Zacatky na Ekure

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Prijdou vam zacatky lehke?

Ano
26
34%
Ne
27
36%
Stredne
23
30%
 
Celkem hlasů: 76

fyxicek
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: sob 31. říj 2020 0:45:34
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Zacatky na Ekure

Příspěvek od fyxicek » stř 22. zář 2021 0:00:27

Ahoj vsem,

chtel bych lehce otevrit diskuzi ohledne zacatku a rozjizdeni postav. Uprimne netusim, jestli se jiz nejaka diskuze vedla, presto s ni zacinam.

Narazil jsem dnes na video na yt, ktere popisuje presne situaci, ve ktere se i ja nyni nachazim.Viz tohle video https://youtu.be/o0NnKuVXo18. Jako pres kopirak, zacinal jsem tez cca rok 2010 a nyni jsem si rekl, ze zkusim stesti znova. Trefne ovsem popisuje demotivaci na zacatcich, kterou pocituji vzhledem k celkovym cenam a vyvoji ekonomiky. Prijde mi, ze pro novacka je nepredstavitelny videt ribko s lestenyma kamenama 40%+ za 1,5kkk. :ouch:

Tim chci otevrit diskuzi vsech lvlu, jaky na tohle mate pohled vy?
Jedna se o muj prvni pripevek, tak snad dava hlavu a patu.

Preji vsem hezky stravene chvilky u Ekury :fight:

Ashan
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: pon 15. pro 2014 10:17:39
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Ashan » stř 22. zář 2021 1:44:22

Ahoj, bohužel mam na věc opačný názor. Ekura v roce 2010 byla mnohem zábavnější ze začátku a proto se ti to zdálo, že je začínat jednoduší. Ovšem opak je pravdou. Kdysi se dalo krásně vydělávat v Bosslandu , kdy si mohl z truhel dropnout zajimavé věci. Hodně se chodila věž démonů pro zlaté pokladnice a dost často si dropl nějakou tu perlu. V dnešní době se na začínající hráče moc nemysli, protože by to zabralo hodně času překopat drop z truhel, aby byl aspoň trošku k využití...... a jestli by se zvedl nárůst nových hráču o 10% tak si myslím, že by to byl velký úspěch. Jediné co musí začínající hráč udělat je. Dropovat v metinlandu mapy pokladu. Na to ti stačí lvl 55 a full 75/10. Vyděláš na věci do swampu. Potom expíš jak smyslu zbavený do lvl 100 + udělat buffa na lvl 100 a vyděláváš na věci do map pro větší lvl. Jednoduše řečeno začátek je na Ekuře mrtvý bod. Na malém lvl to není zábava, ale hotový boj o život.

Uživatelský avatar
Synner
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: pát 03. dub 2020 16:17:40
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Synner » stř 22. zář 2021 7:53:17

Zajímalo by mě, na jakých serverech jsi to hrál, že ti přijde jako normální, aby vymaxované RIBko bylo cenově přijatelné pro začátečníka. Leštěná ribka s 40%+ jsou očividně určená pro lidi, kteří si dělají dropíka a mají tedy našetřeno pár miliard. Do začátku by ti mělo bohatě stačit fms/rib s 30% a s kameny +4, které seženeš do 50-100kk, což se dá dnes na polobossech vydělat za chvilku. Za 2-3 hodiny na polobossech dnes vyděláš dost, aby sis natočil všude příšery, koupil NORMÁLNÍ zbraň od 30. lvl a ještě ti zbyde něco málo na základního buffíka a můžeš jít spokojeně dropit do metinlandu. Začátky bývaly mnohem horší, dnes je to úplná pohoda oproti tomu, co bylo před 10 lety.
I love me a good black story.
:no: :ouch: :beaten: :whistle: :spam: :shoot:

fyxicek
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: sob 31. říj 2020 0:45:34
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od fyxicek » stř 22. zář 2021 9:17:29

Ashan píše: stř 22. zář 2021 1:44:22 Ahoj, bohužel mam na věc opačný názor. Ekura v roce 2010 byla mnohem zábavnější ze začátku a proto se ti to zdálo, že je začínat jednoduší. Ovšem opak je pravdou. Kdysi se dalo krásně vydělávat v Bosslandu , kdy si mohl z truhel dropnout zajimavé věci. Hodně se chodila věž démonů pro zlaté pokladnice a dost často si dropl nějakou tu perlu. V dnešní době se na začínající hráče moc nemysli, protože by to zabralo hodně času překopat drop z truhel, aby byl aspoň trošku k využití...... a jestli by se zvedl nárůst nových hráču o 10% tak si myslím, že by to byl velký úspěch. Jediné co musí začínající hráč udělat je. Dropovat v metinlandu mapy pokladu. Na to ti stačí lvl 55 a full 75/10. Vyděláš na věci do swampu. Potom expíš jak smyslu zbavený do lvl 100 + udělat buffa na lvl 100 a vyděláváš na věci do map pro větší lvl. Jednoduše řečeno začátek je na Ekuře mrtvý bod. Na malém lvl to není zábava, ale hotový boj o život.
Ahoj, myslim, ze jsi to hezky vystihl.. Kazdopadne jsem timhle tematem nechtel vyvoval nejakou hadku, nybrz otevrenou diskuzi. Synner to vzal zase z jine stranky, chapu. :up:

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Anderson » stř 22. zář 2021 9:29:13

Ahoj,

To video je odomňa :),

Vôbec to nemalo byť myslené ako nejaký insult alebo niečo, skôr som len hodnotil to, ako sa mi začínalo vtedy a ako sa mi začínalo teraz.
Pointa videa ani tak nespočíva v tom, či je začínať ťažšie alebo ľahšie.

Pointa spočíva v určitých bodoch
:-: od začiatočníka sa očakáva, že má informácie o hre ktorú ide hrať
:-: od začiatočníka sa očakáva, že vie čo má robiť a vie ako má postupovať
:-: od začiatočníka sa očakáva, že si uvedomuje to, že veci s prum 40+ s leštenými+6 za 1.5kkk nie sú pre neho, aj keď ich stále všade vidí ale zbrane priamo pre neho takmer v stánkoch nenájde (toto nie je problémy hry, skôr v rámci komunity takže toto nezazlievam, len mi prišlo dobré to dodať).

Ak to porovnávam s minulosťou (2010) a teraz začiatky sú pre hráča maximálne neintuitívne a ťažké na pochopenie.

Vzhľadom k tomu ako lahké je na ekure expiť (lvl40 urobíte za hodinku s prstom v nose a z toho polhodinku pijete kávu), je problém práve v tom, že hráč v začiatkoch MUSÍ zastavovať na veľmi nízkych úrovniach, lebo ako som spomenul vo videu, skôr než sa stihne rozpamätať je lvl 60+ a zistí že nemá ani veci ani yangy, nastrelím že 9 z 10 ľudí sa na to skôr vykašle než že by sa rozhodli že začnú od znovu a skúsia to inak..

Ak sa niekto prekúše začiatkami a zistí ako to funguje a dostane sa do metinlandu, tak ho čakajú nudné zdĺhavé a nekonečné hodiny na metinoch, z čoho ho vykúpi len brutálne šťastie ak mu napadajú mapy.
V tomto bode neuveriteľne chýba variácia a možnosť obmienať miesta kam môže ísť hráč dropovať.
Samozrejme, môže ísť napr. do veže, môže ísť tam alebo hentam, ale ten zárobok napr. z veže sa nedá ani z polovice porovnať s metinlandom.
Existuje tu toľko máp (púšť, ledovka, ohnivka atď.) ktoré zívajú absolútnou prázdnotou, stačilo by len upraviť v týchto mapách drop, aby tam padalo niečo čo je využiteľné a má to nejakú hodnotu, aby hráč mal možnosť VYBRAŤ si kde si môže zarobiť.
V minulosti možnosť bola lebo sa všade zarábalo cca rovnako, či som išiel do veže, či som išiel na metiny, či som išiel do temného chrámu nakoniec, za tie 2 hodiny som si odnášal približne to isté.

To video samozrejme nie je dokonalé, pretože na to aby sa to dalo komplexne a poriadne rozobrať, by muselo mať minimálne hodinu a k tomu napísaný 15 stranový scenár aby to malo hlavu a pätu.
Preto to má trochu medzery ale vo výsledku si stále myslím, že začínať v dnešnej dobe je veľmi ťažké.
ende

fyxicek
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: sob 31. říj 2020 0:45:34
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od fyxicek » stř 22. zář 2021 9:36:13

Anderson píše: stř 22. zář 2021 9:29:13 Ahoj,

To video je odomňa :),

Vôbec to nemalo byť myslené ako nejaký insult alebo niečo, skôr som len hodnotil to, ako sa mi začínalo vtedy a ako sa mi začínalo teraz.
Pointa videa ani tak nespočíva v tom, či je začínať ťažšie alebo ľahšie.

Pointa spočíva v určitých bodoch
:-: od začiatočníka sa očakáva, že má informácie o hre ktorú ide hrať
:-: od začiatočníka sa očakáva, že vie čo má robiť a vie ako má postupovať
:-: od začiatočníka sa očakáva, že si uvedomuje to, že veci s prum 40+ s leštenými+6 za 1.5kkk nie sú pre neho, aj keď ich stále všade vidí ale zbrane priamo pre neho takmer v stánkoch nenájde (toto nie je problémy hry, skôr v rámci komunity takže toto nezazlievam, len mi prišlo dobré to dodať).

