Přejmenování postav-co tedy?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Chtěli by jste možnost přejmenování postav?

:up: Rozhodně ano
57
58%
:?: Je mi to jedno
3
3%
:down: Rozhodně ne
39
39%

Celkem hlasů: 99

Falathrim
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 12×
Má poděkování:

Re: Přejmenování postav-co tedy?

Příspěvek od Falathrim » úte 16. dub 2013 7:25:54

Vsichni doufate,ze to nebude ale je tu moznost hm.. tak proc kdyz uz tu je moznost koupi postavy tak proc ne ji zmenit jmeno? .. uvedomte si ze nehrajete sami ..

invader14
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval: 18×
Má poděkování: 48×

Příspěvek od invader14 » úte 16. dub 2013 7:29:51

Dobbajzník píše:Vsichni doufate,ze to nebude ale je tu moznost hm.. tak proc kdyz uz tu je moznost koupi postavy tak proc ne ji zmenit jmeno? .. uvedomte si ze nehrajete sami ..
presne tak, uvedom si že nehraš sam. naco som robil biologa 8 mesiacov. postavu som si mohol kupit za 15kkk a jednoducho premenovat :D. ved to je smiesne aj s celym HM:
Koniec, nepíšte účet je zabanovaný.

HonzaM
Lv.40
Lv.40
Poděkoval: 3591×
Má poděkování: 855×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzaM » úte 16. dub 2013 7:32:55

Já osobně doufám že změna jména nebude.

Za 1) myslím si, že by to velice nepěkně přispělo zhoršení chování hráčů ( "můžu být svině když zítra ani nikdo nepozná že sem to já" )

za 2) (to už tu zaznělo) JE to riziko povolání. Buď máš postavu se svojím jménem dělanou poctivě a nebo si holt práci ulehčíš a postavu si koupíš, ale v tom případě se musíš přizpůsobit tomu co kupuješ

Nevidím jediný ROZUMNÝ důvod přejmenování. (času na rozmyšlení máš při zakládání postavy až až a počkat si na HM na postavu s lepším jménem taky nikoho nezabije). Já si celkem dost zakládám na dobrých jménech takže nemám problém si za lepší pár kkk připlatit :P

Aylia
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 245×
Má poděkování: 214×

Příspěvek od Aylia » úte 16. dub 2013 7:34:31

Dobbajzník píše:Vsichni doufate,ze to nebude ale je tu moznost hm.. tak proc kdyz uz tu je moznost koupi postavy tak proc ne ji zmenit jmeno? .. uvedomte si ze nehrajete sami ..
Každý má právo vyjádřit svůj názor ;) já si uvědomuju že nehraju sama, ale já sama za sebe by jsem to neuvítala ;) pokud ti tak moc záleží na jméně tak nekupuj postavu z HM .. pokud vám vadí její jméno, vaše věc že jste ji koupili..
:chunjo:

lordsword
Lv.36
Lv.36
Poděkoval: 39×
Má poděkování: 332×

Příspěvek od lordsword » úte 16. dub 2013 8:01:54

Aylia píše:
Každý má právo vyjádřit svůj názor ;) já si uvědomuju že nehraju sama, ale já sama za sebe by jsem to neuvítala ;) pokud ti tak moc záleží na jméně tak nekupuj postavu z HM .. pokud vám vadí její jméno, vaše věc že jste ji koupili..
A uvedomujes si ze se pokazde nejedna jen o koupi na HM? Ona staci jen zmena pohlavi,treba kvuli svazku a o kterem kazdy opravdu predem vedet nemuze.)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

BlabosCZ
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 52×
Má poděkování: 17×

Příspěvek od BlabosCZ » úte 16. dub 2013 8:14:18

Podle mě byla celá legalizace prodeje postav a vytvoření HM jeden ze špatných kroků... K té změně jména, jsem určitě proti...
ObrázekBlabosCZObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
70 000+ min
Jinno
Darebni
132
Full P
Hotovo
M1
M6
P
ObrázekDaWe88ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
70 000+ min
Jinno
Darebni
110
Full P
Hotovo
19
-
P

