HG/cido lvl 120 ninja

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 26×
Má poděkování: 18×

HG/cido lvl 120 ninja

Příspěvek od MoCKeR » úte 20. srp 2019 13:52:07

Zdravím chci jit 1. do HG na lvlu 120 ninja a potreboval bych poradit jaké sperky nebo jakou výbavu ... vím že na dračí veci je 120 málo nebo by stačilo dračí +3? spodní bony by mohli bejt mix? sila a poh? chci chodit promenu aj dyky
Jakou výbavu do cidonie v lvlu 120?
Naposledy upravil(a) MoCKeR dne úte 20. srp 2019 15:14:20, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

disaster1591
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 48×

Re: HG/cido lvl 120 ninja

Příspěvek od disaster1591 » úte 20. srp 2019 14:21:43

Ak chces ist len 1x do hg tak sa ti neoplati tocit vybava, v konecnom dosledku aj keby mas top vybavu na 120 to bude trapenie

qSTRoNgMANp
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 330×
Má poděkování: 232×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » úte 20. srp 2019 14:51:12

1) HG ninja

- můžeš to chodit, ale vyjde tě dráž a bude tě to stát více nervů než mít ušmudlane WP za par yangů.

2) Cido ninja

- vyber si orka nebo ještěra a plastuj
-čím větší buff, tím lépe.
-abs %zb čím víc tím líp, ale aspon těch 10% doporučuju mit
-pár cido a budeš dávat 50+ chitinu a 4 mapy k tomu, což je krása. :)

Bosse, tam záleží no, tam je klasická vybava akorát máš luk a spodky 10/8 Sila.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
175k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G8/
G8/G8
P
G8
Y/O
18
2 13/25
Obrázek

MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.16
Lv.16

Příspěvek od MoCKeR » úte 20. srp 2019 15:17:07

qSTRoNgMANp píše:
úte 20. srp 2019 14:51:12
1) HG ninja

- můžeš to chodit, ale vyjde tě dráž a bude tě to stát více nervů než mít ušmudlane WP za par yangů.

2) Cido ninja

- vyber si orka nebo ještěra a plastuj
-čím větší buff, tím lépe.
-abs %zb čím víc tím líp, ale aspon těch 10% doporučuju mit
-pár cido a budeš dávat 50+ chitinu a 4 mapy k tomu, což je krása. :)

Bosse, tam záleží no, tam je klasická vybava akorát máš luk a spodky 10/8 Sila.

prave v hg chci expit hlavni a doufam že to i neco vydelá
Obrázek

SamJsiLama
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 61×
Má poděkování: 65×

Příspěvek od SamJsiLama » pát 23. srp 2019 8:46:05

Hg za ninju v pohodě, dáš luk, 10/8 síla všude a jedeš.. na 2. patro bych asi volil spíš bs aspoň 15 10 10. Jinak draci akorát helmu a štít.. boty bych spíš bral nějaké z entu a natočit si tam šíp a 30 rú a ideálně zb, jsou lepší jak dračí. Jinak zbytek je asi jasný.. náramek dračí na obě patra, nebesak a ebenky (medenky pro ninju bych asi nedoporučoval na 120)

A v cido já vždy chodil s dýkami teda.. rú zas kolem 210 bez zpomalení od bosse jinak zbytek do síly. Tudíž zas boty z entu, ideálně tranzy proti kritiku (dají se použít i na to hg). Jinak na příšeřy jen k mlácení chitinu ti stačí nějaké % na ještěry nebo orky.. záleží kde budeš mlátit. Náramek bílejzlatej kvůli převzít zb, buff ti stačí klasika 101%, pak už tam žádné výhody nejsou jak tam, tak ani v hg.. větší buff pak poznáš až v entu.

Toť asi vše, možná jsem i na něco zapomněl 🤔😄 kdyztak mě doplňte cscs🤗😄
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.16
Lv.16

Příspěvek od MoCKeR » pát 23. srp 2019 10:21:09

SamJsiLama píše:
pát 23. srp 2019 8:46:05
Hg za ninju v pohodě, dáš luk, 10/8 síla všude a jedeš.. na 2. patro bych asi volil spíš bs aspoň 15 10 10. Jinak draci akorát helmu a štít.. boty bych spíš bral nějaké z entu a natočit si tam šíp a 30 rú a ideálně zb, jsou lepší jak dračí. Jinak zbytek je asi jasný.. náramek dračí na obě patra, nebesak a ebenky (medenky pro ninju bych asi nedoporučoval na 120)

