Průniky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SamJsiLama
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 144
Registrován: stř 03. dub 2019 9:20:35
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od SamJsiLama » úte 16. dub 2019 13:47:49

JoMay píše: pon 15. dub 2019 18:24:49 Např. Střílení ze spawnu ? Archer/ BMko hodí kouzlo bez rizika napadení. Aurák/Dagger atd... asi těžko. To mi přijde jako velký mínus.
Překonání vzdálenosti, když např. aurák běží na healera. Dát možnost hráči taktizovat. Ne být na mapě, která je placka.
Je 21. stolení a je hodně herních mechanik, které se na této hře dají využít. A ne se držet toho samého kopyta. Neříkej mi, že by jsi neocenil nějaké křovíčko, které tě dočasně zamaskuje. Nebo nějaké úzké uličky ze spawnu, kde by jsi obešel hlavní východ nepozorovaně.

Tímhle vším, by se snížilo možnosti zdrhnutí a bojovalo by se + využila by se taktika. Dneska to vypadá následovně: Sejde se tam stádo ovcí ,běží jedním směrem, když vidí jednoho hráče (free CB) a běží. Taktika lvl -1, nekoukají na strany nic, využití mapy 0.
Koukáte jen na bonusy: Tohle nefunguje, tohle mi vadí atd... Problém je v mapě. Držet se zdravého rozumu: V reálu, když bude proti tobě někdo stát na dálku s lukem, asi nepoběžíš přímo. A tohle ty mapy eliminují. Prostě utíkej jak Tupoň kupředu (styl Rudá armáda).
Stačí pár herních mechanik, aby se vše srovnalo. A stále nežít v minulosti. Mě nezajímá co dřív, ale co je teď.

Mapa nemá být malá ani moc velká. Ale sorry jako, když je to placka a tím to končí. To je jako by jsi si hrál na Napoleona (na obří pláni), stoupnou si před sebe dvě armády a kdo koho dřív přestřílí. No tak je jasné, že ty průniky prostě budou na té obří placce nejlepší + když se nemáš kam schovat/utéct.
Tady ale nejsme ale na bitvě u Waterloo. Jak už se tu psalo, i já jsem k tomu psal své, tak je to tu nastavené trošku jinak, než ty si přeješ. Nějaká taktika tu taky funguje, jen není využívána mnohdy. Asi i ne nadarmo se říká, že nejlepší obrana je útok. Ve válce je docela solidní možnost jít ve větší skupince proti méně lidem, které se dá snáz porazit - přes ten dav se proběhnout dá k druhé straně. Průniky se celkem vyruší tím, že máte buff. Tak když vás zruší a mrzí vás ten dmg, na který nemáte obrany, tak zkrátka běžte na spawn, čekejte než dojde zruško, dejte si buff a hurá do boje 😊 Ze své zkušenosti vím, že některé lidi dám i na 3 šípy, když mají zruško. Ovšem když mají buff, tak se dmg sníží o téměř 90% .. už to je slušná obrana, nemyslíte?
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
GreatestEvil
88k+
Full
P
P
P

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Průniky

Příspěvek od Krudan » úte 23. dub 2019 14:21:54

Ahojte ludia, velmi rad sa k tomuto vijadrim, NEJESTVUJE, aby ma dal nejaky prunikar... v beznom boji.. beru mi totalne najmenej.. a jediny problem je ten ze neviete staviat vybavy. Ekura vam dala dost moznosti ako sa proti tomu branit. Som pripraveny hocikedy hociako otestovat toto tvrdenie :) Vas problem je ze robite vsetko do utoku co sa da aby ste davali palky, a potom placete ze vas niekto da. LOGICKY ze vas niekto s niecim tak primitivnym ako su pruniky sunda ked nemate ziadne % na vyhnutie sipom a odvratit utok(co sa meduziek napr. tyka) .... -_- A je tu sakramensky vela % mozne mat... dokonca WP vie mat 100% vyhnutie sipom.. cize ani tuk mu nedaju :D.. Cele je to len a iba o tom ako to vystaviate :) Ak sa chcete bavit o tom co je prilis OP na tomto servery, tak prehodnotte kolko davaju mentalovia prurazom. Ano, aj to sa da ustat, ale musite mat fakt takmer dokonale veci uz :) Zato ostatny aby davali dmg musia robit utoky :)

A lycan este by som chcel dodat, ze ked uz nieco testujes taketo, tak vypni ochranu pretoze je jasne ze ti daju 3k+ ked do slova urobis dokonale podmienky pre prunikara.. :D + este jemu nechas kritik a sebe nedas pozehnani... logicky ze clovek s buffmi ma vyhodu vzdy....

