Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 460
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od TomasFoxx » pát 10. led 2020 9:03:18

rudlaninja píše: pát 10. led 2020 6:27:58 Za 1) na pvp je možnost chodit 6x týdně válku a chodí tam pár stejných lidí takže asi tak divoké s tím porovnáváním pvp to nebude.
2)ve válce si stěžuje pořád někdo,postavy na blízko chtějí víc hub,bmka nechtějí zruško,všichni nechtějí tahání:D
3)všechny 3 říše v cido -ušlapeme se tam
4)udělat si postavu dokáže každý sám,kdo je líný tak ať to prostě nehraje
Pochopte že když někdo nacpe do pvpčka na hlavní xxx kkk a nehraje ekuru půlku života jako třeba tady májka, tak by ho chtěl pořádně používat. Né dělat další pvpčko, na jinou postavu, do válek který ho stejně nebudou bavit, protože padat na 2-3 kouzla fakt může bavit jen ty papírový vypatlaný healery, kteří jsou zvyklý už z velkých válek.
Já si wara do středních udělal, dával 350+cb a stejně to prodal, protože větší kravinu než jsou tyhle války jsem v životě neviděl, teď jsem zase na 3 válkách týdně a stal se ze mě lolkař 🙃
(Tohle není hate na ostatní války, jen čistě moje zkušenost, jsem rád že se ty války přidaly protože pár bmek a healerů to určitě baví, jen prostě nedokážu pochopit tohle "nestačí ti 3x týdně? udelěj si novou postavu"🤦🏽‍♂️)
Obrázek

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od rudlaninja » pát 10. led 2020 9:31:25

O děkuji dle tvých výpočtů jsem ještě v pubertě :D Řešení je snadné nebaví tě to?Odinstaluj a dřep na lolku jo a než začneš něco psát zjisti si jak se kdo jmenuje . :D Já se rozhodně nejmenuji májka
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od rudlaninja » pát 10. led 2020 9:42:21

pikasek píše: pát 10. led 2020 8:40:34
rudlaninja píše: pát 10. led 2020 6:56:55 Ekura je hra a hra je o hraní nemusíš u toho sedět 24/7 aby si udělal postavu bio klikneš 2x denně to jsou dvě minuty kliknutí,karma 2-3x denně za rok máš hotovo,někomu přijde zbytečné dělat postavu někomu zas přijde zbytečné běhat po cizích říších a zabíjet vše co se hne na námku a říkat tomu poměřování pvp :)
Kdybys nad tím trochu hlouběji popřemýšlela, tak ne každý tu hru hraje už x let jako ty, a hero market je například super v tom, že může přilákat nové lidi s tím, že si vydělají a koupí postavu, aniž by tady museli ten rok hrát. Znám X lidí,kteří by třeba chtěli hrát, ale řeknou si,že než by vůbec se k něčemu jako pvp dostali, tak to bude trvat x let, a tohle je jedno z mála, co by to novým,začínajícím hráčům mohlo ulehčit. A když nad tím popřemýšlíš, tak víc lidí kteří chtějí do války, je dobře i pro tebe, jelikož budeš mít víc cb (například,o vyrovnání počtu netřeba mluvit) . Za mě to nemá žádné negativa,pokud někomu hero market vadí, tak na něj prostě nemusí chodit,hotovo.

Jinak k ostatním bodům,

1) S tímto nejde asi jinak než souhlasit, proč by se to nemohlo udělat, vyřešil by se tak problém teamu, kterému vadí tickety ohledně zabíjení, a uspokojilo by to hráče.

