Jak vydělat?

Další návody, které nespadají do žádné z výše uvedených kategorií.
Nejužitečnější: Bonusy, část I. - Základní informace, Bonusy, část II. - Seznam bonusů, Seznam příkazů a kódů
Návody pro fórum: Jak se registrovat, Jak vyhledávat, Jak vytvořit tabulkový podpis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Baron97
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: pát 19. lis 2010 21:37:30
Dostal poděkování: 2 poděkování

Jak vydělat?

Příspěvek od Baron97 » úte 23. lis 2010 20:04:50

MŮJ PRVNÍ NÁVOD JAK VYDĚLAT - Drop

Nejlepším způsobem jak to udělat je vytvořit a vytunit si dropa...
Jako nejvhodnější se jeví svým charakterem war aura...
Jak efektivní bude výdělek záleží kolik do dropa dáte ze začátku peněz...

Mužete si dát kouzla jen na G ale nikdy to nebude tak efektivní jako když jsou kouzla na P...
Zbytek je pak samozřejmě na výbavě.

Místa nejlepšího Dropu...


Zaniklá říše - Nosiči Utrapy, lvl 55-60 Drop - Kámen Duše. Bude zde potřebné Fms (uplňkoví meč) +9 s průmkou alespoň 35% nějáke to brnění +9 (osobně se mi vyplatilo brnění draka s obranou +6 ale jde to i bez ní) a 100% bude potřeba WH.
Doporučuji na tento drop mít kouzla takto - Aura - Zuření - Víření.... nejlépe na P. Vhodne na dropovani a vydělávání jsou zlodějské rukavice.


Věž démonů nebo Chrám útrapy - 1 Patro - celá místnost s pláštěma a rukavičkama (nejsou nutné)... lvl 61-66 Drop - zlaté pokladnice... (prodej na stánku - 120 až 150k za ks). Docela zde padají i pruta zlata a stříbra no a zároveň dosti yangů... Pokud se zadaří dá se tím vydělat i 40kk za 2 hodinky (není efektivní pokud nedáte celé patro...).

Metiny - chodí na ně asi nejvíce lidí... tady je to hlavně o rychlosti za jakou složíte metin.. druhou roly hraje štěstí... Metiny vybýráme podle jejich lvlu a podlé svých kouzel, levlu a výbavy. Nedá se přesně určit jaký metin dáte, musíte si to vyzkoušet sami, někdo v lvlu 65 dá metin lvl 65 a 70 a někdo třeba 80 a 85.....


TENTO NÁVOD je čistě pro dropy, které si vytvoříte, ke své hlavní postavě.

V případě, že máte pouze jednu jedinou postavu je vhodné se vždy na určitém levlu zastavit, BZK davat do cechu a jen vydělávat.
Sindicate=Baron97 (FairBaron97)
MŮJ POSLEDNÍ ŠAMAN-ŠAMAN DRAČÍ MOC
FULL+9 2P lvl71
(kdo mně poprosí o buff dostane pěstí :D)

Dne 18.1.2011 koupen první prémium balíček
Dne 19.11.2010 06:15 jsem začal hrát na tomto serveru =))
Jsem A Budu Shinsoo


Caix
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 25
Registrován: pát 23. črc 2010 12:37:28
Dostal poděkování: 6 poděkování

Jak vydělat?

Příspěvek od Caix » ned 06. úno 2011 16:35:24

Jak vydělat? By Caixin
Je mnoho způsobů podle mého úsudku, jak si vydělat, tak se alespon' stručně pokusím Vám to sdělit.

První Možnost .

Udělat si Dropera(61)

Nejlépe level 61, chodit na metiny 50-55-60 (Tvrdost,Dábel,Pád)
se "Zlodějská Rukavice"

Napadá Vám tam mnoho Prutů,Yangů,Věcí, a můžete mít i štěstí na "Kámen Duše"

Druhá možnost (Dropera)

Droperovi udělat nejlépe "Aura Meče" "Bojové Zuření" na G1
A poté se vydat do "Malá Svatá Země"
Do které musíte mít CB (1,000,000 Yangů = Velitel)
Tam se nachází "Nosič Útrapy"
Z kterých poměřne často vypadávají "Kámen Duše"

Třetí Možnost.

Tuto možnost preferují já.
Kupuji na trhu věci, a prodám je dráž.

Čtvrtá Možnost.

Vylepšování Věcí.

