Pravidelne aktivity pro 79tky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
xPraimFaya
Zakladatel tématu
Lv.3
Lv.3
Poděkoval: 11×
Má poděkování: 45×

Pravidelne aktivity pro 79tky

Příspěvek od xPraimFaya » čtv 01. dub 2021 21:04:37

Ahoj spunti :hello:

Chci navazat na fajn napad, ktery dostali kluci z modre. Jelikoz jsou male valky jenom jednou tydne a mnoho z nas je zaroven povazuje za nejlepsi, tak vznikl napad v podobe aktivit, ktere spisu nize. Taky se zastavam i toho nazoru, ze se vybava za nekolik desitek miliard da vyuzit i jinak, nez jenom jedny valky v tydnu.

:arrow: O co vlastne jde?
- V principu se jedna o pravidelne valky cechu + kluci maji docela fajn napad i na jine akce.
- Jednoducha rovnice: 3 rise, 3 cechy, 3 kapitani.
- Kapitan je osoba, ktera zodpovida za skupinu dane rise.
- Je mozno urcit i symbolicke odmeny, jako vstup do cechovni war, kde by byl vstup treba 100kk na osobu.
- V tomto pripade kapitan taky vybira penize od sveho cechu a bud je odevzda kapitanovi cechu z jine rise, ktery vyhral valku, pripadne je rozda svemu cechu, pokud vyhraje jeho cech.

:arrow: Jak maji fungovat cechy?
- Jak jsem vzpominala - 1 cech pro chunjo, 1 cech pro jinno a 1 cech pro shinsoo.
- V kazde risi bude teda jeden cech, ktery bude soucasti techto aktivit pro 79tky.
- Cechy jsou kvuli tomu, protoze se muzou konat pravidelne cechove valky pro tyhle 3 cechy.
- Stanovi se urcite dny a cas v tydnu, kdy budou tyto valky probihat.
- Cechovni valky budou probihat stylem kazdy proti kazdemu.
- Cechovni valky ovsem logicky nebudou v casech valek risi.

:arrow: Kdy? Kde? Jak?
- Pokud se vse zvladne a povede se splnit tu nejtezsi ulohu (zeskupit lidi), tak se formou diskuze urci konkretni cas v tydnu, na ktery se vybrany lidi uz nejak pripravi predem.
- Je to z toho duvodu, protoze lidi se casove nastavi podle daneho eventu... tohle bude jine jenom v tom, ze to nebude napsane na webu Ekury, jelikoz to je dobrovolna aktivita od hracu.
:!: Vse potrebne je sepsane na discordu, ktery taky slouzi pro hromadnou komunikaci. (invite link v PM)

:arrow: Co je potreba udelat?
- Vy, co mate zajem, staci jednoduse napsat nick postavy, se kterou se chcete ucastnit.
- Piste bud to sem do komentaru, nebo do hry na postavy xPraimFaya a ShamirKOO
- Level postavy musi byt 79 a taky napiste, z jake rise je tato postava.
- Taky prosim napiste, jestli by ste byli ochotni prestoupit kdyby nastala situace, ze by bylo nutno "vyrovnat sily"... no samozrejme to nikto po vas nechce.

:arrow: Jsou nejake pravidla?
- Co se tyce pravidel cechovnich valek, tak ty doufam vysvetlovat nemusim... kazdej rozumnej clovek vi, ze se za hranice nechodi.
- Na druhou stranu zduraznuji, ze slusnost, vzajemny respekt, ucta a ochota jsou veci, na kterych trvam.
- Nestrpim zadne nadavani a ponizovani ostatnich... Ke vsem se musi chovat urcitej respekt a ucta.

Tak na zaver jenom znovu pripomenu, ze tahle aktivita je dobrovolna a byla vymyslena v ramci volneho casu hraci Ekury. Nikdo vas do niceho nenuti jit. Taky si prosim nechte komentare typu, ze je toto ztraceny cas a ze si mame udelat vybavu do velke war, atp. Ovsem jakakoliv jina vyjadreni v ramci diskuse jsou vitana. Dekuji ze jste si zas a jednou precetli muj vylev srdicka a doufam, ze vas to zaujme tak, jako to zaujalo i me.

