Vše o koních a jezdeckých zvířatech

Kvalitně zpracované návody, které Vám odpoví na otázky ohledně vývoje postavy.
Nejužitečnější: Vedení, Lovecké mise, Vše o koních a jezdeckých zvířatech
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dumik
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: úte 29. čer 2010 19:44:31
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Vše o koních a jezdeckých zvířatech

Příspěvek od Dumik » stř 04. srp 2010 1:20:50

Vše o konících
kompletně vše co potřebujete vědět o koních
Nebaví vás už cestovat pěšky? Pořiďte si koně

Ve hře jsou 4 druhy koní:

1. Poník
Poníka si můžete vypůjčit u Pacholka od 10. levelu za jezdecký lístek. S tímto koněm se můžete prohánět celých 10 minut a pak zmizí. Další jezdecký lístek lze využít až za zhruba 20 - 30 hodin.
Jezdecký lístek: Obrázek

2. Kůň pro začátečníky
Dosáhli jste lvl 25? No, to už byste o něm měli začít uvažovat a pořídit si ho. Skočte za pacholkem a řeknětemu, že chcete koně. Jejda Pacholek po mě chce medaili.Obrázek
Tuto medaili seženete v dungeonu opic, kde budete mlátit všechny opice a třeba jednou vypadne, nebo ji můžete koupit na stánku za 100K - 250K.
Jakmile máte medaili, zajděte za pacholkem. Předtím si ale sežeňte jezdecký lístek, musíte jít za pacholkem ve druhém městě a ještě předtím si zjistěte, kde se oběvují divocí lukostřelci.
Obrázek
Pokud máte vše připraveno, tak nasedněte pomocí jezdeckého lístku u pacholka na koně a spusťte si od něj qest zabít 10 divokých lukostřelců za 30 minut, dojeďte na místo, kde jste si je našli, klikněte na koně pravým tlačítkem myši, dejte sesednout a tam si ten qest splňte. Pokud by se vám nepovedlo zabít 10 divokých llukostřelců do 30-ti minut, tak příjdete o medaili.A obrázek obdržíte do svého inventáře.

TENTO QEST NELZE ŘEŠIT JAKO OSTATNÍ, LUKOSTŘELCE SI MUSÍTE ZABÍT VŠECHNY SAMI!
!!!POZOR, NIKDY NEKUPUJTE OBRÁZEK KONĚ OD NĚKOHO JINÉHO, TATO KOUPĚ OD PACHOLKA NELZE OBEJÍT!!!


Skočte si někam zaexpit a vydělat 100K, protože pokud se k pacholkovi vrátíte v rozmezí 10 min. - max. 1 hod, kdy bude mít hotový obrázek koně, bude za něj chtít 100 000 yangů. Pokud dáte vše pacholkovi, dá vám obrázek koně.Obrázek Tady je vhodné naučit se pár klávesových zkratek na ovládání koně:
ctrl + H - Nasednout/sesednout na/z koně
ctrl + F - Nakrmit koně - funguje poze pokud je kůň s vámi a pokud na něm nesedíte.
ctrl + B - Odvolat koně tímto odvoláte koně aby vám nepřekážel

Pokud si odvoláte koně, můžete ho zavolat kliknutím pravého tlačítka myši na orázek koně, šance, že kůň přiběhne závisí na tom, na jakém stupni máte zkrocení koně.
Obrázek
Tuto schopnost zlepšujete příručkou zkrotit koně.
Každé zavolání na tohoto koně vás bude stát 100 MB. Může se stát, že pokud nemáte trénované zkrocení koně, že kůň přiběhne až na 50. - 100. pokus ho zavolat, což je docela dost many, může se ale stát, že příjde i na první pokus. Jak často koně krmíte nemá vliv nato jestli k vám přiběhne na první, nebo 50. zavolání.
Krmení pro koně:
Krmení se rozděluje podle toho, jakého máte koně.
Obrázek Seno (kůň pro začátečníky)
Obrázek Mrkev (kůň pro pokročilé)
Obrázek Červený ženšen (kůň pro profíky)
Pokud budete chtít pokračovat v trénování koně, musíte mít další medaile, na každý qest 1 medaili. Jakmile zajdete za pacholkem, tak vás pošle dojet k nějakému bodu a vrátit se. Pokud během qestů na koně sesednete ze sedla, qest jste nesplnili. Pokud máte v qestu pouze projet určitým úsekem (například v ohňové zemi), můžete sesednout předtím než dojedete k počátečnímu bodu, ale jakmile začnete qest průjezdem prvního bodu, tak už nesmíte sesednout, proto pozor na agresivní potvory, které útočí samy (v poušti je to například velká pouštní želva). Lvl koně si na tomto serveru můžete udělat klidně všech 10lvl základního koně + 11lvl na WH- vše jde udělat během jedno dne . Jakmile dostanete lvl koně na 10, tak se pomalu můžete připravovat na bojového koně.


