Aktuálna PvP situácia

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno

Chceli by ste opäť sprístupniť návštevy inej ríše & pvp mapu?

Áno, som za obidve možnosti.
24
52%
Áno, ale som len za jedno a napíšem za ktorú.
1
2%
Nie, takto mi to vyhovuje.
21
46%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pon 01. črc 2019 9:47:00

Takže, ještě se vyjádřím jednou k tématu.

Přístup do cizích říši považuji jako řešení horkou jehlou ... Měli být dány pvp zony. (Kolem skladu, obchodnice a portera.)
Další kámen úrazu je prostě fakt, že už lidi si nechtějí dělat zle v pvm mapach... proč ?
1) Budu ho tu prudit a on mi to oplati v Entu
2) Budu ho prudit v entu a až budu dropit já, tak přijde on s cechem.

Lidi si nechtěji vytvářet problémy, pokud ví, že by mohl být následek takový, že budou mit mene yangu z dropu.
Mužete namítnout, že jsou tu tací, co už jedou čistě pvp, těch co se pokoušeli zvrátit ten fakt, že lidi se v PvM mapách mezi říšema nechávají, tak ti skončili na pranýři. Leito, Evil a Ondra. (Ač byl důvod jasně jiný), tak lidi čuchaj, že když naštvou nesprávnou osobu, tak se to muže otočit razatně proti nim.

Připadá mi, že pvp na Ekuře se drží jenom kvůli pravidelným valkám a možná jenom války, už drží Ekuru nahoře. Ve válce je prostě vidět pořadí a to určuje pomyslnou kvalitu hráče. (Krudan by řekl, že to tak není, ale vem si Krudy, podle čeho jiného na EKUŘE poznáš kvalitu hráče ?)

Zasvěcení je super věc, ale je škoda, že od 10 to zvládnout za 2 kola je už šílené (ano pro hráče, co dávájí 300 - 400 + CB v pohodě věc.), takže lidi co dodělají zasvěcění na 10, tak rychle si rozmyslí, zda obětují další čas a nechut pro získání další možné věci.
Upřímně si myslím, že lvl zasvěcení by neměl být tak monotoní, kde je ta kreativita v plnění daného questu ?

Za mě zrušení navštev mezi říšema vedle ještě k upevnění *Peace* hry.

Ekura mě v globalu baví, ale PvP se tu vytracuje pomalu, ale jistě.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

MissCawe
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 37
Registrován: sob 19. lis 2016 11:55:47
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od MissCawe » pon 01. črc 2019 10:45:58

Je to velice prosté. Absolutně nechápu proč se tu řeší postavy na 1:1. K čemu to nějak je. Můžeš být dobrej že někoho zabiješ (viz krudan fakt borec zabít s healerem draka .. ale to je jedno :D) Není vám to k ničemu .. důležité je, jak se to postava ukáže ve válce a co tam udělá.

Zrušení vstupu do jiných říší je jenom dobře. Už několikrát jsem se potkal s tím, že si někdo jen tak for fun zabíjel skladníky lvl 20 a ukazoval jak mooc dobré má pvp. Co vím, tak tyhle případy ve válce nepřesáhli hranici 50CB co vím, takže jediný důvod je to, kompenzovat si na druhých to, co sám neudělá ve válce. Nevím o někom kdo by tady napráskal ve válce 400CB a měl jít potřebu zabíjet skladníky do jiných měst. Takže je to jasný :D

Neříkám, že tu nejsou postavy, co si stoupnou do jiné říše a baví se a nic nedělají ale takových je bohužel tak 1% ze hry. Nemá cenu opakovat to, co řekli ostatní, že je tu více lokací, kde se mlžete zabíjet. Problém je v tom že tam nejsou ti skladníci, takže by neměli koho zabíjet :DDDD

Ale zas nechci pomlouvat jen ty co zabíjejí, párkrát jsme sám šel s prckem do jiné říše že si tam zabojuji. A taky že jo, bylo to fakt super, dost srandy s 79 jsem dával fighty jen s těma, co to chtěli, ikdyž měli měnší lvl. A pak jsou tu takový hrdinové jako Georgiew .. nevím jak se to píše .. co musí zabíjet 79ku, co nikomu nic nedělá a pořád dokola.A bohužel nebyl jedinej. Od té doby opravdu nemám ani chuť někam lézt.

Takže výsledek je takovej .. nejlépe to vystihuje 3. Newtonův zákon "akce a reakce" .. za všechno si můžete sami !!