Vrat'me se k možnosti "dropu" a s udajným droperem si zasbíráme "zlaté klíče;zlaté pokladnice (nejlépe +) a otvíráme.
Z nichž dostanete poněkud nezbytné ingredience na vylepšení daného předmětu;zejména (Bílá,Modrá,Rudá Perla, Mušle, Požehnaný Pergamen"
A potom vylepšujeme.
Tato metoda je velmi drahá, ale výnosná.

Slovník : Dropper= Menši postava k hlavní postavě, která je určená ke sbiráni věci které postupně prodáte, nebo využijete.
:+: Weest :-:

Bref
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 41
Registrován: pon 07. bře 2011 20:06:15
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Jak začít s dropem podle Brefa

Příspěvek od Bref » pát 25. lis 2011 12:59:12

Jak začít s dropováním?
Takže ted bych vám chtěl říct jak jsem začal já s dropováním
Nejčástější otázky
1. Nemám žádné peníze na dropa co mám dělat ? -
Zkus sehnat port do Země Přitažlivosti kde budeš sbírat věci- našetříš 10 kk na začátek dropa to stačí

2. Co pak
Nejlepší drop pro ty začátečníky je chodit do 2 města dropovat kuličky proměn (na louku) kde je ten drop kolem těch 40 kk za zlodějky což je celkem dobrá částka. A co za postavu ?-War aura
- Neposloucheje ty co píšou 20-21 lvl možná padají víc kuličky ale né o moc a těch jedů ..
- Udělat 30 lvl fms průmka alespon těch 15 pro začátek stačí brnko do toho 30 lvl +9 a koupit zlodějky

3.Co dělat když už mám alespon těch 100 kk a nebaví mně louka
- Zkusit udělat wh vždycky někdo pomůže po úplatku ;-)
a dát 42 lvl koupit draka +9 fms +9 20 + prumka přilba a štít take od 41.42 +9 a jít do chrámu kde jsou Fanatici
-drop tam je 50 kk za zlodějky

4. mám už nadropeno v chrámě (alespon těch 500kk)
jít sehnat pár věci jako je např. Zlatko/Šupina s ochranou +6 , fms už stou prumkou 25 + všude dát co nejlíp možno silný proti příšerám bon je to pvp a alespon 10 % abs. dává se do brnění a náramku
a dát si lvl 57 nebo 61 (61 Doporučeno) a chodit na metiny 50,55 když dáte i 60 tak 60

5. Když dropím kam dávat peníze
Peníze dávat do věci aby bylo všude 75/10 (75 h. útoku,10% proti příšerám)
jak už máte takhle věci uděláne těd zkusit udělat buffera který vám hodně pomůže na metinách 60-90

6.Mám buffa co dál
Dát do Zbrané a meče šance na zpomalení dát si premko (když nechcete kupovat dejte do BM prut 25 kk prodat ho za 20 sd a máte premko používá se na yangy na předměty to je neúčinné -zbytečné)
-Chodit na metiny 85-90 proč to zpomalení? z metinů 85-90 vychází bossove myslím že chodi po 1-4 a za 4 bossy můžete získat až 20 kk

7. Už mam dost yangů co ted
Ted už můžete inv. do hl. postavy :mrgreen:
Spoiler:
Quel - 65 - Ninja Archer

Uživatelský avatar
KingTemplar
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. črc 2011 14:06:11
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jak vydělat? Návod od 1 až do 100+

Příspěvek od KingTemplar » sob 07. led 2012 10:55:51

Jak vydělat? Návod od 1 až do 100+
Takže jsem si všiml že je tu hodně návodů na vydělávání.. ale nenašel jsem tu žádný do 100 lvlu.. tak začnu:

LvL 1-33

Běžte na divoké psy, mlaťte tak dloho, dokud nevyděláte alespoň na 50 plášťů. Poté zajděte ke skladníkovi, dejte pláště do skladu a založte novou postavu. na nové postavě vyzvedněte pláště a běžte plášťovat na psy. Dokud v prutech nevyděláte alespoň 5-10kk (zakládejte a mažte postavy). Poté za to nakupte výbavu s dobrou obranou (brnění+9, helmu+9, štít +9 samozřejmě od základního lvlu) a běžte ke stařence.. Tam přijměte úkol "pomsta za obchodníka s prsteny" a splňte ho. Jakmile ho splníte, což je snadné, tak založte novou postavu, přendejte věci a běžte úkol plnit znovu. Dokud nebudete mít 4 snubní prsteny. Prodejte kus za 40kk a 160kk máte v kapse. Za tyto peníze udělejte WH, kupte ebenky+9, pěknou zbraň s průmkou 30%+.. do ostatních šperků jen náházejte bonusy, nevyplatí se kupovat.

