Přehled symbolů na mapách pokladu

Další návody, které nespadají do žádné z výše uvedených kategorií.
Nejužitečnější: Bonusy, část I. - Základní informace, Bonusy, část II. - Seznam bonusů, Seznam příkazů a kódů
Návody pro fórum: Jak se registrovat, Jak vyhledávat, Jak vytvořit tabulkový podpis

Odpovědět
TS96
Zakladatel tématu
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 22×
Má poděkování: 82×

Příspěvek od TS96 » čtv 01. bře 2012 15:10:00

Jedna pavučina - Jeskyně vyhnanství I.
Jeskyně vyhnanství 1.PNG
Jeskyně vyhnanství 1.PNG (4.26 KiB) Zobrazeno 25514 x
Dvě pavučiny - Jeskyně vyhnanství II.
Jeskyně vyhnanství 2.PNG
Jeskyně vyhnanství 2.PNG (6.89 KiB) Zobrazeno 25514 x
Dva antické chrámy - Chrám Útrapy
Chrám útrapy.PNG
Chrám útrapy.PNG (7.29 KiB) Zobrazeno 25514 x
Antický chrám - Temný chrám
Temný chrám.PNG
Temný chrám.PNG (3.99 KiB) Zobrazeno 25514 x
Dva stromy a dvě cesty - Červený Les
Červený les.PNG
Červený les.PNG (6.5 KiB) Zobrazeno 25514 x
Cesta a v pravo strom - Zelený Les
Zelený les.PNG
Zelený les.PNG (3.69 KiB) Zobrazeno 25514 x
"faraon" a polostromy - Zaniklá Říše
Zaniklá země.PNG
Zaniklá země.PNG (4.3 KiB) Zobrazeno 25514 x
Jeden Strom, Jedna Hora - Kouzelný důl
Kouzelný důl.PNG
Kouzelný důl.PNG (4.74 KiB) Zobrazeno 25514 x
Koleje(mosty ? ) - Údolí Orků
Údolí Orků.PNG
Údolí Orků.PNG (3.66 KiB) Zobrazeno 25514 x
Čínský drak - Hadí Pole
Hadí pole.PNG
Hadí pole.PNG (3.27 KiB) Zobrazeno 25514 x
Ostrůvek s palmou - Velká poušť
Poušť Yongbi.PNG
Poušť Yongbi.PNG (3.65 KiB) Zobrazeno 25514 x
Pavouk - Pavoučí jeskyně
Pavoučí dungeon 1.PNG
Pavoučí dungeon 1.PNG (3.25 KiB) Zobrazeno 25514 x
Dva pavouci - Pavoučí vězení
Pavoučí dungeon 2.PNG
Pavoučí dungeon 2.PNG (6.09 KiB) Zobrazeno 25514 x
Pytlík s penězi - Země přitažlivosti
Země přitažlivosti.PNG
Země přitažlivosti.PNG (2.58 KiB) Zobrazeno 25514 x
Zasněžená hora - Ledová země
Hora Sohan.PNG
Hora Sohan.PNG (4.56 KiB) Zobrazeno 25514 x
Křížek - Královské rozcestí
Královské rozcestí.PNG
Královské rozcestí.PNG (2.25 KiB) Zobrazeno 25514 x
Nějaká abstraktní představa ohně - Ohnivá země
Ohnivá země.PNG
Ohnivá země.PNG (3.63 KiB) Zobrazeno 25514 x
Cosi neidentifikovatelného (tancuje?) - Země Obrů
Země obrů.PNG
Země obrů.PNG (3.76 KiB) Zobrazeno 25514 x
Návod zpracoval: TS96
Na návodu spolupracovali:
TS96
Justice
JohnSaw
cat1a
Senci
KLUC94 a FeaRka15
monjo
hupsem1
dobrodej
Sapphire
Sheeve
Fenrir99
IaM4xErO
dejv-kno
crazyman
Všem děkuji za pomoc a pozornost.

Edit: Odstraněna část návodu, která nekorespondovala s hrou. Mimo jiné také opraveny názvy některých lokací.
/Torque
Naposledy upravil(a) TS96 dne sob 03. bře 2012 23:35:05, celkem upraveno 25 x.
Just open your eyes
Just open your eyes
And see that life is beautiful.
Will you swear on your life,
That no one will cry at my funeral?