2) S tímto nesouhlasím, v době hub byla postava nezabitelná,jelikož x hráčů,jak už bylo řečeno, bylo schopno vyklikat 10k hub za válku (viz. třeba ty Lycane). To prostě není přijatelné, pokud chce mít server nějak vyrovnané pvp. Jinak si dovolím nesouhlasit s tím, jak je málo postav na blízku,sám jsem posledních X měsíců byl jediný archer, který do válek chodil, až nyní se s nimi zase rozsypal pytel, mentálové se hráli vždycky a vždycky budou, daggerů je momentálně ve war snad nejvíc, jediný kdo na tom opravdu utrpěl je aurák ( o WP se asi netřeba bavit, když to jsou momentálně pouze nastrčené loutky). Ohledně útoků se netřeba bavit,všichni víme že je to problém.Osobně bych byl spíše raději za to, aby to bylo jako kdysi,kdy po vyběhnutí ze spawnu se na něj již nedá vrátit,vím že porty byly problematické, ale je dalších x možností,jak by se toto dalo vyřešit,viz třeba schůdek jako kdysi ve Svaté říši.Takže zpátky k tématu, za mě na houby určitě NE.

3)Ono, koncept staré cido měl dobré i špatné stránky,osobně si myslím,že kdyby se zavedla mapa jako například stará svatá, obyčejná mapa kde je pouze pvp, tak tam stejně nikdo chodit nebude (čti-pár lidí),kteří to opravdu hrají pro zábavu, zbytek kvůli strachu ze ztráty cb by stejně stál na spawnu,popř tam raději nechodil vůbec. Na druhou kombinace PvP a PvM taky není ideální,nicméně nynější systém střídání podle času je dle mého opravdu špatný,jelikož lidi chodí do práce,do školy a podobně, tudíž je možné, že se tam klidně za celý týden nedostanou,za mě by byl nejlepší způsob jak toto vyřešit by bylo prostě nechat vstup 24 hodin v kuse pro každou říši zvlášť, s tím, že po například dvou hodinách vás to vyhodí z cido jako například ve swampu ( už vám bylo špatně z tamějšího prostředí ..) a museli byste si dvě hodiny odpočinou,aby se mohli zase do cido vstoupit (2 hodiny jsou pouze příklad,mohlo by to být 4,5,6 hodin, to je na týmu) a ideálně toto nastavit na IP adresu (pokud to je možné) aby se předešlo lidem kteří mají více postav. Za mě byla třeba obrovská chyba možnost obchodování s chitinama, je to osobní výstroj, tudíž by se měla odrážet od toho, kolik je do toho člověk ochotný investovat času,tím že se s nimi dá obchodovat, je to opět jen a pouze o penězích, se kterými jak víme, je v rámci nějakého oběhu docela problém.

4) Jak jsem již psal nahoře, HeroMarket byl za mě skvělá a jedinečná věc, která na Ekuru přitáhla řadu lidí,a mohl v tom pokračovat,bohužel.
Ano hraji tu x let ,ale taky jsem začínala před 3 lety od začátku,je to o tom,že takhle se postavy jen protáčí dokola a kolik s těch lidí co si jen koupilo hotovou postavu pořádně hraje?Koupí hotové na věci pak nemají a za chvíli je to přestane bavit protože nemají na hře co dělat a nudí se.A takových hráčů tu jsou mraky.Problém je spíše v tom,že se většinou vše dělá pro ty velké lvly pro začínající tu není žádné lákadlo aby se snažily hrát a hlavně aby zůstaly.
A souhlasím že obchodovatelnost s chitinama neměla být,ale můžeme být jen rádi,že Ekura funguje a snaží se to vylepšovat a komu se to nelíbí ať to nehraje nikdo k tomu nikoho nenutí :)
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 460
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od TomasFoxx » pát 10. led 2020 9:50:03

ježiš strč si to svoje "koho to nebaví, tak ať to nehraje" někam, nikdo tu neříká že ho ta hra nebaví, tady se řeší to, že je tu na tu zábavnou část hry málo času. Já chápu, že tebe třeba baví v entu mlátit 24h v kuse tupýho počítače a někoho dalšího zas dokola sekat v přitažlivce jeden a ten samej meteor dokola, ale taky bys tu nadávala (obzvlášť ty, protože všichni víme co jsi prováděla během jakýkoliv změně entarianu), kdyby se najednou omezil veškerej drop z mobek jen na 3h týdně. Držela bys pak ústa a zapínala to jen na ty 3h týdně nebo tu psala hlouposti ?

