Průniky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Terynov
Lv.1
Lv.1
Poděkoval: 13×
Má poděkování:

Re: Průniky

Příspěvek od Terynov » pát 05. dub 2019 7:24:44

Zdravím,
musím se také vyjádřit, i když války nechodim. Možná se mi za můj názor vysmějete, ale je mi to fuk.
Nevidím jediný důvod brát nějakých charům jakékoliv kouzla či dokonce zbraně. Každá postava byla vytvořená tak jak byla.. se všemi možnostmi a kouzly.
Nevím, jak to tu chodilo dříve ve válkách, ale teď tu daggery s lukem vidím někoho řešit denně. Ninja je přizpůsobený k tomu, aby ten luk mohl využívat, tak kde je problém?
To se za chvilku zakáže obouručka aurákům, odebereme zruško surům, zakážeme léčit healerům a pak se ještě řekne, že se ve válce bude chodit jeden na jednoho, aby to bylo fér pro všechny.
Když se koneckonců podíváme na statistiky válek, tak jako ninja si myslím tu je v TOP asi Georg. Ale podívejte se na ostatní chary, co těm válkám jednoznačně dominují.. viz wojta (sura) a další co za ninju nehrají...
Až nastoupím do války já, tak s lukem nebo bez něj dám počítám 50 CB a ještě budu ráda. Ale co.. kdo umí, tak umí.. kdo neumí, čumí :)
Berte ten názor s nadhledem, přeci jen do válek zatím nechodím. Ale pokud se vám to nelíbí, tak si udělejte daggera ať můžete využívat zamasko s lukem a je klid.

SamJsiLama
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval: 32×
Má poděkování: 40×

Příspěvek od SamJsiLama » pát 05. dub 2019 9:43:07

Ještě bych se vyjádřil jednou k průnikům, ale to k průnikům na aurákovi, nebo wp surovi. Pokud jste to někdy někdo zkoušel, určitě víte jaký se dá vyvinout dmg s aurou. Kdysi dávno jsme zkoušeli aurák vs ninja s lukem. Aura byla, neřekl bych, že mnohonásobně, ale určitě mnohem silnější než luk a více efektivní do valek, jelikož dokáže sekat do více cílů. Další výhoda aury je, že se dá natáhnout její síla pomocí věcí na sílu a u wp sury zase čepel a int. Kdo se ohrazuje proti tomuto? Sebrat válečníkovi auru, aby nebral tolik? Nebo dokonce raději i meč a nebo nerfnout meči útok?
Ano, teď budete na ofenzívu mít to, že fungují alespoň obrany na meče apod., ale to jsme si už vysvětlili předtím, že je možnost až téměř 100% na vyhnutí šípů.

Přeji hezký den 💖
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
70k+
Full
P
P
P

qSTRoNgMANp
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 280×
Má poděkování: 197×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pát 05. dub 2019 9:56:07

SamJsiLama píše:
pát 05. dub 2019 9:43:07
Ještě bych se vyjádřil jednou k průnikům, ale to k průnikům na aurákovi, nebo wp surovi. Pokud jste to někdy někdo zkoušel, určitě víte jaký se dá vyvinout dmg s aurou. Kdysi dávno jsme zkoušeli aurák vs ninja s lukem. Aura byla, neřekl bych, že mnohonásobně, ale určitě mnohem silnější než luk a více efektivní do valek, jelikož dokáže sekat do více cílů. Další výhoda aury je, že se dá natáhnout její síla pomocí věcí na sílu a u wp sury zase čepel a int. Kdo se ohrazuje proti tomuto? Sebrat válečníkovi auru, aby nebral tolik? Nebo dokonce raději i meč a nebo nerfnout meči útok?
Ano, teď budete na ofenzívu mít to, že fungují alespoň obrany na meče apod., ale to jsme si už vysvětlili předtím, že je možnost až téměř 100% na vyhnutí šípů.

