Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od Mithra » pát 10. led 2020 13:17:23

Spoiler:
ZhaoShien píše: čtv 09. led 2020 23:28:32 Nejhorší chyby, které se neměli nikdy stát, jdeme na to...
1) Úplný zákaz vstupu do cizích říší z vyjímkou pár eventů, kdy je vstup povolen. Za následek to má pomalé, ale za to jisté vytrácení Pvp ze serveru. Vzhledem k tomu, že zde není jiná alternativa, jak nahradit staré dobré provokování, soupeření, porovnávání a především tu starou dobrou a potřebnou rivalitu, ať už mezi jedinci či cechy.

Alternativa z mého pohledu měla být na styl, všechna města budou otevřena každý den v limitu 16:00 - 22:00 zbytek času by říše zůstaly uzavřené.

2)Omezení houbiček nejen ve válce, ale po celém herním světě na 1/sec. což dle mého není fér mezi dálkovýma a postavama na blízko. Postava na dálku je kryta logicky vzdáleností, zatímco postava na blízko musí k cíli, tudíž není fér stejný poměr houbiček.


Alternativa dalkové postavy si vystačí s jednou houbičkou za sec., ale u postav na blízko bych uvažoval o malinkém navýšení, dejme tomu 2-3/sec. není to až taková změna, že by postavy na blízko nějak výrazně posílila.


3)Kompletní zrušení Svaté (myšlena Cidonka) tudíž další zrušení Pvp bez jakékoliv náhrady, což je dle mého škoda, ale na druhou stranu Cidonka byla špatně navrhnuta vzhledem k dropování vstup za Cb, ztráta Cb při úmrtí. Zatímco nyní je navrhnuta konečně pouze k dropování, ale zase je tam chyba, že je tam povolen vstup pouze jedné říši na střídačku v limitu co 2 hoď se říše točí.

Alternativa povolit rozhodně všem říším vstup neomezeně na 24/7 s tím že na mapě nepůjde získat žádné Cb, tudíž ani ztratit a nebude potřebné tudíž ani na vstup do mapy - netuším jestli je nyní vstup umožněn
i postavám bez Cb.
Ohledně mapy, která nahradí Svatou říši pro velké, to nelze než jen doufat, že by bylo možné znovu spustit původní čtvercovou mapu s bezpečným spawnem schody a nad nima přepážka (stupínek) přes který by šlo projít pouze od spawnu na mapu, snad se chápeme, kterou mapu myslím.


4) Zrušení HeroMarketu, což je jedna z největších chyb vůbec, ale má své opodstatnění, alespoň doufám GDPR. Tuďíž asi neřešitelný problém pro tým jeho finance a počet osob.


Za mě asi ty nejdůležitější chyby, kdo chce budu rád, když se tu vyjádříte i s vaším názorem nebo chybkou, která vás zde na serveru omezuje. Myšlenka této diskuze, třeba se s tím ještě něco dá dělat/upravit aby se tu na jednu část hry nezapomělo a nevyrostlo to v něco jako je Pvm privát s 3ma hodinama Pvp pro hráče s úrovní 110 a více. Za mě vše.
Já mám třeba úplně jiný žebříček, který z mého pohledu hru kazí. Chtěl jsem se k tomu tvému sice původně vyjádřit, ale je to tvůj pohled, tak nemá cenu ti do něj žvanit. 🙂
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od disaster1591 » pát 10. led 2020 13:45:20

Este k tej cido by som dodal ze ano plastovanie mobiek je strasna nuda, druhy swamp ale je tu este moznost zabitia selasa a chodenie meteorov kde sme dali vo dvojici cez 100 chitinov+ drop. A uprimne, pred letom som pisal sem na forum, v hre do chatu dokonca mionix ci kto to vyhlasoval do chatu a zislo sa max 5 ludi aj to sme boli 3 z cechu a 2 wikingovia. V chunjo ho chodili FireFly, v modrej nvm ale uz som dlho nevidel hlasku ze by ho niekto zabil. Takze nadavat na to aka je cido naprd na to by vas bolo, ale dat dokopy skupinu ludi zabit selasa a ist meteory to uz nie :ouch: :lol:

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 464
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 640 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od TomasFoxx » pát 10. led 2020 13:56:54

v modrý se zabije jen když na něj skočí chizfen 💪
Obrázek

Uživatelský avatar
Soulicek
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 47
Registrován: pon 25. čer 2018 14:07:00
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od Soulicek » pát 10. led 2020 14:25:35

TomasFoxx píše: pát 10. led 2020 13:56:54 v modrý se zabije jen když na něj skočí chizfen 💪
Tak to by sme mali na neho vybehnúť :D
ObrázekLuckySoulObrázekObrázekObrázekObrázek
🔥 Archer :fire:Jinno1451523/60

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 464
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 640 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od TomasFoxx » pát 10. led 2020 14:31:48

