Volba přejmenování postav

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno

Chtěli by jste možnost změnit si jméno?

Ano.
74
70%
Ne.
26
25%
Je mi to jedno.
5
5%
 
Celkem hlasů: 105

Uživatelský avatar
kamosvsech
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 221
Registrován: úte 21. pro 2010 20:09:11
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od kamosvsech » pon 03. zář 2012 14:25:19

Teensaver píše:Kamosvsech - to je to stejné jako kdybych si založil postavu novou a naexpil ji 90lv a vydával se za Mansariho ... to jsou ty vaše blbé nápady že zmena jmena = vydavani se za jinych..
Jak to může bejt stejný? Čet si to vůbec? Když já si změnim nick z DaggerT na ChytrejMansari, tak nějakej dobrák si dá nick DaggerT, do zavolat bude psát, že expí 150lvlů za 100kk a když dostane yangy, tak zdrhne. Rozkřikne se to, pár lidí bude vědět, že to nejsem já, ale zbylejch 80% lidí bude zmatenejch a bude v tom chaos. Teď si vem, že se to stane 50 lidem a bude v tom totální bordel. Je to riziko toho, co si ten nick změní jako první, ale proč to pak zavádět, když se každej, kdo si změní nick, bude bát, že se jeho starej nick zneužije. Proto řikám, že když se to povolí, tak ať nejdou použít starý nicky. Ty považuješ za blbost kliknout na převzít, já považuju za blbost, že si někdo vymyslí nick Sockostroj2k a pak řve, že se mu jeho nick nelíbí. Je to tvoje volba a od začátku si smířenej, že s tim nickem budeš hrát, tak si buď vymysli nějakej normální nebo si pak nestěžuj. Tohle není žádnej Counter Strike, kde si změníš nick, jen protože hledáš klan.
lordsword: Najdi si na internetu, co znamená slovo příklad. Mimo to, po pročtení mnoha tvých příspěvků si troufnu říct, že ten, kdo věčně není v obraze si ty.

cleo
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 547
Registrován: úte 27. pro 2011 11:55:25
Dal poděkování: 344 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od cleo » pon 03. zář 2012 14:29:10

za mě proti - každý měl možnost si svůj nick vybrat - vyjma koupených postav, zde bych povolila změnu nicku pouze při koupi
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P, zručka P, ent full)
BlackLilyth - 160 lv - BM sura (full bio, karma P, zručka P, ent full)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Uživatelský avatar
Lampiiik
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 64
Registrován: pát 30. zář 2011 22:32:11
Bydliště: Stamford Bridge
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Lampiiik » pon 03. zář 2012 14:39:19

kamosvsech píše:
Teensaver píše:Kamosvsech - to je to stejné jako kdybych si založil postavu novou a naexpil ji 90lv a vydával se za Mansariho ... to jsou ty vaše blbé nápady že zmena jmena = vydavani se za jinych..
Jak to může bejt stejný? Čet si to vůbec? Když já si změnim nick z DaggerT na ChytrejMansari, tak nějakej dobrák si dá nick DaggerT, do zavolat bude psát, že expí 150lvlů za 100kk a když dostane yangy, tak zdrhne. Rozkřikne se to, pár lidí bude vědět, že to nejsem já, ale zbylejch 80% lidí bude zmatenejch a bude v tom chaos. Teď si vem, že se to stane 50 lidem a bude v tom totální bordel. Je to riziko toho, co si ten nick změní jako první, ale proč to pak zavádět, když se každej, kdo si změní nick, bude bát, že se jeho starej nick zneužije. Proto řikám, že když se to povolí, tak ať nejdou použít starý nicky. Ty považuješ za blbost kliknout na převzít, já považuju za blbost, že si někdo vymyslí nick Sockostroj2k a pak řve, že se mu jeho nick nelíbí. Je to tvoje volba a od začátku si smířenej, že s tim nickem budeš hrát, tak si buď vymysli nějakej normální nebo si pak nestěžuj. Tohle není žádnej Counter Strike, kde si změníš nick, jen protože hledáš klan.
lordsword: Najdi si na internetu, co znamená slovo příklad. Mimo to, po pročtení mnoha tvých příspěvků si troufnu říct, že ten, kdo věčně není v obraze si ty.
Však to je snad jasný, že by už ten starý nick nešlo použít. V tomhle se každý shodneme.. Jde jen o to, aby to vůbec šlo změnit. Když už tu možnost mám, není problém vymyslet novou přezdívku, která se mi bude líbit.
European Champions 2011/2012
Konec a upřimně doufám, že už definitivní.
Postavy i věci darovány.
Ten, kterej koval císařáky.
Zakladatel Cottagera, nikoli jeho současný majitel.

