Drop kariem vo swampe

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
disaster1591
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 50×

Drop kariem vo swampe

Příspěvek od disaster1591 » stř 16. led 2019 22:44:14

Dobry vecer prajem. Moze mi niekto kompetentny z tymu vysvetlit preco bol rapidne znizeni drop kariem vo swampe ba dovolim si tvrdit ze az skoro odstraneny a nikde o tom neni ani zmienka? A zaujimal by ma dovod.Dnes mi trvalo dropnut 6 kariem skoro 25minut,konkretne sa jedna o karmy sede,nehovoriac o tom ze uz ked niaka padla bola zlta pomer k sedym tak 5-6:1 kdezto prednedavnom to bolo tak 1:1. Tuto 'novinku' sledujem uz tak cca tyzden aj viac a je to cim dalej tym horsie preto by ma zaujimal dovod. Dropera mam lvl 120 a mnozim na ezo prednedavnom mi stacili necele dva buffy na tych 6 kariem dnes skoro 25min

L0GAN
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 108×
Má poděkování: 143×

Re: Drop kariem vo swampe

Příspěvek od L0GAN » čtv 17. led 2019 3:00:49

Možná jsi jen smolař. Nějak nechápu důvod proč by to dělali. Mně se stává běžně že někdy dropnu 3x karmu kterou potřebuji z jedné rozbité bažiny a jindy jich musím rozbít třeba 5. :roll:
Spoiler:
Obrázek
WarDogs member

disaster1591
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od disaster1591 » čtv 17. led 2019 6:41:43

L0GAN píše:
čtv 17. led 2019 3:00:49
Možná jsi jen smolař. Nějak nechápu důvod proč by to dělali. Mně se stává běžně že někdy dropnu 3x karmu kterou potřebuji z jedné rozbité bažiny a jindy jich musím rozbít třeba 5. :roll:
Toto som samozrejme bral tiez do uvahy ze obcas je vacsia smola pri tom dropovani ale aby to trvalo uz vyse tyzdna(cca od predposlednej udrzby) a napriklad z jedneho nabufovania v.kopke nebola ani jedna karma,uz jedno aka, to sa mi predtym nestalo vobec napriklad nehovoriac o tom pomere zltych a sedych

LordGabriel
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval: 37×
Má poděkování: 115×

Příspěvek od LordGabriel » čtv 17. led 2019 11:09:19

Ja som teraz bol 2 swampy s postavou 120 pre žlte karmy, za prvy swamp som ich dropol 20 zo hodinu strieborných bolo tiež okolo 20 ale druhý krát som dropol žltých len 9 za 75 minút- strieborných bolo zasa okolo 20 ... ono je to dosť o šťastí.
ObrázekrhetetopXObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
LosReyes
150
zruško
:heart:
P
P
P

Artoria
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 200×
Má poděkování: 416×

Příspěvek od Artoria » čtv 17. led 2019 11:11:42

Dobrý den/Ahoj,

drop karem se nijak neměnil, přisuzuji tento problém momentální "smůle". Je to opravdu o náhodě, také počítejte například bonusy na drop atd.

Pokud bude možno téma uzavřít, prosím o informaci.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

Cepino
Lv.38
Lv.38
Poděkoval: 952×
Má poděkování: 1360×

Příspěvek od Cepino » čtv 17. led 2019 12:35:54

Předminulý víkend. Postava Healerka 122 level. Půl hodiny na bažinách a 4 zlaté a 2 stříbrné. Poté přesuna na eza, tam jsem množil. Za hodinu množení jsem měl 4 modré, přes 30 stříbrných a asi 20 zlatých. Ono nejde jen o štěstí, ale také o level a pak následně druh moba, ze kterého to tlučeš.

PS: A přesně jak píše Cleo dole. Velmi důležitý na drop karem ve swampu je level. Můj osobní pocit je, že 110 na zlaté třeba orci nebo lidi, 120 stříbrné nejlépe ezo a 130 modré zas ezo. Na těchto levelech mi dané karmy padají nejvíce.
Naposledy upravil(a) Cepino dne čtv 17. led 2019 13:15:14, celkem upraveno 1 x.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Yayxx
Lv.3
Lv.3
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Yayxx » čtv 17. led 2019 13:05:21

Presne ako ostatní písali, jeden swamp dám za 2 hodiny 80 kariem iný 200 je to len a len o šťastí a % drope.

