Aktuálna PvP situácia

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno

Chceli by ste opäť sprístupniť návštevy inej ríše & pvp mapu?

Áno, som za obidve možnosti.
24
52%
Áno, ale som len za jedno a napíšem za ktorú.
1
2%
Nie, takto mi to vyhovuje.
21
46%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Akiryu
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 59
Registrován: sob 04. srp 2018 16:09:08
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Akiryu » ned 30. čer 2019 12:32:18

Spoiler:
Krudan píše: ned 30. čer 2019 11:53:58 Ja nemam problem hrat za ziadnu postavu a nikdy som nemal pretoze proste viem ako funguju. Pre mna je to uplne normalne ale sam si uvedomujem ze tie rozdiely v postavach vyzaduju urcitu davku skillu a treningu. Ze staci spamovat do kola kuzla? Omyl, taky hrac proti mne v zivote nevyhraje duel. Ani raz, jedine zeby bol setak alebo mal velmi silnu utocnu postavu kde by fakt netrebalo mozog ani pouzit. A je tu takych hodne co si myslia ze metin je iba o vybave, nieje.. Tie drobne pohyby pocas boja ktore si myslite ze su uplne irelevantne, z silnych hracov robia skillerov. Aj ked to nieje vidno tak ako na inych hrach. Na priklad wowko, ok tam mas tony spellov ale na koniec aj tak mas 2-3 taktiky ktore pouzivas a opakujes. Koniec.. Strielacky vseliake, ide len o to cvicit ako trafit hlavu a nacvicit reflexy. Tetris, tiez len o tom jak rychlo otocis spravne kocky. Kazda hra, ma zaklad logiky rovnaky.. Ide stale len o to naucit sa ovladat herny mechanizmus. MMORPG hry su hry kde aj slabko moze byt silnejsi vdaka tomu ze ma silnu vybavu. Ale nikdy nie najsilnejsi. Hraci ktory tu su a nieco dokazali chapu co pisem. Mevrik, fox, krasny priklad toho ako sa da naucit hrat, kedysi im to vobec neslo a teraz aj ja co to hrajem roky mam problem sa im dostat niekedy z pod dyk. semipman.. snad jediny mental ktory pochopil jak ta postava funguje tu, NIKDY mi neminul kuzlo za posledne roky co hral.. ci uz v dueli alebo inom boji.. Rumnaris to iste.. ked si da zalezat neminie ani jedno strielanie na draky.. zbytok dracich samanov? ani sa pri nich nezapotim.. to iste humanoid vedel super hrat dracieho.. BM je najlahsia postava.. ale aj tam su veci ktore sa daju dodrbat, na priklad ked hras proti dialkarovy je nutne drzat s nim krok inak duch nedava takmer ziadny dmg lebo vkuse vynechava a celkovy dmg v dueli nedas pomaly ziaden. Vdaka tomu ze toto tu nechape pomaly ziadne BMko, tak som duel s BM neprehral ani nepametam. Nie proti takemu typkovy co to nechapal, ale je tu par BMiek co si dava zalezat a vedia normalne zahrat, nebudem menovat. Lukari na priklad.. nemaju velmi na vyber povedzme si na rovinu proti blizkarom, ked ich chytia neutecu uz ale, ked idu lukari proti dialkovym postavam, je tiez nutne byt uplne blizko aby ten dmg bol maximalizovany.. Kazda postava ma svoje veci a poviete si ze su to drobnosti, niesu.. A cim skusenejsi hrac proti vam hraje tym viac vidno ten rozdiel. Dokonca dnesny auraci maju problem tahat hracov co na to aurak je postava ako stvorena!! Takze znova, ze neviete hrat, neznamena ze tu ten skill, taktiky, nacasovanie a nvm co vsetko netreba.. A najviac si tieto veci nevyzaduje ani dykar, ani mental.. ale WP.. lenze to uz totalne nedokazete pochopit ked tu kazdy hovori jak je WP nanic v pvp.. WP je jedna z naj pvp postav len ju nikto neviete zahrat.

