Manželské šperky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
LycousOriginal
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování: 36×

Manželské šperky

Příspěvek od LycousOriginal » stř 13. bře 2019 13:17:51

Jedna taková kontrolní otázečka - Nevím zda by o to byl zájem, ale jelikož pochybuji, že nyní si vůbec kdokoliv kupuje manželské šperky u "Pocestného prodejce", tak bych se chtěl zde zeptat komunity, jestli by byl nějaký zájem o využití manželských šperků i v PvP části hry, jelikož nyní jsou jen u PvM a nemají rozhodně žádný extra odbyt. Můj názor na věc, by byl nejspíš takový, že jakmile by "manželské šperky" měly využití i v "PvP", tak by o ně začal být mnohem větší zájem, co se týče ze strany komunity, takže by se i nějaké yangy odváděly tímto způsobem pryč z oběhu. No svůj názor jsem vyjádřil - budu zvědavý i na vaše vyjádření a určitě by nebylo ani od věci, když by se zde vyjádřil i někdo z týmu a sdělil nám i jejich postoj vůči této změně. Jestli jsi to dočetl až jsem, tak ti přeji pěkný zbytek dne :) .

Manželské šperky
Máme zde už hotové "manželské šperky" do PvM, ale jelikož kvůli přemrštěné ceně, je málo kdo používá, proto bych navrhoval cenu upravit na každý kus 300kk. Původní šperky, které máme ve hře nyní se nazývají náušnice, náramek a náhrdelník lásky a harmonie a je jich od náušnic, náramku i náhrdelníku od každého 2 kusy tudíž celkem 6 kusů/druhů.

"Nové manželské PvP šperky" - názvy a bonusy
Tudíž přesuneme se už k PvP "manželským šperkům", taktéž bych přidal 6 druhů, takže už zde máme náhrdelníky, náramky a náušnice - dejme tomu že zůstaneme s názvy právě u těchto tří, jen by to vypadalo stylem, že by se nazývaly - náušnice věrnosti a soucítění, náramek věrnosti a soucítění, náhrdelník věrnosti a soucítění, každý z nich by měl vlastní bonus uvedu příklady:

Náušnice soucítění - zvýšení rychlosti útoku (+25 při 100 bodech lásky)
Náušnice věrnosti - zvýšení rychlosti pohybu(+25 při 100 bodech lásky)
Náramek soucítění - zvýšení základního zdraví (25% při 100 bodech lásky)
Náramek věrnosti - šance reflektovat tělesný útok (25% při 100 bodech lásky)
Náhrdelník soucítění - snížení poškození seky a šípy (u seků o 25% u šípů o 50% při 100 bodech lásky)
Náhrdelník věrnosti - zrychlení obnovy zdraví při "elíkování" (+25% při 100 bodech lásky)

Cena nových šperků, částečná protekce proti zneužití.
Ceny těchto šperků by byly 500kk za kus s dobou využití 3 hodiny, tak jak je tomu u šperků do PvM, tak teď kam by se šperky umístili, jelikož při nasazení dračích kostí už jsou veškeré sloty zabrány? No dojde k rozšíření v inventáři o 1 políčko navíc, které bude extra jen pro tyto manželské šperky, tudíž partnerka a partner jsi budou moci vybrat každý 1 kus šperků, který si na válku nebo nějakou bitku budou brát, pak je zde třeba ošéfit, aby nedošlo k zneužívání, aby buffka/partnerka nemohla prostě stát na spawnu a nenasadit si rovnou 3 šperky. Jednoduše, prostě pvp manželské šperky půjdou jen na to "extra" místo, které se přidá do inventáře u pvm šperků bych nechal, aby šly nasadit na všechna 3 místa v inventáře (nějakou vyjímkou v naprogramováním, by to jít mělo).