Edit:
Lycan dost si ma sklamal, tie.. ani nie ze chabe ale.. uplne nelogicke vyhovorky co pouzivas aby si nejak obhajil svoju teoriu nestoja za tvoje meno. Prosim prestan sa strapnovat. Ja sam som s tymi prunikmi s lukom zacal uz pradavno, len z nudy co som testoval.. a potom sa to uchytilo a urobili na to este prumky atd. Faktom je ze VZDY si bol ten hrac ktoremu sa tam davali prunikmi najviac. Necuduj sa ze po tebe idu prunikari.. ty si pre nich prvy terc s tym ako nevyvazene mas urobene pvp. Ako som uz spomenul vyssie, vecsina ide utoky ale fakt, spocitajme si to... ako priklad dam svoje pvp.. 110 Zdobeny zlaty nahrd 28%vyhnutie sipom, medina +9 natocena 15magia 10polo 40magicka 15vyhnutie sipom, kamen schyleni v brnku 18% vyhnutie sipom, mam 61% vyhnutie sipom len s tymito troma bonusmi. Povedzme si na rovinu, co musite obetovat aby vam lukar s prunikom nedal dmg? realne? Nahrdelnik.... co je ironicky problem LEN pre ninje.. ktore tam maju prave najviac toho pruniku.. ostatne postavy.. da vam to o troska menej INT, o troska menej sily, Koniec. Helma? Kupte si poriadnu a TOTALNE nic vam nebude chybat.. dokonca v extazach viete mat este % vyhnutie sipom.. tiez nic nestratite.. 3x15 2khp 15vyhnutie.. ez.. kamen? Ja som to vymenil za vitalitu+6 preco? pretoze 1250 hp nieje nic oproti tomu ked vam lukar da 2k za sekundu.. a zaberie to kvalitne.. 61%, a nemam najmensi problem ANI LEN PO MNE NESTRIALAJU lebo proste vedia.. ze mi dmg nedaju.. ani ked oni maju buff a ja nie.. lebo proste missnu pomaly vsetko. Pridaj do botiek este, a mas 76%, ani len ich nenapadne... po tebe strelit lukom... a co obetujes? pomaly nic.. 10 silu v nahrdle.. mozno 10 kritik v botkach.. 1250 hp a mozno otravu v helme.. KONIEC.. EZ... a naucte sa uz skladat vybavy konecne -_- PS. ako priklad by som este uviedol, TomasFoxx prosim vyjadri sa ak to vidis a este pametas, ty a dalsi dvaja hraci si pametam ze ste v pyu na mna sli 3v1 s prumkami a ste ma nevedeli dat, pricom kazdy z vas mal dmg na to ma sundat.. len to proste prunikmi neslo vobec.. to je si myslim pekny priklad.. bez hub pozehov.. minimum healov som musel pouzit co proste nedavali dmg.. da sa to, ale musite aj nieco obetovat.

A rad by som sa este vyjadril, myslim ze komentar pisal hrac Dell (ak nie tak pardon), co sa tyka dialkoveho utocenia, povedzme si na rovinu, chcete dokonalost. A aj ja som rad za dokonale veci ale... problem je ze svet, zivot.. nic nieje dokonale a nikdy to dokonale ani nebude. To je akoby si porovnaval boj cloveka s mecom a cloveka s zbranou. Ak pouzije dobru taktiku, vie clovek s mecom vyhrat.. ale na otvorenom priestranstve.. ako je napr valka risi.. nema blizkar sancu. Tak to proste je. Aj ak by dialkova zbran bola vzdy podstatne slabsia co je malo kedy pravda, (ale rozhodne to je pravda na ekure, blizkari proste beru o dost viac ako dialkari neratajuc utoky, tam balance je, inak by to ani nebolo hratelne) prosim, uvedomte si ze GM team sa snazi to vyvazit co najviac a podla mna, lepsie vyvazenie NIEJE!! Kazda jedna vec sa tu da uhrat, kazda taktika, kazda situacia. Aj minutove stuny sa daju zrusit v tej sekunde co ich dostanete, staci mat za sebou healera ktory je ochotny to zrusit, pardon, ak na nich nadavate jasne ze vam tie minuty nebudu rusit.. preco by aj ano :D Je to na nich.. Aj mentalov obrovsky dmg.. sa da uhrat.. ked ratame 150 vs 150 napr.. taka 95tka mental rozkope vsetko a neuhra to nikto zas.. da sa tam neskutocny dmg vyskladat ale ked sa bavime o velkych valkach, lepsi balance uz neurobite. Skuste skôr ako tu par ludi odporucalo skype, discord, TS a komunikujte, dohadujte sa na cieloch a taktikach, jasne ze blizkar nema sancu ked jedine co robi je ze skoci do chumlu a tam dostane instakill. Avsak, povedzme si na rovinu, je to stale len chyba blizkarov... blizkari robia to ze proste svojich protivnikov tahaju, dokonca aj mentalovia vela krat sekaju ten chuml aby tam dany ludia ostali. Ak nechcete aby sa chuml vytvoril, tak do seba proste nesekajte ale len kuzlite.. xD viem.. nelogicke.. a zbytocne.. ale aj to je riesenie..