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 373×
Má poděkování: 282×

Příspěvek od cleo » čtv 17. led 2019 13:08:48

je to o lvlu, s postavou 122 dropím šedé a nosím za swamp z ezo cca 60 stříbrných, kolik ostatních v ten moment netuším, ty prodávám, ale je jich taky dost (jak zlatých tak i modrých)
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

disaster1591
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od disaster1591 » čtv 17. led 2019 21:15:35

Dievcata, keby ste si precitali cely prispevok zistili by ste ze som to dropoval so 120warom primarne urcenym na drop kariem a pri 120lv by mali padat najviac,mnozenie na ezo-dost drasticke a vysekavanie pri 20+kdmg cize mobov padlo nespocet. Ano,bral som do uvahy aj stastie/nestastie na drop ale proste predtym sa mi nestalo aby som za jedno max dve nabufovania nenadropoval potrebny pocet a ako som uz spominal pomer zlte sede bol tak 1:1 teraz je to tak 6:1 toto sa mi zda ako moc velke ´nestastie´

TomasFoxx
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 356×
Má poděkování: 477×

Příspěvek od TomasFoxx » pát 18. led 2019 5:06:13

disaster1591 píše:
čtv 17. led 2019 21:15:35
Dievcata, keby ste si precitali cely prispevok zistili by ste ze som to dropoval so 120warom primarne urcenym na drop kariem a pri 120lv by mali padat najviac,mnozenie na ezo-dost drasticke a vysekavanie pri 20+kdmg cize mobov padlo nespocet. Ano,bral som do uvahy aj stastie/nestastie na drop ale proste predtym sa mi nestalo aby som za jedno max dve nabufovania nenadropoval potrebny pocet a ako som uz spominal pomer zlte sede bol tak 1:1 teraz je to tak 6:1 toto sa mi zda ako moc velke ´nestastie´
BA ti tu napsalo že se s dropem karem nic nedělalo, nevím co ještě řešíš :D
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
M6
14
P
1/5(příšery)
ObrázekHotDogsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
18
11
M9
1/5
:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ sizmik « sob 9:54 pm »
@Skullhlav,  Se-Rang myslím dropí katanu ne? Jinak tu na ekuře nanic, na ofíku se tam dá expit :D
@ Skullhlav « sob 9:41 pm »
Lidi k čemu jsou moby Mi-Jung Se-Rang Eun-Jung ?
@ Powerm « sob 7:11 pm »
Měl by tady někdo půjčit jedák na cca dva dny dám nějaky věcí na protiučet... nechce se mi ho kvuli jednorazovýmu expu kupovat
@ TopTopiik « sob 6:53 pm »
@qSTRoNgMANp, to je takzvaný hardcore mode :D akorát bych ubral ještě ty zbčka :D
@ qSTRoNgMANp « sob 6:48 pm »
Tak jsem se stal taky obětí graf. bugu. :D
@ blood70CZ « sob 5:13 pm »
ve stinove mape jsem byl ted po dlouhe dobe 2x a prvni bylo 220 (ve 3) a 2. 184 (ve 3) ale to se zacalo sekat az ve 20 ze bych zaznamenal nejaky pokles dropu chitinu a veci tak to vubec
@ KostraxD « sob 5:03 pm »
To se zas někdo hrabal ve stínové cido? drop z metinů téměř žádný, metinů málo...
@ JayV1 « sob 2:49 pm »
TopTopiik píše: Neměl by někdo na zkoušku trn +9? Chci to porovnat s znesvěcem :D
na yt je video u wp rozdiel v dmg
@ pikasek « sob 12:37 pm »
@TopTopiik,  Já mám, ale je tam jen antininja :D Ale na wpčko určitě trn, jestli přemýšlím nad tímhle :D
@ Skullhlav « sob 12:31 pm »
@sizmik, Dík
@ sizmik « sob 12:26 pm »
@Skullhlav,  Pokud budeš 2 minuty hledat tak zjistíš, že minulej i předminulej rok to pouštěli 27.9. Tak kdy to nejspíše pustí letos.... :D
@ Skullhlav « sob 12:11 pm »
Kdy se hodlá pustit event ?
@ TopTopiik « sob 11:54 am »
Neměl by někdo na zkoušku trn +9? Chci to porovnat s znesvěcem :D
@ Lejno « sob 11:41 am »
