Zmena unikátnych bonusov.

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Cappucino
Zakladatel tématu
Lv.4
Lv.4
Poděkoval: 10×
Má poděkování: 11×

Zmena unikátnych bonusov.

Příspěvek od Cappucino » čtv 07. úno 2019 9:37:43

Zdravím, chcem sa spýtať ako sa mi v hre otvorí možnosť, na zmenu unikátnych bonusov.. Myslím tú tabuľku na efektívnejšie točenie bonusov.
Obrázek CAPPUCIN0ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
65
5x P
7/20
10
15
Jinno

INParadise
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 46×
Má poděkování: 67×

Re: Zmena unikátnych bonusov.

Příspěvek od INParadise » čtv 07. úno 2019 9:39:45

Urieluv úkol. NZ

qSTRoNgMANp
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 329×
Má poděkování: 232×
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmena unikátnych bonusov.

Příspěvek od qSTRoNgMANp » čtv 07. úno 2019 10:38:35

I. Základní Bonusy
II. Spodní Bonusy
III. Talíky
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
175k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G8/
G8/G8
P
G8
Y/O
18
2 13/25
Obrázek

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « sob 6:10 pm »
Jeden ondraa a tolik pozornosti :D
@ schvarz « sob 6:07 pm »
Tak si klikni na link
@ sizmik « sob 6:07 pm »
@schvarz,  Tak já třeba nevídím ani jeden z nich....
@ Selema « sob 6:07 pm »
ten už vidím xd
@ Selema « sob 6:06 pm »
však F5 mi nepomaha
a já nevidím ani 1 -_-
@ schvarz « sob 6:06 pm »
Asi F5 no
ani pro refreshi stranky
@ Hakan « sob 6:06 pm »
Chmm a už jde i ve spoileru
já ho nevidím ani bez spojleru
@ schvarz « sob 6:05 pm »
tam byl nějakej delay, už je i ve spoileru
já už taky
ajo
@ Hakan « sob 6:05 pm »
bez spoileru ho vidim
prostě je vadnej
Ani bez spoileru
Obrázek
@ Hakan « sob 6:04 pm »
@qSTRoNgMANp, obrázky ve spoileru v chatu nejdou
@ schvarz « sob 6:04 pm »
obrazek nefunkčny
@ Selema « sob 6:04 pm »
@qSTRoNgMANp,  nic nevidno
@ qSTRoNgMANp « sob 6:03 pm »
Ondraa17 se vrátil :D
Spoiler:
Obrázek
@ qSTRoNgMANp « sob 6:03 pm »
¨
@ TopTopiik « sob 5:56 pm »
@Mionix, ber to takhle, alespoň máš přesně nastaveno, kdy dávat karmy :D karma - HG - karma :D
@ Mionix « sob 5:54 pm »
@Selema,  Ne nebaví mě to, chodím to jen z nutnosti potřeby něčeho. Ale já se za ničím už nehoním. @disaster1591,  Tak tak. :-D
@ disaster1591 « sob 5:50 pm »
Tak to sa to hg predrazi ked clovek vyfajci 300 korun pri nom :lol: :lol:
@ Selema « sob 5:33 pm »
@Mionix,  To máš takové nervy z toho nebo jsi tak silný kuřák ? :D
@ Mionix « sob 5:19 pm »
To ani netušíte, jak chodím HG já. Projdu dvoje masožravky a kouřím. A takto stále dokola. Nemám problém jít HG i 6 hodin. :-D
@ LordGabriel « sob 3:39 pm »
najčastejšie mávam 17
@ TopTopiik « sob 2:13 pm »
16-18
@ MoravskyPepin « sob 2:09 pm »
Mě by zajímalo kolik je pirátek z jednoho full HGčka
@ disaster1591 « sob 2:01 pm »
Jn pol roka dozadu som kupoval strepy za 40 a pergy draka za 3-5kk teraz stoja strepy 55-60 a draci 15-20 :D
@ Selema « sob 1:49 pm »
Co jsem to hg dělala :)
@ Selema « sob 1:49 pm »
Je to půlroku zpět
@ disaster1591 « sob 1:31 pm »
Za 30 dost pochybujem pri dnesnych cenach ale budis dajme tomu. Kazdopadne je lepsie radsej chvilu pockat, dosetrit a postavit dobry zaklad ktory si bude hrac len vylepsovat ako kupit veci s talikami na hu a zbrane/brnka s blbymi bonusmi lebo to nebude davat,ajtak bude musiet tie veci vymenit a napriklad tie veci s hu talikmi su skoro nepredatelne
@ sizmik « sob 1:10 pm »
@TopTopiik,  Ne každý hraje na maximální efektivitu, dost lidí hraje jen pro zábavu, ne tryhard.
@ ddavidd « sob 1:05 pm »
Ja to chodim tiez dve hodiny :D neni to ako swamo, môžem si odskočiť a žiadny yang neujde. Bud idem sam dve hodiny alebo pojdem vi dvojici za polovicu času a budem deliť elementy, výsledok rovnaký
@ TopTopiik « sob 12:59 pm »
@Selema, gratuluju, opět jsi tu napsala blbost :D fakt už někoho vidím, kdo si udělá HG, aby to chodil 2 hodiny :DDD