Tot moj nazor, mozte zacat hejtovat, je mi jasne ze vecsina z vas nema paru jak tu funguje pvp ako som uz 100x pisal takze ani sa necudujem :) Tymto aj koncim svoj.. prejav a komentare pretoze vysvetlovat vam ako hrat urcite nemienim..

edit: prave som si zaroven uvedomil ze uz ideme aj dost od temy takze, ospravedlnujem sa za spam, ako som aj pisal, uz sem nebudem pisat, co som chcel som povedal. Prosim drzte sa temy ludkovia bo nam to zablokuju a chcem vidiet kam ta tema bude este viest. Dik
Tady jde prostě o to, že 1v1 pvp ve městě, nebo kdekoliv jinde, nejsou zase tak moc o skillu. A netvrď mi, že jo. Můžeš být sebelepší a i kdybys udělal nejlíp všechno, co jde, proti člověku, co má byť jen o trochu lepší výbavu, si neškrtneš, tak to prostě funguje.

Druhou věcí jsou války, kde ten skill už potřeba je, můžeš i s výbavou o pár set miliard levnější dávat víc CB než lidi, kteří ji mají fakt luxusní, ale zároveň to neumí.

Ale opravdu mi neříkejte, že 1v1 v Metinu je o skillu, protože jestli ano, tak hraje třeba 5 %, a to skutečně mnoho není.
„Perfekcionismus není o skutečném zlepšování sebe samé. Ve skutečnosti jde jenom o to, získat uznání ostatních. Je to snaha nedělat chyby, což člověku snadno zabrání v tom, aby vyzkoušel něco nového, co ještě neumí nebo co mu nedejbože nejde."

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Krudan » ned 30. čer 2019 12:35:34

poviem to takto akiryu.. ked som dal v dueli na priklad Misanu, a ukazal som vybavu na chat, tak mi zacali pisat ze som setka lebo nikto neveril ze s takou vybavou som dal taku silnu hracku.. :D ano... urobi to sakra rozdiel :D a ti garantujem ze keby mi trafila vsetky kuzla.. tak s tymi kritikmi by mala velmi velku sancu ma dat aj cez healy..

edit: cize rozdiel minimalne: P karma vs asi M7 karma v tej dobe, +9 dracie vs +7 dracie.. atd
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

Uživatelský avatar
Akiryu
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 59
Registrován: sob 04. srp 2018 16:09:08
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Akiryu » ned 30. čer 2019 13:29:00

Spoiler:
Krudan píše: ned 30. čer 2019 12:35:34 poviem to takto akiryu.. ked som dal v dueli na priklad Misanu, a ukazal som vybavu na chat, tak mi zacali pisat ze som setka lebo nikto neveril ze s takou vybavou som dal taku silnu hracku.. :D ano... urobi to sakra rozdiel :D a ti garantujem ze keby mi trafila vsetky kuzla.. tak s tymi kritikmi by mala velmi velku sancu ma dat aj cez healy..

edit: cize rozdiel minimalne: P karma vs asi M7 karma v tej dobe, +9 dracie vs +7 dracie.. atd
Zapomínáš na to, že ty jsi healer a ona je šaman drak. Pokud bys ty měl dračího šamana, všichni známe výsledek. Takže tady nejde o skill, jako spíš o to, že máš prostě lepší postavu na 1v1 :)
„Perfekcionismus není o skutečném zlepšování sebe samé. Ve skutečnosti jde jenom o to, získat uznání ostatních. Je to snaha nedělat chyby, což člověku snadno zabrání v tom, aby vyzkoušel něco nového, co ještě neumí nebo co mu nedejbože nejde."

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Krudan » ned 30. čer 2019 13:31:20

-_- ok.. skoda reci.. len pre tvoje info.. healer nieje zdaleka taka dobra postava na duely.. akurat ma vyhodu proti hracom co nedavaju dmg.. zbytok je dost zlozity.. ale ved skus si to.. pochopis

edit: len mimochodom.. hral som na ekure aj dykara aj BM aj draka.. mimo ekuru som hral vsetko.. furt mi pisali toto co ty teraz..
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

Uživatelský avatar
Akiryu
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 59
Registrován: sob 04. srp 2018 16:09:08
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Akiryu » ned 30. čer 2019 13:38:18