Faya
Obrázek
Obrázek Awaken
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
xPraimFaya
Chunjo
FULL
P
M1
M1
19

Sabon
Lv.14
Lv.14
Poděkoval:
Má poděkování: 20×

Re: Pravidelne aktivity pro 79tky

Příspěvek od Sabon » ned 04. dub 2021 23:41:30

Ahoj, držím palce! Měl jsem asi před 2 rokama podobný nápad a byl to absolutní propadák, ale co teď vím, tak je na Ekure více lidí, tak snad to to vyjde. 👌

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ AgentPracka « pon 8:40 pm »
@Lejno, Tvl voda je na dluho jdu pro pánev dones olej ať už se ho zbavíme to bude rychlejší 🤣🤣
@ Powerm « pon 7:49 pm »
:normal:
@ qSTRoNgMANp « pon 7:48 pm »
Přišla, vyblila, odešla
@ jfz « pon 7:43 pm »
páčko :-)
@ jfz « pon 7:43 pm »
pokud GM team stojí za prd, team insult je vlastně čest
@ TomasFoxx « pon 7:36 pm »
@jfz,  radši už mi prodej nějakej ten učet 😂
@ Powerm « pon 6:59 pm »
@jfz, A co je na tom?
@ jfz « pon 6:44 pm »
nee, bitky, Sien potřeboval jen odrovnat konkurenci s elíkama :D
@ WhiteZz « pon 6:42 pm »
Ajajaj bitki
@ Lejno « pon 6:37 pm »
No Sien, voda už má 78°C
@ jfz « pon 6:33 pm »
a jak říkávala moje babička, na každý čuně už se vaří voda :-)
@ jfz « pon 6:32 pm »
Milý Siene, i kdybys byl třeba prezident zeměkoule, řekla bych ti co si o tobě myslím a nic na světě by mě nezastavilo.
@ Hugolaus22 « pon 6:09 pm »
Lejno píše:
WhiteZz píše: @Hugolaus22, lejno ale tuším nechal moc nebesaku a nič
v nebesaku, ked som si točil 4x15 som nechal cez 160kkk a jedine, čo mi padlo bolo 3x15 1500zb ktoré som predal za 6kkk. Ale nesťažujem sa, len z 3 heliem mam cez 700 :D
dúfam zistím raz aj ja ktoré veci mi idú točiť a aj pádne niečo, lebo zatiaľ som preskusal ze brnka to niesu náramky nie nausky nie nahrdla nie ešte ostavaju boty a helmy možno budem tvoje dvojča 😂😂
@ WhiteZz « pon 5:58 pm »
@Lejno, keď najbližšie budeš mať helmu na točku a pocit že tak niečo padne mi ju podaruješ dik
@ Lejno « pon 5:38 pm »
WhiteZz píše: @Hugolaus22, lejno ale tuším nechal moc nebesaku a nič
v nebesaku, ked som si točil 4x15 som nechal cez 160kkk a jedine, čo mi padlo bolo 3x15 1500zb ktoré som predal za 6kkk. Ale nesťažujem sa, len z 3 heliem mam cez 700 :D
@ TomasFoxx « pon 5:24 pm »
@WhiteZz,  na dc mame "muzeum smutku" a lejno se schyengem tam taky dost často posilaj věci :D oni prostě protočí hodně no
@ Emoly « pon 5:03 pm »
@Hugolaus22,  Asi máš málo otlačené kolena :whistle: :lol:
@ WhiteZz « pon 5:00 pm »
@Hugolaus22, lejno ale tuším nechal moc nebesaku a nič
@ Hugolaus22 « pon 4:51 pm »
Ta sekcia "vaše najlepšie bonusy" už ma celkom prestáva baviť.. ja tu tocim.denodenne5-10kkk a nič a tu si na striedačku dvaja chalani postuju topky čo natočia akože co to ma .. bejt? 😂
@ WhiteZz « pon 4:43 pm »
@qSTRoNgMANp, že by smola kvôli vlasom 🙄
@ gagefranjo « pon 4:31 pm »
@qSTRoNgMANp,  on ho koupil
@ qSTRoNgMANp « pon 4:28 pm »
Aspon mam vlasy narozdíl od lejna...., ale to je tak celé.
@ schvarz « pon 4:24 pm »
Dneska je krásný den, nemyslíte? :hello: :whistle: :clap: :whistle:
@ Powerm « pon 4:23 pm »
@qSTRoNgMANp, víš jak to je štěstí ve hře... dál už to znáš :D
@ qSTRoNgMANp « pon 4:21 pm »
Lejno mě začíná vážně štvát. :D