Mitryn
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. lis 2017 10:05:58
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Mitryn » pon 01. črc 2019 10:47:39

Nevidím jediný důvod, proč se znovu nezavede svatá říše. Klidně ve stejných levelových rozhraní, jako mají teď války. Lidi, kteří touží potom, aby měli víc PvP budou nadšení a ti, které PvP nezajímá, to absolutně nijak neovlivní. Já si momentálně můžu zajít válku 1x týdně a to je vše. Jinak se maximálně tak můžu bít u skladu. Takže si doopravdy myslím, že znovuotevření svaté říše, by bylo nejlepší řešení.

Uživatelský avatar
Malchus
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pon 26. črc 2010 10:00:56
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 381 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Malchus » pon 01. črc 2019 11:31:05

Mitryn píše: pon 01. črc 2019 10:47:39 Nevidím jediný důvod, proč se znovu nezavede svatá říše. Klidně ve stejných levelových rozhraní, jako mají teď války. Lidi, kteří touží potom, aby měli víc PvP budou nadšení a ti, které PvP nezajímá, to absolutně nijak neovlivní. Já si momentálně můžu zajít válku 1x týdně a to je vše. Jinak se maximálně tak můžu bít u skladu. Takže si doopravdy myslím, že znovuotevření svaté říše, by bylo nejlepší řešení.
Na jakém principu bude znovuotevřená svatá fungovat ? Jestli si dobře vzpomínám, stará svatá fungovala na principu "zabití nepřítele = +3 CB, vlastní smrt = -1 CB".
Tehdy to byl super systém. Tehdy tam chodila spousta postav. Supersilné, silné, dobré, slabší... Každý si našel svého soupeře. I když to bylo třeba 3v1. Když se v hromadné bitce povedlo slabé postavě "vyžrat" CB, mohla si dovolit 3x umřít a pořád byla na svých CB. Když postava jen umírala, stala se dárcem CB, odešla. Když se změnil počet lidí a jedna strana začala jen prohrávat, bylo po boji (nastal čas nadávek a čekání na posily).

Dnes je většina postav supersilných. Ty umírat nebudou. Budou umírat jen ty slabší. Takže ty odejdou. Zůstanou pouze supersilné. U nich bude záležet na početní přesile. Jakmile jedna strana začne prohrávat, bude po boji.

A to nemluvím o tom, že kdyby tam byl stejný systém +3 CB / -1 CB, bude to super věc pro transfér CB. Takže znovu - na jakém principu bude znovuotevřená svatá fungovat ?

Problém pvp je, že nikdo nechce jen prohrávat.
Obrázek

ICEwallowCOME
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 25
Registrován: sob 16. úno 2019 14:42:58
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od ICEwallowCOME » pon 01. črc 2019 12:06:43

Malchus píše: pon 01. črc 2019 11:31:05
Mitryn píše: pon 01. črc 2019 10:47:39 Nevidím jediný důvod, proč se znovu nezavede svatá říše. Klidně ve stejných levelových rozhraní, jako mají teď války. Lidi, kteří touží potom, aby měli víc PvP budou nadšení a ti, které PvP nezajímá, to absolutně nijak neovlivní. Já si momentálně můžu zajít válku 1x týdně a to je vše. Jinak se maximálně tak můžu bít u skladu. Takže si doopravdy myslím, že znovuotevření svaté říše, by bylo nejlepší řešení.
Na jakém principu bude znovuotevřená svatá fungovat ? Jestli si dobře vzpomínám, stará svatá fungovala na principu "zabití nepřítele = +3 CB, vlastní smrt = -1 CB".
Tehdy to byl super systém. Tehdy tam chodila spousta postav. Supersilné, silné, dobré, slabší... Každý si našel svého soupeře. I když to bylo třeba 3v1. Když se v hromadné bitce povedlo slabé postavě "vyžrat" CB, mohla si dovolit 3x umřít a pořád byla na svých CB. Když postava jen umírala, stala se dárcem CB, odešla. Když se změnil počet lidí a jedna strana začala jen prohrávat, bylo po boji (nastal čas nadávek a čekání na posily).

Dnes je většina postav supersilných. Ty umírat nebudou. Budou umírat jen ty slabší. Takže ty odejdou. Zůstanou pouze supersilné. U nich bude záležet na početní přesile. Jakmile jedna strana začne prohrávat, bude po boji.

A to nemluvím o tom, že kdyby tam byl stejný systém +3 CB / -1 CB, bude to super věc pro transfér CB. Takže znovu - na jakém principu bude znovuotevřená svatá fungovat ?