3. Bojový kůň (WH):
Pokud jste dosáhli se svým koněm levelu 10 a váš level je 35, můžete zajít za pacholkem, že chcete bojovat ze sedla koně. Pacholek vám zadá qest zabít 40 hadích, nebo štířích lukostřelců za 30 minut.
ObrázekObrázek

Sežeňte si pár lidí do skupiny, vy musíte být zakladatel skupiny a pošlete je do pouště. Sezvěte lidi, udělejte skupinu a až budou všichni nachystaní, tak spustíte qest, občas jim řeknete kolik ještě chybí. Je velmi velká pravděpodobnost, že pokud se o to budete pokoušet sami, tak to nezvládnete, pokud nedodržíte tento postup a budete zmatkovat, že už jede qest a schánět lidi, pravděpodobně se vám to také nepovede. Pokud se tak stane, přijdete o jednu koňskou, ale úkol můžete hned opakovat. Jakmile je splněno, zajdete za pacholkem a on vám oznámí, že zbrojní kniha koníObrázek bude hotova zítra. Pokud se vrátíte k Pacholkovi v rozmezí 10 - 16 hodin, kdy bude mít hotovou knihu, tak po vás bude chtít 500 000. Opět se nepokoušejte tu knihu nikde kupovat, pokud ji totiž nekoupíte od pacholka, tak je vám k ničemu. Nyní máte WH a můžete bojovat z koně, pokud budete chtít zvyšovat level bojového koně abyste mohli mít válečného koně (MH), tak budete muset splnit několik qestů na lvl koně 20. Tento kůň vyžaduje na přivolání 200MB.


Qesty na WH:

Level 12 - Zabij 5 Bo
Bo se vyskytuje ve druhých městech. Obrázek

Level 13 - Zabij 5 Chuongů
Chuong se vyskytuje ve druhých městech. Obrázek

Level 14 - Zabij 10 Hrdých orků generálů
Hrdý ork generál se nachází v Údolí orků.
Obrázek

Level 15 - Zabij 10 Černých orků
Černý ork se nachází v Údolí orků v okolí chrámu.
Obrázek

Level 16 - Zabij 10 Tmavých mučitelů
Tmavý mučitel se nachází v Údolí orků v okolí chrámu.
Obrázek

Level 17 - Zabij 10 spárovatých jedovatých pavouků
Spárovitý jedovatý pavouk se vyskytuje ve Velké poušti a Pavoučích jeskyních.
Obrázek

Level 18 - Zabij 20 Pouštních banditů
Pouštní bandité se vyskytují ve Velké poušti.
Obrázek

Level 19 - Zabij 10 Ledových golemů
Ledoví golemové se vyskytují v Ledové zemi.
Obrázek

Level 20 - Zabij 20 Bojových tygrů
Bojoví tygři se nachází v Ohnivé zemi.
Obrázek

Pokud jste došli až sem, otevřelo se vám okno pro skily na koně, tyto skily se trénují pomocí knihy jezdeckého uměníObrázek, kterou můžete číst od lvl 50. Pokud máte přečtené některé knihy úspěšně a rozdělené některé body, už můžete používat skily z koně, bohužel tyto schopnosti nemají žádnou sílu dokud si nepořídíte vojenského koně (MH). Proto není vhodné uvažovat stylem, že si hodíte vše na 1 a MH nepotřebujete. Boj ze hřbetu koně se takto udělat dá, nicméně ostatní schopnosti nefungují.

4. Vojenský kůň (MH)
Pokud jste splnili všechny předchozí qesty na WH a máte lvl 55+, tak můžete skočit za Pacholkem s žádostí o zlepšení koně. Opět doporučuji, pokud nejste lvl 60+, tak si vytvořit partu lidí, kteří se nachystají ve věži a vy spustíte qest a stojíte u pacholka a díváte se jak vám ubívají potvory. Ten qest je zabij 300 lukostřelců démona za 30 minut. Pokud máte dobrou partu, tak je do 15-ti minut hotovo a vy se ani nehnete od pacholka.


Pokud se vše povede, tak vám pacholek oznámí, že máte přijít zítra pro vojenskou knihu koníObrázek, která stojí 1 000 000 yangů.
Pokud mu vše zaplatíte, tak dostanete vojenskou knihu koní a jednu knihu jezdeckého umění, se kterou můžete dostat bodík do schopnisti koně, kterou si vyberete.
Přivolání koně vám ubere 300MB.

Schopnosti koně:

1. Boj ze hřbetu koně
- velice výhodné, pokud potřebujete vyjet z kruhu nepřátel, nefunguje s lukem.
- možno trénovat od levelu 50

2. Dupnutí koně
- Kůň dupne na cíl a tím jej omráčí a ubere nějaký život. Pokud použijete tento skil při cestování, zvýší vaši rychlost o 50.
- možno trénovat od levelu 52

3. Hnutí síly
- Funguje se všemi zbraněmi a podle zbraní vypadá u všech charakterů různě, bohužel v současné době má malou účinnost, takže téměř nic neubere, ale udělá pěkný efekt.