Shamy
Lv.4
Lv.4
Poděkoval: 17×
Má poděkování: 21×

Příspěvek od Shamy » úte 16. dub 2013 8:48:25

Jak jsem si to tady tak pročítal tak se připadávám k názoru většiny. Jsem proti.
Né z důvodu že bych měl postavy s luxusními nicky :D ale z toho důvodu že se pak může vyskytnout kdejaká :warn: a zítra ani nepoznáte že je to on :)

Každopádně kdyby šlo o změnu jména s dobrými důvody a úmysli, tak ať se v supportu vytvoří kolonka ,,změna jména,, a tam se to řeší....Ale je to jen nápad. Možná by s tím byli i problémy, ale ať si rozhodne team jestli chce změnu povolit pro každého, nebo jen když jde o ,,naléhavý případ,, nebo zatrhnout úplně. :)

Toť můj názor. ;)
Live to ride.Ride to live.
Obrázek

Falathrim
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 12×
Má poděkování:

Příspěvek od Falathrim » úte 16. dub 2013 22:08:23

Já to chci,díky koupi postavy (dobrý nick) a následné změnění pohlaví a už je problém :(

CruzY
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 44×
Má poděkování: 23×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CruzY » úte 16. dub 2013 22:37:18

HM proti tomu nic nemám ,-ale změna jména ?

Absolutně proti :)
Občas si zajdu do swampu :lol: :think:
www.twitch.tv/cruyzz
Občas streamuju :fight:

Lampiiik
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 15×
Má poděkování: 11×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampiiik » úte 16. dub 2013 23:02:18

Já si nemyslím, že by to byl až takovej problém. Kdysi jsem to vážně chtěl, neboť jsem měl na koupěný postavě debilní a navíc nacistické jméno (vladik88), nicméně po koupě nových postav jsem to už nepotřeboval. Teď z pozici nehrajícího hráče stále ale trvám na názoru PRO, jelikož vím, jaké to v té době pro mne bylo a tedy "soucitím" s hráči, kteří mají tenhle problém.

Zkuste se na to taky nedívat sobecky. Kdyby třeba kolovala po HM postava BIo full, slušná karma a zručka, ale měla by otřesné jméno, nechtěli by jste jí? A když už by jste ji získali, proč by ta možnost změnit jméno fungovat nemohla?

A takové názory, že víc by se kradlo a pomáhalo by to zlodějům... prosím vás, vždyť za prvé - ID se mu nezmění a tudíž nebyl by problém ho dohledat (zvlášť když by se zavedl seznam posledních změn někde na webu) a za druhé - když někdo chce krást, najde si mnoho způsobů, o tom nepochybujte ;)

Ale mluví z vás sobeckost.
European Champions 2011/2012
Konec a upřimně doufám, že už definitivní.
Postavy i věci darovány.
Ten, kterej koval císařáky.
Zakladatel Cottagera, nikoli jeho současný majitel.

Hymna Ligy mistrů v mém podání na pianu - http://www.youtube.com/watch?v=LhDMpRPvTnE