@ WhiteZz « pon 4:17 pm »
@brydenSCHYENGven, asi mi natočíš na ninju 4x15 🙄 a zapnem fórum a @RAMHH, @Lejno, jaspis zle mi je 😅😭😭
@ Soulicek « pon 3:38 pm »
LordRayden píše:
WhiteZz píše: @qSTRoNgMANp, keď kukam na najlepšie bonusy sú tam dosť často 2 lejno a schyeng chcelo by to nejakú tú radu🙄😁
Kluci si z toho dělali srandu a odpověď našli v tom, že musíš dostat nejprve 40 TB 👌
nie nie ono to je tým že ja vždy natočím totálne unlucky vec a vždy na to lejno alebo schyeng natočia topku takže ja sa obetujem svojou smolou a oni to potom len zlíznu :) :) :)
@ qSTRoNgMANp « pon 2:57 pm »
@Barkas, doufam, že mas i skilly P na konovi :D 
@ brydenSCHYENGven « pon 2:26 pm »
WhiteZz píše: maaaa tu niekto nejake mega super top miesto kde točí same topky 4x15 a tak PM dik dik
prodam techniku za 500kkk, se ti vyplati
@ brydenSCHYENGven « pon 2:26 pm »
Lejno píše: Haaah, do chitinky som dal 115kkk a nemal som tam ani raz ani len 3x15+10 ))))))
a pak prisel Schyeng hhhhh
@ RAMHH « pon 2:05 pm »
@Lejno,  Tjn.. Uz se tesim, az budu tocit brneni a nebo pretacet ty chitinky s 8 hlavnim statem, co mam na mentalovi a archerovi :lol: Vim, komu zavolat :lol:
@ Lejno « pon 2:04 pm »
@RAMHH,  tvoju som ale natočil ja a moju natočil schyeng, to celkom whitez trafil :DDD
@ RAMHH « pon 2:02 pm »
@Lejno,  Vitej v klubu :hello: :come:
@ Lejno « pon 1:59 pm »
Haaah, do chitinky som dal 115kkk a nemal som tam ani raz ani len 3x15+10 ))))))
@ WhiteZz « pon 1:58 pm »
Ja neviem lebo mám pocit že chitinka má celkom troli už tak 10x 4x15 ale zvon -.-
@ Lejno « pon 1:54 pm »
a keby ste videli naše muzeum smutku na DC, tak to ani nehovorím :D
@ Lejno « pon 1:32 pm »
@WhiteZz,  Je pekne sledovať najlepšie bonusy, ale to, že su dni, kedy sa pretočí 40kkk a nenatočíš absolutne nič to už nevidí nikto :D a dalšia vec je to, že posledneho pol roka som skočil párkrát HG , občas zosekám bossov v zaniklej a inak tu nerobím nič ine len točim :D
@ LordRayden « pon 1:28 pm »
WhiteZz píše: @qSTRoNgMANp, keď kukam na najlepšie bonusy sú tam dosť často 2 lejno a schyeng chcelo by to nejakú tú radu🙄😁
Kluci si z toho dělali srandu a odpověď našli v tom, že musíš dostat nejprve 40 TB 👌
@ WhiteZz « pon 12:53 pm »
@qSTRoNgMANp, keď kukam na najlepšie bonusy sú tam dosť často 2 lejno a schyeng chcelo by to nejakú tú radu🙄😁
@ schvarz « pon 12:36 pm »
@Anderson,  Já už mám tělo perfektního muže, ale děkuju za tipy
@ Lejno « pon 12:32 pm »
@qSTRoNgMANp:think:
@ qSTRoNgMANp « pon 12:28 pm »
@WhiteZz,  Sám se ozval, minule mu stačilo 400 toček :D
@ Anderson « pon 12:25 pm »
@pikasek, To je samozrejme pravda :D avšak bielkovina má menej kalórií oproti tuku a aj oproti sacharidom, zároveň bielkovina je hlavná zložka na budovanie svalstva a predpokladám, že nikto nechce priberať tuk a popri chudnutí takisto nechce len chudnúť ale spevniť a vyformovať telo :D
@ pikasek « pon 12:22 pm »
@Anderson,  Hlavně to je kravina, přibírání a hubnutí záleží na kaloriích, ne na bílkovinách, můžeš jíst i 10g/kg bílkovin,ale když budeš v deficitu budeš hubnout :D
@ Lejno « pon 12:18 pm »
:lol: :lol:
@ WhiteZz « pon 12:17 pm »