Levelování MH ještě není bohužel přístupné, jinak kůň může mít maximální level 30, ale toto není u nás ještě možné, takže všeci končíme na levelu koně 21.

Smrt koně :

Pokud koně dlouho nekrmíte, například když jedete na dovolenou, tak vám chcípne. Nic není ale ztraceno, protože se dá oživit bylinou, která padá z bosse v Opičí jeskyni. Případně se dá vyměnit za Jezdeckou propustku
Obrázek Lehká bylina
Obrázek Střední bylina
Obrázek Těžká bylina
Obrázek Jezdecká propustka


Všechny obrázky jsou převzaty z metin2wiki.eu a všechny informace jsou z vlastní zkušenosti. Pokud se někde vyskytne chyba, okamžitě napravím.
Imatro základní kůň na lvl 25, WH na lvl 35 a MH na lvl 50.
Naposledy upravil(a) Dumik dne stř 29. zář 2010 9:34:00, celkem upraveno 2 x.
Šaman Drak - 84lvl
ženatý s Yvule
BS +9 => vodní +0
Řev - G1, Střílení - G7, Pomoc - G1, Požehnání - G1lvl, Zrcadlit - 13lvl
web o siNDICATE: http://www.encyklopedie-sindicate.mypage.cz

Uživatelský avatar
Chňapík
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: pon 07. úno 2011 11:55:55
Má poděkování:

Mapy pro trénink WH (Bo, Chuong)

Příspěvek od Chňapík » úte 08. úno 2011 22:09:57

Jinno - mapa pro trénink WH
Tady máte Jinno mapu pro MH
Žlutá=Mathon
Červená=Chuong
Černá=Bo
Modrá=Goe Pae
Přílohy
683_1251121387 (2).jpg

Uživatelský avatar
Draxianis
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: úte 12. říj 2010 20:50:32
Poděkoval:
Má poděkování: 46×

Drezůra - Krocení zvěře

Příspěvek od Draxianis » čtv 15. pro 2011 22:34:15

Nová jezdecká zvířata na siNDiCATE


Všeobecné informace:
V první řadě chci upozornit, že se jedná pouze a jenom o návod, který se vztahuje k privátnímu serveru siNDiCATE.
Před nedávnou dobou, díky [GA] Saggimu, byla hra rozšířena o další levely schopnosti jízdy na koni (zvířeti) až na 30. level.
Princip získání koně a dalšího jeho vývoje, lze nalézt v tomto návodu >>zde<<. Tento návod na něj navazuje a popisuje, jak získat jezdecká zvířata, nebo-li zdokonalení schopnosti jízdy na koni od 22. až do 30. levelu.

Obrázek

Potřebné věci k zvládnutí úkolů:
Vojenský kůň
V první řadě je třeba úspěšně dodělat 21. level koně ("Vojenský kůň" nebo-li Military Horse "MH")


Level postavy
Dále je třeba mít patřičný level hráče, aby mu bylo dovoleno úkol splnit. (Více u popisu jednotlivých úkolů)

(Pozor!!! Při vstupu do "Temného vězení" se vás žalářník neptá, jaké zvíře zrovna jdete krotit. Může se tedy stát, že díky vaší nevědomosti, budete krotit zvíře, na které nemáte patřičný level a tím pádem, se vám nepodaří ani jeho zkrocení.)

Medaile
Tak jako na předchozí levely koně, je i zde potřeba jezdecká medaile.

(Při každém vstupu, jak pro zkrocení, tak i pro ochočení)

Propustka
Vstupenka do pavoučího vězení.

(Hráči s prémium balíčky mají vstup do pavoučího vězení a Temného vězení ZDARMA!!!)

Výbava
Výzbroj odpovídající zkušenostem hráče s tak vysokým levelem.

(Nelze se spoléhat jako u předchozích úkolů na koně, že hráč s průměrnou výbavou tyto úkoly zvládne.)

Obrázek

Časté dotazy ohledně krocení:

Kde naleznu Pavoučí jeskyni a Temné vězení ?
Pavoučí vězení: Do pavoučího vězení se dostanete přes pavoučí jeskyni.
To se nelézá ve Velké poušti. Teleportér "Chuk-Sal" na konci 1. patra po vás bude chtít "Propustku" Obrázek.

Obrázek

Temné vězení: Vstup do Temného vězení je na konci Pavoučího vězení.
Obrázek

Lze sesedat z koně při plnění úkolů ?
U levelů koně od 21. levelu až do 30., lze plnit úkoly pomocí možností hry. Tedy: boj ze země, ze hřbetu, v proměně, kvůli lokaci a jejímu omezení nelze pomocí skupiny.