@ Selema « sob 12:48 pm »
@disaster1591,  To absolutně není pravda. Má první vybava byla asi za 30-35kkk, sice to trvalo 2 hodiny ale to hg jsem dala.
@ Selema « sob 12:46 pm »
@Skullhlav,  napiš mi do hry na Heluska :)
@ Skullhlav « sob 12:32 pm »
Dobrý den, Šaman Výbava ENT Rada
@ disaster1591 « sob 11:32 am »
@RAMHH,  ako asi by dalo, ale clovek by musel byt dobry zjednavac alebo mat stastie na veci. A asi by musel chodit s niekym a kytkarcit na zaciatku :D
@ RAMHH « sob 11:30 am »
@disaster1591,  Na WP zaklad, abys to nejak utahl? Myslim si, ze uplne v pohode. Pocitam s bs a zbranema 39+20. A to nepocitam, kdybys delal jen kytky na zacatek :D
@ disaster1591 « sob 11:24 am »
40 za hg vybavu no nvm nvm :lol:
@ RAMHH « sob 11:24 am »
@schvarz,  40 je cislo, ke kteremu jsem se dopocital ja s moji vybavou kdybych mel medinu a stit 2x schop+int a naramek s 1500 zb. Coz uz je docela slusna vybava, vlastne proti me soucasne bych mel o 500zb mene a 2x int misto 2x schop, a i se soucasnou jsem zatim nebyl pod 400cb.
@ schvarz « sob 11:16 am »
A 40 je ještě hodně, když se někdo nebojí si něco vyrobit/vykovat sám, tak pár miliard ušetříš. Za 30kkk jde udělat výbava do středních na 200-300CB a bude to dotyčnýho bavit.
@ RAMHH « sob 11:14 am »
@MoravskyPepin,  Proc to ztraci smysl, kdyz potrebujes 40kkk investovat? To je porad relativne dosazitelna castka. Srovnej si to s cenami veci do velkych war, vsak jenom dobra schopka te vyjde k 80kkk. Kdyby byly jen velke, novacek si rekne ok, takovou raketu fakt nemam cas vydelavat, a na pvp zanevre uplne. Tady si rekne tyjo, 40kkk, to uz jde, to je jak vybava do HG, a treba si to zkusi a treba ho to bude bavit. Vubec nechapu tuhle diskuzi :think:
@ MoravskyPepin « sob 10:15 am »
Žádný metiny ale meteory :D Ale jinak jo, jsou nejlepší na drop.
@ Akiryu « sob 10:13 am »
@xPraimFaya,  já bych šel určo na metiny
@ xPraimFaya « sob 10:08 am »
Na to koukam ale nepise tam kde to je nejlepe dropnout :D
@ Selema « sob 10:07 am »
@ JayV1 « sob 10:07 am »
Zabovojak temný chrám. Ps( karmu prosím) 😄
@ xPraimFaya « sob 10:04 am »
Poradite mi prosim kde dropovat "Chrániče ramen"? Ent uppka na zurivku.. nevim jestli metiny 60 nebo u veze.
@ Akiryu « sob 9:58 am »
@MoravskyPepin,  Taky že to tak je :) Máme v cechu několik lidí, kteří hrajou teprve chvíli a stejně jsou schopní dávat fakt hodně CBček, nepočítaje to, že děláme i cechovní pvp akce, kde si takovej hráč může dát třeba kosti, aby byl vyrovnanější právě se zmíněným překupníkem strašně bohatým :)
@ MoravskyPepin « sob 9:57 am »
@Akiryu, Ale tak já myslel že třeba války jsou nějaký "nástroj" pro začínající hráče aby si užili tu "zábavu", využili nápaditosti serveru a zabojovali si (Malé/Střední). A pak je tam kosí nějakej překupník Akiryu strašně bohatej
@ Akiryu « sob 9:53 am »
@Selema,  Zase nepřehánějme, ale tak co taky chceš, když to hraješ chvíli. To je jak skočit do lomu, utopit se a pak z toho vinit ostatní, že neumíš plavat :-D Všechno chce čas, ale říkám, že malý a střední války jsou prostě relativně dostupný pro každýho :)
@ Selema « sob 9:51 am »
@Akiryu,  akorát je problém v tom že ten franta tak 30x umře než dá 1 kill.
@ Akiryu « sob 9:45 am »
@MoravskyPepin,  Je vidět, že toho o těch válkách moc nevíš, pokud se bavíme konkrétně o středních, tak tam si všichni berou naprostej kotel, takže pokud se rozhodneš naběhnout do někoho, nebo na Frantu, co se hrou začal před týdnem, pořád ti může hodit spell klidně za 10-13k (záleží, co hraje za postavu, klidně i víc), dostaneš takový spelly dva a Franta si může odnést CBčka a k tomu pocit, že zabil někoho, kdo má boty za víc, než jeho celý jmění na Ekuře.
@ Lejno « sob 9:43 am »
Cena vybavy sa rapidne odvíja od postavy akú hráš, bmko do veľkej war spravíš aj za 80kkk a cbcka ti budu padať, lebo je to BMko, ale sprav výbavu na auru za 80kkk a môžeš behať dokolecka v save zóne a flirtovať s buffkami

Kdo chatuje