A v cido já vždy chodil s dýkami teda.. rú zas kolem 210 bez zpomalení od bosse jinak zbytek do síly. Tudíž zas boty z entu, ideálně tranzy proti kritiku (dají se použít i na to hg). Jinak na příšeřy jen k mlácení chitinu ti stačí nějaké % na ještěry nebo orky.. záleží kde budeš mlátit. Náramek bílejzlatej kvůli převzít zb, buff ti stačí klasika 101%, pak už tam žádné výhody nejsou jak tam, tak ani v hg.. větší buff pak poznáš až v entu.

nikdy sem v hg nebyl tak sem trochu mimo po 3 letech :D
Dračí náramake na obe patra? nebude mi chybet prevzit zb? prece jen to je +4 nebo klk ..na 120 ... boty mám v plánu extazky BS mam 15šipy 5 prevzit 1,5k zb 50hu bez magie :/...drači štít a helmu jo..ale bude to okey na +4? ..dá se do dračího štítu natočit pak 15% magie?
PS: no to bych taky rád vedel kde sou orkove a kde ješteri :D ohh... to byla doba když byli ješteri všichni :( ...chtel bych jako i bosse budu rad když napišete kdo je ork a ješter, po novém
Obrázek

SamJsiLama
Lv.14
Lv.14

Příspěvek od SamJsiLama » pát 23. srp 2019 10:39:37

MoCKeR píše:
pát 23. srp 2019 10:21:09
SamJsiLama píše:

Dračí náramake na obe patra? nebude mi chybet prevzit zb? prece jen to je +4 nebo klk ..na 120 ... boty mám v plánu extazky BS mam 15šipy 5 prevzit 1,5k zb 50hu bez magie :/...drači štít a helmu jo..ale bude to okey na +4? ..dá se do dračího štítu natočit pak 15% magie?
PS: no to bych taky rád vedel kde sou orkove a kde ješteri :D ohh... to byla doba když byli ješteri všichni :( ...chtel bych jako i bosse budu rad když napišete kdo je ork a ješter, po novém
Asi záleží kolik budeš tahat postav do toho hg, bs bez magie je opravdu na nic. Jinak zbytek +4 dračí ti stačí.. dá se to s tím a dračí je lepší s tou obranou schop.. jen je potřeba mít 2 a mít vždy 20 15 10 .. nebo 2x20, ale to těžko seženeš a stalo by to mraky🤔

Orci jsou tam, kde jsou lučištníci a ještěři jsou takový velcí zelení Ogři mám dojem.. to už se stačí podívat na atlas si myslím .. jinak bossové jsou stejní jak to bývalo .. Kat, cent = ork a valarauco, zorn = ještěr
A najedeš je vždy v takových chlévkách .. je to celkem zřejmé, kde jsou.. jen většinou je tam nejspíš nenajdeš 😄
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.16
Lv.16

Příspěvek od MoCKeR » pát 23. srp 2019 10:44:36

SamJsiLama píše:
pát 23. srp 2019 10:39:37
MoCKeR píše:
SamJsiLama píše:

Asi záleží kolik budeš tahat postav do toho hg, bs bez magie je opravdu na nic. Jinak zbytek +4 dračí ti stačí.. dá se to s tím a dračí je lepší s tou obranou schop.. jen je potřeba mít 2 a mít vždy 20 15 10 .. nebo 2x20, ale to těžko seženeš a stalo by to mraky🤔

Orci jsou tam, kde jsou lučištníci a ještěři jsou takový velcí zelení Ogři mám dojem.. to už se stačí podívat na atlas si myslím .. jinak bossové jsou stejní jak to bývalo .. Kat, cent = ork a valarauco, zorn = ještěr
A najedeš je vždy v takových chlévkách .. je to celkem zřejmé, kde jsou.. jen většinou je tam nejspíš nenajdeš 😄
Proč je nanic :(((( dyt ta magie mi tam natočit nešla :D a schopky taky +4? a jake bonusy 20-15-10 ...mám jen 2 postavy do hg :D
Obrázek

SamJsiLama
Lv.14
Lv.14

Příspěvek od SamJsiLama » pát 23. srp 2019 10:55:10

Spoiler:
MoCKeR píše:
pát 23. srp 2019 10:44:36
SamJsiLama píše:
MoCKeR píše:

Proč je nanic :(((( dyt ta magie mi tam natočit nešla :D a schopky taky +4? a jake bonusy 20-15-10 ...mám jen 2 postavy do hg :D
Bs musíš předělat na vodko, natočit ho a pak ho rupnout zpět na bs, jinak do bs magii nenatočíš.. to bys asi mohl ale už vědět 🤭 jaké myslíš schopky? Jako brnění proti schopnosti? Vždy čím vyšší +, tím lépe.. a bonusy stejné jak v bs ..magie, šíp, převzít zb
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

disaster1591
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 48×

Příspěvek od disaster1591 » pát 23. srp 2019 12:33:29

MoCKeR píše:
pát 23. srp 2019 10:44:36
SamJsiLama píše:
MoCKeR píše:

Ahoj, k tomu hg: Vybava tu uz bola spomenuta, az na par veci: Co sa tyka nahrdla ak budes chodit iba do premeny tak urcite zd.bilozlate nahrdlo, idealne 2kzb+15sip. Brnko: zo zaciatku urcite 2, schopku co najviac + na prve patro, bsko do druheho, bonusy 15magia 15sip 10prevzit zb, ja by som isiel aj do 50hu ale to uz je na tebe. Boty: kym sa naucis co a jak extazky su jasna volba kvoli 25sipu, neskor by som isiel bud do dracich alebo ent s vysokou ru 15sip 2000zb- bud budes viac brat alebo rychlejsie sekat, to je zas na tebe co ti viac vyhovuje. Nausky: tam asi ebeny jednak su lacnejsie a maju zb, neskor by som vymenil za medenky bonusy 20/20/15. Co sa tyka naramkov tak dracie,zas co najviac + na kazde patro zvlast 20/15magia/10prevzit.
Co sa tyka vstupov do hg tak to funguje ze cim viac postav, tym viac elementov, je to odstupnovane 4,8,12-pri 12 postavach mas max. elementov, 17postav je len kvoli expeniu. Za vypravu vyrobis 17-18piratiek. Postavy sa daju aj klonovat podla stupna hodnosti a VIP, cize tych 12 vstupov dokazes pokryt aj s 5 postavami
K tomu lv: osobne by som naexpil aspon 127 to uz mas dracie +6 a to je ina liga ako +4. Ak to nemas ako naexpit, dohodni sa s niekym kto uz hg chodi ze ta zobere, ty budes mat exp on pokryte vstupy a viac truhiel-vzajomne si pomozete( ak si z red mozem ta niekedy zobrat, za jednu max 2 vypravy mas 128)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ schvarz « stř 12:20 pm »
Jsou tam šeky i za 175 a nikdo to nekupuje, takže bych spíš řekl, že nikdo nekupuje.
@ Skullhlav « stř 12:17 pm »
@TopTopiik, Zaleží za jak dlouho ho chceš mít prodaný
@ TopTopiik « stř 12:08 pm »
Za kolik se prodávají momentálně šeky? Mám tam šek dost levně a pořád nic :think:
@ Anderson « stř 11:36 am »
akurát keď som sa rozhodol viac sledovať chat aj sa doňho zapájať, tak je tu mŕtvo :no:
@ Hakan « stř 11:23 am »
:cry:
@ Hakan « stř 11:22 am »
:chunjo: :chunjo: :sheriff:
@ Mionix « stř 10:52 am »
:hello:
@ Mionix « stř 10:52 am »
:no:
@ Skullhlav « stř 10:14 am »
Mrtvolný stav
@ Kurinozka « úte 12:08 pm »
schvarz píše: Zmizí úplně stejně jako tvoje sedačka. :D
:DDDDDDDDDDD
@ Skullhlav « úte 10:03 am »
schvarz píše: Zmizí úplně stejně jako tvoje sedačka. :D
Vše bylo navráceno
@ schvarz « úte 9:51 am »
Zmizí úplně stejně jako tvoje sedačka. :D
@ schvarz « úte 9:50 am »
Přijdeš o něj
@ Skullhlav « úte 9:47 am »
Dobrý den, když chci změnu pohlaví na své postavě a mám účes bude po změně zachován nebo zničen ?
@ schvarz « pon 10:38 pm »
Já bych řekl, že to je rozbitý, ale nejsem expert