(Já osobně jsem první dva úkoly plnil ze země pomocí sekání a skillů a zbylé u zdi z koně)

Je za sekání u zdi nějaký postih ?
Prozatím toto správcům hry nevadí, tudíž ani zakázáno to není.
Tato možnost je využíváná všude, ve swampu, v SD2, tak i zde toto není postihováno.

Lze udělat port do Temného vězení ?
Ne, tato lokace toto nepodporuje, stejně tak jako druhé patro.

(Pro rychlejší přepravu k žalářníku na konci pavoučího vězení, je možno udělat port před "Chuk-Sala", poté následně projet celé druhé patro)

Musím jít k pacholkovi před každým úkolem ?
Pacholek v tomto případě slouží pouze jako informační NPC.
Poslední misi, kterou u něj musíte spustit a splnit je 21. level koně.
Dále je vše na žalářníkovi, ten vás vpouští, ale neurčuje pravděpodobnost splnění ani vaší kvalifikaci "Váš level postavy".

Čím se jezdecká zvířata přivolávají, je třeba něco kupovat ?
Tato zvířátka se přivolávají pomocí stejné knihy jako MH, tudíž není ani třeba platit za další novou knihu.
Poplatek pletíte pouze při vstupu do Temného vězení.

Lze si zvednout šanci na splnění úkolu ?
Ne. Ani Prémium balíček, ani rukavice, ani štěstí u stařenky ani hodnost postavy.
Všichni si jsou rovni. Více níže v bodu č.5.

Umřelo mi zvíře, co teď ?
Pokud ti umřelo zvíře, nevzdychej. Běž za pacholkem a vezmi si zpět svého Vojenského koně "MH".
Pokud budeš chtít opětovně ochočit stejné zvíře, stačí si vzít jezdeckou medaili a jít za žalářníkem, rubat dané zvíře a modlit se, že úkol stihneš splnit do jedné hodiny. Lze však i pokračovat v krocení dalšího zvířete. Nemusíš si nejdříve ochočit předešlá zvířata a potom krotit další. Klidně lze vstoupit do Temného vězení s Vojenským koněm a krotit ihned Lupuse, avšak musíš již mít zkroceného SusScrofu.


Obrázek

Princip lokace Temné vězení:
Při vstupu do této lokace, je žalářník tak ochotný, že vám vše vysvětlí. Pro ty co nechtějí číst zde vysvětlím ty nejdůležitější body.

(1) Poplatek: Pro vstup do lokace je třeba poplatek v rozmezí od 5kk do 10kk.

(Po opětovném odmítnutí vstupu, vám žalářní postupně náhodně nabízí sumy, za které je vás ochotný vpustit do Temného vězení. Nejlepší možnosti jsou 5kk a 6kk.)
(Pro hráče s prémiovými balíčky je vstup od žalářníka zdarma, avšak čekací dobu musí obsovovat taktéž.)

(2) Čekací doba: Systém vpouští do lokace jednoho hráče jednou za minutu.
(Např.: V 8:01 žálářník vpustil hráče1, dalšího hráče2 vpustí až v 8:02)
(Neuspěcháte to i kdyby jste se uklikaly do křeče v ukazováčku.)

(3) Skupina a pomoc od spoluhráčů: V této lokaci je hráč plně odkázan jen sám na sebe a na své zkušenosti. Nelze zde potkat jiného hráče ani si vzít s sebou drahou polovičku nebo buffku. Každý hráč je vpouštěn do oddělené mapy.

(4) Časový limit: Žalářník vám dává na splnění úkolu přesně jednu hodinu. Pokud do té doby nestihnete splnit úkol, budete automaticky přemístěni zpět před žalářníka, aby jste měli na výběr, zda zkusit splnit úkol znova, nebo opustit pavoučí vězení.

(5) Pravděpodobnost splnění: Úspěšnost zvládnutí úkolu závisí pouze a jenom na štěstí a na množství zabitých potvor.
Pri zabití každého monstra se generuje číslo od 1 do 100 Při vygebnerování čísla 100 je úkol splněn. Ve zbylých případech je číslo přeskočeno a generují se další.

(Na generování čísel nemají vliv předchozí pokusy o zkrocení ani počet zabitých potvor.)
(Někdo zabije 10 příšer a při jedenácté se mu vygeneruje číslo 100. Někdo jich zabije 1000 a až při 1001 se mu podaří splnit úkol.)

(6) Odhlášení, přihlášení a teleportace: Při odhlášení postavy, dochází k ukončení úkolu. Při dalším přihlášení je hráč teleportován před žalářníka, jakoby úkol nesplnil. Teleporty zde nefungují, jediná možnost jak se dostat z lokace je odhlášení, uplynutím doby 1 hodina nebo splněním úkolu.

(7) Splnění úkolu: V chatovací liště se vypíše hlášení o splnění úkolu. Hned na to je hráč teleportován před žalářníka.
(Lze ihned dělat další úkol, bez potřeby aktivace úkolu u pacholka. Nemá to žádný vliv na úspěch dalšího úkolu.)