Problém pvp je, že nikdo nechce jen prohrávat.
Však tady se chce bojovat za nic v prvních městech, tak si myslím, že žádné cb a uvidíme kolik tam bude chodit lidí :fight:

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 305
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Lejno » pon 01. črc 2019 12:18:22

qSTRoNgMANp píše: pon 01. črc 2019 9:47:00 Takže, ještě se vyjádřím jednou k tématu.

Přístup do cizích říši považuji jako řešení horkou jehlou ... Měli být dány pvp zony. (Kolem skladu, obchodnice a portera.)
Další kámen úrazu je prostě fakt, že už lidi si nechtějí dělat zle v pvm mapach... proč ?
1) Budu ho tu prudit a on mi to oplati v Entu
2) Budu ho prudit v entu a až budu dropit já, tak přijde on s cechem.

Lidi si nechtěji vytvářet problémy, pokud ví, že by mohl být následek takový, že budou mit mene yangu z dropu.
Mužete namítnout, že jsou tu tací, co už jedou čistě pvp, těch co se pokoušeli zvrátit ten fakt, že lidi se v PvM mapách mezi říšema nechávají, tak ti skončili na pranýři. Leito, Evil a Ondra. (Ač byl důvod jasně jiný), tak lidi čuchaj, že když naštvou nesprávnou osobu, tak se to muže otočit razatně proti nim.

Připadá mi, že pvp na Ekuře se drží jenom kvůli pravidelným valkám a možná jenom války, už drží Ekuru nahoře. Ve válce je prostě vidět pořadí a to určuje pomyslnou kvalitu hráče. (Krudan by řekl, že to tak není, ale vem si Krudy, podle čeho jiného na EKUŘE poznáš kvalitu hráče ?)

Zasvěcení je super věc, ale je škoda, že od 10 to zvládnout za 2 kola je už šílené (ano pro hráče, co dávájí 300 - 400 + CB v pohodě věc.), takže lidi co dodělají zasvěcění na 10, tak rychle si rozmyslí, zda obětují další čas a nechut pro získání další možné věci.
Upřímně si myslím, že lvl zasvěcení by neměl být tak monotoní, kde je ta kreativita v plnění daného questu ?

Za mě zrušení navštev mezi říšema vedle ještě k upevnění *Peace* hry.

Ekura mě v globalu baví, ale PvP se tu vytracuje pomalu, ale jistě.
Po tom, ako sme skončili na pranýri, jediný, kto sa snažil ešte pokračovať bol DIO, no ten je tam tiež. Ja som ale späť a časom určite niečo vymyslím, ako týmto pvm nadšencom, single playerom, trošku okoreniť ich nekonečné zarábanie a držanie medzerníku. SOm zvedavý, čo sa bude riešiť potom, či sa zakážu pvp výbavy alebo ako.
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

ZbojniX
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 63
Registrován: pát 01. dub 2011 13:17:02
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od ZbojniX » pon 01. črc 2019 12:25:46

ICEwallowCOME píše: pon 01. črc 2019 12:06:43
Malchus píše: pon 01. črc 2019 11:31:05
Mitryn píše: pon 01. črc 2019 10:47:39 Nevidím jediný důvod, proč se znovu nezavede svatá říše. Klidně ve stejných levelových rozhraní, jako mají teď války. Lidi, kteří touží potom, aby měli víc PvP budou nadšení a ti, které PvP nezajímá, to absolutně nijak neovlivní. Já si momentálně můžu zajít válku 1x týdně a to je vše. Jinak se maximálně tak můžu bít u skladu. Takže si doopravdy myslím, že znovuotevření svaté říše, by bylo nejlepší řešení.
Na jakém principu bude znovuotevřená svatá fungovat ? Jestli si dobře vzpomínám, stará svatá fungovala na principu "zabití nepřítele = +3 CB, vlastní smrt = -1 CB".
Tehdy to byl super systém. Tehdy tam chodila spousta postav. Supersilné, silné, dobré, slabší... Každý si našel svého soupeře. I když to bylo třeba 3v1. Když se v hromadné bitce povedlo slabé postavě "vyžrat" CB, mohla si dovolit 3x umřít a pořád byla na svých CB. Když postava jen umírala, stala se dárcem CB, odešla. Když se změnil počet lidí a jedna strana začala jen prohrávat, bylo po boji (nastal čas nadávek a čekání na posily).