Přeji hezký den 💖
Zapomněl si na jeden fakt ale, aurak musí do toho chumlu dojit. :) A díky tomu, že odstranili houby, muže jist jenom lotosky jinak je to pro něj rychlá smrt, jakožto "dýkolukař" střílíš z povzdálí a pomalu a jistě nabiras CB a nemusis absolhovat cestu ze spawnu v takovém množství jak ten aura. Dále právě zruško jak dostane aurak, tak prostě nazadar párek, neudela nic, nemá dmg, nema buff. :D Problém toho, proč lidi jedou na ninjech pruniky s lukem je jednoduchý, levnejší efektivnější ... proč by ten lukař mě spellovat, než vyokuzli kouzlo, tak je pulka valky fuč a protihráč odběhne a ubere 1/2 dmg, než ubira pri normalni vzdálenosti. Proč healer má +- stejný range na kouzla a nescaluje jako u lukařu ?
Vím z vlastní zkušenosti, že je pro mě fakt levěnjší strilet šip za šipem, než takticky pobihat ve válce, hledat cíl a pokusit se ho zabit na serii kouzel, když vím, že pokud to je prave aurak, tak pri casteni spellu mi bud uteče, nebo mi dá padit a já mužu sledovat moji smrt.
Chyba není v lidech, ale v systému který udělal to, že strilenim z luku je vice CB a je to levnější a mene smrtí. :)
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
100k+ min 120 LVL
Jinno
Aura
FULL
G2/M7/
M7/M7
P
M1 Obrázek
13

SamJsiLama
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od SamJsiLama » pát 05. dub 2019 11:05:53

Opět. V systému chyba není. Jak už jsem psal, tak obrany na šípy, resp vyhnutí se jim, také existují a v nemalých číslech.
Vezmu např. hráčku Lorianne, které jsem trefil jeden šíp z 5 a neměla sebemenší problém proti průnikům. Proč ten problém ostatní mají? Když jim vadí velká čísla, nechť je obrátí ve vysoké % missnutí.
Mysterious
70k+
Full
P
P
P

qSTRoNgMANp
Lv.25
Lv.25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pát 05. dub 2019 11:45:39

SamJsiLama píše:
pát 05. dub 2019 11:05:53
Opět. V systému chyba není. Jak už jsem psal, tak obrany na šípy, resp vyhnutí se jim, také existují a v nemalých číslech.
Vezmu např. hráčku Lorianne, které jsem trefil jeden šíp z 5 a neměla sebemenší problém proti průnikům. Proč ten problém ostatní mají? Když jim vadí velká čísla, nechť je obrátí ve vysoké % missnutí.
Ano, ale Lori má pvp na jiné úrovni. :) Musíme hodnotit medián ceny pvp. Udělej za 100kkk výbavu na "dýkolukaře" a na "auráka" a uvidis razantní rozdil v zisku CB, KD a ceny za válku. Já proti prunikum nic nemám, ale nesmí nikdo tvrdit, že jsou na tom všechny postavy rovnoceně, že pokud za tím sedí spravný člověk, tak i s WPčkem udelá dost CB. Dle mého názoru nejvíce balanced postava na ekuře je Ninja dagger, (teda pokud používá dýky :D ) Pokud to ten člověk umí ovládat dá nespočet CB, pokud ne, tak má málo CB.

Já bych taky radši ponižil obrany na ostatní obrany, abych měl více miss na šipy. Chtěl jsem tim jen říct, že striliet šipy muže kdejaky jouda s pvpčkem za par šušní a mít slušné cb a kd. :)
100k+ min 120 LVL
Jinno
Aura
FULL
G2/M7/
M7/M7
P
M1 Obrázek
13

SamJsiLama
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od SamJsiLama » pát 05. dub 2019 11:53:39

Dobře, tak se opět vrátím k tomu, že obrany na to jsou, hra se neptá jestli na to máš, nebo nemáš, taky nemůžeš mít kvalitní pvm do entarianu, pokud nemáš dračí věci +9, karmu hotovou apod. V tomhle je to absolutní blbost a musím opět nesouhlasit 😄
Zkrátka pokud nemáš prostředky na to, abys měl dost obran na vše a zároveň dobré cb a nepadal tak moc na ústa, tak tam nelez. To platí obecně pro všechny.
Mysterious
70k+
Full
P
P
P

qSTRoNgMANp
Lv.25
Lv.25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pát 05. dub 2019 11:59:29

SamJsiLama píše:
pát 05. dub 2019 11:53:39
Dobře, tak se opět vrátím k tomu, že obrany na to jsou, hra se neptá jestli na to máš, nebo nemáš, taky nemůžeš mít kvalitní pvm do entarianu, pokud nemáš dračí věci +9, karmu hotovou apod. V tomhle je to absolutní blbost a musím opět nesouhlasit 😄
Zkrátka pokud nemáš prostředky na to, abys měl dost obran na vše a zároveň dobré cb a nepadal tak moc na ústa, tak tam nelez. To platí obecně pro všechny.
No, ale s lukařem na lvl 120 mužu lest do války s par šušnema :D o to mi jde. :D a vím, že žebřičkově dopadnu dobře. :D
100k+ min 120 LVL
Jinno
Aura
FULL
G2/M7/
M7/M7
P
M1 Obrázek
13