maaaa tu niekto nejake mega super top miesto kde točí same topky 4x15 a tak PM dik dik
@ Anderson « pon 12:09 pm »
@schvarz, Záleží, či chceš pribrať, alebo si udržiavať váhu :think: ak pribrať alebo schudnúť tak sa odporúča aspoň 1,5 až 2g bielkovin na kg váhy, ak chceš udržiavať tak stačí 1-1,5g bielkovín na 1kg váhy.. Jo ja viem, je somnou sranda na párty :lol:
@ qSTRoNgMANp « pon 12:05 pm »
@schvarz,  Byla by sranda, kdyby byla i čistě losovací kolo. Např. zadeh číslo od 1-100, a lidi co budou nejblíže/nejrychleji (může se stát, že dva lidi budou mít stejný číslo a nejdál od vylosovaného), tak se dostanou do areny. :D něco jako uhodni dmg. :D
@ qSTRoNgMANp « pon 12:03 pm »
@Lejno,  Já věděl 9. biologa, kdo byl první král na modry, ale jinak RIP. :D
@ schvarz « pon 11:55 am »
Zítra otázka: kolik g bílkovin mám sníst, když vážím 97kg a měřím 188cm? Lejno: AHA!
@ Lejno « pon 11:39 am »
😂😂 ja som nevedel odpoveď ešte ani na jednu otázku čo tam bola
@ Aylia « pon 10:48 am »
Nikdo nemusí být encyklopedie, buď si tipneš dobře a nebo to třeba bude zrovna otázka co víš. A když si tipneš špatně/nebudeš vědět otázku, tak se dostaneš jiný den. Nechápu proč si tu furt někdo na něco stěžuje. Kdyby byl starý systém nedostane se tam tolik různých lidí co se dostane teď, protože se tam dostávali furt ti stejní. Navíc se psalo že se ještě budou dělat úpravy.
@ RAMHH « pon 10:47 am »
@qSTRoNgMANp,  Vsak to, co je ted neni finalni, ja verim ze se kviz upravi, aby jsi musel actually na otazky odpovidat / hledat odpoved, a to idealne aby ten kviz mel vic kol, jako treba u ducha.
@ qSTRoNgMANp « pon 10:25 am »
Já si myslím, že je ideálně udělané. Randomáci co prostě náhodně kliknou na odpoved se dostanou a lidi, co odpověd znají taky. Asi pro lidi, co chtějí chodit areny bude moudré projit celou ekurou a pokusit ze sebe udelat chodici encyklopedi, aby měli co největší šance se dostat do areny.
@ LordGabriel « pon 10:16 am »
schvarz píše: seznam levelů meteorů je k dispozici na fóru
to bolo prvé čo som im napísal jak sa spustil ten plač keď sa tam nedostali... vsadím sa že 90% z tých čo tam najviac revali ani nevedia že nejaké forko funguje
@ schvarz « pon 10:10 am »
A když někdo neví, tak je to v pohodě. Ty lidi v tý aréně se solidně střídají od tý změny a to je správně :D
@ Hugolaus22 « pon 10:10 am »
schvarz píše: Víš jak, některý otázky tam budou vhodný i pro malý levely, některý zas naopak pro vysoký lvly
jasné, že ešte sme neprišli všetci ake tam otázky budu, len mi to prišlo tak som vyjadril názor, neberiem to nijak zle každopádne som rad určite za otázky a nie ako predtým bolo, že aréna ešte ani vyhlásená nebola a uz bola full.. :) určite palec hore za toto
@ schvarz « pon 10:09 am »
Víš jak, některý otázky tam budou vhodný i pro malý levely, některý zas naopak pro vysoký lvly
@ Hugolaus22 « pon 10:08 am »
schvarz píše: A přesně jak píše Andy, já znám hafo lidí 140+, co o tý hře vědí míň, jak kdejakej drop do metinlandu :D
však jasné, veľa ľudí postavu aj kúpilo potom to tak aj vyzerá 😀
@ schvarz « pon 10:07 am »
A přesně jak píše Andy, já znám hafo lidí 140+, co o tý hře vědí míň, jak kdejakej drop do metinlandu :D

Kdo chatuje