HG/cido lvl 120 ninja

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 10×
Má poděkování:

HG/cido lvl 120 ninja

Příspěvek od MoCKeR » úte 20. srp 2019 13:52:07

Zdravím chci jit 1. do HG na lvlu 120 ninja a potreboval bych poradit jaké sperky nebo jakou výbavu ... vím že na dračí veci je 120 málo nebo by stačilo dračí +3? spodní bony by mohli bejt mix? sila a poh? chci chodit promenu aj dyky
Jakou výbavu do cidonie v lvlu 120?
Naposledy upravil(a) MoCKeR dne úte 20. srp 2019 15:14:20, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

disaster1591
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 55×
Má poděkování: 38×

Re: HG/cido lvl 120 ninja

Příspěvek od disaster1591 » úte 20. srp 2019 14:21:43

Ak chces ist len 1x do hg tak sa ti neoplati tocit vybava, v konecnom dosledku aj keby mas top vybavu na 120 to bude trapenie

qSTRoNgMANp
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 280×
Má poděkování: 197×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » úte 20. srp 2019 14:51:12

1) HG ninja

- můžeš to chodit, ale vyjde tě dráž a bude tě to stát více nervů než mít ušmudlane WP za par yangů.

2) Cido ninja

- vyber si orka nebo ještěra a plastuj
-čím větší buff, tím lépe.
-abs %zb čím víc tím líp, ale aspon těch 10% doporučuju mit
-pár cido a budeš dávat 50+ chitinu a 4 mapy k tomu, což je krása. :)

Bosse, tam záleží no, tam je klasická vybava akorát máš luk a spodky 10/8 Sila.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
100k+ min 120 LVL
Jinno
Aura
FULL
G2/M7/
M7/M7
P
M1 Obrázek
13

MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.15
Lv.15
Má poděkování:

Příspěvek od MoCKeR » úte 20. srp 2019 15:17:07

qSTRoNgMANp píše:
úte 20. srp 2019 14:51:12
1) HG ninja

- můžeš to chodit, ale vyjde tě dráž a bude tě to stát více nervů než mít ušmudlane WP za par yangů.

2) Cido ninja

- vyber si orka nebo ještěra a plastuj
-čím větší buff, tím lépe.
-abs %zb čím víc tím líp, ale aspon těch 10% doporučuju mit
-pár cido a budeš dávat 50+ chitinu a 4 mapy k tomu, což je krása. :)

Bosse, tam záleží no, tam je klasická vybava akorát máš luk a spodky 10/8 Sila.

prave v hg chci expit hlavni a doufam že to i neco vydelá
Obrázek

SamJsiLama
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval: 32×
Má poděkování: 40×

Příspěvek od SamJsiLama » pát 23. srp 2019 8:46:05

Hg za ninju v pohodě, dáš luk, 10/8 síla všude a jedeš.. na 2. patro bych asi volil spíš bs aspoň 15 10 10. Jinak draci akorát helmu a štít.. boty bych spíš bral nějaké z entu a natočit si tam šíp a 30 rú a ideálně zb, jsou lepší jak dračí. Jinak zbytek je asi jasný.. náramek dračí na obě patra, nebesak a ebenky (medenky pro ninju bych asi nedoporučoval na 120)

A v cido já vždy chodil s dýkami teda.. rú zas kolem 210 bez zpomalení od bosse jinak zbytek do síly. Tudíž zas boty z entu, ideálně tranzy proti kritiku (dají se použít i na to hg). Jinak na příšeřy jen k mlácení chitinu ti stačí nějaké % na ještěry nebo orky.. záleží kde budeš mlátit. Náramek bílejzlatej kvůli převzít zb, buff ti stačí klasika 101%, pak už tam žádné výhody nejsou jak tam, tak ani v hg.. větší buff pak poznáš až v entu.

Toť asi vše, možná jsem i na něco zapomněl 🤔😄 kdyztak mě doplňte cscs🤗😄
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
70k+
Full
P
P
P

MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.15
Lv.15
Má poděkování:

Příspěvek od MoCKeR » pát 23. srp 2019 10:21:09

SamJsiLama píše:
pát 23. srp 2019 8:46:05
Hg za ninju v pohodě, dáš luk, 10/8 síla všude a jedeš.. na 2. patro bych asi volil spíš bs aspoň 15 10 10. Jinak draci akorát helmu a štít.. boty bych spíš bral nějaké z entu a natočit si tam šíp a 30 rú a ideálně zb, jsou lepší jak dračí. Jinak zbytek je asi jasný.. náramek dračí na obě patra, nebesak a ebenky (medenky pro ninju bych asi nedoporučoval na 120)