LvL 34-61

Takže máme cca 70kk u sebe + pěkné doplňky s WH. teď můžeme zajít do druhého města na nosiče útrapy, a udělat pár skillů na P. doporučuji naexpit lvl 54. za zbylých 70kk koupíme brnění od lvlu 54. Nakoupíme elixíry, seženeme nějakou postavu šamana s buffy kolem 50%, a hurá do metinlandu. Tam si vyberete oblast která vám bude vyhovovat, a tam odsud se nehnete dokud nebudete mít lvl 61, Brnění od lvlu 61 s kameny+6, zbraň od 57+9 s kameny+6, helmu od 41+9, štít od 61+9, náramek z bílého zlata +9, Fénické boty+9, náhrdelník z nebeských slz+9. aspoň v pěti věcích 75 hodnota útoku a 10% příšery. celkem 17k ZB a víc, a 60-80% na orky.

LvL 62-90

OK. udělali jsme dost dobrou výbavu na to, aby jsme se přemístili do kerindoru. Na to potřebujeme lvl 70. takže doexpěte lvl 70, a jděte do kerindoru (můžete sebou táhnout i buffera). V kerindoru se vydejte na 2. příšery v pořadí, a tam mlatťe.. získané úlomky (doporučuji mlátit s rukavicema) vyměňte u Koe-Punga za předměty, a ty prodávejte. Dokud nebudete mít Brnění od lvlu 70 nebo 89 +9 s kameny+6, Zbraň od lvlu 75+9 s průmkou 45%+ a kameny+6, Přilbu od 65+9, císařský štít +9, Bronzové fénické boty+9 a ve všem 75 hodnota útoku + 10% příšery, MH., 19k ZB.

LvL 91-99

Tento úsek je jasný, expit na lvl 100.

LvL 100+

Tak, a dosáhli jsme možnosti zajít si do swampu, vemte sebou buffa s 80%, a jděte vydělávat. postupně zlepšujte zdobené šperky, Shell a zbraň od 100. + dělejte PvP výbavu.

_______________________________________________

Od začátku doporučuji dělat biologické questy a herbaření.. a to pravidelně!
Podpis odebrán pro porušení pravidel.

Uživatelský avatar
Lampiiik
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 64
Registrován: pát 30. zář 2011 22:32:11
Bydliště: Stamford Bridge
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Způsob výdělku Cottagera

Příspěvek od Lampiiik » sob 07. led 2012 15:40:23

Způsob výdělku Cottagera
Jelikož mě už hra moc nebaví a hraju to jen občas, nebude mě trápit svědomí, když napíšu svůj způsob výdělku, který mě hodně dlouhou dobu držel nad vodou. Je to způsob jednoduchý, ovšem člověk musí mít hodně velikou trpělivost a taky nemůže šílet po pár neúspěšných pokusech.

Celé je to o kování. Už na oficiálním serveru jsem zjistil, že jedna z mála šancí pro tamního neitemáka, jak konkurovat „sponzorům“, bylo samotné kování. Tam se mi třeba povedla ocel na +8, sokoláky na +9 no a hodnota těchto věcí tam dosahovala veliké hodnoty. Tady při jednoduchosti výdělku menších sum (10-20kk) určitě není problém sehnat materiál ke kování.

Já osobně bych doporučoval těm chudějším začít vydělávat na kování štítů od levelu 61. Při předpokladu 100%ního úspěchu potřebujete z +0 na +9 pouhých 7 run a takovéto množství není těžké sehnat. Z dlouhodobého hlediska jsem spozoroval, že na jeden takovýto štít potřebujete sumu v rozmezí 5-15 milionů a šance na jeden +9 je při těchto nákladech kolem 70% (odhad).

Ovšem důležitý je způsob kování. Hodně lidí tyto štíty nesmyslně vylepšuje přes pergameny... To je zbytečnost a hloupost. I když vám třeba ten štít na +9 nevyjde, vězte, že to není žádná katastrofa. Od +0 až do +9 to zlepšujeme u cechovního kováře (konkrétně se o tenhle druh surovin stará Cechovní Platnéř . /Jen tak mimochodem já osobně jsem si oblíbil platnéře cechu GOODFELLAS a tuším Persefone (to jen taková drobnost :P )/

Taky by nebylo špatné kovat více štítů najednou. Jednoduše si připravit více štítů +0 [jejich drop je v druhém patře pavoučí jeskyně (SD2, nebo-li cawe2) a taky u golemů v jeskyni vyhnanství], kolem 30-ti run, počet rybích kůstek odpovídajících množství štítů a počet mušlí dvakrát větší, než počet štítů. Co zbyde jednoduše prodáte (je to celkem nedostatkový materiál, takže s prodejem nebude problém). Mimochodem, už jsem zažil i situaci, kdy z dvou tygřích štítů +0 byly nakonec 2 +9, a to jsem je zlepšoval najednou a z jedné.