Ak to porovnávam s minulosťou (2010) a teraz začiatky sú pre hráča maximálne neintuitívne a ťažké na pochopenie.

Vzhľadom k tomu ako lahké je na ekure expiť (lvl40 urobíte za hodinku s prstom v nose a z toho polhodinku pijete kávu), je problém práve v tom, že hráč v začiatkoch MUSÍ zastavovať na veľmi nízkych úrovniach, lebo ako som spomenul vo videu, skôr než sa stihne rozpamätať je lvl 60+ a zistí že nemá ani veci ani yangy, nastrelím že 9 z 10 ľudí sa na to skôr vykašle než že by sa rozhodli že začnú od znovu a skúsia to inak..

Ak sa niekto prekúše začiatkami a zistí ako to funguje a dostane sa do metinlandu, tak ho čakajú nudné zdĺhavé a nekonečné hodiny na metinoch, z čoho ho vykúpi len brutálne šťastie ak mu napadajú mapy.
V tomto bode neuveriteľne chýba variácia a možnosť obmienať miesta kam môže ísť hráč dropovať.
Samozrejme, môže ísť napr. do veže, môže ísť tam alebo hentam, ale ten zárobok napr. z veže sa nedá ani z polovice porovnať s metinlandom.
Existuje tu toľko máp (púšť, ledovka, ohnivka atď.) ktoré zívajú absolútnou prázdnotou, stačilo by len upraviť v týchto mapách drop, aby tam padalo niečo čo je využiteľné a má to nejakú hodnotu, aby hráč mal možnosť VYBRAŤ si kde si môže zarobiť.
V minulosti možnosť bola lebo sa všade zarábalo cca rovnako, či som išiel do veže, či som išiel na metiny, či som išiel do temného chrámu nakoniec, za tie 2 hodiny som si odnášal približne to isté.

To video samozrejme nie je dokonalé, pretože na to aby sa to dalo komplexne a poriadne rozobrať, by muselo mať minimálne hodinu a k tomu napísaný 15 stranový scenár aby to malo hlavu a pätu.
Preto to má trochu medzery ale vo výsledku si stále myslím, že začínať v dnešnej dobe je veľmi ťažké.
Ahoj, naprosto s tebou souhlasim i s videem. Mam ze hry stejny pocit. Mas pravdu, ze staci malo k tomu, aby to davalo smysl pro novacky. Prekopat ty maly mapy zni jako super napad, dokonce se divim, ze tak dlouhy cas k tomu nedoslo.:/

Ale doufam, ze casem neco pro novacky prijde..

Uživatelský avatar
Keriden
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 27
Registrován: stř 03. bře 2021 2:38:02
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Keriden » stř 22. zář 2021 11:19:21

Já začínal s FMS a mělo prumku 26% a kameny +4. Věci bez talismanů atd. Dole jen natočené příšery.postupne jsem vylepšoval výbavu až jsem se dopracoval na slušnou výbavu. Byla to otázka pár dní. V té době byly mapy i za 90kk a nikdo je nechtěl. Každopádně jakmile jsem se dostal na lvl 100 běhal jsem swamp a ještě k tomu na zvěři kde jsem byl rád když jsem vydělal 500kk za 2 hodinky. Ale pak už to bylo vše jednoduché

Uživatelský avatar
slusnej
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1631
Registrován: pon 04. čer 2012 13:41:38
Dostal poděkování: 174 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od slusnej » stř 22. pro 2021 2:24:50

Začátky nejsou těžké, ale ani lehké, ale spíše se přikláním že to pro vás musí být spíš těžké, určitě to chce hodně úsilí, ale je pravda že teď pro nového hráče, je to momentálně spíše odpuzující cesta, určitě by to chtělo nějaký ten support ze startu pro vás.
Celkově ceny jsou pro nováčky šílené, proto myslím že když někdo nahlédne na server, a vidí ty ceny a ten pokrok gearu a všeho za ty roky, si myslím že to vzdá rychle, ale ceny si děláme my hráči, takže se tu není zas o čem hádat.
Obrázek

Beer98
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: čtv 18. pro 2014 14:57:22
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Beer98 » stř 22. pro 2021 12:58:28

fyxicek píše: stř 22. zář 2021 0:00:27 Ahoj vsem,

chtel bych lehce otevrit diskuzi ohledne zacatku a rozjizdeni postav. Uprimne netusim, jestli se jiz nejaka diskuze vedla, presto s ni zacinam.

Narazil jsem dnes na video na yt, ktere popisuje presne situaci, ve ktere se i ja nyni nachazim.Viz tohle video https://youtu.be/o0NnKuVXo18. Jako pres kopirak, zacinal jsem tez cca rok 2010 a nyni jsem si rekl, ze zkusim stesti znova. Trefne ovsem popisuje demotivaci na zacatcich, kterou pocituji vzhledem k celkovym cenam a vyvoji ekonomiky. Prijde mi, ze pro novacka je nepredstavitelny videt ribko s lestenyma kamenama 40%+ za 1,5kkk. :ouch:

Tim chci otevrit diskuzi vsech lvlu, jaky na tohle mate pohled vy?
Jedna se o muj prvni pripevek, tak snad dava hlavu a patu.