(8) Možnosti plnění: Hráči je dovoleno využití všech herních možností "jako jednotlivec". Lze zabíjet mobby ze země, z koně, v proměně, ninjům pomocí šípů z dálky atp.

(9) Úroveň schopnosti: Po zkrocení dalšího zvířete v pořadí, je schopnost jízdy na zvířeti navýšena o 1 level.
(Pozor!!! Je rozdíl mezi tím, na jakým zvířeti zrovna sedíte a jaký jste již zkrotili. Seznam již vámi zkrocených zvířat, lze najít po kliknutí na jezdecké zvíře a vybrání možnosti "Informace o zvířeti".)
Putuje fáma, že při odevzdání jezdeckého zvířete je úroveň schopnosti jízdy, snížena zpět na level 21. Není tomu tak. V popisu postavy je pouze uvedený level zvířete na kterém zrovna sedíte.)

(10) Úmrtí zvířete: Prozatím není ve hře zavedeno krmivo pro jezdecká zvířata jako u koní. Jeho "trvanlivost" je omezena na 15 dvů od splnění úkolu.

(11) Ochočení: Opětovné získání zvířete se nazývá "Ochočení". Tento úkol je lehčí než krocení a při každém opakování je lehčí a lehčí.

(12) Návrat k MH: U pacholka si lze vyžádat navrácení Vojenského koně i když nyní máte jezdecké zvíře.

Obrázek

Rady, bez kterých úkoly nezvládnete:

Elixíry
Berte si s sebou spoustu červených a modrých elixírů. V temném vězení není obchodnice, tak že si nebudete moci doplnit zásoby uvnitř.

Lektvary
Pro hráče, kteří nemají extra dobrou výbavu, je dobré si vzít taktéž lektvary na posilnění, které naleznete >>Zde<<
Nejlepší volbou, jsou lektvary na: kritik, průnik, obranu a hodnotu útoku.


Kritik
Udělejte si raději šperky s kritikem. Jste tam odkázání jen na sebe a proto si nelze dávat buff. Monstra mají velkou obranu a než je usekáte bez kritiku, tak dříve sežerou oni vás.
(Bonusy na kritik je dobré natočit
i do PvP)


Kosti
Nejlepší je si koupit kosti. A to přesně: Náramek z dračích kostí a Náušnice z tygřích kostí. Více >>zde<<.

Požehnání
Kvůli tomu, že zde příšery mají silný útok, tak je těžké absorbovat ZB nebo si doplnit zdraví elixíry. Proto je velmi užitečné nosit si s sebou Požehnání života nebo Požehnání draka, která vám občas zachrání krk.

Postavení v cechu
Při plnění, nezáleží jaké máte postavení v cechu, nebo zda žádný cech nemáte. Proto nehraje roli, jaké příšery zabíjíte.
Lze zabíjet levely 98. ale i 110. bez vlivu na úspěšnost úkolu. Každé zvíře generuje číslo, čím více jich zabijete, tím víc čísel se vám vygeneruje.


Proměna
Hráči, kteří nemají dostatečný damage, tak mohou chodit v kuličce proměny. Avšak, warové a surové určitě vědí, jaké skilly je třeba nahodit do proměny a které ne.
Já osobně nechodím s proměnou, sekám monstra v rohu zdi ze zvířete.


Úmrtí
Když vás zabijí, nedávejte Obnovit ve městě, kopne vás to do hlavního města. Pokud chcete ušetřit svá BZK, berte si s sebou Medaile draka.
Lze si taktéž nasadit slzy bohyně, jelikož někteří nemají tu možnost sehnat Medaile draka. To však znamená, mít zabraný jeden slot, kam by jste mohli popřípadě dát jedny z kostí. Navíc, slzy bohyně pouze zmenšují množství potencionálně, ztracených bodů zkušeností na 50%. Nezabrání vám úplné ztrátě určitého % BZK.

Otrava
Mnozí říkají, že pokud je alespoň jedna příšera otrávená, tak při obnově na místě vás okamžitě zabije, i kdyby jste byli na druhé straně místnosti. Mě se toto naštěstí vyhnulo. Ano, příšera po mě hned jde když utíkám. Její skill mě však nezabije, dokud se nedostane blízko ke mě.

Obrázek

Seznam jednotlivých úkolů a jejich popis:

22. level jízdy na koni
Jméno zvířete: SusScrofa
Vzhled zvířete: Vepř, prase ve zbroji
Potřebný level postavy: 98.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: VITALITA a SÍLA

Mé zkušenosti s krocením: Tento úkol jsem splněn přibližně po 30 minutách. Naháněl jsem na sebe příšery pláštěmi. Nabíhala na mě polovina místnosti a stačilo mi to. Bojoval jsem ze země pomocí sekání a skillů. Používal jsem lektvary na posilnění (kritik, průnik, obrana, hodnota útoku) a požehnání života při malém množství ZB. Kosti jsem si nasadil pouze na přidání ZB (tj.: Náhrdelník z tygřích kostí).