Hotové štíty jde prodat za následující sumy:
• čisté štíty = 40 - 50KK
• nabonusované - příšery, stůn = 70 – 80kk
- lidi, stůn = 150kk
- obyčejné bonusy = 55kk

Až si vyděláte, můžete přejít na vylepšování Císařských štítů . Doporučuju mít u sebe nejmíň 200 milionů, hodně run a taky několik císařů+0. Zlepšujeme opět u cechovního kováře a to od úrovně +0 až po +8... Na +9 bych doporučoval použít Magický kámen Tady taky nedoporučuju pergameny, neboť to bude častěji selhávat a spotřebujete na to mraky run. Hotové produkty prodávat v rozmezí 600 - 700kk dle bonusů.

Přeju vám tedy ke kování hodně štěstí a aby se vám v něm dařilo alespoň tolik, jako mne :).
Naposledy upravil(a) Lampiiik dne sob 15. pro 2012 21:42:05, celkem upraveno 2 x.
European Champions 2011/2012
Konec a upřimně doufám, že už definitivní.
Postavy i věci darovány.
Ten, kterej koval císařáky.
Zakladatel Cottagera, nikoli jeho současný majitel.

FreeStyler
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. led 2012 9:35:23

Jak vydělat (level 1-40)

Příspěvek od FreeStyler » ned 08. led 2012 20:14:32

Jak vydělat (level 1-40)
Takže je to spíš pro ty koho někdo vykradl nebo začínají znova.
1: Je to jen na vás pokud si od někoho vyškemráte pláště nebo začnete bez ničeho. Osobně bych doporučoval auráka nebo wp suru. Takže jako prní krok uděláme to že pudeme na divoké psy budeme tam cca do levelu 10. Poté založte novou postavu a takhle to dělejte zase dokola,než vyděláte pár KK.
Pruty padají docela hodně a taky dost často padají požehnané pergameny.

Nyní máme našetřeno nějakých pár KK. Uděláme level 18,koupíme nějaké brnko od 18lvl +9 nebo stačí i mnich od 0 lvl +9. U kováře zkuste zlepšit meč aspon na +6. A vrhěte se do expení. Pokud už máte auru aspon na M doporučuji chodit na Tygrise. Pokud ho dáte tak by neměl být problém a z každého vám padne nějaký prut,při štěstím vám jich muže padnou i víc najednou. Z bonusů co vám padne bych jich pár dal do věcí. Poté koupíme fms +9 s průmkou aspon 10+ a jdeme expit. Jak dosáhneme levelu 30 tak nasadíme FMS a půjdeme nejlépe na GOO-Pae a chuongy. Tam zase budou padat pruty a takhle dokola a dokola. Poté začneme expit 35 na WH. Ted už můžeme chodit na brutální velitele,např sekneme je o zed. A semtam zničit metiny 40 z toho taky padají celkem duše.
Doufám že to někomu pomohlo,tak hodně štěstí ;)
Sem betysuj! Pernament ban za POSTHUNT :/ *****
MENŠÍ NÁVOD PRO MÁLE LEVELY http://m2.sindicate.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=62299 ;)
LIDEM KTERÝM MŮŽETE DŮVĚŘOVAT PŘI OBCHODU POSTAV : patriceeeq

WarForYouSindi
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: pát 30. pro 2011 0:08:28
Dal poděkování: 1 poděkování

DROP, kde dropovat a co je na něj nejlepší

Příspěvek od WarForYouSindi » sob 11. úno 2012 17:05:02

Jak na dropera?
Tak docela jsem se nudil a proto chci udělat toto téma :-)). Tak jaká je nejlepší postava na dropa? Jednoznačně WAR ,,aura,, nebo SURA ,,wp,,. Ze začátku si udělejte postavu. Nemusíte si nic přendávat z hlavní postavy(pokuď jí teda máte a jestli nechcete). Zkuste u zvířat dropnout pruty a pod. na pláště, abyste měli větší šanci na yangy a dobré věci. Až budete mít +15LvL + schopnosti jděte do 2 města, kde vám můžou padat o trochu lepší věci. Až budete mít dobrý útok a obranu(210 stačí), tak choďte na tzv. bosse ve 2. městě. Z nich padají často pruty někdy z každého nebo po 2 polobossech. Pak si zkuste sehnat dobré FMS s dobrou průmkou a jděte na orky poté na černé orky. Pak do chrámu a až budete mít LXS výbavu a obranu aspoň 450, tak jděte na metiny 50 a 55LvL. Pokračování příšte. P.S. nechce se mi už psát :-DD)

Uživatelský avatar
boyar
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. dub 2012 8:40:49

Jak si nejlépe vydělat ?