A este by som chcel dodat, Mithra sice vela keca a mozno nevysvetluje najlepsie ale raritne sa myli. Urobil pre tento server mnohonasobne viac ako vecsina z vas dokopy. A aj v tomto pripade suhlasim s tym co pisal. Tak hlavne Lycan, vol menej trapne vyhovorky na obhajovanie svojich slabin. Je to trapne.
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

LycousOriginal
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 75
Registrován: sob 21. črc 2018 5:50:35
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od LycousOriginal » úte 23. dub 2019 21:09:30

Spoiler:
Krudan píše: úte 23. dub 2019 14:21:54 Ahojte ludia, velmi rad sa k tomuto vijadrim, NEJESTVUJE, aby ma dal nejaky prunikar... v beznom boji.. beru mi totalne najmenej.. a jediny problem je ten ze neviete staviat vybavy. Ekura vam dala dost moznosti ako sa proti tomu branit. Som pripraveny hocikedy hociako otestovat toto tvrdenie :) Vas problem je ze robite vsetko do utoku co sa da aby ste davali palky, a potom placete ze vas niekto da. LOGICKY ze vas niekto s niecim tak primitivnym ako su pruniky sunda ked nemate ziadne % na vyhnutie sipom a odvratit utok(co sa meduziek napr. tyka) .... -_- A je tu sakramensky vela % mozne mat... dokonca WP vie mat 100% vyhnutie sipom.. cize ani tuk mu nedaju :D.. Cele je to len a iba o tom ako to vystaviate :) Ak sa chcete bavit o tom co je prilis OP na tomto servery, tak prehodnotte kolko davaju mentalovia prurazom. Ano, aj to sa da ustat, ale musite mat fakt takmer dokonale veci uz :) Zato ostatny aby davali dmg musia robit utoky :)

A lycan este by som chcel dodat, ze ked uz nieco testujes taketo, tak vypni ochranu pretoze je jasne ze ti daju 3k+ ked do slova urobis dokonale podmienky pre prunikara.. :D + este jemu nechas kritik a sebe nedas pozehnani... logicky ze clovek s buffmi ma vyhodu vzdy....