Původní bonusy navržené do manželských šperků
Spoiler:
Náušnice soucítění - zvýšení šance na smrtelný (kritický) zásah v boji proti lidem (25 % při 100 bodech lásky)
Náušnice věrnosti - zvýšení šance na pronikavý zásah v boji proti lidem (25% při 100 bodech lásky)
Náramek soucítění - zvýšení základního zdraví (25% při 100 bodech lásky)
Náramek věrnosti - zvýšení staminy u postav na neomezeno
Náhrdelník soucítění - snížení poškození seky a šípy (u seků o 25% u šípů o 50% při 100 bodech lásky)
Náhrdelník věrnosti - zrychlení obnovy zdraví při "elíkování" (+25% při 100 bodech lásky)
Naposledy upravil(a) LycousOriginal dne ned 17. bře 2019 10:42:54, celkem upraveno 2 x.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Poděkoval: 350×
Má poděkování: 459×

Re: Manželské šperky

Příspěvek od rudlaninja » stř 13. bře 2019 13:47:19

Já manželské používám v entu pouze na smrtící zásah jinak je pravda,že jsou celkem nevyužívané na pvm je to docela drahá záležitost.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

disaster1591
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval: 53×
Má poděkování: 33×

Příspěvek od disaster1591 » stř 13. bře 2019 13:58:06

Napad je to dobry ale nesuhlasim s nim este by to zvacsilo priepast medzi vami topkami co mate vybavy za x kkkk a normal hracmi, teda ak by boli take drahe ak nie drahsie ako su teraz u prodejce,

crazy8
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 64×
Má poděkování: 120×

Příspěvek od crazy8 » stř 13. bře 2019 18:46:02

znižit cenu na primeranú hodnotu, a tak sa začnu využivať a neťahať do pvp :D
Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 1100×

Příspěvek od Mithra » stř 13. bře 2019 21:28:52

Mno kdyby 90% válek nevypadalo tak, že manžel běhá po bojišti a manželka čeká na respu v minimalizovanym okně, jen aby si hráč mohl nahodit kritik a požehnání, tak bych o tom možná i zauvažoval.
Každopádně v současné podobě ne. Ovšem nemuselo by být špatné udělat ty šperky na PvP trochu jinak. Např. omezit jejich dosah na pár metrů a zvýšit počet získaných CB za zabití o 1-2 pokud je manžel v dosahu, případně ten 1-2 body dát oběma postavám.
Stejně tak třeba kritik nebo dočasné životy.
Samozřejmě toto by platilo pouze mimo safe zónu. Tzn aby to fungovalo, musely by obě postavy být nejen u sebe, ale i v bojové zóně.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

LycousOriginal
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování: 36×

Příspěvek od LycousOriginal » čtv 14. bře 2019 12:16:50

Šup sem s dalšími názory na manželské šperky, čím více tím lépe pouze 4 lidé se zatím vyjádřili... Ať nám to tu přibývá toto je bída na poměr lidí co chodí na fórum...

lordwojta
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 51×
Má poděkování: 115×

Příspěvek od lordwojta » čtv 14. bře 2019 13:20:02

za mě určo ano

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 1100×

Příspěvek od Mithra » čtv 14. bře 2019 14:38:16

LycousOriginal píše:
čtv 14. bře 2019 12:16:50
Šup sem s dalšími názory na manželské šperky, čím více tím lépe pouze 4 lidé se zatím vyjádřili... Ať nám to tu přibývá toto je bída na poměr lidí co chodí na fórum...
Tak já ti napíšu ještě jeden pohled.
Manželské šperky jsou důkazem toho, jak moc je ve hře přebonusováno. Zpočátku se skutečně užívaly poměrně hojně. Dnes jejich využití upadá, ale to dle mého názoru není způsobeno ani tak vyšší cenou, jako spíš tím, že do hry byly přidány předměty, které výhodu manželských šperků v podstatě zrušily. Zkrátka se dá dosáhnout uspokojujících výsledků i bez nich.
Teoreticky jsou tedy zralé spíš na komplexní přepracování bonusů, které přidávají, než na rozšíření i do PvP. Prakticky jsou pozůstatkem dob minulých, který se pravda moc nevyužívá, ale také ničemu nepřekáží. Jejich úprava tedy není v žádném případě prioritní záležitostí, kterou by hra nutně vyžadovala. Ale třeba by to v případě dobře podaného návrhu mohlo být pěkné zpestření programátorovy práce a mohli byste se k nějaké příležitosti upravených šperků i dočkat.

