Přejmenování postav-co tedy?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Chtěli by jste možnost přejmenování postav?

:up: Rozhodně ano
57
58%
:?: Je mi to jedno
3
3%
:down: Rozhodně ne
39
39%

Celkem hlasů: 99

HonzaM
Lv.40
Lv.40
Poděkoval: 3591×
Má poděkování: 855×
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejmenování postav-co tedy?

Příspěvek od HonzaM » sob 20. dub 2013 11:45:04

Fleury píše:Já jsem PRO :) Ovšem bych tuto možnost změnu jména zavedl POUZE 1 pro daný účet.
a co se tím vyřeší? Postava za rok 5x změní majitele takže by stejně další 4 neudělali ani prd se jménem, a kdyby se to měnilo pokaždé po prodeji, tak je zase jedno kolik změn bude, protože všechno se dá obejít :P

FullScreen
Lv.15
Lv.15
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od FullScreen » sob 20. dub 2013 13:51:51

já bych byl pro jen bych udělal nějaký omezený počet změn nebo tak něco. Dám příklad:Koupím postavu přes HM xxxSURA vesele si hraju a najednou mi lidi začnou nadávat že zabíjim lidi,okrádám atd... protože předchozí majitel má postavu xxxSURAbuff a dělá sní bordel...
Obrázek

Falathrim
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 12×
Má poděkování:

Příspěvek od Falathrim » sob 20. dub 2013 13:56:45

Stačilo by to udělat tak jak již někdo jednou psal,že by to bylo něco jak kdysi přestupy 3x čím víc změn(max 3) by postava měla tím se zvedne cena :) - a ještě jedna věc mě napadla že pod nové velké jméno by se udělal tzv. malým písmem nápís : - "xjmenox" a bylo by to tam třeba na 14 dnů a znamená to původní jméno postavy. jestli mě tedy chápete.

E: taky mám teď postavu PlugBM :D a nechci to zbytečně prodat,když má zručku na G1 a nosit jméno tohoto milovaného spamera fakt nechci :lol:
Naposledy upravil(a) Falathrim dne sob 20. dub 2013 17:31:08, celkem upraveno 1 x.

SvetaPan
Lv.24
Lv.24
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 119×

Příspěvek od SvetaPan » sob 20. dub 2013 14:43:41

zadna zmena jmena mohli ste si zvolit jmeno na zacatku ...a kdyz koupite postavu je to zaplacena dan za to ze ste si ji koupili
Sieg oder Valhöll

Fleury
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Fleury » sob 20. dub 2013 15:30:47

HonzaM píše:
Fleury píše:Já jsem PRO :) Ovšem bych tuto možnost změnu jména zavedl POUZE 1 pro daný účet.
a co se tím vyřeší? Postava za rok 5x změní majitele takže by stejně další 4 neudělali ani prd se jménem, a kdyby se to měnilo pokaždé po prodeji, tak je zase jedno kolik změn bude, protože všechno se dá obejít :P
Honzo proč by se měl majitel měnit 5 x za rok prosím tě ? :-D Když už snad kupuji postavu přes HM, tak to nekupuji kvůli tomu, abych ji za 2-3 měsíce prodal ne?? ( Já osobně třeba hraji téměř od založení Sindicatu se stejnýma postavama :-) Nebo máš snad nějaké lepší nápady ? Můžeš mě doplnit :- )

HonzaM
Lv.40
Lv.40
Poděkoval: 3591×
Má poděkování: 855×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzaM » sob 20. dub 2013 15:34:49

Fleury píše:
HonzaM píše:
Honzo proč by se měl majitel měnit 5 x za rok prosím tě ? :-D Když už snad kupuji postavu přes HM, tak to nekupuji kvůli tomu, abych ji za 2-3 měsíce prodal ne?? ( Já osobně třeba hraji téměř od založení Sindicatu se stejnýma postavama :-) Nebo máš snad nějaké lepší nápady ? Můžeš mě doplnit :- )
Podívej se jaká je skutečnost :P ... některé postavy sou dokonce určeny jenom na překup, takhle to prostě chodí, je to byznys, který ovšem neuznávám a nechci tomu napomáhat.

Fleury
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Fleury » sob 20. dub 2013 15:44:39

Fleury píše:
HonzaM píše:
Jo bohužel tomu tak občas bývá :- ( Ono je těžké asi v této situaci najít nějaký kompromis jak to popřípadě uskutečnit a za jaké podmínky by to dalo a tak dál.. Vůbec bych se nezlobil, kdyby někdo z týmu řekl, zda se aspoň o tomto kroku ještě uvažuje, nebo či už je to minulost. :-)

Caryfukk
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caryfukk » sob 20. dub 2013 16:04:28

Dobbajzník píše:Stačilo by to udělat tak jak již někdo jednou psal,že by to bylo něco jak kdysi přestupy 3x čím víc změn čili 3 by postava měla tím se zvedne cena :) - a ještě jedna věc mě napadla že pod nové velké jméno by se udělal tzv. malým písmem nápís : - "xjmenox" a bylo by to tam třeba na 14 dnů a znamená to původní jméno postavy. jestli mě tedy chápete.