:think: pokročila nočná piatková hodina..
@ pikasek « sob 11:39 am »
@Lejno,  Simpíček
@ Lacius « sob 11:32 am »
@Lejno:think:
@ Selema « sob 11:23 am »
@Lejno:)
@ Lejno « sob 1:45 am »
Selema je tu 3/4 roka, ta to s nami nehra pomaly od zaciatku, ta nebude mat objektivne hodnotenie aj ked jej aktulane nechcem haniť, dosiahla to co niekto za xy rokov.
@ brezzina « pát 11:22 pm »
Znal jsem puvodni helusku a tebe taky rad poznam .... napis jsem furt breziina :-* rikam i kdyby nam ty kone vzali proste to budem hrat a platit jim :-) je to nejaky experiment co vydrzime a to na morave vydrzime hodne :-)
@ Selema « pát 11:16 pm »
@brezzina,  někdy mi napiš ve hře na Heluska
@ brezzina « pát 11:13 pm »
Selma tak to by me teda fak zajimalo ale spis napis pm at nespamujem ... jestli das s 2x aurakem selase kesira nebo askera tak uz nikdy nic nenapisu
@ brezzina « pát 11:12 pm »
Se musi nekdo na... t aby vam rekl pravdu se tu hadate o kravinach .... A lobujete a pritom je to nekde jinde ....
@ Selema « pát 11:11 pm »
Entit se dá se vším tak tu nekecej kraviny
@ brezzina « pát 11:10 pm »
Ale v klidu uz mam mentala 96 a helera 16 LVL protoze kdZ 10 let delate postavu prece nemuzete jit do entu :-) od 151 nepada jang a jako war sory jako ale proste mas mit Bm nebo ninju :-)
@ disaster1591 « pát 11:10 pm »
S tym hg suhlasim :D
@ brezzina « pát 11:08 pm »
Ve. Tvrtek bude velky update a prida se :ruzovozelenkava,tyrkysovetmave modra,a mozna jeste dalsi barva zalezi na tom ktery si to vybreci :-))) pal pridame mozna vymecne upravy textu npc a navic dame ban brezzinovy kdZ po 10 letch udelal karmu a remca ze nekoho nedejboze zabije aby nebyl nahodu kral ( to muzu jen dalkari ) :-*
@ Lejno « pát 11:05 pm »
:lol:
@ brezzina « pát 11:02 pm »
Brezzina me zabil Aura je na prd proooč jim to tolerujete !!!!! Zrusit auru !!!!!!!! A padot je taky naprd Jsem pro prodat helerum a ninjim dalsi kouzlo sak je kosim jak kopřivy !!!!
@ Lejno « pát 11:01 pm »
Ale klud Mio s tym nic nema :D to, ze sa sem ako jediny z teamu vyjadrí neznamena, že ovplyvňuje pvp 😁
@ brezzina « pát 11:01 pm »
A klidne rikej ze ni neobvlivnis nebo nic nezmuzes ale pritom by se stacilo jen malinko snazit a ne se zapotit aby se to dalo ... tady se dela 4 roky mapa a je jen pro bm a ninji jo jasne byvali admin napise je to tymove aurak muze dat stun ale kdyz neda dmg nepadne drop :-)))) hajte a hadejte se tu jak chcete ale teem zrusi kone nebo da zlatou barvu ... a co me jen mrzi ze jsem tu pres 10 let a team vzdy udela jen neco co si nekdo vybreci a co je mimo misu ...jak cido na casy nehratelny ent swamp :-))))) 10000xhodin jedina slusna mapka je hg ani netreba odpovidat LoGiCke MySleNi !!!!!hraci chcem hrat a platit ne se trapit a vztekat !!! A ja hrat neprestanu i kdybyste warovi sebrali auru (a i to je asi mozne)
@ brezzina « pát 10:53 pm »
Tak a dost Minox hra by mela byt hratelna bez rozdilu postavy (dam ti priklad skus jit s aurakem do selase nebo na kesirka ) Natoz do war ... a at si dalkari pisou ze davaj jen 300+ cb ale delate to nehratelne a kvuli cemu ? ????
@ Lejno « pát 10:42 pm »
To ti nepomoze, mozes mat co chces na sebe v dostupnych veciach. Potom je tu samozrejme moznost, mat v inventari 50 veci a striedať si ich podla poptavky, to je o inom no , ale kto by chcel tak hrat okrem mevrika 😂
@ TomasFoxx « pát 10:18 pm »
@Lejno,  jj však jo, bez ryb samozřejmě 😂 ale prostě full obrany, full lidi, full kritik, prostě cokoliv chce ať si tam hodí a jde jednu válku😂 300cb tam narve, víc si nemyslim😂