Poznámka: Toto je pouze můj subjektivní názor, který může být zcela v rozporu s míněním členů současného admin teamu.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

malamira
Lv.6
Lv.6
Poděkoval: 20×
Má poděkování: 10×

Příspěvek od malamira » čtv 14. bře 2019 14:59:58

Za mě by rozhodně neuškodilo trošku srovnat ceny manželských šperků, v podstatě jediné co je z toho pro mě osobně použitelné je náramek lásky na exp - pokud nahodím toto + náčelníka (a postavy jsou samozřejmě sezdány) dobře se s tím expí ale to je tak z tch šperků vše. Teoreticky lze ještě využít náušnice lásky na kritik do keri ale to už je lepší nasadit trofej v poměru cena/výkon ;)
Obrázek Bjarni Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek 549 6 13 17 P

L0GAN
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval: 92×
Má poděkování: 148×

Příspěvek od L0GAN » čtv 14. bře 2019 15:25:27

Stejně máš jenom 2 sloty. Kdyby se měli manželské šperky buffnout aby byly použitelné v PvP, museli by být pro hráče výhodnější než dračí kosti..
Spoiler:
Obrázek
MIXTAPE č.8
WarDogs member

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ LordGabriel « ned 4:53 pm »
@qSTRoNgMANp :  keďže sa po hodine nenašla modrá vlajka tak sme to odhlásili :)
@ ddavidd « ned 4:27 pm »
Vyhrali? :D
@ qSTRoNgMANp « ned 4:11 pm »
@LordGabriel :  vyhrali ste ? :d
@ LordGabriel « ned 3:50 pm »
supr vlajky :) :up:
@ disaster1591 « ned 11:23 am »
pikasek píše: Lidi nezkoušeli jste někdo, jestli je rozdíl v dropu chitinu v cido vůči lvlu ? jestli třeba na 160 nebudou padat mín, než na 150 ?
Cim blizsie si k lvlu moba tym to pada lepsie( takto mi to napisal clen tymu)
@ Kaenos « ned 9:26 am »
:heart:
@ tasik1 « ned 9:23 am »
:hello: :hello:
@ Hakan « ned 12:59 am »
@TomasFoxx :  a teď fotky těch facek co jsi dostal
@ pikasek « ned 12:44 am »
Tak on to neumí ale, já dal přes 70 i na 160, tak se mi to moc nezdá právě :D
@ qSTRoNgMANp « sob 11:39 pm »
@pikasek :  Mělo by to být údajně tak, že čím bliže si lvl mobky, tak by to mělo padat lepe :D Lišce prej moc nepadaj ted 158 :( :D
@ pikasek « sob 10:53 pm »
Lidi nezkoušeli jste někdo, jestli je rozdíl v dropu chitinu v cido vůči lvlu ? jestli třeba na 160 nebudou padat mín, než na 150 ?
@ tasik1 « sob 10:28 pm »
ta páta ti to nemohla potvrdit když jsi skapal :D
@ Mionix « sob 6:23 pm »
@TomasFoxx :  :lol:
@ Hakan « sob 6:19 pm »
@TomasFoxx :  Natřesej pytel a jdi do toho
@ TomasFoxx « sob 5:56 pm »
hledam holku pm (ps. budeš pátá) https://ctrlv.cz/wSy0
@ schvarz « sob 1:20 am »
Díky, bylo to bezva, udělal jsem skoro 300 bodů do herbaření :D
@ Mionix « pát 8:28 pm »
20:15 se spustilo. Ve 20:30 by měl začít. :) Úspěšný sběr všem.
@ Kaenos « pát 8:27 pm »
20:30 se budou otevírat brány do mapy
@ schvarz « pát 8:21 pm »
Co ten sběr?
@ beniamino « pát 1:43 pm »
@Mionix :  😍
@ beniamino « pát 1:42 pm »
Do Holandska
@ TomasFoxx « pát 11:56 am »
@Ivetka :  zamnou leti, nezarli
@ Mionix « pát 11:42 am »
@ Ivetka « pát 11:29 am »
Kam letíš Beni?
@ beniamino « pát 9:47 am »
Jistě 😁😁
@ lordwojta « pát 9:32 am »
Benzo on je nekde sraz carodejek? :D
@ beniamino « pát 9:18 am »
Ha,to budu zrovna pristavat 😁
@ Kaenos « pát 9:00 am »
Dnes 20:15 bude probíhat "Velký sběr" !! Budeme se těšit na vaší účast.