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

23. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Lupus
Vzhled zvířete: Vlk ve zbroji
Potřebný level postavy: 102.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: SÍLA a POHYBLIVOST

Mé zkušenosti s krocením: Tento úkol jsem taktéž splněn přibližně po 30 minutách. Tentokrát jsem však zabíjel 4 až 6 příšer najednou. Pří plášťování jsem to nedával. Pro zajímavost, vydělal jsem si 500k při plnění úkolu, z příšer. Opět jsem bojoval ze země pomocí sekání a skillů. Taktéž jsem používal lektvary na posilnění (kritik, průnik, obrana, hodnota útoku), náhrdelník z tygřích kostí a požehnání života.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

24. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Panther
Vzhled zvířete: Panter ve zbroji
Potřebný level postavy: 106.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: INTELIGENCE a SÍLA

Mé zkušenosti s krocením: Tentokrát jsem úkol splnil na poslední chvíli. Asi přibližně po 50 minutách. Došly mi elixíry a do konce zbývalo zhruba 5 až 10 minut. Měl jsem na sobě neustále 3 až 4 příšery a jen bezhlavě rubal ze země. Používal jsem lektvary (kritik, průnik, obrana, hodnota útoku), náhrdelník z tygřích kostí a požehnání života.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

25. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Lion
Vzhled zvířete: Lev ve zbroji
Potřebný level postavy: 110.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: INTELIGENCE a POHYBLIVOST

Mé zkušenosti s krocením: Po dvou neúspěšných pokusek jsem přešel na těžší kalibr. Vzal jsem si s sebou Náušnice z tygřích kostí (+200 útok) a Náramek z dračích kostí ( -30% poškození nepřítelovými kouzly). Protočil jsem v pár věcech z dropera do PvP bonusů kritik a vzal si šperky ze slz. Spoustu různých lektvarů na posilnění. Pro zajímavost, měl jsem dohromady se vším všudy 80% na kritik a 100% na průnik. Sekal jsem z patera v rohu zdi a naháněl na sebe příšery pláštěma. Za 15 minut jsem splnil úkol.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

26. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Unicorn
Vzhled zvířete: Jednorožec
Potřebný level postavy: 114.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: VITALITA a INTELIGENCE

Mé zkušenosti s krocením: Úkol splněn na první pokus po 35 minutách. Stejná taktika jako u lva. Zdálo se mi, že byli mnohem lehčí než lvi. Už jsem se pomalu začal smiřoval s tím, že úkol nestihnu splnit. Mnozí hráči si volí Unicorn, kvůli jeho velké rychlosti při přemisťování hráče po mapě. Je opravdu velmi rychlý.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

27. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Dino
Vzhled zvířete: Ozbrojený dinosaurus
Potřebný level postavy: 118.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: VITALITA a POHYBLIVOST

Mé zkušenosti s krocením: První neúspěch, ani s kostma a pomocnými lektvary se mi do hodiny nepodařilo splnit úkol. Zabyl jsem jich hromadu, ale očividně nedostatečné množství. Splněno až na druhý pokus ani ne po 15 minutách. Pozor, jsou o hodně těžší než předchozí zvířata.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

28. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Smilodon
Vzhled zvířete: Šavlozubý tygr ve zbroji
Potřebný level postavy: 122.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: VITALITA, INTELIGENCE a SÍLA

Mé zkušenosti s krocením: První pokus byl neúspěšný, díky Hugo Toxxxovi. Byl vánoční event a při zabití mnoha příšer, se objevila návštěva, která mě zasekla ve zdi a musel jsem relog. Druhý pokus byl úspěšný. Ani ne do 5 minut jsem splnil úkol. Přišlo mi, že Smilodon bere o hodně méně než Dino. Sekal jsem u zdi, naháněl pláštěma a skoro nepoužíval požehnání.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

29. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Drako
Vzhled zvířete: Vlk ve zbroji
Potřebný level postavy: 126.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: "Zjišťuje se..."

Mé zkušenosti s krocením: První pokus neúspěšný. Po hodině jsem nedokázal zkrotit tuto potvoru. A stále nemohu najít čas si zajít zkrotit i toto zvířátko.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video:
Nad videem se pracuje ...

Obrázek

30. level jízdy na koni
Jméno zvířete: Diabolos
Vzhled zvířete: Kůň srmti
Potřebný level postavy: 130.level
Dorovnává statusy postavy do 100 bodů: VITALITA, INTELIGENCE a POHYBLIVOST

Mé zkušenosti s krocením: Bude muset počkat. Ještě mi to nedovoluje můj level postavy. Avšak, našla se dobrá duše a natočila video, jak krotí diabolose. Tímto bych velice rád poděkoval za pomoc při zjišťování potřebných věcí a za natočení videa, uživateli megac.