(pls jestli se vám nelíbí můj slovník tak mi dejte warn, jen mi nemažte celej příspěvek)

Vždy se to dá napsat slušně . ;)
[GM]Kaenos
Obrázek

ZbojniX
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 63
Registrován: pát 01. dub 2011 13:17:02
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od ZbojniX » pát 10. led 2020 9:53:32

Som od zaciatku za otvorenie risi kludne so safe zonou. Huby su teraz celkom fajn. Cido neriesim a hm chyba, ale postavy sa s minimum rizika daju kupit...s hm to ale bolo ovela pohodlnejsie a rychlejsie


Ak by som bral podla seba tak nanovo by som isto nezacal. Je pekne napisat ze za rok je postava hratelna aj vo valkach, ze staci par klikov a bio s karmou su odovzdane...ved veci na bio a karma sa nadropuju same. Ze len kym sa dostanes do swampu tak ubehne kopec casu a potom hodiny super zabavy mlatenia mobov. No ked novacik cita rady ze cim skor swamp ze vybava je lacna....200kk za 2 hod.v pritazlivke zarobit na swamp a buff :-):-):-)
Trendom su rychle hry kde necakas min.rok na 3x vojnu rise...ekura je uz len pre nas starych psov a nema sancu pritiahnut niekoho noveho

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od Mionix » pát 10. led 2020 10:05:16

Já vás jen upozorním, hlavně některé, kteří nedokáží bez srosťáren napsat pár řádek. Pokud to bude pokračovat, tak celé téma uzamknu, bude šmitec a můžete poděkovat zmíněným.

Mionix

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od disaster1591 » pát 10. led 2020 10:29:14

1) uzavrenie risi asi nebol uplne spravny krok ale ako sme mohli vidiet cez vianoce u urcitej skupiny ludi z urciteho cechu v jinno ktory si potrebovali dvihat ego a furt terorizovali namko v red vobec sa tymu nedivim ze to uzavrel a maju pokoj. Nevidel som ze by niekto z chunjo otravoval v red alebo opacne. Zmysel by to malo keby sa spravili eventy ako majky v pravidelnych intervaloch a rise sa otvarali po dobu eventu
2) obmedzenie hub- pre postavy na blizko samozrejme nevyhoda, mohlo by sa to navysit na 3/s povedzme ale urcite nie neobmedzene ako kedysi, sam som vtedy nehral ale co som videl napr. pri lycanovych zaznamov z war kde drzal 6-7 hracov a este si v klude odkracal to muselo byt dost naprd
3) cidonia- stara cidonia bola asi jeden z najvacsich omylov ekury, cely koncept bol zly, z velkej casti preto lebo sa zrusila svata. Nova cidonka neni zla, to casove obmedzenie je trochu neprijemne ale da sa to prezit, skor mi vadi ze na celej mape su 2 miesta pri selasovi na dobre dropovanie a to je fakt malo.
Najvacsi problem tohoto konceptu bolo zrusenie velkej svatej, kto pamata rok 2010 tak potvrdi ze to bola najlepsia mapa a vacsina sme tam travili najviac casu.
Pred letom som pisal navrh ohladom znovuotvorenia s konceptom pvp a pvm ako to bolo kedysi( pneumatiky,metiny,bossovia)- navrh bol zamietnuty s nezmyselnym odovodnenim, neviem ci to tu mozem pisat verejne, ked tak si ho vyziadajte od adminov :D
4) zrusenie bola velka chyba a tym nema snahu prekopat to aby to bolo v sulade s GDPR. Osobne som uz par postav kupoval a nikdy nebol problem

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 305
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od Lejno » pát 10. led 2020 11:28:53

"kolik s těch lidí co si jen koupilo hotovou postavu pořádně hraje?Koupí hotové na věci pak nemají a za chvíli je to přestane bavit"