SamJsiLama
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od SamJsiLama » pát 05. dub 2019 12:05:32

qSTRoNgMANp píše:
pát 05. dub 2019 11:59:29
SamJsiLama píše:
pát 05. dub 2019 11:53:39
No, ale s lukařem na lvl 120 mužu lest do války s par šušnema :D o to mi jde. :D a vím, že žebřičkově dopadnu dobře. :D
Na to zase mám jen jedno. Záleží kdo za tím sedí. Jeden člověk za stejnou postavu, se stejnými věcmi, se stejným rozložením hry může dát 50cb a druhý si napleská klidně 500
Mysterious
70k+
Full
P
P
P

Ivetka
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 116×
Má poděkování: 75×

Příspěvek od Ivetka » pát 05. dub 2019 13:09:31

Přesně tak, proto když já jdu za Georga dám max 150, protože to zkrátka neumím.. to samé za jakoukoliv jinou postavu.😉
Obrázek Berruska Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
650k min.
24k
Full
P - obrana
P
P
G9

LycousOriginal
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování: 36×

Příspěvek od LycousOriginal » pát 05. dub 2019 16:15:44

Terynov píše:
pát 05. dub 2019 7:24:44
Zdravím,
musím se také vyjádřit, i když války nechodim. Možná se mi za můj názor vysmějete, ale je mi to fuk.
Nevidím jediný důvod brát nějakých charům jakékoliv kouzla či dokonce zbraně. Každá postava byla vytvořená tak jak byla.. se všemi možnostmi a kouzly.
Nevím, jak to tu chodilo dříve ve válkách, ale teď tu daggery s lukem vidím někoho řešit denně. Ninja je přizpůsobený k tomu, aby ten luk mohl využívat, tak kde je problém?
To se za chvilku zakáže obouručka aurákům, odebereme zruško surům, zakážeme léčit healerům a pak se ještě řekne, že se ve válce bude chodit jeden na jednoho, aby to bylo fér pro všechny.
Když se koneckonců podíváme na statistiky válek, tak jako ninja si myslím tu je v TOP asi Georg. Ale podívejte se na ostatní chary, co těm válkám jednoznačně dominují.. viz wojta (sura) a další co za ninju nehrají...
Až nastoupím do války já, tak s lukem nebo bez něj dám počítám 50 CB a ještě budu ráda. Ale co.. kdo umí, tak umí.. kdo neumí, čumí :)
Berte ten názor s nadhledem, přeci jen do válek zatím nechodím. Ale pokud se vám to nelíbí, tak si udělejte daggera ať můžete využívat zamasko s lukem a je klid.
Opravdu se tady považují lidi za "TOP" hráče, když si přetočí spodní bony na útoky? a dají cbčka, ale prostě pvpčko mají průměrný ve většině ani případů to ne. Problém toho, že ninja využívá luk, když to nechápeš je ten, že na ně neplatí žádné jiné obrany, krom hlavních na chár, prostě, když na něco nefungují obrany, tak to musí ze hry pryč, tj. to samí jako když dříve měly wpčka zruška, na které neplatila obrana a využíval to skoro každý. Když by se to neodebralo, tak tam dneska běhá 95% lidí co by válčilo za wpčka a vypínají se tam na zruška, ale tak napiš mi, na co potřebují daggeři ve válce luk? To je to tak slabá postava, nebo je tam nějaká změna oproti archerům, že se právě využívají daggeři mnohem více, nežli archeři právě na ty průniky?
qSTRoNgMANp píše:
pát 05. dub 2019 11:45:39
SamJsiLama píše:
Ano, ale Lori má pvp na jiné úrovni. :) Musíme hodnotit medián ceny pvp. Udělej za 100kkk výbavu na "dýkolukaře" a na "auráka" a uvidis razantní rozdil v zisku CB, KD a ceny za válku. Já proti prunikum nic nemám, ale nesmí nikdo tvrdit, že jsou na tom všechny postavy rovnoceně, že pokud za tím sedí spravný člověk, tak i s WPčkem udelá dost CB. Dle mého názoru nejvíce balanced postava na ekuře je Ninja dagger, (teda pokud používá dýky :D ) Pokud to ten člověk umí ovládat dá nespočet CB, pokud ne, tak má málo CB.

