Stránka 1 z 1

Univerzální PVM výbava

Napsal: čtv 20. čer 2019 10:29:14
od CoolMarty
Zdravím, dnes mě napadlo, jestli jde udělat univerzální pvm výbava např. lvl 108, se kterou by se dal chodit swamp, rokle, dračí sluj, ent, cido atd. a alespoň trochu slušně by člověk vydělával. Přiznám se, že jsem nikdy neměl víc jak lvl 105, takže co se týče Entarianu a Cidonie, jsem úplný laik.

Berte to spíše jen jako téma na zamyšlení a vymyšlení pár teorii :D Osobně nic z toho asi zkoušet nebudu, ale kdyby se objevila výbava na swamp + rokli + sluj, tak bych si ji možná udělal :D

Re: Univerzální PVM výbava

Napsal: čtv 20. čer 2019 10:32:36
od Krudan
Teoreticky ale na ukor dmg, vsade nahod na WPcku odvratit utok a vyhnutie sipom, vies mat 100% vyhnutie sipom, automaticky ti ziadny mob lukar neda dmg ani prunikom ani nijak inak, odvratit max koli tomu aby si pruniky nedostaval moc inak 101% buff spravi zbytok, len bude treba aj max magiu co ide koli HG entar a tak, problem bude ale v tom ze asi nedopasujes idealne vsade utok 20%.. rokle - dabel / ent -polidi a dabel / HG zver a neusmrceny / SWAMP zver ork ezo lidi.. naviac.. keby robis vybavu takto.. asi ta to vijde drahsie akoby si robil samostatne vybavy takze neviem ci sa ti to moc oplati..

edit: Ak mas to WP no, ak nie tak o nieco menej vyhnutie, a zas sa to nehodi vsade.. mozes samozrejme zvolit ofenzivnejsiu cestu a dat proste vsade max utok co ide, ale zaklad ako obrana proti magii a velke HP, max prevzit ZB a tak je nutne mat vsade pomaly no..

Re: Univerzální PVM výbava

Napsal: čtv 20. čer 2019 11:10:59
od Lejno
Ja som občas maval výbavu 9x prum talíky a horne som si točil podla toho, kam som išiel. Nikdy to nebol top, točil som len % na danu zver popríapde ešte niaky šip, a dalo sa s tým usekať. Ale v dnešnej dobe máš zdobene šperky extremne lacne, takže nie je problem mať 2 - 3 sety, a ostatne veci možeš mať + - stale rovnake

Re: Univerzální PVM výbava

Napsal: čtv 20. čer 2019 11:23:02
od SamJsiLama
Lepší mít např. 2 pvm výbavy (ent, hg) a potom dolazovat podle ostatních map.. na swamp ti stačí obyč, kde akorát koupíš 2 věci s 2x yang a máš to.. a na bažiny jen prumka, příšera a to mít budeš.. s ent věcma posekaš v klidu rokli a asi chybí jen kerindor, tam by sis stejně musel udělat menší postavu a ty věci taky nevejdou tak draze, takže asi tak.
Co se týče cido, tak tam na bosse stejně natrefíš 2x za den pokud chodíš do práce a na ty příšery ti tam stačí zas jen prumka a pár % na ork/ještěr.