Příspěvek od boyar » sob 21. dub 2012 20:51:56

Zdravím , toto je menší návod pro začátečníky , kteří začínají právě s touto hrou...
Prosím čtenáře , nepište sem , je to čistě návod a né konverzace :)

LVL 0 ---> LVL 20
Takže , uděláte si samozřejmě novou postavu , nasadíte si věci co máte a začnete mydlit psi , dokuď nevyděláte aspoň 1kk (v prutech či v yang)
Potom si nakoupíte pláště a půjdete na Medvědy...
Vyděláte si kolem 5-10kk na vybavení
Koupíte věci od základního lvlu 0 a půjdete dělat úkol u Stařenky (Pomsta obchodníků z prsteny)
Pokuď splníte tento úkol , prodáte Prsten za cenu od 25kk do 35kk.
Za tuto částku si nakoupíte věci od lvl 20 a výš


LVL 20 ---> LVL 40

Máme nakoupené věci , tak zajdeme do 2 Města na divoké pěšáky , divoké poddané..
Uděláme si LvL 35 a začneme dělat koně na WH...
Až budeme mít WH tak budeme hledat Metiny lvl 35 a tam si budeme vydělávat..
Nejlépe by bylo , kdybyste vydělali kolem 25kk..
Pokuď chcete dropera tak si koupíme věci na PVM (Nejlépe 75/10 - Hodnota a příšery a nebo pouze příšery)


LVL 40 ---> LVL 61
Máme LVL 40 , WH a dobré věci..
Takže zajdeme na Černé Orky (Alias BO) a začneme vydělávat tu..
Koupíme si ještě dostatek elíků a pláště..
Budeme tu expit a vydělávat do lvlu 61..


LVL 61 ---> LVL 70

Máme PVM Věci , celkem dobrou obrannu , ZB atp..
Koupíme si u Obchodnice propustky a zajdeme do Cawe2
Pokuď si netroufáte tak začneme úplně na začátku , uděláme si tam asi 65 a potom půjdeme dál na "Spáry"
Uděláme LvL 70 , dostatek yangů , tak si koupíme Luxusní Věci , podle vás (PvP,PVM)



Snad to někomu pomohlo , By BoYaR
Pokuď máte otázky , nebo chcete pomoct tak mě kontaktujte (Pomocí SZ nebo Skype v Podpise)

Hezký Den ;)
Obrázek

Sem pouze Drop,baví mě to..
Nechodím zbytečné Souboje které bych prohrál..

Skype : diablo2339

Uživatelský avatar
DavidWangLee
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: pon 19. lis 2012 19:27:23
Dal poděkování: 6 poděkování

Kuličkář

Příspěvek od DavidWangLee » pon 19. lis 2012 20:01:37

Ahoj , chcete si pořádně vydělat ale nemáte moc peněz na základ?
Tak to tu jste správně jediná volba - Kuličkář.

Co na něj potřebujeme?

Většinou to bývá 25 - 30 lvl, nejlépe war aura
Pokud jste 25 - 29 pořiďte si široký meč +9 , tygra+9
Pokud jste 30 stačí FMS+9 není nutný tygr
Zlodějky, plášťě , elixíri, větrné boty

Kde "kuličkařit"?

Většinou na místech kde jsou divoký poddaný, pěšáci...
V Jinno na louce ( oblast poblíž města )

Předpoklad výdělku?

Za 2 hodiny se dá zmáknout 100kk a více

Co sbírat?

Byliny,pruty,kuličky
Lidem kterým se dá věřit :
Spoiler:
NaTieRka
StrongKiller
[Koupím] zvon s kosou+9
viewtopic.php?f=14&t=91327

Angleiu 119 a stále roste

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Betty 
offline Clusive 
offline Mionix 
offline gordon159 
offline hg003 
offline nobody1 
offline schvarz 
offline vitulinek