Screens:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video: Obrázek

Topic neustále upravuji a zdokonaluji.
Pokud jste nalezli nějakou nesrovnalost, nebo by jste mi rádi pomohli ve vylepšení návodu a doplnili nějaké informace, tak mě prosím kontaktujte přes Obrázek na tomto fóru, nebo ve hře na níže zvedených postavách.

Obrázek

Hrát jsem přestal na dobu neurčitou !!!
Fórum však navštěvuji a je možné se mnou komunikovat pomocí Obrázek .

DraxianisMW
WP sura 128.level
ExVůdce DeathKiss

DraxuvDROP
WP sura 110.level
Vládce Swampu

DraxuvBUFF
Dračí šamanka 121.level
Nešikanuje a neomezuje.

Draxianis
BM sura 102.level
V důchodu[/b]

Odpovědět

  • Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Skullhlav « sob 7:14 pm »
@pikasek, Jdeš na sázku proti Pipinovy ? (pokud pipin souhlasí :D ) 100kk sázka
@ Minnoroth « sob 6:58 pm »
Na to abys pak udělal 20x skin 2% zvěř? :D
@ Hakan « sob 6:54 pm »
šetřím si certifikáty :D
@ Minnoroth « sob 6:53 pm »
Užij si 2% ezo
@ Mionix « sob 6:51 pm »
@Hakan:lol: :up:
@ Hakan « sob 6:50 pm »
niice došel jsem arénuuu yeeaa
@ MoravskyPepin « sob 6:24 pm »
Chrr tfuj. Jedině Stipe a JDS
@ pikasek « sob 6:22 pm »
@Skullhlav,  Za mě osobně nic moc karta dnes,ale za mě Cormier,Rozestruik a Porter, jediné 3 zajímavé zápasy :D
@ Minnoroth « sob 5:42 pm »
viewtopic.php?f=8&t=50223&p=477778#p477778 Rád bych si to spočítal, ale dole se mi nezobrazují bloková schémata. Jsem jediný?
@ Skullhlav « sob 5:36 pm »
pikasek píše: @Skullhlav,  Jak říkám,je možné že si tento bod už v minulosti dal a poté například umíráním ztratil bzk, znova už jej tedy nedostaneš
Teď jsem tu kouli udělal navíc mám na sobě medaili draka
@ Minnoroth « sob 5:33 pm »
Už na to také koukám, děkuju! :D
@ pikasek « sob 5:33 pm »
Btw, zpráva ve které je odkaz se nedá editnout, protože pak začne nějak blbnout :D
@ pikasek « sob 5:33 pm »
@Minnorothviewtopic.php?f=8&t=50223&p=477778#p477778 Mám pocit, že to je v tomto tématu
@ pikasek « sob 5:31 pm »
.
@ Minnoroth « sob 5:28 pm »
@blood70CZ,  Kde bych ho našel prosím prosím? Nedaří se mi to.
@ pikasek « sob 5:26 pm »
@Skullhlav,  Jak říkám,je možné že si tento bod už v minulosti dal a poté například umíráním ztratil bzk, znova už jej tedy nedostaneš
@ Skullhlav « sob 5:18 pm »
Právě mam dva nedodělané
@ schvarz « sob 5:16 pm »
Ne, jeden status na 125 nedostaneš, vymaxovat můžeš jen 3 a ten poslední máš jen nějak napůl
@ Skullhlav « sob 5:16 pm »
Jsem myslel že to končí někde když už máš vše na 125
@ schvarz « sob 5:13 pm »
Možný to je, já si to vůbec nepamatuju
@ pikasek « sob 5:13 pm »
@schvarz,  Nic bych za to nedal, ale tuším že to končí na 127 (?) :think:
@ schvarz « sob 5:12 pm »
Někde mezi levelem 130 a 140 už dojdou statusy na přidávání
@ pikasek « sob 5:08 pm »
@Skullhlav,  Buď už si tento bod do statusu použil (například že si mazal expy, přišel o ně) nebo že už si zkrátka moc velký lvl na dostávání bodů ;)
@ Skullhlav « sob 5:07 pm »
Takový problém, sedím na koštěti a dodělal jsem kouli (BZK) ale už mi to nezobrazí zvýšení statu, pomůže rlg ?
@ blood70CZ « sob 4:57 pm »
@Minnoroth,  od electrixe je tu hodne peknej navod kde si to krasne muzes spocitat co je lepsi :)
@ RAMHH « sob 4:44 pm »
Nejsem doma, nejdřív se asi uvidíme zítra ve war, jestli teda nepůjdu za BM
@ Skullhlav « sob 4:40 pm »
@RAMHH, Přijď s leošem do oázy
@ RAMHH « sob 4:33 pm »
Podle mě jednoznačně ty 43+20/13, byť na ještěry to bude asi srovnatelné