Soulicek píše: pát 10. led 2020 14:25:35
TomasFoxx píše: pát 10. led 2020 13:56:54 v modrý se zabije jen když na něj skočí chizfen 💪
Tak to by sme mali na neho vybehnúť :D
někdy bysme zas mohli no :D počkáme až bude mít nekron po zkouškovým a vlítnem na něj :shoot:

btw. to co tady zaznělo, že se říše otevřou na hodinu/dvě denně, je celkem dobrej nápad :D třeba od 8-10 by byly říše otevřený, lidi by si užili a zároveň by tam neotravovali celej den. Akorát jsou asi jiný plány, už by mě fakt zajímalo co to bude, jestli vůbec něco :D
Obrázek

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pát 10. led 2020 15:07:53

Spoiler:
ZhaoShien píše: čtv 09. led 2020 23:28:32 Nejhorší chyby, které se neměli nikdy stát, jdeme na to...
1) Úplný zákaz vstupu do cizích říší z vyjímkou pár eventů, kdy je vstup povolen. Za následek to má pomalé, ale za to jisté vytrácení Pvp ze serveru. Vzhledem k tomu, že zde není jiná alternativa, jak nahradit staré dobré provokování, soupeření, porovnávání a především tu starou dobrou a potřebnou rivalitu, ať už mezi jedinci či cechy.

Alternativa z mého pohledu měla být na styl, všechna města budou otevřena každý den v limitu 16:00 - 22:00 zbytek času by říše zůstaly uzavřené.
Souhlasím, kolem NPC vybudovat safezony, řešilo by to vše.

Omezit časově je zase hloupost od toho jsou valky.

Spoiler:
ZhaoShien píše: čtv 09. led 2020 23:28:32
2)Omezení houbiček nejen ve válce, ale po celém herním světě na 1/sec. což dle mého není fér mezi dálkovýma a postavama na blízko. Postava na dálku je kryta logicky vzdáleností, zatímco postava na blízko musí k cíli, tudíž není fér stejný poměr houbiček.


Alternativa dalkové postavy si vystačí s jednou houbičkou za sec., ale u postav na blízko bych uvažoval o malinkém navýšení, dejme tomu 2-3/sec. není to až taková změna, že by postavy na blízko nějak výrazně posílila.
Jako byl bych o globální zrychlení hub, ale ne jenom postavy na blízko :) Proč ? Naši krasní dýkolukaři by se opět dostali do hry. :D
Bud zrychlit, nebo udělat L+ eliky i na houby :)



Spoiler:
ZhaoShien píše: čtv 09. led 2020 23:28:32 3)Kompletní zrušení Svaté (myšlena Cidonka) tudíž další zrušení Pvp bez jakékoliv náhrady, což je dle mého škoda, ale na druhou stranu Cidonka byla špatně navrhnuta vzhledem k dropování vstup za Cb, ztráta Cb při úmrtí. Zatímco nyní je navrhnuta konečně pouze k dropování, ale zase je tam chyba, že je tam povolen vstup pouze jedné říši na střídačku v limitu co 2 hoď se říše točí.

Alternativa povolit rozhodně všem říším vstup neomezeně na 24/7 s tím že na mapě nepůjde získat žádné Cb, tudíž ani ztratit a nebude potřebné tudíž ani na vstup do mapy - netuším jestli je nyní vstup umožněn
i postavám bez Cb.
Ohledně mapy, která nahradí Svatou říši pro velké, to nelze než jen doufat, že by bylo možné znovu spustit původní čtvercovou mapu s bezpečným spawnem schody a nad nima přepážka (stupínek) přes který by šlo projít pouze od spawnu na mapu, snad se chápeme, kterou mapu myslím.
Cidonka mi právě přišla udělaná relitivně dobře, jen si myslím, že zisk CB měl být na max. CB zabití hráče jako veš válce (8cb) a ztráta max 1/2 (4CB).

Bylo by zajímavě mít cidonku například v sobotu společnou po dobu 3h, kde by byl rychlejší spawn Bossů a lehce vyšši drop z plaštovaní naoplátku by jste byli lovení jinými hráči.
A pokud by se povedlo zabít Selase v tomto časové rámci, tak by byl nějaký krásný bonus (EXP/YANG/DROP) po dobu 6h například. :)

(To je pouze nápad, ne jak to řešit)


Spoiler:
ZhaoShien píše: čtv 09. led 2020 23:28:32 4) Zrušení HeroMarketu, což je jedna z největších chyb vůbec, ale má své opodstatnění, alespoň doufám GDPR. Tuďíž asi neřešitelný problém pro tým jeho finance a počet osob.


Za mě asi ty nejdůležitější chyby, kdo chce budu rád, když se tu vyjádříte i s vaším názorem nebo chybkou, která vás zde na serveru omezuje. Myšlenka této diskuze, třeba se s tím ještě něco dá dělat/upravit aby se tu na jednu část hry nezapomělo a nevyrostlo to v něco jako je Pvm privát s 3ma hodinama Pvp pro hráče s úrovní 110 a více. Za mě vše.
Souhlasím, že kdyby nějak Ekura dokázal zaštít prodej účtů, tak aby se lidi nemuseli bát, tak by to bylo super. :)
Pokud by byl někdo schopný mi vypsat přesně paragraf ze eurozákona, který zakazuje předávat ID někoho jiného do jiných rukout, tak sem tím, protože starý HeroMarket přeci fungoval, tak že kupující strana neviděla email ne ? ani neviděla heslo ?
Jediné co zbylo, tak název účtu a postav ?