Já bych taky radši ponižil obrany na ostatní obrany, abych měl více miss na šipy. Chtěl jsem tim jen říct, že striliet šipy muže kdejaky jouda s pvpčkem za par šušní a mít slušné cb a kd. :)
Tj. pravda lori měla pvp na jiné úrovni, 2 kritiky a už lori nebyla. Musela si dát běžando ze spawnu zpátky, pak dostala další dva a dala si to znova.
SamJsiLama píše:

Jj lori měla v medi 15 vyhnutí se šípům a asi zd. zlatý náhrdlo, georgu a ty máš vysoké % missnutí? Protože, já mám 36% odvrátit tělesný útok, 18% vyhnutí se šípům a stejně mě trefí v poměru 10 šípů jedne miss, někdy ani to ne, proč když mám 54% celkově, mě trefují tak často? Dát na to obrany na šípy a nebude se to řešit, nvm o co vám jde, hold to nebude dávat takové pecky, tak to lidi demotivuje průniky využívat no a bude klídek. Nemá co dělat ve hře, něco na co nejdou obrany, musí to mít rework jako kdysi zruško.

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « stř 8:18 pm »
@Mionix :  Jako toto je pouze text. podoba, kde se přidají "//" na začátek řádku. nebo /* xxx */ :D
@ Mionix « stř 7:52 pm »
@qSTRoNgMANp :  Tak ono je tam i spousta jiných nesmyslů, které již neplatí, dle původního naprogramování. Na to není v současnosti čas. Ale jistě se tím do budoucna budeme zabývat.
@ qSTRoNgMANp « stř 4:46 pm »
Admin team: poprosim smazat ze stranky ekura.cz/hodnost Postava s PvP hodností má možnost pořádat tréninky na monstrech (viz Královský systém)
@ ZbojniX « stř 2:21 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@ Hakan « stř 1:22 pm »
@Krudan :  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@ cleo « stř 11:54 am »
:hello:
@ beniamino « stř 8:55 am »
:hello:
@ pikasek « úte 10:43 pm »
@TomasFoxx :  :think: :heart:
@ TomasFoxx « úte 10:39 pm »
@pikasek :  hrdinové se aktualizujou vždycky v celou, takže ty cb co tam byly jsou od začátku války do 8 (těch 11 minut) :D
@ pikasek « úte 8:43 pm »
Asi to bude jenom do osmi
@ pikasek « úte 8:42 pm »
GM ? na statistikách jsou nějak blbě cb :P
@ Borda91 « úte 8:42 pm »
a ty staty :D :D
@ JohnDoe « úte 8:02 pm »
chci dva draky, 4 nejlepší košťata a půl skladu elíků L+ - ne že bych o ně snad příšel, ale ta šance tam nepochybně byla...
@ Ivetka « úte 7:50 pm »
super, díky
@ Lacius « úte 7:49 pm »
@Mionix :  :up:
@ Mionix « úte 7:39 pm »
Poprosím. O náhradu elixírů si můžete požádat na supportu hry, stejně jako třeba při pádu HG a podobně. Na supportu stačí nick postavy + jaké elíky jste použili. Jinak maličké upozornění, kdo by chtěl podvádět a žádat něco, co neklikl, tak může očekávat zaslouženou odměnu. :lol:
@ Borda91 « úte 7:26 pm »
@TomasFoxx :  nechtěl bych :D
@ Ivetka « úte 7:26 pm »
si zkus sehnat elíky před valkou ;) dost nemožný
@ TomasFoxx « úte 7:26 pm »
@JohnDoe :  :D :D Lka klikat je hnus
@ Ivetka « úte 7:18 pm »
souhlasím
@ TomasFoxx « úte 7:15 pm »
@Mionix :  je nějak možný abych ještě před "novou" válkou dostal náhradu elíků? xD L+ teď nikde neseženu už
@ Mionix « úte 7:15 pm »
@All :  Povedlo se nám dohnat GA. Za chvíli bude u PC a řešit problém. Omlouváme se.
@ TomasFoxx « úte 7:12 pm »
akorát to nedává cb ani :D
@ Borda91 « úte 7:12 pm »
Nedává to pry CB
resp. 5 nás tu je
ale ta válka funguje
@ Borda91 « úte 7:11 pm »
Dejte pozor na nepřatelské sabotáže...to už jsou i GMka proti nám? :D
@ INParadise « úte 7:10 pm »
To je válka už jako aréna ne? Pro 20 nejrychlejších. A ještě jí dáme na 10 ráno :D:D:D:D
@ TomasFoxx « úte 7:10 pm »
:D :D :D
@ Borda91 « úte 7:10 pm »
To je tak když chceš být rychlejší než ostatní :D
@ pikasek « úte 7:10 pm »
@TomasFoxx :  máš být žid jak my a neklikat je vubec ;)
@ TomasFoxx « úte 7:09 pm »
rip hodinový elíky
@ Krudan « úte 7:05 pm »
@JohnDoe :  Ale dik Temuchin, aspon som si konecne uvedomil jaka je healer sranda a po vrateni sa som vytvoril vlastneho :)
@ INParadise « úte 7:04 pm »
Krása zase :D
@ Kaenos « úte 7:03 pm »
Víme o tom, sháníme GA
@ Theopizit « úte 7:03 pm »
co bude s tou válkou?
@ TomasFoxx « úte 7:03 pm »
pokákla se válka, některý to pustilo a ostatní ne :D
@ pikasek « úte 7:02 pm »
nějaké gm ? Nejde nás vlést do war
@ JohnDoe « úte 7:02 pm »
dovedu si představit minimálně dvě různé postavy od kterých by se teď mohl GA odrážet, a ani jedna nesouvisí s prací :)
@ Borda91 « úte 7:01 pm »
skvěla war :D
@ Krudan « úte 7:00 pm »
@JohnDoe :  To bolo od teba hnusne :D Tak ci tak som postavu ferovo vyhral v stavke :P aj ked uz ani nepametam co bola zac xD ci to bola nejaka otazka? To je fuk :D
@ Mionix « úte 6:58 pm »
@JohnDoe :  Právě že musím nějak nasimulovat, aby se GA měl od čeho odrazit. Ono většinu věcí se hrozně špatně dohledává. :D
@ JohnDoe « úte 6:56 pm »
O tom se nehádám, chtěl jsem ji uvést v obecné podvědomí... Postavu jsi dostal, že jsem byl ožralej jako prase :) a tys byl první známá postava po ruce... ani to nevadí - jen to zrakvení byl takový nežádoucí konec
@ Krudan « úte 6:50 pm »
@JohnDoe :  Mozes byt hrdy Temuchin :) malo kto by s tou postavou nalozil presne podla tvojich ocakavani :) Do slova som splnil do bodky co si po mne chcel a to ani nebol dovod preco som tu postavu dostal :) Mozes byt spokojny :) Limba si tu uz pameta kazdy :)
@ JohnDoe « úte 6:48 pm »
po smajlíku to už tak úplně neodpovídá, ale budiž - své dny slávy si nepochybně užila :D
@ Krudan « úte 6:40 pm »
@JohnDoe :  Ano a bola mi dana zo slovami aby zazila posledne dni svojej slavy co sa stalo :) A ze ak by som niekedy koncil, nech ju darujem alebo s nou urobim co ja chcem a to som aj urobil :)
@ JohnDoe « úte 6:38 pm »
@Krudan :  pochop, byl jsi poslední zodpovědná postava... pro mne je v podstatě nezajímavé, kdo ji zrakvil... důvěra byla daná tobě, a je úplně nepodstatný, na koho jsi ji převedl ... zdravá postava šla tobě
@ Krudan « úte 6:31 pm »
@JohnDoe :  Limbo zabil tak treti majitel po mne.. :D tam je perma myslim..