Edit:
Lycan dost si ma sklamal, tie.. ani nie ze chabe ale.. uplne nelogicke vyhovorky co pouzivas aby si nejak obhajil svoju teoriu nestoja za tvoje meno. Prosim prestan sa strapnovat. Ja sam som s tymi prunikmi s lukom zacal uz pradavno, len z nudy co som testoval.. a potom sa to uchytilo a urobili na to este prumky atd. Faktom je ze VZDY si bol ten hrac ktoremu sa tam davali prunikmi najviac. Necuduj sa ze po tebe idu prunikari.. ty si pre nich prvy terc s tym ako nevyvazene mas urobene pvp. Ako som uz spomenul vyssie, vecsina ide utoky ale fakt, spocitajme si to... ako priklad dam svoje pvp.. 110 Zdobeny zlaty nahrd 28%vyhnutie sipom, medina +9 natocena 15magia 10polo 40magicka 15vyhnutie sipom, kamen schyleni v brnku 18% vyhnutie sipom, mam 61% vyhnutie sipom len s tymito troma bonusmi. Povedzme si na rovinu, co musite obetovat aby vam lukar s prunikom nedal dmg? realne? Nahrdelnik.... co je ironicky problem LEN pre ninje.. ktore tam maju prave najviac toho pruniku.. ostatne postavy.. da vam to o troska menej INT, o troska menej sily, Koniec. Helma? Kupte si poriadnu a TOTALNE nic vam nebude chybat.. dokonca v extazach viete mat este % vyhnutie sipom.. tiez nic nestratite.. 3x15 2khp 15vyhnutie.. ez.. kamen? Ja som to vymenil za vitalitu+6 preco? pretoze 1250 hp nieje nic oproti tomu ked vam lukar da 2k za sekundu.. a zaberie to kvalitne.. 61%, a nemam najmensi problem ANI LEN PO MNE NESTRIALAJU lebo proste vedia.. ze mi dmg nedaju.. ani ked oni maju buff a ja nie.. lebo proste missnu pomaly vsetko. Pridaj do botiek este, a mas 76%, ani len ich nenapadne... po tebe strelit lukom... a co obetujes? pomaly nic.. 10 silu v nahrdle.. mozno 10 kritik v botkach.. 1250 hp a mozno otravu v helme.. KONIEC.. EZ... a naucte sa uz skladat vybavy konecne -_- PS. ako priklad by som este uviedol, TomasFoxx prosim vyjadri sa ak to vidis a este pametas, ty a dalsi dvaja hraci si pametam ze ste v pyu na mna sli 3v1 s prumkami a ste ma nevedeli dat, pricom kazdy z vas mal dmg na to ma sundat.. len to proste prunikmi neslo vobec.. to je si myslim pekny priklad.. bez hub pozehov.. minimum healov som musel pouzit co proste nedavali dmg.. da sa to, ale musite aj nieco obetovat.

A rad by som sa este vyjadril, myslim ze komentar pisal hrac Dell (ak nie tak pardon), co sa tyka dialkoveho utocenia, povedzme si na rovinu, chcete dokonalost. A aj ja som rad za dokonale veci ale... problem je ze svet, zivot.. nic nieje dokonale a nikdy to dokonale ani nebude. To je akoby si porovnaval boj cloveka s mecom a cloveka s zbranou. Ak pouzije dobru taktiku, vie clovek s mecom vyhrat.. ale na otvorenom priestranstve.. ako je napr valka risi.. nema blizkar sancu. Tak to proste je. Aj ak by dialkova zbran bola vzdy podstatne slabsia co je malo kedy pravda, (ale rozhodne to je pravda na ekure, blizkari proste beru o dost viac ako dialkari neratajuc utoky, tam balance je, inak by to ani nebolo hratelne) prosim, uvedomte si ze GM team sa snazi to vyvazit co najviac a podla mna, lepsie vyvazenie NIEJE!! Kazda jedna vec sa tu da uhrat, kazda taktika, kazda situacia. Aj minutove stuny sa daju zrusit v tej sekunde co ich dostanete, staci mat za sebou healera ktory je ochotny to zrusit, pardon, ak na nich nadavate jasne ze vam tie minuty nebudu rusit.. preco by aj ano :D Je to na nich.. Aj mentalov obrovsky dmg.. sa da uhrat.. ked ratame 150 vs 150 napr.. taka 95tka mental rozkope vsetko a neuhra to nikto zas.. da sa tam neskutocny dmg vyskladat ale ked sa bavime o velkych valkach, lepsi balance uz neurobite. Skuste skôr ako tu par ludi odporucalo skype, discord, TS a komunikujte, dohadujte sa na cieloch a taktikach, jasne ze blizkar nema sancu ked jedine co robi je ze skoci do chumlu a tam dostane instakill. Avsak, povedzme si na rovinu, je to stale len chyba blizkarov... blizkari robia to ze proste svojich protivnikov tahaju, dokonca aj mentalovia vela krat sekaju ten chuml aby tam dany ludia ostali. Ak nechcete aby sa chuml vytvoril, tak do seba proste nesekajte ale len kuzlite.. xD viem.. nelogicke.. a zbytocne.. ale aj to je riesenie..