A v cido já vždy chodil s dýkami teda.. rú zas kolem 210 bez zpomalení od bosse jinak zbytek do síly. Tudíž zas boty z entu, ideálně tranzy proti kritiku (dají se použít i na to hg). Jinak na příšeřy jen k mlácení chitinu ti stačí nějaké % na ještěry nebo orky.. záleží kde budeš mlátit. Náramek bílejzlatej kvůli převzít zb, buff ti stačí klasika 101%, pak už tam žádné výhody nejsou jak tam, tak ani v hg.. větší buff pak poznáš až v entu.

nikdy sem v hg nebyl tak sem trochu mimo po 3 letech :D
Dračí náramake na obe patra? nebude mi chybet prevzit zb? prece jen to je +4 nebo klk ..na 120 ... boty mám v plánu extazky BS mam 15šipy 5 prevzit 1,5k zb 50hu bez magie :/...drači štít a helmu jo..ale bude to okey na +4? ..dá se do dračího štítu natočit pak 15% magie?
PS: no to bych taky rád vedel kde sou orkove a kde ješteri :D ohh... to byla doba když byli ješteri všichni :( ...chtel bych jako i bosse budu rad když napišete kdo je ork a ješter, po novém
Obrázek

SamJsiLama
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od SamJsiLama » pát 23. srp 2019 10:39:37

MoCKeR píše:
pát 23. srp 2019 10:21:09
SamJsiLama píše:

Dračí náramake na obe patra? nebude mi chybet prevzit zb? prece jen to je +4 nebo klk ..na 120 ... boty mám v plánu extazky BS mam 15šipy 5 prevzit 1,5k zb 50hu bez magie :/...drači štít a helmu jo..ale bude to okey na +4? ..dá se do dračího štítu natočit pak 15% magie?
PS: no to bych taky rád vedel kde sou orkove a kde ješteri :D ohh... to byla doba když byli ješteri všichni :( ...chtel bych jako i bosse budu rad když napišete kdo je ork a ješter, po novém
Asi záleží kolik budeš tahat postav do toho hg, bs bez magie je opravdu na nic. Jinak zbytek +4 dračí ti stačí.. dá se to s tím a dračí je lepší s tou obranou schop.. jen je potřeba mít 2 a mít vždy 20 15 10 .. nebo 2x20, ale to těžko seženeš a stalo by to mraky🤔

Orci jsou tam, kde jsou lučištníci a ještěři jsou takový velcí zelení Ogři mám dojem.. to už se stačí podívat na atlas si myslím .. jinak bossové jsou stejní jak to bývalo .. Kat, cent = ork a valarauco, zorn = ještěr
A najedeš je vždy v takových chlévkách .. je to celkem zřejmé, kde jsou.. jen většinou je tam nejspíš nenajdeš 😄
Mysterious
70k+
Full
P
P
P

MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.15
Lv.15
Má poděkování:

Příspěvek od MoCKeR » pát 23. srp 2019 10:44:36

SamJsiLama píše:
pát 23. srp 2019 10:39:37
MoCKeR píše:
SamJsiLama píše:

Asi záleží kolik budeš tahat postav do toho hg, bs bez magie je opravdu na nic. Jinak zbytek +4 dračí ti stačí.. dá se to s tím a dračí je lepší s tou obranou schop.. jen je potřeba mít 2 a mít vždy 20 15 10 .. nebo 2x20, ale to těžko seženeš a stalo by to mraky🤔

Orci jsou tam, kde jsou lučištníci a ještěři jsou takový velcí zelení Ogři mám dojem.. to už se stačí podívat na atlas si myslím .. jinak bossové jsou stejní jak to bývalo .. Kat, cent = ork a valarauco, zorn = ještěr
A najedeš je vždy v takových chlévkách .. je to celkem zřejmé, kde jsou.. jen většinou je tam nejspíš nenajdeš 😄
Proč je nanic :(((( dyt ta magie mi tam natočit nešla :D a schopky taky +4? a jake bonusy 20-15-10 ...mám jen 2 postavy do hg :D
Obrázek

SamJsiLama
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od SamJsiLama » pát 23. srp 2019 10:55:10

Spoiler:
MoCKeR píše:
pát 23. srp 2019 10:44:36
SamJsiLama píše:
MoCKeR píše:

Proč je nanic :(((( dyt ta magie mi tam natočit nešla :D a schopky taky +4? a jake bonusy 20-15-10 ...mám jen 2 postavy do hg :D
Bs musíš předělat na vodko, natočit ho a pak ho rupnout zpět na bs, jinak do bs magii nenatočíš.. to bys asi mohl ale už vědět 🤭 jaké myslíš schopky? Jako brnění proti schopnosti? Vždy čím vyšší +, tím lépe.. a bonusy stejné jak v bs ..magie, šíp, převzít zb
Mysterious
70k+
Full
P
P
P

disaster1591
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 55×
Má poděkování: 38×

Příspěvek od disaster1591 » pát 23. srp 2019 12:33:29

MoCKeR píše:
pát 23. srp 2019 10:44:36
SamJsiLama píše:
MoCKeR píše:

Ahoj, k tomu hg: Vybava tu uz bola spomenuta, az na par veci: Co sa tyka nahrdla ak budes chodit iba do premeny tak urcite zd.bilozlate nahrdlo, idealne 2kzb+15sip. Brnko: zo zaciatku urcite 2, schopku co najviac + na prve patro, bsko do druheho, bonusy 15magia 15sip 10prevzit zb, ja by som isiel aj do 50hu ale to uz je na tebe. Boty: kym sa naucis co a jak extazky su jasna volba kvoli 25sipu, neskor by som isiel bud do dracich alebo ent s vysokou ru 15sip 2000zb- bud budes viac brat alebo rychlejsie sekat, to je zas na tebe co ti viac vyhovuje. Nausky: tam asi ebeny jednak su lacnejsie a maju zb, neskor by som vymenil za medenky bonusy 20/20/15. Co sa tyka naramkov tak dracie,zas co najviac + na kazde patro zvlast 20/15magia/10prevzit.
Co sa tyka vstupov do hg tak to funguje ze cim viac postav, tym viac elementov, je to odstupnovane 4,8,12-pri 12 postavach mas max. elementov, 17postav je len kvoli expeniu. Za vypravu vyrobis 17-18piratiek. Postavy sa daju aj klonovat podla stupna hodnosti a VIP, cize tych 12 vstupov dokazes pokryt aj s 5 postavami
K tomu lv: osobne by som naexpil aspon 127 to uz mas dracie +6 a to je ina liga ako +4. Ak to nemas ako naexpit, dohodni sa s niekym kto uz hg chodi ze ta zobere, ty budes mat exp on pokryte vstupy a viac truhiel-vzajomne si pomozete( ak si z red mozem ta niekedy zobrat, za jednu max 2 vypravy mas 128)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Hakan « úte 8:49 pm »
Háá je tu :come: :lol:
@ Aylia « úte 8:37 pm »
Díky :)
@ Mionix « úte 8:34 pm »
@Aylia :  :think: Nevím. Zkusím zjistit. :-)
@ Aylia « úte 8:28 pm »
Kdy bude vyhlášení Halloweenu? :)
@ Hakan « úte 6:24 pm »
a už tu není :no:
@ Hakan « úte 6:18 pm »
:sheriff: :come:
@ Mionix « úte 6:17 pm »
:no:
@ Hakan « úte 6:17 pm »
:think: ale jo jsi
@ Mionix « úte 6:15 pm »
Já tu nejsem. :no:
@ Hakan « úte 2:44 pm »
Jsem zde furt
@ SamJsiLama « úte 2:09 pm »
Už jsem tady zas.
@ Hakan « úte 11:13 am »
:hello:
@ Hakan « úte 11:08 am »
Jsem zde
@ Ivetka « úte 9:18 am »
@ SamJsiLama « úte 7:41 am »
@ Lejno « pon 8:14 pm »
Kde to sme?
@ beniamino « pon 5:19 pm »
a jsi tu správně ? :D
@ Ivetka « pon 4:22 pm »
Hustý
@ Hakan « pon 10:17 am »
Jsem zde!! 8-) :lol: :lol:
@ Kaenos « pon 9:14 am »
@qSTRoNgMANp :  Ve výslužbě.
@ qSTRoNgMANp « pon 9:04 am »
[VV]Mystery VV ?
@ qSTRoNgMANp « pon 9:02 am »
tak drahej strbrnej klič jsem jeste neviděl :D ani pro makamita nestojí tolik. :D
@ Hakan « pon 8:17 am »
Protoč to foxi
@ tyranka « ned 1:06 pm »