Som daroval postavu ked som koncil naposledy. :)
@ JohnDoe « úte 4:51 pm »
@Mionix :  nesimuluj :D
@ Mionix « úte 4:29 pm »
@Seamus :  Má pravdu ten chlapec. Nasimuloval jsem a předal GA.
@ JohnDoe « úte 4:24 pm »
@Krudan :  když už tě tu vidím, zdálo se mi to, nebo jsi Limbo zabil?
@ Krudan « úte 2:47 pm »
@Seamus :  To vyzera na bug v tom pripade.. mozno team nechal omylom, mozno pre nejake dovody schvalne, nvm.
@ JohnDoe « úte 2:37 pm »
@Seamus :  tak budeš rychlej jako vítr, buď rád, některé historické anomálie se nemažou :) třeba to bude ten případ
@ Hakan « úte 1:59 pm »
:help: :help: :help: :help:
@ Seamus « úte 11:20 am »
@Krudan :  ale ide to natočiť aj tam, kde už to v základe je...
@ TomasFoxx « úte 10:23 am »
@ TomasFoxx « úte 9:25 am »
@Moonlight5 :  drš
@ tyranka « úte 8:27 am »
@Moonlight5 :  děkuju
@ Moonlight5 « úte 8:26 am »
@tyranka :  Brko jako upomínkový předmět a 5 dní VIP 😄
@ tyranka « úte 8:04 am »
vážení klikal někdo včera na husu a podělí se o odměnu :-) předem děkuju

Kdo chatuje

offline Kaenos 
offline Mionix