Spoiler:
Krudan píše: ned 30. čer 2019 13:31:20 -_- ok.. skoda reci.. len pre tvoje info.. healer nieje zdaleka taka dobra postava na duely.. akurat ma vyhodu proti hracom co nedavaju dmg.. zbytok je dost zlozity.. ale ved skus si to.. pochopis

edit: len mimochodom.. hral som na ekure aj dykara aj BM aj draka.. mimo ekuru som hral vsetko.. furt mi pisali toto co ty teraz..
Za healera máš určitě nahráno víc, než já, ale stejně ho považuju na 1v1 jako jednu z nejlepších, né-li nejlepší postavu. Máš rychlý kouzla, healuješ se a pokud postavíš healera proti jiné postavě, s vyrovnanejma výbava, healer vyhraje, to dost svědčí o tom, jak je ta postava dobrá.
„Perfekcionismus není o skutečném zlepšování sebe samé. Ve skutečnosti jde jenom o to, získat uznání ostatních. Je to snaha nedělat chyby, což člověku snadno zabrání v tom, aby vyzkoušel něco nového, co ještě neumí nebo co mu nedejbože nejde."

Reavers
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. led 2011 9:04:26
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Reavers » ned 30. čer 2019 14:22:48

Akiryu píše: ned 30. čer 2019 13:38:18
Spoiler:
Krudan píše: ned 30. čer 2019 13:31:20 -_- ok.. skoda reci.. len pre tvoje info.. healer nieje zdaleka taka dobra postava na duely.. akurat ma vyhodu proti hracom co nedavaju dmg.. zbytok je dost zlozity.. ale ved skus si to.. pochopis

edit: len mimochodom.. hral som na ekure aj dykara aj BM aj draka.. mimo ekuru som hral vsetko.. furt mi pisali toto co ty teraz..
Za healera máš určitě nahráno víc, než já, ale stejně ho považuju na 1v1 jako jednu z nejlepších, né-li nejlepší postavu. Máš rychlý kouzla, healuješ se a pokud postavíš healera proti jiné postavě, s vyrovnanejma výbava, healer vyhraje, to dost svědčí o tom, jak je ta postava dobrá.

1v1 je nej dagger a aura. Krudana sem dal I s warem 108

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Krudan » ned 30. čer 2019 14:25:19

na duely aura a BM.. dykar jedine ked mu vsetko vijde.. co sa stane iba pri nesikovnom protivnikovy.. meno wara?
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 305
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Lejno » ned 30. čer 2019 17:32:45

Krudan píše: ned 30. čer 2019 14:25:19 na duely aura a BM.. dykar jedine ked mu vsetko vijde.. co sa stane iba pri nesikovnom protivnikovy.. meno wara?
Dykarovi ani nemusí všetko vyjsť. Oproti ostatným postavam má výhodu sekov, kde pri optimálnom dmg 4-5k kuzlo , na jedno sekacie kombo dokaže prunikom zobrať to iste ako jedno kuzlo ak aj nie viac.
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Krudan » ned 30. čer 2019 22:31:07

To mas pravdu Lejno, ale nieje to ta onca kym netrafis vsetko dokonale :D Ak vyhras ti to moze byt jedno.. ale proti lepsim hracom ked tam uz fakt ide o to ci trafis vsetko.. a oni robia vsetko preto aby si netrafil.. je to zlozite.. take BM ta vie neskutocne potrolit dobre..
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

Cupra
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: úte 09. led 2018 10:30:44
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Cupra » pon 01. črc 2019 6:15:35

Zdarec rád bych aby byla zavedena opět možnost chodit do jiných říší, jsem PRO pro obě možnosti ;)
Rok 2010 - Rok , kdy jsme opustili reálný svět :D !!EKURA!!