E: taky mám teď postavu PlugBM :D a nechci to zbytečně prodat,když má zručku na G1 a nosit jméno tohoto milovaného spamera fakt nechci :lol:
Přesně tak :up:
Ani za OSLA bych tě nevyměnil!

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lejno « čtv 10:30 pm »
Co ma z toho, ze ma tolko cb? Akurat na vysmech, ze nafarmil pvm samanku 😀
@ TopTopiik « čtv 10:24 pm »
:D a kdo by to reálně nedělal? :D ve válce jde každej jenom pro CB.
@ Minnoroth « čtv 10:24 pm »
Můžu se zeptat, nezkoušel někdo kolik zhruba % schop přidá 12 int na smrtihlavovi? Díky.
@ Lejno « čtv 10:23 pm »
To si teda hrdina
@ TopTopiik « čtv 10:21 pm »
Proč se starat o nějaký šamanky apod. Když můžeš flusáním nahrát 200+ CB úplně v pohodě :D
@ TopTopiik « čtv 10:20 pm »
@TomasFoxx, @schvarz, být tam za daggera, tak dělám úplně to stejný :D
@ Lejno « čtv 10:16 pm »
Aspon raz si uzil cbcka, tak musel využiť situáciu
@ Borda91 « čtv 10:09 pm »
@TomasFoxx,  To jsi mozna jeste napsal malo :D ale ono i nejen jemu komu vyskocily cb vic nez dava normalne :D
@ schvarz « čtv 9:46 pm »
Extremista nedělal nic jinýho, než že farmil ty chudáky :D
@ TomasFoxx « čtv 9:41 pm »
@sizmik,  tak extrémistovi nevyskočily cbčka o 250-300 jen tak z níčeho nic žejo :D
@ sizmik « čtv 9:23 pm »
Spíš zajímavé by to bylo, pokud je tam reálně někdo ve velkém farmil, protože pak by pravidlo porušil i on :D
@ sizmik « čtv 9:23 pm »
Jako vždy výklad pravidel je na GMteamu, jakkoliv nesmyslné se to občas může zdát. Nicméně nutnou podmínku (porušení pravidel) jejich chování splňuje (pokud opravdu dostali IK jen co vyšli ze spawmnu)))
@ sizmik « čtv 9:21 pm »
Jako lidi co si budem, v pravidlech je jasně napsáno toto: Zabíjet opakovaně nebránící se, nebo chabě se bránící postavy (dle subjektivního posouzení GM). Účastnit se kteréhokoli ze čtyř výše zmíněný bodů z pozice zabíjené postavy, nebo jinak k transferu napomáhat.
@ SamJsiLama « čtv 9:09 pm »
@schvarz,  V pravidlech ani nebylo, že nemůžeš používat prapory v aréně, když utíkáš před smrtí .. 😁💁
@ schvarz « čtv 8:41 pm »
Bohužel v pravidlech není psáno nic o tom, že to nemůžeš svojí říši kazit. Transfer je jen jako dávání CBček jednomu specifickýmu člověku, když to hážeš do éteru, tak to podle mě trestný není
@ schvarz « čtv 8:40 pm »
Ale bylo vidět z toho, co psali, že to dělají schválně
Jako kdyby celou dobu nepsali hejty do chatu a sarkasticky se neomlouvali, tak bych s tebou souhlasi
@ RAMHH « čtv 8:40 pm »
Ja mam vetsinou stejny nazor jako Kurinozka ,ale tentokrat to bylo proste zrejme ze naschval tahnou risi dolu, no.
Hellio normálně bojoval jako Hellio, WPčko můžeme říct, že rušilo, ale ti 2 borci s healerem a BMkem, tak to jako fakt upřímná snaha nebyla. :D
@ schvarz « čtv 8:39 pm »
Já teda viděl šamanku 126, jak opakovaně vybíhá ze spawnu a dřív, než stihne bojovat, tak jí extremista dá IKčko.
@ schvarz « čtv 8:38 pm »
Normálně bojovali? :D
@ Kurinozka « čtv 8:37 pm »
Šanci dát cb a krále má každý. Nemůžete chtít, aby za to dostal někdo TB. Normálně bojovali
@ TopTopiik « čtv 8:24 pm »
TomasFoxx píše: @Nejko123, to byl doslova jen pokus o to nasrat duxe :D tam začali psát blbosti už na seřadišti :D a pak to feedili aby ho nasrali :D
já do nich jel už před rokem :D
@ RAMHH « čtv 8:22 pm »
Jako verim, ze gm musi byt opatrni pri banovani transferu, ale toho bylo tak do oci bijici ze by fakt asi tb dostat mohli :lol:
@ Nejko123 « čtv 8:22 pm »