@ TomasFoxx « čtv 9:13 pm »
jn pak je celej týden oslabená říše ve válkách 😂
@ lordwojta « čtv 8:59 pm »
uz by to chtelo tlacitko nechci byt kral kdyz vim ze cely tyden na hre nebudu a nemam v planu nekomu davat udaje na ucet
@ Hochmanek « čtv 8:24 pm »
Gratulka cepíno, hezký cbčka dneska a pěkné KD
@ beniamino « čtv 6:14 pm »
aj mi napísaj :D
@ ICEwallowCOME « čtv 6:14 pm »
@schvarz :  to není pravda, sice se tam občas na notebooku nedostanu, ale dostat se tam dá
@ disaster1591 « čtv 6:14 pm »
Kazdy ma rovnaku sancu sa tam dostat, mam starsi pocitac a dedinsky net(ziadna slava) a ajtak sa tam dostanem vzdy ked potrebujem :fight: Asi robis nieco zle,napis mi pm a vysvetlim ti sposob akym sa tam na 90% dostanes
@ beniamino « čtv 6:14 pm »
ja se tam dostala jen jednou a to jsem tam ještě chcípla při rychlém odskoku na wc a buch město :D
@ schvarz « čtv 6:00 pm »
4 dny v řadě to zkouším, mám koupený grály, udělaný poťáky, požehy, ale nemám šanci :( Protože někteří lidé potřebují 20. certifikát, já svůj první asi nikdy nezískám :( A oni to pak za těžký prachy prodávají :) Což já nikdy nekoupím, páč jim nevěřím, že mi to brnění neseberou. Takže jsem odkázanej na defaultní barvu shellu bez bonusu :)
@ schvarz « čtv 5:59 pm »
Hele ta aréna je náramná zábava. Když má člověk slabší počítač, tak nemá šanci se tam dostat
@ qSTRoNgMANp « čtv 4:30 pm »
@schvarz :  to už se jednou stalo. Cca měsíc zpátky
@ schvarz « čtv 4:21 pm »
Tak konec poplachu, on to je očividně bug? Že jsem sám sebe v cechu neviděl, ale po restartu pc a hry už tam jsem.
@ NevimTo « čtv 4:21 pm »
a já přišel o elíky co sem dělal ezz (y) :D
@ Ivetka « čtv 4:20 pm »
Ufoni
@ schvarz « čtv 4:20 pm »
Celej Yongan ch1 dostal kick a minimálně 2 nás to vyhodilo z cechu.
@ schvarz « čtv 4:20 pm »
Prosím Vás, co se to zas stalo?
@ qSTRoNgMANp « čtv 4:15 pm »
Byla to jenom otázka času. :)
@ MagSham « čtv 3:18 pm »
Yes! Gratuluji, nikdo jiný by na to nebyl vhodnější :inlove: skvělá práce :heart:
@ schvarz « čtv 2:50 pm »
Godlike 108 let, gratuluju :))
@ schvarz « čtv 1:54 pm »
:o :heart: :heart: :clap: :clap: :hello: :hello:
@ schvarz « čtv 1:54 pm »
No tyyyjo, a kdo napíše příspěvek do Oznámení z fóra? :))
@ Welkin « čtv 1:50 pm »
:up: :clap: :hello: :heart:
@ Kaenos « čtv 1:29 pm »
:clap: :clap: :clap:
@ Rissah « čtv 1:29 pm »
Gratulace našemu Mionixovi zase nám kluk vyrostl :)
@ TomasFoxx « čtv 1:21 pm »
@beniamino :  taky
@ beniamino « čtv 12:52 pm »
Zase jsem prd stihla
@ Boro3 « čtv 11:13 am »
Oplati sa chodiť dropiť chitín s 155? či radšej volím zobrať mensí lvl ?
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:13 am »
@disaster1591 :  Jojo :)
@ disaster1591 « čtv 9:51 am »
Tak uz sa tu mazu komenty super.. :D
@ Lejno « čtv 9:30 am »
@qSTRoNgMANp :  zachvilu budú vypnuté aj kone, lebo sme moc rýchli 😂
@ TomasFoxx « stř 9:51 pm »
fox so smart
@ blood70CZ « stř 9:27 pm »
@Mionix :  @TomasFoxx :  Dobře, díky oboum za odpověď
@ Mionix « stř 9:06 pm »
@TomasFoxx :  :up: Je to tak. V cido byly přidané 2 meteory, tak tento byl navýšen. Jaderity padají stále stejně.

Kdo chatuje

offline Kaenos 
offline Mionix 
offline Rennie 
offline UweArch 
offline Welkin 
offline beniamino 
offline perrad