A este by som chcel dodat, Mithra sice vela keca a mozno nevysvetluje najlepsie ale raritne sa myli. Urobil pre tento server mnohonasobne viac ako vecsina z vas dokopy. A aj v tomto pripade suhlasim s tym co pisal. Tak hlavne Lycan, vol menej trapne vyhovorky na obhajovanie svojich slabin. Je to trapne.
Hraješ healera, na postavě na blízko s kterou prostě musíš k nim, když chceš dát CB tě nezachrání ani těch 76% vyhnutí se šípům, když vezmu v potaz video, které jsem natočil a zkoušeli jsme to dostatečně dlouho, s 61% píšeš jsi ustál 3 průnikáře (musel ses healovat) nejspíš neměli ani buffy a ty jsi je měl ve válce těch průnikářů máš třeba 10, dostaneš tam zruško a jdou do tebe s buffami a ve více lidech naráz, takže tě ušípují tak či tak, kdyby na to fungovaly hloupé obrany na šípy, hned by ten damage byl jiný a nevyužívalo by je tolik lidí, více méně píšeš tady o bonusu, který by se musel točit k stávajícím bonusům ve vysokých hodnotách stejné jako kdysi u zruška platil bonus "odolnost proti větru" a povězme si na rovinu kolik lidí, si kvůli tomu přetáčelo pvpčka? Téměř nikdo... a navíc ten bonus na to zruško srážel dmg toho zruška, ale vyhnutí se šípům ti ten dmg nesrazí, pouze tě občas missnou, ale při počtech průnikářů co tam chodí, ti to jen prodlouží o pár desetin sekundy život.

Krudy nemůžeš to vědět, chodíš za dálkový postavy, tam by mi to taky nevadilo, protože by do mě žádní průnikáři nechodili, protože by to všechno odnesly postavy na blízko a já bych byl prostě v pohodě a jel bych si dál to svoje. Představ si, že bys s healerem šel mezi ty lidi k tomu chumlu nejen že by jsi musel ustát lidi na dálku, samotnej chuml, ale i průnikáře a do toho tě ještě nějaká opička zruší. Hold nemáš to zažité, takže více méně stejně nevíš o co jde a jaké to je. Když jsi tak útočivej, tak si přeber todle, sice ustojíš nabuffovanej 3 průnikáře, ale já tě vypnu ikdyž máš buffy, ikdyž se healuješ, ikdyž mi utíkáš, ikdyž máš pomocníky, ikdyž nemám buffy a to naprosto v pohodě a bez problémů, samozřejmě "no hate".

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Průniky

Příspěvek od Krudan » úte 23. dub 2019 22:09:35

V tom 3v1.. som prave ja bol jediny bez tych buffov a ako som pisal, healy som potreboval fakt minimalne. Tak ci tak ako pises 10 lukarov ked po tebe ide SAKRA logicky jasne ze ta daju.... :D 10 hracov? to uz je fuk ci maju pruniky alebo hocico ine a uvedom si prosim komu to pises.. hrajem metin 13 rokov.. 3x som bol naj hrac serveru s sakra tazkym naskokom a z toho iba asi tak 3 roky na ekure za celkovy cas, hrajem dialkove postavy.. hraval som prevazne auru a dykara a VZDY som hral hlavne PVP. Otestovane to mam poriadne a viem aj presne ake su hranice lukarov s prumkami, skôr su problem meduzky ale to neva pretoze vo valke je problem to vyuzit.. zhadzuju tak vkuse ze nedas moc dmg .. + rychlo skapes.. ale lukar.. ten je uplne v norme.. tych 61% ze sem tam missnu? nie.. missuju vkuse pomaly.. o to ide.. + ako uz bolo spominane, mas antiprum bonusy.. odolnost voci skode cize vies aj znizit ten dmg. + rataj s tym ze ja som stale v podstate lama, stale nemam dorobenu zdaleka vybavu a stale nemam karmu ani G, mam 0 odolnost voci prumke a stale, fakt nenajdem nijakeho prumkara na ekure ktory by mi dal zabrat, a ver mi ze som to testoval, ty dobre vies ze sa snazim mat rovnomerne obrany na vsetko co mi moze dat dmg. Garantujem ti ze 60%+ vyhnutie sipom a 50%+ odvratit utok, robi s prumkara nieze, nepouzitelnu postavu ale NIE tak pouzitelnu ako schopkarov. To mam otestovane, a ja ked nieco testujem tak to robim uz sakra poriadne, by som ti mohol ukazat original excelovske tabulky co som si vyrobil na porovnavanie dmg atd. Ano, teraz hrajem healera, testy boli robene tak aby nepozerali na healy vôbec. Preto uz mozem nejaky ten rok a pol hrdo tvrdit ze mna prumkari netrapia vobec. :)

Edit:
Este jedna drobnost, ratam aj s tym ze ja mam +7 schop +9 medinu a stit od 61+9, cize mas o troska viac obrany, nehladiac na silne telo. Tym padom ano, 145tkam v plnej vybave samozrejme daju o par 10tok.. 2-3 stovky viac.. ale stale to nieje neunosne.. :)
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