V tej červenej to musí byť iná telenovela :lol:
@ TopTopiik « čtv 8:20 pm »
Nejvíc mě ale dostalo, když Majesty byl v red na spawnu a ten tejpek ho srdíčkuje a stejně jde k němu :D
@ TopTopiik « čtv 8:20 pm »
V něčem to ale bylo dobrý .... nesralo mě zruško, ale oni :D
@ schvarz « čtv 8:19 pm »
Hellio po každý smrti psal "promiň duxi, omylem jsem umřel"
@ TomasFoxx « čtv 8:18 pm »
@Nejko123, to byl doslova jen pokus o to nasrat duxe :D tam začali psát blbosti už na seřadišti :D a pak to feedili aby ho nasrali :D
@ Nejko123 « čtv 8:17 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.cz/vTKw dneska měla červená dobrý pomocníky :D
wtf ? To ako o čo sa tam snažili ? :lol:
@ TopTopiik « čtv 8:12 pm »
Jak prohrát válku? Pošli tam hellia s cechem :D zaručenej způsob jak hodit daggerům 162 killů (nepočítám těch 66 smrtí hellia) :D I kalkulačku jsem si na to musel vzít
@ TomasFoxx « čtv 8:11 pm »
https://ctrlv.cz/vTKw dneska měla červená dobrý pomocníky :D
@ TopTopiik « čtv 8:07 pm »
čekal jsem, že exi s majestym dají o dost víc :D
@ RAMHH « čtv 8:01 pm »
Jako ban za transfer tu uz dlouho nebyl, to jsem na to zvedavy :D
@ Selema « čtv 4:46 pm »
2
@ Selema « čtv 4:46 pm »
@TomasFoxx,  ještě máš w měsíce
@ TomasFoxx « čtv 4:23 pm »
@pikasek,  jednou padne 😂 mě to právě štve no, jsem ho na daggerovi dal jen jednou tenhle rok😂
@ pikasek « čtv 3:38 pm »
Fox a král OMEGALUL
@ qSTRoNgMANp « čtv 3:34 pm »
@TopTopiik,  10 mega je dan :D
@ TomasFoxx « čtv 3:34 pm »
@pikasek,  foxx už může bejt král, tak budu teď chodit za něj 😂
@ pikasek « čtv 3:33 pm »
@TomasFoxx,  můžeš jít dneska za archa, Haky nemůže dneska prej :lol:
@ TopTopiik « čtv 3:24 pm »
@Lejno, co ty schopky? "schopky 590kk" a dává to za 599 :D
@ TomasFoxx « čtv 3:19 pm »
@Lejno,  snaž se, ať jsi silný jako tomasfoxx
@ TomasFoxx « čtv 3:18 pm »
bez účesu určitě ne 😂
@ Lejno « čtv 2:38 pm »
@sizmik,  aby sa potom mohol vyhovarať, neneee, nech si len pekne kupi :D
@ sizmik « čtv 2:26 pm »
@TomasFoxx,  nebo jdi válku bez účesu :)
@ TomasFoxx « čtv 2:08 pm »
já nikdy snad nešetřim dopředu, jdu ent jen když něco chci 😂 nebo když nemám na war no
@ qSTRoNgMANp « čtv 1:49 pm »
Tak to jsi jinej Mazzafaka
@ TomasFoxx « čtv 1:46 pm »
@Selema,  wtf já jsem dost chudej člověk😂😂 dokonce zadluženej :(
@ Selema « čtv 1:31 pm »
@qSTRoNgMANp,  to bylo na foxe
@ qSTRoNgMANp « čtv 1:15 pm »
@Selema,  Mě je to šumák, třeba tento rok bude učes jen na okrasu. :D
@ Hakan « čtv 12:50 pm »
spíš by mě zajímalo jestli bude možné dropnout znaky i po zítřejší údržbě
@ Selema « čtv 12:40 pm »
A taky spoléhají na to že to bude stejné jako v loni
@ Selema « čtv 12:40 pm »
Píšou to zrovna ty lidi co mají yangu XXX jako by si to nemohli dovolit
@ JayV1 « čtv 12:37 pm »
Všetci napíšte kedy končia účesy nech sa to presunie 😄
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:15 pm »
Mě 1.11. :D
@ TopTopiik « čtv 12:06 pm »
@TomasFoxx, Ha, mně účes končí na Duxovi až 2.11. :D
@ Mionix « čtv 12:01 pm »
Jinak asi jste již zaznamenali, že údržba bude zítra ráno v 8h.
@ TomasFoxx « čtv 11:58 am »
ale to je hnus fakt, mě dneska končí účes prostě, takže teď si do války musim udělat novej, a zítra ho stejně budu zas měnit omg 😂
@ TomasFoxx « čtv 11:57 am »
já to jen rychle projel, hádky o dungu mě moc nezajímaj 😂

Kdo chatuje

offline Boro3 
offline L0GAN 
offline Lejno 
idle Minnoroth 
offline Mionix 
idle TopTopiik 
offline baaja 
offline kral 
offline skuby