Dnes je většina postav supersilných. Ty umírat nebudou. Budou umírat jen ty slabší. Takže ty odejdou. Zůstanou pouze supersilné. U nich bude záležet na početní přesile. Jakmile jedna strana začne prohrávat, bude po boji.

A to nemluvím o tom, že kdyby tam byl stejný systém +3 CB / -1 CB, bude to super věc pro transfér CB. Takže znovu - na jakém principu bude znovuotevřená svatá fungovat ?

Problém pvp je, že nikdo nechce jen prohrávat.
Však tady se chce bojovat za nic v prvních městech, tak si myslím, že žádné cb a uvidíme kolik tam bude chodit lidí :fight:
Nikto nepise ze chce otvorene mesta aby sa tam mohli zabijat. Chodili sa kupovat veci, kecat a hej aj zabijat. Ak mal niekto vybavu preco nie....komu sa nepacilo siel ine ch alebo odisiel z hry a nestal pol dna afk pri sklade. Nikto nenapisal, ze preco sa uzavreli....ci fakt preto, ze sa tam zabijalo alebo bol iny dovod.
Svata podla mna nema vyznam ako pise malchus...bola aj predtym a nikto tam nechodil

amenhottep
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: sob 18. pro 2010 9:17:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od amenhottep » pon 01. črc 2019 17:50:28

Když si nainstalujete tuto hru a vytváříte novu postavu tak tam snad ještě pořád je, že jsou to 3 říše, které bojují proti sobě.... Začal jsem zde hrát jako jeden z těch mnoha, hned když se to otevřelo a hrál jsem to něco málo přes rok. Hra v té době byla zcela jiná než teď, jezdilo se v nájezdech do jiné říše a ANO mlátilo se vše, co se potkalo. Vybouchalo se náměstí plné stánků ( mimo kruh ), vytočilo se spoustu hráčů do ruda a jelo se zpět. Následně přišla odplata v podobě nájezdu od jiné říše. Nebojovalo se jen v metinlandu ale i na každém zajímavém místě kde si chtěl někdo dropovat, málo kdy se stalo, že zůstala postava živá, když projížděl někdo z jiné říše ( žabovojáci, cave, jeskyně a nebo i věž). Chodila se malá svatá a opět jak už zde bylo psáno, nadávalo se, bojovalo se .... Následkem toho byla ta správná nevraživost, která se ukázala při válce říší, každý chtěl jít do války aby jeho říše nebyla poslední. Co bylo ještě lepší, že se pak šlo na fórko a jela se zde další válka...... Opět bych zavedl i nemožnost pokecu bez knih mezi postavou z jedné a z druhé říše.

Dále pak, obchodovalo se jen v rámci vlastní říše a pokud zde něco nebylo, tak zase adrenalin v podobě dojetí do jiné říše a pokusit se nakupovat tam. Teď je zde maxi tržiště, kde se prodává šrot za miliardy, obrovský levl, co stojí u zahrádky a vyhlíží TITANIC a jediné co s ním pohne je, že při nějakém eventu vyžírá malému levlu zajíce, uši čarodějnic a podobně. Válka říše je na středním levlu o dvou - třech postavách a jediné čeho se dočkáte když tam jdete tak, že jste idiot, který pokazil válku - neni se pak co divit, že válka říše je na menším a středním o ničem a raději jdete na PVM. Nejvtipnější je výběr 20 vyvolených, kteří jdou mlátit příšerky společně ve velké lásce a porozumění, nebo CIDONIE kde aby nedocházelo ke konfliktům tak se udělají časy pro jednotlivé říše. :)

Teď jsem si to šel zase zahrát ( cca 3 mesíce ) a docela jsem se podivil jak je z toho jasně sluníčkářský server, je to jen o lásce, porozumění a velkých kamarádech. Ve hře nemůžete nikoho poslat do háje neboť Vás hodí na ticket, na foru se nemůžete ani pohádat neboť jste okamžitě upozorněni o porušování nesmyslných pravidel ( viz toto téma, že bude zamčeno ).

Takže aby se to změnilo musí se nejprve říše mezi sebou hádat, nadávat si a dělat si schválnosti o čemž tato hra je, teprve pak se může zlepšit PVP a oživit i to mrtvé fórum. Jelikož je zde ale většina PVM a sluníčkám ta nevraživost vadí, tak se to asi už nikdy nestane :)

pylot
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. črc 2015 16:43:41
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od pylot » pon 01. črc 2019 20:28:27

Lejno píše: pon 01. črc 2019 12:18:22
qSTRoNgMANp píše: pon 01. črc 2019 9:47:00 Takže, ještě se vyjádřím jednou k tématu.