Uživatelský avatar
JoMay
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: pát 04. led 2019 7:52:24
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od JoMay » stř 24. dub 2019 14:54:24

Hraješ healera, na postavě na blízko s kterou prostě musíš k nim, když chceš dát CB tě nezachrání ani těch 76% vyhnutí se šípům, když vezmu v potaz video, které jsem natočil a zkoušeli jsme to dostatečně dlouho, s 61% píšeš jsi ustál 3 průnikáře (musel ses healovat) nejspíš neměli ani buffy a ty jsi je měl ve válce těch průnikářů máš třeba 10, dostaneš tam zruško a jdou do tebe s buffami a ve více lidech naráz, takže tě ušípují tak či tak, kdyby na to fungovaly hloupé obrany na šípy, hned by ten damage byl jiný a nevyužívalo by je tolik lidí, více méně píšeš tady o bonusu, který by se musel točit k stávajícím bonusům ve vysokých hodnotách stejné jako kdysi u zruška platil bonus "odolnost proti větru" a povězme si na rovinu kolik lidí, si kvůli tomu přetáčelo pvpčka? Téměř nikdo... a navíc ten bonus na to zruško srážel dmg toho zruška, ale vyhnutí se šípům ti ten dmg nesrazí, pouze tě občas missnou, ale při počtech průnikářů co tam chodí, ti to jen prodlouží o pár desetin sekundy život.

Krudy nemůžeš to vědět, chodíš za dálkový postavy, tam by mi to taky nevadilo, protože by do mě žádní průnikáři nechodili, protože by to všechno odnesly postavy na blízko a já bych byl prostě v pohodě a jel bych si dál to svoje. Představ si, že bys s healerem šel mezi ty lidi k tomu chumlu nejen že by jsi musel ustát lidi na dálku, samotnej chuml, ale i průnikáře a do toho tě ještě nějaká opička zruší. Hold nemáš to zažité, takže více méně stejně nevíš o co jde a jaké to je. Když jsi tak útočivej, tak si přeber todle, sice ustojíš nabuffovanej 3 průnikáře, ale já tě vypnu ikdyž máš buffy, ikdyž se healuješ, ikdyž mi utíkáš, ikdyž máš pomocníky, ikdyž nemám buffy a to naprosto v pohodě a bez problémů, samozřejmě "no hate".
Ahoj,
Musím to napsat znovu a více přehledně, protože tady opět argumentuješ tvou výbavou a herním stylem, který odmítáš změnit. (Když to přitom jde)

1) Každá postava ve hře je schopná konkurovat té druhé ... WP tě zruší a ostatní tě dostřílí (To je týmová spolupráce)
2) Matematika ti napoví, že 76% je hodně ... trefí 1 ze 4 šípů: To že projde 10 za sebou neznamená nic, příště jich nemusí projít 20 z 20
3) Nikdo tě nenutí chodit do/k chumlu bojovat,nebo chytat zruška (Nazvat je opičkou ? Je to role jako každá jiná). To samé platí o cizím respawnu a napadání obránců (Jdeš tam s rizikem, že obránce má výhodu [platí to v realitě a i ve hře])
4) Natočit helmu/boty atd. na vyhnutí jde, ale nechceš přijít o DMG (to je už tvůj problém) + můžeš místo spěchu v brnění používat schylko. Já ho tam mam a jsem zcela spokojen :) A furt mám zachovanou rychlost pohybů, za jakékoliv situace
5) Když máš silné tělo [většina ho používá], tak prostě budeš dostávat více no ... Je to daň za zvýhodnění
6) Průniky nepotřebují předělat, ale výbava potřebuje předělat
7) Nikdo tě nenutí hrát za mentála, když je tak jednoduché hrát za Ninju nebo Healera. Proč nehraješ taky ? :)

Měl jsi spíše založit téma, že na něco nefunguje odolnost. (To co nefunguje jak má, víš ty)
Hráč tvého kalibru, by měl být schopen, přetočit výbavu na míru :)

PS: Viz tvůj první příspěvěk: proč by braly (průniky) více než kouzla?
Když tomu nastolíš určité podmínky, tak proč NE ? Na to samé může někdo udělat další vlákno. Proč berou kouzla víc než průniky. Je to jen o vstupních podmínkách :)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Betty 
offline Clusive 
offline Messenger 
offline Mionix 
offline Russian 
offline hern123 
offline noxforko