Určení počtu bylin - Almanach podpůrných lektvarů

Další návody, které nespadají do žádné z výše uvedených kategorií.
Nejužitečnější: Bonusy, část I. - Základní informace, Bonusy, část II. - Seznam bonusů, Seznam příkazů a kódů
Návody pro fórum: Jak se registrovat, Jak vyhledávat, Jak vytvořit tabulkový podpis

Odpovědět
Aliett
Zakladatel tématu
Lv.5
Lv.5
Poděkoval: 179×
Má poděkování: 290×

Určení počtu bylin - Almanach podpůrných lektvarů

Příspěvek od Aliett » sob 24. úno 2018 18:37:30

Almanach podpůrných lektvarů

Zdravím všechny z Metinového důchodu. Před páry lety byla na Ekuru přidána možnost vytvořit L+ elixíry. Vždy jsem na papír sepisovala počty bylinek, když jsem chtěla vytvořit více elixírů najednou, a zabíralo mi to spoustu času. - Obzvlášť, když jsem se zmiňované byliny chystala teprve kupovat, a potřebovala jsem znát přesný počet.

Z toho důvodu jsme já a můj kamarád Adam napsali program, který se jmenuje Almanach podpůrných lektvarů.
Spoiler:
Obrázek

Do Almanachu stačí zadat počet a druh bylin, které chcete vytvořit, a on vám sám spočítá, kolik čeho sehnat/nakoupit. Tento přehled můžete různě spravovat. - Například se rozhodnout, že nechcete 20 L+ elixírů vitality, ale jenom 15, a tak si je pomocí rozhraní umažete. Dále je možné tento přehled uložit, za předpokladu, že se k němu budete chtít časem vrátit.

Program je nedokončený z hlediska designu, a některé uvedené odkazy na zdroje už nejsou aktuální. Koneckonců, na program už přes dva roky nikdo nesáhl. :-) Počítadlo bylinek ale funkční je, a proto jsem se rozhodla s vámi o program podělit. Dříve to byla doména převážně mých Ravens, nyní ale nadešel čas zpřístupnit Almanach podpůrných lektvarů i vám ostatním.

Odkaz ke stažení:
Upozornění:
Následující odkaz vede mimo naše servery a tým Ekury tedy žádným způsobem neručí za jeho nezávadnost. Při stahování software z externích zdrojů postupujte prosím s maximální obezřetností!

- Almanach byl v oběhu přes rok (a další rok po mém odchodu), a nikdy se nám nepodařilo narazit na chybu ve výpočtu, proto si v rámci možností troufám říct, že by měl počítat správně.
- V průběhu testování se nainstalovaný program vždy choval podle očekávání, a nezpůsoboval žádné problémy.
- Pokud máte vyšší stupeň zabezpečení v rámci antivirového programu, případně firewallu, bude při instalaci potřeba program povolit. Rovněž tak někdy zlobí Win10, konkrétně Filtr SmartScreen programu Windows Defender. - Opět, stačí jen povolit.
- Ač s programem nikdy nebyl sebemenší problém, distancujeme se od toho, jakým způsobem se bude chovat právě ve vašem zařízení. (Instalace programu je na vlastní zodpovědnost).
- Pokud proběhly nějaké změny receptů na dané lektvary, případně v budoucnu někdy proběhnou, program to nebude brát v potaz, neboť se jej nechystáme nijak aktualizovat.

Tímto děkuji Adamovi, který na programu odvedl spoustu práce, a bez kterého by Almanach pravděpodobně nikdy nevznikl. :clap:
Žádná Aliett v mých rukou už poměrně dlouhou dobu není. Rovněž mi nepatří postava TeeLovegood.
Almanach podpůrných lektvarů
Zde