@ Lejno « pát 10:06 pm »
No k tym vybavam, ked si predstavim najlepšiu výbavu, teda vsetky pouzitelne bonusy pvp na max, tak ten clovek v aktualnej valke vydrží mozno o 3-5sekund viac. Ak nepocitam ryby, iba huby, ryby som vo war Nikdy nepoužil, takze neviem porovnať.
@ xPraimFaya « pát 10:01 pm »
@pikasek,  napis na xKerinFaya prosimte :D
@ pikasek « pát 10:01 pm »
Vidím, ale zbytek ve hře :D
@ xPraimFaya « pát 10:01 pm »
@pikasek,  ale tam mas link na ten obrazek aby si pochopil :D
@ pikasek « pát 10:00 pm »
@xPraimFaya,  Raději rovonu ve hře, ne že bych proti zprávám na fóru něco měl, ale stojí za prd :D
@ xPraimFaya « pát 9:59 pm »
@pikasek,  mas sz
@ pikasek « pát 9:58 pm »
@xPraimFaya,  Nedávno jsem jej dělal taky, co ti nefunguje přesněji ?
@ xPraimFaya « pát 9:56 pm »
@pikasek,  Kdyby byl v mem pripade, nepsala bych sem
@ pikasek « pát 9:55 pm »
@Mionix,  Ale to zabití do minuty zní jako dobrá výzva, nechceš to na chvíli lognout třeba v metinlandu a zkusíme to ? :lol:
@ pikasek « pát 9:55 pm »
@xPraimFaya,  Na foru je přímo návod, který je stále funkční ;)
@ TomasFoxx « pát 9:55 pm »
Aby jakože pochopil jak jsou teď postavy na blízko nehratelný 😂
@ TomasFoxx « pát 9:54 pm »
Jojo, myslel jsem to tak, aby si givnul na normální postavu ty nejlepší věci co ho napadnou a jde to zkusit 😂
@ HelloWorld « pát 9:51 pm »
Mám pocit že průhlednosti dosáhneš barvou Magenta #FF00FF
@ xPraimFaya « pát 9:27 pm »
Spunti je tu prosim nekdo kdo umi delat ty pruhledne loga? :) Potrebovala bych pomoct jestli by si nekdo nasel cas, dekuji.
@ TopTopiik « pát 9:19 pm »
@Mionix, mně tam přes 62 šaman a full obrany berou 20+ na spell (se zruškem) myslím si, že by tě měli :DD
@ Selema « pát 9:12 pm »
Nechci do toho kecat, protože se v pvp tolik nevyznám,ale myslím si že i když by byly full obrany + zb / popřípadě kritik místo zb, tak to o moc lepší než průměrná vybava topek ted.
@ Mionix « pát 9:08 pm »
@Selema,  To je něco jiného. Ale nevím, zda by do toho šel. Každopádně jsem mu to zkopíroval a dal do PM jako výzvu. :-)
@ Selema « pát 9:04 pm »
@Mionix,  Myslím že myslel pvp vybavu kterou je možné sehnat jako hráč.
@ Mionix « pát 9:03 pm »
@TopTopiik,  Pomohlo, protože pak je obnova obrovská. A útok na GM je také obrovský. I když budu ve stunu minutu, tak mně pravděpodobně nezabijete.
@ TopTopiik « pát 9:02 pm »
@Mionix, když bys byl war / sura, tak by ti ani statisíce HP nepomohlo :DD
@ Mionix « pát 9:00 pm »
@Lejno,  Já narážel na to, že tu někdo psal, ať si Saggi udělá top výbavu a pak jde war. I kdybych byl 1/3 války ve stunu, tak mě stejně nezabijete, statisíce HP a k tomu zbytek wat pobiji vše. Prostě GM nemohou soupeřit s hráči. A to mám relativně jen PvM výbavu. Prostě je nějaká max výbava ve hře a pak GM. Ale nic mezi tím.
@ Lejno « pát 8:47 pm »
@Mionix,  Ninja blízko. Je sice pekne, ze bossov sundas ako raketa, ale vo valke by si mohol mat dmg aj 100k, ale co z toho, ked bude chudák len ve stunu 😂😂
@ Mionix « pát 8:38 pm »
@TomasFoxx,  Však nic jiného netvrdím, Mionix je velká, velká Lama. :lol:
@ TomasFoxx « pát 8:37 pm »
@Mionix, 5 sekund? Tak moc? To bude velká výzva dát za tak lamáckou postavu krále :lol:
@ Mionix « pát 8:28 pm »
@TomasFoxx,  Já ti půjčím Mionixe, ale jestli nevyhraješ war s tou mou výbavou, tak nad tebou lámu hůl. A je to ninja blízko. Selase dám za 5 vteřin. Keskira za 3. Musíš za Mionixe dát krále. :lol:

Kdo chatuje