v pohodě, podařilo se mi získat víc těch vzácných tak to šlo, mám to na 3 postavách a všem děkuju :-)
@ tyranka « ned 1:05 pm »
:-)
@ TomasFoxx « ned 1:05 pm »
@tyranka :  taky mi jedny zmizely no.. :D
@ tyranka « ned 1:03 pm »
děkuju už mám, jen jsem stála blbě :-)
@ TomasFoxx « ned 12:56 pm »
@tyranka :  napiš ve hře :D
@ tyranka « ned 12:52 pm »
ještě mi někdo poraďte kde to odkliknout a bude to :-) dík
@ CrazyBull « ned 12:51 pm »
a pak že nenapovídá :D
@ Kaenos « ned 12:50 pm »
Třeba odměna bude až s vyhlášením Halloweenu :whistle:
@ CrazyBull « ned 12:49 pm »
to je pravda mohlo být třeba 17 dní když už :D
@ TomasFoxx « ned 12:44 pm »
@CrazyBull :  :D :D to není vončo
@ CrazyBull « ned 12:44 pm »
tak já ti dám jednodenní balíček chceš? :D
@ TomasFoxx « ned 12:41 pm »
@CrazyBull :  ale jinak to je fajn, takový "skládačky" mě baví :D škoda jen že za to nebylo aspoň vipčko nebo tak něco ještě :D
@ CrazyBull « ned 12:41 pm »
jsou to ale lotři :D
@ TomasFoxx « ned 12:37 pm »
@CrazyBull :  jono, čekali až jednou nepujdu spát a hned to zapli :D
@ CrazyBull « ned 12:35 pm »
takže sabotáž :D
@ TomasFoxx « ned 12:34 pm »
@CrazyBull :  kdyby řekli kdy to zapnou tak se nato jdu vyspat :D
@ CrazyBull « ned 12:31 pm »
@TomasFoxx :  Teda Foxx jsem myslel že jsi jinej formát :D :D :D
@ TomasFoxx « ned 12:31 pm »
aspoň co já vím teda, možná to někdo dodělal ještě dřív :D
@ TomasFoxx « ned 12:30 pm »
@CrazyBull :  první byl Kompletka :D já byl těsně za ním a potom je temnyblack
@ CrazyBull « ned 12:29 pm »
tak vítěze tu zřejmě máme tak můžeme utužovat kolektiv ;)
@ TomasFoxx « ned 12:15 pm »
@CrazyBull :  dej mi voraz, ja celou noc nespal :D
@ CrazyBull « ned 12:12 pm »
ale co ten sloup v pozadí foxíku ? :)
@ CrazyBull « ned 12:11 pm »
tak popravdě jsem to čekal :D
@ tyranka « ned 12:09 pm »
dík foxy :(
@ TomasFoxx « ned 12:08 pm »
@ CrazyBull « ned 11:49 am »
dobře tedy udělám výjimku a nechám ti náskok ;)
@ tyranka « ned 11:48 am »
:-) hrách jsem přestala házet 2 roky zpět když jsem přestala aktivně hrát a vracím se jen na eventy
@ CrazyBull « ned 11:46 am »
souhlasím ale jsem nenapravitelný optimista a stále házím hrách na zeď :D
@ tyranka « ned 11:44 am »
utužování kolektivu tu nikdy nešlo :-)
@ CrazyBull « ned 11:43 am »
@tyranka :  no já to chápu že má někdo potřebu měřit si iq ale jsem chtěl jen utužit kolektiv no :D
@ tyranka « ned 11:29 am »
@CrazyBull :  všechny tyto tajné úkoly jsou závod, kdo to odhalí první. nějdy je v tom logika aněkdy to pochopíš až to doděláš jaké je v tom návaznost
@ CrazyBull « ned 11:12 am »
takže to kdo ovlivňuje dnešní oslavence sem asi psát nebudu :) a nebo jo???? :think:
@ CrazyBull « ned 11:10 am »
já myslel že to bude kolektivní práce a nikoliv závod :shoot: :lol:
@ Kaenos « ned 11:06 am »
Schválně, kdo to celé vyřeší jako první. :fight:
@ CrazyBull « ned 10:59 am »
spojitost 17 listopad a položení svíčky jako symbol úcty = doměnka
@ CrazyBull « ned 10:58 am »
dále tu máme voskovky které tu zřejmě nezůstaly náhodou
@ CrazyBull « ned 10:57 am »
event byl tedy spuštěn dnes a tudíž je to číslo 17

Kdo chatuje

offline Derty