Uživatelský avatar
Play4Win
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 86
Registrován: pát 30. zář 2011 23:08:04
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Play4Win » pon 03. zář 2012 14:52:58

Spoiler:
Lampiiik píše:
kamosvsech píše:
Teensaver píše:Kamosvsech - to je to stejné jako kdybych si založil postavu novou a naexpil ji 90lv a vydával se za Mansariho ... to jsou ty vaše blbé nápady že zmena jmena = vydavani se za jinych..
Jak to může bejt stejný? Čet si to vůbec? Když já si změnim nick z DaggerT na ChytrejMansari, tak nějakej dobrák si dá nick DaggerT, do zavolat bude psát, že expí 150lvlů za 100kk a když dostane yangy, tak zdrhne. Rozkřikne se to, pár lidí bude vědět, že to nejsem já, ale zbylejch 80% lidí bude zmatenejch a bude v tom chaos. Teď si vem, že se to stane 50 lidem a bude v tom totální bordel. Je to riziko toho, co si ten nick změní jako první, ale proč to pak zavádět, když se každej, kdo si změní nick, bude bát, že se jeho starej nick zneužije. Proto řikám, že když se to povolí, tak ať nejdou použít starý nicky. Ty považuješ za blbost kliknout na převzít, já považuju za blbost, že si někdo vymyslí nick Sockostroj2k a pak řve, že se mu jeho nick nelíbí. Je to tvoje volba a od začátku si smířenej, že s tim nickem budeš hrát, tak si buď vymysli nějakej normální nebo si pak nestěžuj. Tohle není žádnej Counter Strike, kde si změníš nick, jen protože hledáš klan.
lordsword: Najdi si na internetu, co znamená slovo příklad. Mimo to, po pročtení mnoha tvých příspěvků si troufnu říct, že ten, kdo věčně není v obraze si ty.
Však to je snad jasný, že by už ten starý nick nešlo použít. V tomhle se každý shodneme.. Jde jen o to, aby to vůbec šlo změnit. Když už tu možnost mám, není problém vymyslet novou přezdívku, která se mi bude líbit.
To teda vůbec není jasné, hra je nastavena tak, že pokud někdo kdo má nick Tonda smaže postavu, automaticky půjde použít tentýž nick znova.
Obrázek

Obrázek
NO-LIFE POWER :inlove:

Uživatelský avatar
mekrt
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 28
Registrován: pon 01. lis 2010 15:18:43
Dal poděkování: 5 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od mekrt » pon 03. zář 2012 15:06:22

pro mě by měla být možnost když zakoupím postavu přes HM ale jinak NE!!
Murgeo Lv 100+
Říše Chunjo

Uživatelský avatar
Teensaver
Lv.28
Lv.28
Příspěvky: 882
Registrován: ned 28. srp 2011 12:30:58
Bydliště: Slovensko, Šurany
Dal poděkování: 265 poděkování
Dostal poděkování: 149 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Teensaver » pon 03. zář 2012 15:06:34

Play4Win píše: To teda vůbec není jasné, hra je nastavena tak, že pokud někdo kdo má nick Tonda smaže postavu, automaticky půjde použít tentýž nick znova.
Tak by to asi pak fixli ni? :normal?:

Uživatelský avatar
Ewelyn
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: pon 09. dub 2012 14:55:11
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Ewelyn » pon 03. zář 2012 15:08:12

Jak zde již několik lidí zmiňovalo, ohledně zlodějů. Bohužel s tímto musím nesouhlasit.
1) Pokud nesdílíte heslo, a nemáte ho úplně primitivní - není skoro možné se na váš účet dostat.
2) Tým pro větší bezpečnost vašich účtů vytvořil pečetidla, které může použít každý z vás.
A nezlobte se na mě, ale to že když někomu půjčíte nějakou věc a on vám jí nevrátí, nejedná se o krádež, jen se projevila vaše blbost. Půjčili jste mu jí na vlastní riziko i s tím, že se vám už nemusí vrátit. Nikdo vás nenutil dát " převzít " takže tyhle typy a názor jsou docela srandovní.

Jinak ohledně přejmenovávání postav: Má to své pro/proti. Vezměte to podle sebe, uděláte si dropera po nějaké chvilce zjistíte, že vás to za dropera
( danou postavu ) baví více a co .... Budete chtít mít hl. postavu např. xDroperx? o tom dost pochybuji.
Souhlasím s tím pod podmínkou, že by to bylo něco jako přestupy do exilu.
Max 3x do roka. Lidi by si toho více vážily a nebylo by to tak dostupné.

Za těchto podmínek PRO.
Postavy:
Appofis Dragon shaman Lv 145
Říše - Jinno
Cech - Sabotage

Odděleně pochodovat, společně udeřit.

irwinka
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: stř 29. pro 2010 19:23:30
Bydliště: Olomoucký kraj
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od irwinka » pon 03. zář 2012 15:12:10

Já jsem proti. Souhlasím s play4winem. Každý se má rozmyslet, jak se chová. To by tu pak byla banda zlodějičku a člověk, aby se pak bál někomu vůbec napsát, co je ten druhý zač...
Obrázek

Když toužíš po lásce,dávej lásku.Když chceš přítele,buď přítel.Když chceš milosrdenství,buď milosrdný.Když toužíš po kráse,zkrášluj svět kolem sebe a pro druhé,protože tohle je zákon.