@ Minnoroth « sob 4:02 pm »
Samozřejmě myslím Cidonku a bosse konkrétně
@ Minnoroth « sob 4:01 pm »
Nevíte přibližně co by dávalo víc dmg? Dýky 43 + 20 ork a 13 ještěr vs 52% 6 síla a 8 pohyb?
@ MoravskyPepin « sob 4:01 pm »
🐒🐒🐒🐒
@ schvarz « sob 3:55 pm »
Já do modrý cido portuju na časování portu, abych měl kopec teda.
@ Skullhlav « sob 3:22 pm »
pikasek píše: @Skullhlav,  To KO v první minutě se říkalo i o Floydovi prosímtě, nechte si tady ty teorie :D
Tak ale boxeri jsou trénování sami na sebe což je asi 80% tréningu obrany na hlavu přičemž třeba ti co dělali MMA mají komplexní trénink na celé tělo ta obrana na hlavu není tak velká, conor je exhibicionista jen mu velký balík prachu a udělá cokoliv :lol:
@ pikasek « sob 3:01 pm »
Krom toho,že tyson má o 40 kilo víc než Conor, už jen kvůli tomuto k tomu nikdy nedojde, a zrovna Conor na nějaké exhibice není :D
@ pikasek « sob 3:00 pm »
@Skullhlav,  To KO v první minutě se říkalo i o Floydovi prosímtě, nechte si tady ty teorie :D
@ Skullhlav « sob 2:53 pm »
Tak pokud jde o plochu souboje to se dá natrénovat jde jen o zvyk a pokud jde o styly zápasu ber to tak že vše vzniklo z boxu a pokud tysnuv direkt je aspoň z půle stejný jako pře koncem KO v první minutě ale zase proti němu hraje věk
@ pikasek « sob 2:24 pm »
A tou špičkou nemyslím zrovna Conora, nejsem žádný fanboy :D
@ pikasek « sob 2:23 pm »
@Skullhlav,  Upřímně tomu moc nevěřím, klec a ring jsou dvě totálně odlišné věci, a myslím si, že sebelepší profesionální boxer,by měl v kleci velké problémy nejen se špičkou
@ MoravskyPepin « sob 1:50 pm »
@Skullhlav To mě moc nebere
@ Skullhlav « sob 1:24 pm »
@MoravskyPepin, Tyson prohlásil "Až tak, že neváhal prohlásit, že by kohokoliv z nové generace zápasníků „zbil“, včetně miláčka davů Conora McGregora (32). Doufejme, že takový souboj uvidíme!"
@ Skullhlav « sob 1:17 pm »
@MoravskyPepin, Nejsou, výhra je jasná :D
@ MoravskyPepin « sob 1:13 pm »
@Skullhlav,  Už začínají výmluvy? Abych tě tu po té ranní vůbec ještě kdy viděl :D
@ Skullhlav « sob 1:11 pm »
@TomasFoxx, Za co ? :think:
@ Skullhlav « sob 1:10 pm »
@MoravskyPepin, Ale mám zítra ranní takže se nebudu dívat "ráno" ne že tu bude nějaký spoiler :D
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
40tb
@ MoravskyPepin « sob 1:04 pm »
@Skullhlav,  Lets do it
@ Skullhlav « sob 12:52 pm »
@MoravskyPepin, Tak dáme o 100kk sázku ? :D
@ MoravskyPepin « sob 12:38 pm »
@Skullhlav,  Co jiného čekat od práskače, jedině Stipe
@ Skullhlav « sob 12:37 pm »
@Skullhlav, ale můj favorit je DANIEL CORMIER
@ Skullhlav « sob 12:37 pm »
Taková ta elitka v těžké váze (čuníci :lol: )
@ MoravskyPepin « sob 12:32 pm »
@Skullhlav,  Co dneska to UFC 252
@ Skullhlav « sob 12:31 pm »
Ale no ták chudáci víte jak je musí takové řeči bolet
@ MoravskyPepin « sob 12:15 pm »
Tak Fuerza je diagnóza 🐒🐒🐒🐒
@ WhiteZz « sob 12:03 pm »
Tak fuerza :D je top práve sa mi nejaky fuerzak ked ma modra cido snažil portit a kradnut karmy to je už extrem :DD
@ Mionix « sob 10:35 am »
@TopTopiik,  Dali jsme v týmu dotaz na Saggiho s vaším problémem. Čekáme.
@ TopTopiik « sob 10:30 am »
@Selema, Sundali jsme Selase, v chatu to napsalo "výpis:>>" a nic :D
@ Selema « sob 10:29 am »
@TopTopiik,  a spawnuli se metiny ?
@ TopTopiik « sob 10:28 am »
@WhiteZz, nám včera nepadly ani amulety Ra :D

Kdo chatuje

idle Minnoroth 
idle Mionix 
offline RAMHH 
online Skullhlav 
offline maniak2 
offline sydran8