Přístup do cizích říši považuji jako řešení horkou jehlou ... Měli být dány pvp zony. (Kolem skladu, obchodnice a portera.)
Další kámen úrazu je prostě fakt, že už lidi si nechtějí dělat zle v pvm mapach... proč ?
1) Budu ho tu prudit a on mi to oplati v Entu
2) Budu ho prudit v entu a až budu dropit já, tak přijde on s cechem.

Lidi si nechtěji vytvářet problémy, pokud ví, že by mohl být následek takový, že budou mit mene yangu z dropu.
Mužete namítnout, že jsou tu tací, co už jedou čistě pvp, těch co se pokoušeli zvrátit ten fakt, že lidi se v PvM mapách mezi říšema nechávají, tak ti skončili na pranýři. Leito, Evil a Ondra. (Ač byl důvod jasně jiný), tak lidi čuchaj, že když naštvou nesprávnou osobu, tak se to muže otočit razatně proti nim.

Připadá mi, že pvp na Ekuře se drží jenom kvůli pravidelným valkám a možná jenom války, už drží Ekuru nahoře. Ve válce je prostě vidět pořadí a to určuje pomyslnou kvalitu hráče. (Krudan by řekl, že to tak není, ale vem si Krudy, podle čeho jiného na EKUŘE poznáš kvalitu hráče ?)

Zasvěcení je super věc, ale je škoda, že od 10 to zvládnout za 2 kola je už šílené (ano pro hráče, co dávájí 300 - 400 + CB v pohodě věc.), takže lidi co dodělají zasvěcění na 10, tak rychle si rozmyslí, zda obětují další čas a nechut pro získání další možné věci.
Upřímně si myslím, že lvl zasvěcení by neměl být tak monotoní, kde je ta kreativita v plnění daného questu ?

Za mě zrušení navštev mezi říšema vedle ještě k upevnění *Peace* hry.

Ekura mě v globalu baví, ale PvP se tu vytracuje pomalu, ale jistě.
Po tom, ako sme skončili na pranýri, jediný, kto sa snažil ešte pokračovať bol DIO, no ten je tam tiež. Ja som ale späť a časom určite niečo vymyslím, ako týmto pvm nadšencom, single playerom, trošku okoreniť ich nekonečné zarábanie a držanie medzerníku. SOm zvedavý, čo sa bude riešiť potom, či sa zakážu pvp výbavy alebo ako.
V tomdle byla kdysi absolutně výborná stará svatá, kde se PVP kosti dali dropnout jen z gum ve svaté a jezdili tam lovci typu DATteplice, kterej když vás dostal tak psal to svoje "meheheheh". Jenže v té době bylo PVP zábavné, protože k tomu stačila slabá výbava a mohl tak jít hrát každý. Dneska nemá cenu ani s PVP začínat, protože hráče, kteří jsou dneska TOP už se prostě dohnat nedají. Bohužel se server ani neubírá směrem pomoct nováčkům, ale spíše stále prohlubuje tu propast. Dále je tu nějaký nový Q zasvěcení na zvýšení aktivity v PVP, ale nikde není napsáno o tom vůbec nic - výhody, odměny, průběh plnění úkolu, tak proč to dělat ? :D

Co zkusit něco podobného jako kdysi stará svatá - přehlednou a uspořádanou mapu a do ní dát třeba nějaké daily questy na zabíjení PVP hráčů nebo ty vaše bosse.

Uživatelský avatar
Akiryu
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 59
Registrován: sob 04. srp 2018 16:09:08
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Akiryu » pon 01. črc 2019 20:44:06

Celý ten úpadek PvP je dán úbytkem hráčů, logicky. I kdyby se všichni aktivní hráči dali na PvP, řekl bych, že jich tu nebude ani polovina, kolik bylo jen PvP hráčů v době největší slávy serveru, tak to prostě je. Něco končí, něco jiného začíná a pokud nedojde k nějaké razantní změně, aby přivedla zpátky hráče a podobně, dojde k nevyhnutelnému konci.
„Perfekcionismus není o skutečném zlepšování sebe samé. Ve skutečnosti jde jenom o to, získat uznání ostatních. Je to snaha nedělat chyby, což člověku snadno zabrání v tom, aby vyzkoušel něco nového, co ještě neumí nebo co mu nedejbože nejde."

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Castik 
offline Clusive 
offline DarkB 
offline Mionix 
offline Russian 
offline Yuminka 
offline hern123 
offline nobody1