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « pon 9:39 pm »
Asi opustim práci, abych stihal eventy, ktere se objevi out of nowhere. :D
@ MoravskyPepin « pon 9:38 pm »
Kdyžtak je OX, kdo by chtěl a nevěděl
@ TomasFoxx « pon 9:36 pm »
@MoravskyPepin :  diky
@ MoravskyPepin « pon 9:36 pm »
@TomasFoxx :  Pěkná citace
@ TomasFoxx « pon 9:36 pm »
MoravskyPepin píše: @Kaenos :  Nervy nervy nervy, jako by nestačilo že to některé seklo a museli čekat než se někteří pohnou, ale ještě se vám GMka motají do cesty (Nezkoušejte na mě nějaké že jste průchozí o jednoho z vás jsem se sekl) NERVY. Ale jako díky za steep žejo <3
ok
@ MoravskyPepin « pon 9:35 pm »
@TomasFoxx :  Nebreč
@ TomasFoxx « pon 9:34 pm »
stačilo by třeba i jen na 10 sekund, aby prostě všichni měli šanci vystartovat stejně :D
@ qSTRoNgMANp « pon 9:30 pm »
26 MIN před eventem, ok tho ... :D
@ TomasFoxx « pon 9:28 pm »
nešlo by ten steeple nastavit tak jako teď fungují stánky vs hráči? :D že by se prostě dalo procházet mezi sebou :D
@ MoravskyPepin « pon 9:27 pm »
@Kaenos :  Nervy nervy nervy, jako by nestačilo že to některé seklo a museli čekat než se někteří pohnou, ale ještě se vám GMka motají do cesty (Nezkoušejte na mě nějaké že jste průchozí o jednoho z vás jsem se sekl) NERVY. Ale jako díky za steep žejo <3
@ Neves « pon 9:25 pm »
skôr sa nedalo?
@ Kaenos « pon 8:34 pm »
Dnes 1.6.2020 ve 21:00 se na Vás těšíme na Steeplchase!
@ TomasFoxx « pon 8:17 pm »
@Mionix :  ahaaa
@ Mionix « pon 8:11 pm »
Teď naskočil bonus 25%. Byl 50 od krále.
@ Mionix « pon 8:09 pm »
@TomasFoxx :  Nebyl bonus od krále?
@ TopTopiik « pon 8:08 pm »
Zas tu chytří lidé porovnávali dodělanou proměnu a low výbavu na BM v entu? :D
@ TomasFoxx « pon 7:51 pm »
@Mionix :  miooo, modrá nedostala za první místo ve výlovu bonuuus 😂
@ Kurinozka « pon 7:12 pm »
@Mionix :  <33333333
@ Mionix « pon 6:56 pm »
@YungSinatra :  Měl by, ale já už nic neslibuji. Neb mě zas pak budete kamenovat. :lol:
@ MoravskyPepin « pon 4:44 pm »
@YungSinatra :  Taky si myslím
@ YungSinatra « pon 4:40 pm »
Zdravíčko, výroční event přijde ve čtvrtek společně s údržbou?
@ qSTRoNgMANp « pon 4:19 pm »
@TomasFoxx :  Ono to není nakonec.
@ TomasFoxx « pon 3:59 pm »
@disaster1591 :  tak nakonec jsi tu za blbýho zase ty 🤫
@ MoravskyPepin « pon 3:48 pm »
Musím potvrdit můj ninja 170kkk po slevě mělo to být 180 G6 😂😂😂😂
@ Selema « pon 3:37 pm »
Nevím co je vtipného na ceně 200 za ninju s karmou... nabídka na jacka byla 200 když měl G7 ale jo, má skin 20% dabel luk no..
@ qSTRoNgMANp « pon 3:21 pm »
yangy začinaji ztacet na hodnotě a cenější jsou věci a postavy, ktere stoji "nesmyslne" částky.
@ qSTRoNgMANp « pon 3:20 pm »
@disaster1591 :  200kkk za karmu P yang/ obrana ninja je jeste celkem privetivý....
@ TomasFoxx « pon 3:19 pm »
@disaster1591 :  já se tomu taky divil, ale hold takový ceny teď jedou😂
@ disaster1591 « pon 3:17 pm »
200 :lol: :lol: vzdy si myslim ze uz ma nemas cim prekvapit ale vzapati trepnes dalsiu hovadinu