- Komodorr -

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « pát 3:53 pm »
nechcete aspoň trochu zvýšit výskyt těch kraslic? Je jich hrozně málo..
@ noxforko « pát 3:10 pm »
vím že kdysi byly z dropu, ale to už je dávno, to byl ještě zajíc u soona :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:04 pm »
zatím sem nezkoušel, zrovna to vypli :D
@ noxforko « pát 3:04 pm »
a pruty na to dropneš?
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
akorat změnili počty
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
Takashiro píše:
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
košík na vajca ti uděla rybář v event mapě a klec ariyoung taky
@ Takashiro « pát 3:03 pm »
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
@ Luuuca « pát 3:02 pm »
Jej oni vám sáhli na yangy :D to je hrůůůza
@ KerkyzAfterky « pát 3:02 pm »
Takashiro píše: tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
přesně moje slova
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
je to přijemna změna oproti swampu, cido či dokonce entu
@ Takashiro « pát 3:01 pm »
tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Novinka bude vydána. Strpení.
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Byla chyba v hlavním Qusetu v Donji. Opraveno. Nyní lze plnit. Již to posílá za správným NPC.
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
dělalo se to kvuli vydělku, neumiš čist? 2 lidi to tu psali už
@ Luuuca « pát 3:00 pm »
A co je zábavného na sekání vajíček ? :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:00 pm »
noxforko píše: nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
true.. nechapu tu vymluvu, že event je na zabavu. Co je zabavneho na questech, ktere maš projete hned
@ noxforko « pát 2:59 pm »
nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
@ KerkyzAfterky « pát 2:59 pm »
ano a proč bych z eventu nemohl vydělat? To se mam pastit někde v entu jak dalšich 100lidi?
@ Takashiro « pát 2:58 pm »
bude k eventu aj nejake info? ako nováčik nepoznám veľa veci ako na ekure funguje a v hre neni žiadna napomoc pri eventoch, proste zisti si sam od hráčov....
@ KerkyzAfterky « pát 2:58 pm »
však mě se Q v mapce libi, ale proč rušit vajca, co dělal každy a každy to dělat chtěl? to prostě nechapu
@ Luuuca « pát 2:58 pm »
Měl jsi to rád protože jsi na tom rejžoval :) sekat jak trubka můžeš metiny ;)
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Omlouvam se, ale zrušeni vajec mě fakt dostalo :D měl sem to rad
@ Luuuca « pát 2:57 pm »
Však tu nedávno byl brek na GM at přidají něco nového :D
@ Mionix « pát 2:57 pm »
@KerkyzAfterky,  Kuš
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Novinky o ktere nikdo zajem nema
@ Mionix « pát 2:57 pm »
Jinak pro info, i ty sesbírané bylinky ze země jsou obchodovatelné. Tak že, pokud na jedné postavě máte již vyčerpáno sbírání dnešní den, můžete sesbírat na jiné a přendat si je. ;-)
@ Luuuca « pát 2:56 pm »
Vlastně mlátit vajíčka jak trubka je zábava :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:56 pm »
Ja se uplně bojim, co se stane s čarodkama. Vubec bych se nedivil, že zruši majku a udělaji to jak s cidonii :D že bude dana na časy
@ Luuuca « pát 2:55 pm »
Takže něco nového je :) a klasicky je to zase špatně :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jestli ti přijde ok sebrat lidem vajica a dát misto toho Q, ktere máš projete hned, tak si asi jednoduchy :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jinak noveho neni nic kromě dělaní věnce a Q v mapě
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
co je nového? Jako Questy v event mapě?
@ Luuuca « pát 2:53 pm »
Není to tak dávno co si tu většina stěžovala že jsou eventy pořád stejné dokola a at se přidá něco nového, když přidají něco nového tak tu frfláte že je něco nového a to staré není
@ KerkyzAfterky « pát 2:48 pm »
Takže ničení vajec jste zrušili, jo ?:D Co přijde o čarodkach? Zrušení májky ? :-)))
@ Mionix « pát 1:56 pm »
A pak ten tatínek Postránecký dodal: "To je nedůslednou výchovou jejich matek" :-D
@ Hakan « pát 1:55 pm »
btw. kraslice na zemi jsou bez jakéhokoli popisku, je to tak jak má být? :think:
@ Hakan « pát 1:53 pm »
To už si nepamatuju, jsem filmový barbar :lol:
@ Mionix « pát 1:50 pm »
@Hakan,  Hůůůůš, hůůůůůš. To říkal na děti jeden z tatínků ve S tebou mě baví svět. :-D
@ Hakan « pát 1:45 pm »
Huš se říká na svině :(
@ Mionix « pát 12:38 pm »
Tak hybaj do hry. :-)
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.

Who is chatting

offline Hakan 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline RAMHH 
offline hg003 
offline noxforko