Na ekure od roku 2011 alebo 2012 som ani 1krat (slovom jeden) neurobil svojej postave full bio,zrucku,karmu NIČ. Vždy som postavy kupoval a maximalne tak dorabal to co uz v 3/4 bolo dokončené. Nie som zrovna typ hráča, co keď chce hrať, tak odstavi svoju postavu na ROK na karmy, aby som mohol napísať na fórum, ze som postavu spravil sám 😀😀 je mi totalne jedno ake meno mi svieti nad postavičkou
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od rudlaninja » pát 10. led 2020 11:33:51

TomasFoxx píše: pát 10. led 2020 9:50:03 ježiš strč si to svoje "koho to nebaví, tak ať to nehraje" někam, nikdo tu neříká že ho ta hra nebaví, tady se řeší to, že je tu na tu zábavnou část hry málo času. Já chápu, že tebe třeba baví v entu mlátit 24h v kuse tupýho počítače a někoho dalšího zas dokola sekat v přitažlivce jeden a ten samej meteor dokola, ale taky bys tu nadávala (obzvlášť ty, protože všichni víme co jsi prováděla během jakýkoliv změně entarianu), kdyby se najednou omezil veškerej drop z mobek jen na 3h týdně. Držela bys pak ústa a zapínala to jen na ty 3h týdně nebo tu psala sračky?

(pls jestli se vám nelíbí můj slovník tak mi dejte warn, jen mi nemažte celej příspěvek)
Klidně bych to zapínala na 3 hodiny týdně,protože entarian teď chodím málo ,to že tam je moje postava ještě neznamená,že tam jsem já :D
A když tak nutně potřebuješ pvpčkovat hráčů kteří chtějí to samé je dost,tak se domluvte otevřete si tu téma a domlouvejte se kdy se budete chodit mlátit map kde to jde je dost-přitažlivka,ork je jedno kde se mlátíte,když to nejde v cizí říši tak si to zaveďte třeba v přitažlivce na začátku jak to bývalo dřív.Poměřit síly můžeš kdekoliv nepotřebuješ k tomu speciální místo ne?
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 460
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od TomasFoxx » pát 10. led 2020 12:23:52

rudlaninja píše: pát 10. led 2020 11:33:51
TomasFoxx píše: pát 10. led 2020 9:50:03 ježiš strč si to svoje "koho to nebaví, tak ať to nehraje" někam, nikdo tu neříká že ho ta hra nebaví, tady se řeší to, že je tu na tu zábavnou část hry málo času. Já chápu, že tebe třeba baví v entu mlátit 24h v kuse tupýho počítače a někoho dalšího zas dokola sekat v přitažlivce jeden a ten samej meteor dokola, ale taky bys tu nadávala (obzvlášť ty, protože všichni víme co jsi prováděla během jakýkoliv změně entarianu), kdyby se najednou omezil veškerej drop z mobek jen na 3h týdně. Držela bys pak ústa a zapínala to jen na ty 3h týdně nebo tu psala sračky?

(pls jestli se vám nelíbí můj slovník tak mi dejte warn, jen mi nemažte celej příspěvek)
Klidně bych to zapínala na 3 hodiny týdně,protože entarian teď chodím málo ,to že tam je moje postava ještě neznamená,že tam jsem já :D
A když tak nutně potřebuješ pvpčkovat hráčů kteří chtějí to samé je dost,tak se domluvte otevřete si tu téma a domlouvejte se kdy se budete chodit mlátit map kde to jde je dost-přitažlivka,ork je jedno kde se mlátíte,když to nejde v cizí říši tak si to zaveďte třeba v přitažlivce na začátku jak to bývalo dřív.Poměřit síly můžeš kdekoliv nepotřebuješ k tomu speciální místo ne?
takže ti to nevadí když tam chodíš málo, ok to chápu, ale teď si představ, že jsi pár měsíců zpátky a entíš nonstop, pořád by ti to nevadilo jo? Nebylo by tu zas 10 příspěvků od tebe jak to je hrozně nefér jo?

K tomu druhýmu se fakt nemá cenu vyjadřovat, pokuď nejsi někdo kdo na to námko chodí kecat/bojovat tak to nepochopíš 😂
Obrázek

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Messenger 
offline Mionix 
offline Russian 
offline hern123 
offline noxforko