze ak by som niekedy koncil, nech ju darujem alebo s nou urobim co ja chcem a to som aj urobil :)
@ JohnDoe « úte 6:38 pm »
@Krudan :  pochop, byl jsi poslední zodpovědná postava... pro mne je v podstatě nezajímavé, kdo ji zrakvil... důvěra byla daná tobě, a je úplně nepodstatný, na koho jsi ji převedl ... zdravá postava šla tobě
@ Krudan « úte 6:31 pm »
@JohnDoe :  Limbo zabil tak treti majitel po mne.. :D tam je perma myslim..

Som daroval postavu ked som koncil naposledy. :)
@ JohnDoe « úte 4:51 pm »
@Mionix :  nesimuluj :D
@ Mionix « úte 4:29 pm »
@Seamus :  Má pravdu ten chlapec. Nasimuloval jsem a předal GA.
@ JohnDoe « úte 4:24 pm »
@Krudan :  když už tě tu vidím, zdálo se mi to, nebo jsi Limbo zabil?
@ Krudan « úte 2:47 pm »
@Seamus :  To vyzera na bug v tom pripade.. mozno team nechal omylom, mozno pre nejake dovody schvalne, nvm.
@ JohnDoe « úte 2:37 pm »
@Seamus :  tak budeš rychlej jako vítr, buď rád, některé historické anomálie se nemažou :) třeba to bude ten případ
@ Hakan « úte 1:59 pm »
:help: :help: :help: :help:
@ Seamus « úte 11:20 am »
@Krudan :  ale ide to natočiť aj tam, kde už to v základe je...
@ TomasFoxx « úte 10:23 am »
@ TomasFoxx « úte 9:25 am »
@Moonlight5 :  drš
@ tyranka « úte 8:27 am »
@Moonlight5 :  děkuju
@ Moonlight5 « úte 8:26 am »
@tyranka :  Brko jako upomínkový předmět a 5 dní VIP 😄
@ tyranka « úte 8:04 am »
vážení klikal někdo včera na husu a podělí se o odměnu :-) předem děkuju
@ Krudan « úte 1:00 am »
@Seamus :  Vzdy sa dalo len to vecsinou neslo kôli tomu ze vecsina botiek ma uz v zaklade ten bonus.
@ Seamus « pon 8:59 pm »
Nie je chyba aj to, že do bot ide natočiť rýchlosť pohybu? Kedysi to tak nebývalo aspoň čo si pamätám, teda okrem dračích. ale teraz mi to skáče do všetkých.
@ Krudan « pon 8:47 pm »
@INParadise :  Ked uz nic ine tak mam plny block list deciek ako si ty a tiez scrollovat nejde :)
@ INParadise « pon 4:21 pm »
Krudane, když nemáš kamarády tak ti tam nepůjde rollovat dolů...
@ Lejno « pon 12:53 pm »
@Krudan :  Mne to funguje tiež bez problemu.
@ Krudan « pon 11:07 am »
@Mionix :  Screenshot toho nemam ako urobit no.. :D
Myskou to urcite nieje.. funguje vsade bezchybne.. a neviem kde inde by mohol byt problem potom este.. naviac funguje aj pri inych funkcionalitach.
@ Hakan « pon 8:27 am »
Nudaaaaa :shoot: :shoot: :shoot: :shoot:

Kdo chatuje

offline Mionix