To setrvávající ID účtu je problém, který nejde zatím vyřešit.
[GM]Kaenos
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

Uživatelský avatar
INParadise
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. led 2016 16:51:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od INParadise » pát 10. led 2020 17:11:03

1) BLABLABLA
2) BLABLABLA
3) BLABLABLA
4) BLABLABLA

Proč vždy nehraješ rok a pak dojdeš s něčím tak chytrým?
Bod 1. Nevím co furt řešíte, vyjádření ktomu bylo a furt tu brečíte. Nevím co máte ztoho zabít někoho u skladu nebo v blizkém okolí. Můžete jít do jiných map(Třeba orci, Krudan může vyprávět jak je to tam super, když odtud utekl s brekem), aspoň nebudete otravovat ostatní co ani PvP nemají.
Stejně pak u skladu bude nějaké pako v napůl PvP výbavě, bude Vám zabíjet skladové postavy(Protože PvP postavu vám nezabije) a budete zase skákat 2 metry do vzduchu nervama.
Bod 2. Komu to prospěje? Tobě? Tak to určitě neprojde, jsou tu hráči co dávají dost CB i s postavou na blízko i bez hub(A není jich zrovna málo)
Bod 3. Do malé svaté někdo vůbec chodil? A cidonka? Co to bylo za PvP, když tě někdo sestřelil jen a ujížděl pryč. *WAU, PVP*
Bod 4. Nevím, já si udělal svých postav s karmou už tak cca 7-8. A to to klikám jak totální vekslák.

WinterWish
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 01. kvě 2014 14:40:20
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od WinterWish » pát 10. led 2020 18:30:42

Asi nepochopim, co lidem tak vadí na otevřených říších. 😂
Trauma a deprese z toho, že Vám zabili postavu u skladu?
Tak to moc nervů asi nemáte. :Dd
(Existují i jiný CH btw)
C'mon, je to tu od začátku a je blbost, že se to zničehonic uzavřelo.. safe zóny by vyřešily hodně, nebo to časový omezení.
ObrázekWinterWishObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
M2
3/5
Full

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 600 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od Mionix » pát 10. led 2020 19:06:35

Já vám k těm otevření, zavření říší napíši svůj pohled, který jsem si udělal nyní, když byly říše otevřené.

Ano, byli tací, kteří do cizí říše přišli pokecat, s někým si dali souboj, ale jinak to bylo v klidu, postávali i když je jiní provokovali, čest jim, většinou velké levely.

Pak jsem ovšem viděl, chodil jsem neviditelný do různých říší hodně často po celou dobu otevření, že do nějaké říše naběhlo x postav, většinou kolem levelu 100 a jen dělali brajgl, proskákali všechna ch, vyvraždili, co šlo a pak utíkali na náměstí se schovat. A pak už jen pokračovaly urážky, zesměšňování v chatu. A toho bohužel byla většina 90%.

Tak že, žádné, že změníš ch, systematicky to vybíjeli kdekoliv. Žádné poměřování PvP, vybíjeli většinou jen AFK, PvM nebo skladníky, nic jiného nezabili.

Tak že můj závěr je takový. Pokud by se všichni chovali slušně jako někteří, tak dle mého nikdy k žádnému uzavření nedošlo.

Mionix

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 306
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Chyby z mého pohledu, kterýma se hra ničí...

Příspěvek od Lejno » pát 10. led 2020 19:18:30

Tak ono ked tvrdíš, ze tam chodili robiť bordel 100lv tak mi nehovor, ze ho nikto nevedel vypnúť na kuzlo a bol by klud ani by nevyšiel z kruhu. V modrej som videl asi iba raz, ze by nam to tam niekto sekal hlava nehlava, inak sme boli vždy pri kruhu a sekali sme sa len medzi sebou. Osobne ked som prišiel do červenej, neviem, ci som vobec niekoho zabil a ani som ich moc nevidel, co by tam zabijali, teda okrem nemenovaného cechu a to ze som tam travil dosť času. A ako uz bolo povedané 173x tak to poviem znovu, urobit blbý kruh okolo skladnika, obchodnice a záhradky a je kľud, vsetci sme spokojní.


Nechytejte mě za každé slovo. Většinou velcí byli v pohodě, až na výjimky. Tito PvP borci naběhli, vymlátili, když se říše vzpamatovala tak pochcípali, x krát se zkusili zvednout, pokračovat a nakonec buď utekli na náměstí nebo se odportovali zpět do vlastní říše.

Mionix
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D

Who is chatting

offline Akyl26 
offline Mionix