Uživatelský avatar
slusnej
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1631
Registrován: pon 04. čer 2012 13:41:38
Dostal poděkování: 174 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od slusnej » pon 03. zář 2012 15:16:53

mekrt píše:pro mě by měla být možnost když zakoupím postavu přes HM ale jinak NE!!
Saggi psal asi v 9 straně tohodle tématu nebo te´d fakt nevím že změna jména se nebude dělat přz HM určitě!,tak tu každej nepište o HM..
Obrázek

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od lordsword » pon 03. zář 2012 15:24:37

kamosvsech píše:
Teensaver píše:Kamosvsech - to je to stejné jako kdybych si založil postavu novou a naexpil ji 90lv a vydával se za Mansariho ... to jsou ty vaše blbé nápady že zmena jmena = vydavani se za jinych..
Jak to může bejt stejný? Čet si to vůbec? Když já si změnim nick z DaggerT na ChytrejMansari, tak nějakej dobrák si dá nick DaggerT, do zavolat bude psát, že expí 150lvlů za 100kk a když dostane yangy, tak zdrhne. Rozkřikne se to, pár lidí bude vědět, že to nejsem já, ale zbylejch 80% lidí bude zmatenejch a bude v tom chaos. Teď si vem, že se to stane 50 lidem a bude v tom totální bordel. Je to riziko toho, co si ten nick změní jako první, ale proč to pak zavádět, když se každej, kdo si změní nick, bude bát, že se jeho starej nick zneužije. Proto řikám, že když se to povolí, tak ať nejdou použít starý nicky. Ty považuješ za blbost kliknout na převzít, já považuju za blbost, že si někdo vymyslí nick Sockostroj2k a pak řve, že se mu jeho nick nelíbí. Je to tvoje volba a od začátku si smířenej, že s tim nickem budeš hrát, tak si buď vymysli nějakej normální nebo si pak nestěžuj. Tohle není žádnej Counter Strike, kde si změníš nick, jen protože hledáš klan.
lordsword: Najdi si na internetu, co znamená slovo příklad. Mimo to, po pročtení mnoha tvých příspěvků si troufnu říct, že ten, kdo věčně není v obraze si ty.
A cetl si ty vubec co sem napsal ja? ohanis se tu hloupostma s IP adresou.Tak kdyz uz si zmenim nick,tak je to na moje riziko a moji odpovednost,ze ho pak nekdo muze pouzit,pokud to pujde.Dospely by to pochopil hned.Tak tu porad nedelej chytryho a rikam nevyvolavej hadky.Ty si myslis,ze sem kolikrat mel nick na mensi postave,tu pak smazal a ten nick udelal na jinem uctu?Nebo ho dal kamosovy z offiku,protoze sem mu tim ten nick drzel? Ja nechapu,proc ta tvoje banda nemuze,proste rict svuj nazor a nechat to byt,ale ne vy ho musite kazdymu nutit.Jste prece ty hvezdy ne? Ja sem svuj nazor napsal vyse a tim to pro me hasne.Tak se do me nenavazej,pro me ty neznamenas vubec nic.

kdybys to nevedel je takovyhle:
Spoiler:
No tak sem to konecne dolouskal.No musim rict,ze z vetsiny souhlasim s Forummanem,protoze to co tu nekteri plodi si nezada s IQ pod 50.
1.Ze nejde zmenit jmeno v realu? Ale no tak to nemyslite vazne ne? :normal?:
2.Ze vas budou okradat,prejmenovane postavy porad dokola?Co vim,tak nejvic pruseru delaji,prave ty postavy co maji stejny nick a neustale koluji pres HM a lidi jim naleti,prave kvuli staremu nicku.
3.Me spis osobne stve,ze kolikrat ma postava stejny nick a uz 20 majitele.Pak ho napadnu,protoze je na BL u me a ejhle on uz to davno neni on.Takze bych dalk povinne prejmenovani pri prodeji.
4. Ze si ma ma hrac vybrat nick,za ktery bude hrat cele roky a ma to vedet dopredu? :normal?: Tohle je hra a ne real.hrajeme,za to co nas bavi a nekdo treba zmeni po letech nazor na nick,driv pekny,nebo meni pohlavi,kvuli svatbe o ktere,preci nemohl tusit,pred lety.Nekdo chce hrat za jiny char a chce mit prave nick hlavni postavy a te vedlejsi.(to nikoho nenapadlo co?)
Treba prave vyvin hry omezi nektere,chary,driv v pohode,ted slabe.Proto dalsi duvod zmeny.
5.Zmena i - L mam sam takovehle postavy a kdo neni hloupy,uz si je davno zabral,prave kvuli podvodnikum.A pokud si davate nicky s mraky LLLL je to jen vase hloupost a zase uvitate zmenu nicku ;) tahle zmena by musela byt od zacatku serveru ane ted po letech.

Jinak me osobne o tu zmenu nejde,nepotrebuju ji a sve pratele ve hre mam a kdyby si zmenily nick,tak mi to reknou ne? Jinak by to prece nebyly pratele:)
Jasne ze sou proti ti co sou se svym nickem spokojeni,ale uvedomte si ze tuhle hru nehrajete samy.
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky

Who is chatting

offline BaaGoo 
offline Clusive 
offline Mionix 
offline MoCKeR