@ qSTRoNgMANp « pon 3:17 pm »
však do proměny mužou s jakoukoliv postavou a pokud nejsi lopata ty 2kkk dáš.
@ TomasFoxx « pon 3:06 pm »
bmko s full biologem za 35kkk vs ninja s karmou yang obrana za 200kkk 🧐
@ disaster1591 « pon 2:59 pm »
Jaj ja som zabudol ze pri BM nepotrebujes ani postavu ani buff a yangy ti sami naskakuju do inventara :think:
@ TomasFoxx « pon 2:57 pm »
@disaster1591 :  pokud budes pocitat i buff a postavu tak jj
@ disaster1591 « pon 2:55 pm »
Takze taka trochu nadpriemerna vybava na ninju stoji 500-600kkk podla teba hej? :lol: :lol:
@ Mionix « pon 2:41 pm »
@schvarz :  Předal jsem do týmu do chyb. :up:
@ MoravskyPepin « pon 2:32 pm »
@schvarz :  No jako když by vydělával míň jak BM tak by asi takovou cenu neměl 🤔🤔
@ schvarz « pon 2:30 pm »
tím, že v entu vydeláš míň neztrácí ninja cenu :D
@ TomasFoxx « pon 2:30 pm »
@MoravskyPepin :  taky no😂😂 a kdyz uz to pocitame tak podrobne tsk i buff, pozehy, promeny😂
@ MoravskyPepin « pon 2:29 pm »
@TomasFoxx :  Cena BMka vs Ninji do proměny 🤔🤔
@ TomasFoxx « pon 2:26 pm »
@MoravskyPepin :  jaka postava
@ MoravskyPepin « pon 2:26 pm »
@TomasFoxx :  A co ta postava?
@ TomasFoxx « pon 2:24 pm »
@disaster1591 :  protoze vybava na promenu stoji celkove tak 3x vic nez na bmko😂
@ MoravskyPepin « pon 2:13 pm »
To je vážná věc proměna 😤
@ disaster1591 « pon 2:13 pm »
Hlavne ze ked premena zacne zarabat o 10kk menej vsetci sa tu idu roztrhat :normal: :normal:
@ MoravskyPepin « pon 2:12 pm »
Je to vlastnost mobek a jenom to miss nenapsalo 🤔😂
@ disaster1591 « pon 2:11 pm »
Tak oni to sledovali dost dlho na mole, by ma fakt zaujimalo kde tie zavery skoncili
@ MoravskyPepin « pon 2:10 pm »
To bude v dalším nerfu
@ schvarz « pon 2:10 pm »
Ale sépky to vynechalo no
@ MoravskyPepin « pon 2:10 pm »
Konečně ten nerf na ty dálkaře přišel
@ schvarz « pon 2:10 pm »
Rána mečem, všecky 3 kouzla BMek, zruško, létající talisman... :D
@ schvarz « pon 2:09 pm »
Až na to, že to dělá všem kouzlům, která jsou cíleným projektilem :D
@ MoravskyPepin « pon 2:09 pm »
Já si myslím že je to tak správně a nic by těm bmkam opravovat neměli 🤔😂
@ schvarz « pon 2:08 pm »
K debugnutí tohle stačit nebude, potřebujou toho vidět víc, aby to porovnali a viděli, co to má společnýho :D
@ schvarz « pon 2:08 pm »
Jen jsem to ukázal, schovám si to a až toho budu mít víc, tak to sešiju dohromady a pošlu na ticket
@ schvarz « pon 2:07 pm »
Já jim nepošlu ticket s jedním úkazem
@ disaster1591 « pon 2:07 pm »
@schvarz :  radsej tu sprav vlakno alebo posli tiket lebo ten link zachvilu upadne do zabudnutia :D
@ schvarz « pon 2:07 pm »
@disaster1591 :  Já testuju všechno, ne jen nějaký naušnice :D
@ MoravskyPepin « pon 2:06 pm »
@schvarz :  oh Sherlock ♥️♥️
@ schvarz « pon 2:06 pm »
Pěkná citace Brahime :D :D
@ disaster1591 « pon 2:06 pm »
schvarz píše: Tak nebudu se řídit lidma, co si nic neotestujou :D
nebyt drbny duxa nemas co testovat ani :lol:

Kdo chatuje

offline Akiryu 
offline Aylia