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Skullhlav « pát 11:03 pm »
@Vossenisimo, A já vždy myslel že svatá trojce je Otec Syn a Duch svatý :think:
@ lukyno10 « pát 10:49 pm »
Mohl bych se zeptat proč mi nepadají znaky v lvl 111 ve swampu na ezo? (event u strážce mám zapnutý)
@ Vossenisimo « pát 9:38 pm »
Já jako rybář si nemůžu říct. "Loni byla 50cm, tak jí prostě sbalím." Člověk se tohle musí naučit. A když jde na ryby, musí nosit sebou svatou trojici ( lístek, povolenku, řád ). Takže jsem jen upozornil, že to je chyba, protože to tak je psáno.
@ Selema « pát 9:34 pm »
@Vossenisimo,  No, očividně jak pro koho. :)
@ Trubice « pát 9:33 pm »
@Selema,  Že by třeba chtěli aby se ty štiky vytřeli ?
@ Vossenisimo « pát 9:33 pm »
Důležité je, co je psané v rybářském řádu, který dostáváš k zakoupené povolence. A jelikož to letos platí tak, tak to prostě člověk musí respektovat.
@ Selema « pát 9:31 pm »
A příští rok se třeba zase sníží, proč by to měnili ? :D
@ Vossenisimo « pát 9:30 pm »
@Selema, Až na to milá zlatá, že na letošní sezónu se míra štiky zvyšovala. Jenže to ti na googlu neopraví, protože to neví.
@ Selema « pát 9:27 pm »
@Vossenisimohttps://ctrlv.cz/I1zq
@ Selema « pát 9:26 pm »
Jo ox nebyla špatná, překvapilo mě jak lehce a rychle se to info o rybách gůgli :D
@ Trubice « pát 9:25 pm »
Za mě taky poděkování za OX byla super :)
@ Mionix « pát 9:16 pm »
Jinak pro rybáře dám malé doporučení. Naposledy před měsícem jsme byli na jezeru Štít, rybářství Chlumec nad Cidlinou. Nádherné a obrovské ryby. Všem rybářům vřele doporučuji.
@ Mionix « pát 9:14 pm »
@Wolfikk,  Beru si k srdci, opravdu, pro příště napravím, opravím, vyřadím, dám jiné lepší otázky. :-) A děkuji za konstruktivní kritiku. Tak to má být. Ne ihned nadávat, ale psát věcně. Děkuji
@ Wolfikk « pát 9:12 pm »
@Mionix, pravda v radu jsou napsane chytaci doby, ale popis reviru v radu je take s 24h rybolovem. Ale poho jsem rad za tuto ox byla super jen priste v te otazce treba dat slovicko ,, muze se ve VSECH revirech chytat 24h ? to by byla jasna odpoved ne
@ Mionix « pát 9:11 pm »
No nic přátelé. Rozloučím se pro dnešek. Z týden mám odpracováno asi 50 hodin v práci, k tomu zde dnes příprava OX a další věci a ke hře jsem se nedostal. :-) Jdu odpočívat do nebezkých peřin. Dobrou noc :-)
@ Mionix « pát 9:09 pm »
@Wolfikk,  Ale výjimky, to není hlavní rybářský řád. V něm je omezená doba chytání.
@ Mionix « pát 9:08 pm »
@Vossenisimo,  A proto jsem toto dělal. Není to o tom nachytat hráče, ale dát jim povědomí všeobecných znalostí. I kdyby si z toho zapamatovali 10%, tak já jako rybář budu šťastný. Neb povědomí lidí, je to nejlepší. :-)
@ Wolfikk « pát 9:07 pm »
@Mionix, no prave ze jsou vyjimky tak jsem to bral jako ze muze
@ Mionix « pát 9:06 pm »
@Wolfikk,  Na svazové vodě se normálně 24h v kuse nechytá, na to jsou výjimky,
@ Vossenisimo « pát 9:05 pm »
@Mionix, Ale jsem rád, že se takové OX dějí. Stejně jako Tiwia dělala zaklínačskou, tak je to zajímavé zpestření hry, protože se mi líbí otázky, které se nedají vyhledat, ale musí mít člověk na ně trošku znalostí. :clap:
@ Wolfikk « pát 9:02 pm »
Otazka chytani 24h v kuse zda se muze byla polozena take na odpoved ano i ne. Skoda ze jsem u toho vypadl.
@ Mionix « pát 8:53 pm »
@Vossenisimo,  Ano, už o tom vím také, bohužel je to změna během roku. Pro každého rybáře je platný řád, který je v papírové příručce. to jest v řádu, který si kupujeme spolu s povolenkou. To že pak svaz během roku něco vydá na webu, to je irelevantní. To není pro rybáře platné, max pokud to dají do řádu příští rok. Rybář není povinen lovit věci na webu a tam si zjišťovat, zda svaz na něco nezměnil názor. Upřímně , sám přiznávám, že je to chaos a takové otázky pro příště vyřadím. Děkuji