@ Luciasek « pon 8:42 pm »
Ahoj, už se zjistila příčina sekání obrazu nebo pořád ne? :)
@ MoravskyPepin « pon 4:09 pm »
Sconto náááááábytéék
@ Skullhlav « pon 3:31 pm »
Sconto
@ lotthartt « pon 2:33 pm »
:D Dežo Sprav to! a ako? Rychlo!
@ schvarz « pon 2:27 pm »
lol to zní fakt jak z aliexpressu
@ Lejno « pon 1:51 pm »
Z aliexpressu?
@ Skullhlav « pon 1:47 pm »
Mám infarkt koupím novou Pohovku za 15k donesou mi jí domů a k ní 3 polštáře, jaká je výplň? starý molitan kousky hub na koupáni a izolepa, jak přišla tak i odešla :ouch: :ouch:
@ lotthartt « pon 1:37 pm »
5€
@ xPraimFaya « pon 1:23 pm »
@lotthart,  napis mi v hre prosim :D
@ Selema « pon 12:23 pm »
Dýky mě ještě čekají, doufám že budu mít více štěstí nez se znesvěceným
@ Lejno « pon 12:04 pm »
Nie je mi dropriate, tak bohuzial, viac jak 20kkk tam fakt na 3 bonusy nepretocim kvoli 4 sile 😀 mozno niekedy ked budem mať tučný sek
@ qSTRoNgMANp « pon 12:03 pm »
10 12 20 točím :)))))))))))
@ pikasek « pon 11:59 am »
@Lejno,  10 12 20 je minimum
@ pikasek « pon 11:58 am »
@Lejno,  To hádám nenecháš takovou bídu
@ Lejno « pon 11:51 am »
@pikasek, Mal som nádej, nádej zmizla, treba sa uskromniť 😀
@ pikasek « pon 11:32 am »
@Lejno,  šup točit
@ Lejno « pon 11:10 am »
Ok 10 8 20 a uz to nechcem ani vidieť 🤦‍♂️😀
@ qSTRoNgMANp « pon 9:57 am »
Není problem natočit prumerne dobrou zbran ne ? :DD
@ Selema « pon 9:29 am »
@qSTRoNgMANp,  ticho ! :D :(
@ pikasek « pon 9:25 am »
@Lejno,  Granát 88kkk :come:
@ qSTRoNgMANp « pon 9:21 am »
takový pocity neznám :D
@ Selema « pon 7:25 am »
@Lejno,  ani já za 10
@ Alkoholik « pon 3:10 am »
Ja som nenatocil za 50kkk, podotykam 50kkk, podotykam cca 40hodin na bazinach o 4tej rano, do zralocky vobec nic
@ Borda91 « pon 2:46 am »
@Lejno,  to co jsi usetril :D
@ Lejno « pon 1:33 am »
To je chore, aby som nenatocil 20 12 10 do dyk za 20kkk wp cg gg
@ Selema « pon 12:25 am »
@MoravskyPepin:(
@ MoravskyPepin « pon 12:02 am »
@Selema, Už jsem od něj ten korál koupil 😘
@ Selema « ned 11:34 pm »
@Alkoholik,  do čeho?
@ Alkoholik « ned 10:38 pm »
53% prumka a 20%neu.. ctjb..
@ Lejno « ned 9:10 pm »
Tak mozes ďakovať ze to nepadlo🤦‍♂️😀
@ SamJsiLama « ned 7:42 pm »
@Lejno,  Bylo no 👌😂
@ Lejno « ned 7:36 pm »
@SamJsiLama,  snad to bolo aspon do prumky xD
@ Skullhlav « ned 6:54 pm »
Ale ten poslední Usman vs Masvidal taky dost dobrý fight
@ Skullhlav « ned 6:49 pm »
@MoravskyPepin, Jako to byl pro mě dobrý šok :think:
@ MoravskyPepin « ned 6:17 pm »
@Skullhlav,  Viděl jsem to až od zápasu Procházky, jinak zápasy nic moc a Holloway okraden :D
@ Skullhlav « ned 6:10 pm »
To jo ale krasný K.O.
@ MoravskyPepin « ned 5:56 pm »
Tak jako musí se fandit, když je tam zástupce z CZ
@ schvarz « ned 5:53 pm »
A jinak jste blázni, že držíte oči až do 4 v noci :D
@ schvarz « ned 5:51 pm »
Já si myslim, že tady jsou i muži, nejen ženy a děti :)
@ MoravskyPepin « ned 5:50 pm »
Jiří to byl infarkt
@ Skullhlav « ned 5:36 pm »
Dobrý den dívaly jste se někdo na UFC ? :)
@ schvarz « ned 4:37 pm »
pěknejch 5x15 no
@ SamJsiLama « ned 4:10 pm »
@ schvarz « ned 2:33 pm »
Bylo moc povinností okolo domácnosti, pardon:)
@ jfz « ned 2:31 pm »
ne, všechno už je ok

Kdo chatuje