Preji vsem hezky stravene chvilky u Ekury :fight:
Ak začínaš môžme hrať spolu 8-)
Podpis smazán administrátorem fóra pro porušení pravidel.

DDrago0
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 17. pro 2021 7:57:53
Dal poděkování: 3 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od DDrago0 » čtv 23. pro 2021 18:45:04

Dovolím si reagovat přímo na prvotní příspěvek - bez toho abych četl veškerou diskuzi (to ale napravím).


dne 26.10 2021 mi přišlo potvrzení o vytvoření nového účtu jakožto nového hráče. Ano věděl jsem co jdu hrát v minulosti jsem hrál ofiko (tehdy se sever jmenoval tuším Siona či podobně - jednalo se tehdy o nový server) a občasně mi poradí kolega z práce, ale taky neví vše (nějakou dobu to nehrál - těžko říci jestli dva nebo více let). Tak či tak jsem si myslel, že nejsem totální amatér (tvorba postav a tak).

dokonce jsem od kolegy v té době dostal nějaké vybavení + několik miliónů (500+) yangů do začátku. myslel jsem si že jsem za vodou a že mi bude patřit celý svět - Pak jsem dorazil na tržnici.

Ano věci za xy miliard opravdu nejsou pro mě, ale to neznamená že je nechci - vrazil jsem do hry i nějaké vlastní prostředky a na BM si dokoupil nějakou výbavu co mám teď na sobě (lvl 92) + další prostředky na přilepšenou (šeky, či jiné předměty a prémka).

upřímně jsem do hry tolik ani vrazit nechtěl a hrál jsem pro zábavu, Ale pak se naskytla příležitost byl pátek a já měl lvl 79 ejhle chtěl jsem vyzkoušet svou 1. válku říší.. mohu říct že to byl hnus. Tehdy jsem jí ani nedohrál a měl jsem chuť s celou Ekurou nadobro skončit. nešlo o to že jsem ve válce neměl ani tolik šancí, ale spíš o věty tipu: "vypadni." "Bez bufa sem ani nelez." "tady nemáš co dělat" a podobně..

takže pokud někdo chce hrát pro radost a ject PvM tak začátek je velmi lehký (stačí si vybrat jinou postavu než ninja luk). pokud někdo chce alespoň občas zkusit PvP tak v téhle hře jako nováček nemá nárok - Okamžitě totiž potřebuje Buf, pak výbavu za několik miliard na každé postavě, aby si alespoň škrtl... a nervy aby vydržel začátky než se alespoň trošku zorientuje (já to vzdal tuším po 5 minutách).

tato zkušenost s válkou + vědomí že okolo mě jsou hráči co mají výbavy za miliardy mě upřímě odrazuje i od arény přežití, ač bych si jí velmi rád alespoň jednou vyzkoušel - teď jsem si dobil "kredit" a jsou to poslední prachy co do této hry dávám a nehodlám je rozhazovat jen abych měl výbavu do arény na konkrétním lvl...


takže můj verdikt je že hra je hezká a pokud člověk chce prostě hrát, tak není problém ject si svoje PvM a občas zamrznout na nějakým lvl něco nadropovat, na jiném účtu to prodat a mezitím dropovat... nevydělá se tím na žádnou super výbavu, ale dá se přežít a může to i bavit.

Pokud che někdo na PvP tak hra je nesmírně těžká a v začátcích se neobejde bez podpory jiné postavy co vydělá miliardu za hodinu, nebo bez dotace z vlastní kapsy.

Další věc je že se člověk nesmí srovnávat s postavami okolo sebe, protže oni mají právě tu výbavu za miliardy z tržnice, popřípadě jí tam prodávají, neboť mají ještě lepší... takže ano sekej si na lvl 50 bosse, co mě zabijí pohledem, já si půjdu na svoje o několik řádů menší.. a ano sesekej mě na metinech 90 protže je dle tebe sekám pomalu, já vyklidím hřiště a ráno si přivstanu - to je klid a mám ostrov pro sebe... popřípadě se smířit s tím, že je tu někdo kdo na menším lvl je silnější něž já, ač by to mělo být naopak (obzvláště pak v souboji 1 na 1 - ale není protože on má výbavu za víc yangů, než mě prošlo rukou za celou dobu) takže asi tak...

... nevím jestli to dává nějaký smyl... když tak zítra (raději až zítra) odpovím, dopíšu, upřesním

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Russian 
offline fyxicek 
offline hg003 
offline nobody1