@ Nejko123 « pát 8:49 pm »
schvarz píše: Mě proměna v hradu hrozně nebaví :D Shánět proměny, požehy, řešit klíče a hlavně to pořádně neumim
no keď dochádzajú premeny vykúpim 2 random shopy, kúpim 1000 random požehov ( samozrejme do nejakej ceny ), napíšem v cechu že vykupujem klíče, kúpim 30 kľúčov a mám ich na pár mesiacov ... Zapnem to kedy chcem, vypnem kedy chcem, ninja môže byť v hrade aj mesiac... Jednoduchší drop si neviem predstaviť
@ Vossenisimo « pát 8:46 pm »
Mio, nechci být hnidopich, ale já mám v rybářském řádu 2020-21 nejmenší lovnou míru štiky 60cm. :think:
@ Skullhlav « pát 8:21 pm »
@Tiwia, Gratulka
@ blood70CZ « pát 7:19 pm »
anyways taky CG k povýšení
@ Lejno « pát 6:32 pm »
@Mionix,  no jo na blond mám slabosť :D
@ Mionix « pát 6:31 pm »
@Lejno,  I ty loudile. :lol:
@ Lejno « pát 6:30 pm »
Má peknú avatar fotku. Mohla by sem písať častejšie :D
@ Mionix « pát 6:01 pm »
Už jsem opravil Tiwii i na foru. :-)
@ Tiwia « pát 5:55 pm »
Děkuji Vám za milé gratulace. :D :heart:
@ Hakan « pát 5:34 pm »
:ts: :ts:
@ Mionix « pát 5:31 pm »
@schvarz:lol: raději ne. Připravují pro vás soutěže na foru. Mají jiné starosti. :-)
@ schvarz « pát 5:25 pm »
Máme to tu trošku pospamovat? Aby si mohla vyzkoušet rozdat warny? :D :D
@ Dejvx « pát 5:24 pm »
Tiwii :clap: :clap: :clap: :clap:
@ schvarz « pát 5:23 pm »
Woooo gratulka!!!
@ Mionix « pát 4:45 pm »
Gratulujeme Tiwii k povýšení na plnohodnotné BM. :-) :clap:
@ schvarz « pát 2:54 pm »
Já nechci bejt doma!!! :D
@ Selema « pát 2:54 pm »
@schvarz,  tak co si stezujes 🤣
@ schvarz « pát 2:53 pm »
Oni to vyřešili za mě. Nikam chodit nesmím a doma chodit bos můžu. Ha.
@ Selema « pát 2:50 pm »
@schvarz,  chod bos 🤣
@ schvarz « pát 2:49 pm »
Navíc mám děravý boty a obchody s obuví mají zavřeno :( A já mám nestandartní velikost nohy a nemůžu si objednat po netu.
@ schvarz « pát 2:49 pm »
Teď bude prostě x dnů hledat novýho ministra a ten to ve finále povede stejně, jak Prymula, takže akorát se to zase zhoršilo :D
@ schvarz « pát 2:48 pm »
Navíc v době krize by se měly demise dávat kvůli neschopnosti vykonávat svoji práci a ne kvůli tomu, že tě blesk někde vyfotil :D
@ Selema « pát 2:48 pm »
Dala bych mu pokutu milion Kč 🤣
@ schvarz « pát 2:47 pm »
No podle mě Prymula dostal vyhazov ne kvůli tomu, že porušil nařízení, ale protože byl viděn v tý hospodě s Babišovými kamarády a tomu se to samozřejmě nelíbilo :D
@ Selema « pát 2:46 pm »
Každému vyhovuje něco jinýho. Není to primárně o tom co je lepší
@ schvarz « pát 2:46 pm »
A i kdyby průměrnej hráč entil 10 hodin týdně, jakože ne, tak to furt je skoro půl roku. :D Ninja je prostě lepší pro tryhardy a BMko pro víc casual lidi.
@ TomasFoxx « pát 2:46 pm »
pojďme se radši bavit o Prymulovi, to je lepší téma 😂😂
Ninja je prostě lepší až po 200+ hodinách
Tak jako tak
@ Selema « pát 2:45 pm »
Ale netřeba to řešit. Lidi chtějí expit furt aspoň tedy v modré
@ Selema « pát 2:45 pm »
120-150 uděláš za 6-8h
@ schvarz « pát 2:44 pm »
Nemáš pořád lidi na expení. I kdybys 120-150 dělala prostě 10 hodin, tak nemáš každej týden jinýho člověka, co chce expit
@ Selema « pát 2:44 pm »
Ale nepotřebuju dělat něco co mě teď nebaví
@ Selema « pát 2:44 pm »
Já ent stále k dispozici mám 🤣
@ schvarz « pát 2:43 pm »
Na to nikdo nemá čas.
Jinak bys to neprodala
To pochybuju :D

Kdo chatuje

offline AngelSham