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ schvarz « ned 12:35 am »
škoda toho Misheta se zručkou P.. on ho snad dostal darem nebo koupil za pakatel...
@ Nejko123 « ned 12:15 am »
schvarz píše: Všichni jsme věděli, že to přijde
Spoiler:
Obrázek
pekne no, keby šlo o unban žiadal by som odškodné 100% za to že je taký šikovný :lol:
@ schvarz « ned 12:09 am »
Všichni jsme věděli, že to přijde
Spoiler:
Obrázek
@ schvarz « ned 12:03 am »
@Minnoroth,  Vždycky záleží na věrohodnosti daných lidí, ale já bych si zkusil ohledně toho obchodu napsat ticket a domluvit se, jestli by byli v týmu ochotní na to nějak dohlížet a podobně, pokud si tím nejsi jistý. Případně věrohodná třetí osoba je taky dobrá věc.
@ Minnoroth « sob 11:58 pm »
Má někdo zkušenosti s obchodováním s postavami za velkou cenu?
@ Skullhlav « sob 11:41 pm »
To víš každý hrdina má svůj protiklad :lol:
@ MoravskyPepin « sob 11:36 pm »
Ach, vás dva vidět se hádat je jako https://ctrlv.cz/K7Xk
@ Skullhlav « sob 11:08 pm »
Jojo říká ten co se s někým hádá do krve když ho neposlušně odmítá :lol:
@ TomasFoxx « sob 11:08 pm »
btw Mionixi jak jsou natom sd prosím? :D
@ TomasFoxx « sob 11:07 pm »
poskytovatelé se neřídí pravidlem zákazník má vždycky pravdu hmm
@ schvarz « sob 10:20 pm »
Ty nechceš pomoct, ty jen chceš, aby ti někdo věnoval pozornost, jak brečíš :D
@ Skullhlav « sob 9:38 pm »
Vždy Sien který ví vše o všem, tebe bych si chtěl půjčit na výzkum určitě najdu abnormálně velký mozek s obrovským IQ
@ schvarz « sob 9:22 pm »
Každopádně - sám jsi řekl, že už ti to funguje. Nevidím teda důvod to tady vytahovat nadále
@ schvarz « sob 9:18 pm »
Taky bych chtěl správce sítě, kterej nemá ani ponětí o tom, jak fungují servery a neukáže diagnostiku, ale jen "já to mám v pohodě" :D :D
@ Mionix « sob 8:53 pm »
Jaký jste použil nástroj a kde jsou tedy jaké výsledky? Důkazy pro nás? Vůbec nejsem popuzen. Jsem naprosto v klidu. Ale v 99,9% lidí píše: Internet mám v pohodě. A na to přišli jak? Nikdo nedodá jediný důkaz. To, že mu naběhne stránka seznamu, vůbec nic neznamená. 99% lidí si dokáže akorát pustit speedmetr na nějakém webu, ale to vám naprosto nic neřekne. Dělám IT provoz již 25 let. Od malé firmy o 10 lidech až nyní po obrovskou firmu s 20.000 uživateli, tisíci servery, tisíce síťových prvků. Jen za internetové připojení u nás od různých firem platíme x set tisíc měsíčně. A u nás si nikdo z poskytovatelů nedovolí říci: u nás je vše v pohodě, protože vše má firma s dohledovým centrem 24h/365d a jakýkoliv sebemenší výpadek nám okamžitě hlásí a my okamžitě řešíme.
@ Skullhlav « sob 8:52 pm »
Jde vidět že vás to obtěžuje a už jste popuzen omluva z mé strany, přeji dobrou noc
@ Skullhlav « sob 8:49 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
A vy neumíte číst psal jsem že jsem dělal diagnostiku jde vidět že to ani nečtete :heart: A navíc nechtěl jsem tady vyvolat hádku každý si hájí své stanovisko
@ Mionix « sob 8:45 pm »
@Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
@ Skullhlav « sob 8:44 pm »
schvarz píše: @Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
5 let servisní technik Pro ABB teď 6 rokem správce sítě pro Tieto :)
@ Skullhlav « sob 8:37 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
No jo Profesionalita se pozná lepší způsob než odbyt asi neumíte :sheriff:
@ schvarz « sob 7:59 pm »
@Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
@ Mionix « sob 7:35 pm »
@Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
@ Skullhlav « sob 7:25 pm »
Neříkám že na obou stranách je vše na 100% Tohle jsem vytáhnul protože to byl případ že mi to tak za den padalo každou hodinu a pravidelně schválně jsem spustil diagnostiku a u mě to na 100% nebylo a když jsem to oznámil byl jsem odbyt " my nic to vy" pak zajímavé že to přestalo a už to nikdy neudělalo
@ Mionix « sob 7:14 pm »
A pamatujte, vždy když je chyba na straně serveru, tak já jsem první, který začne shánět Saggiho a okamžitě to řeším, jako posledně, když spadl přihlašovací server. A pár hodin hra nedovolila přihlásit. A následně to i vždy přiznám a oznámím.
@ Mionix « sob 7:02 pm »
Takto třeba u mě vypadal internet, kdy mi do telefonu poskytoval tvrdil: U nás nic takového neexistuje, u nás vše běží na 100%, vy lžete, nevymýšlejte si. A když jsem mu dodal screeny, tak najednou se začali omlouvat, že někdo v baráku shazoval častými dotazy switch a podobné. https://ctrlv.cz/gaER
@ Skullhlav « sob 6:56 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
Přesně jak jsi říkal je vymlouvačné řečí :heart:
@ sizmik « sob 6:55 pm »
Pamatuje si někdo prosím, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Mionix « sob 6:27 pm »
@Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
@ Selema « sob 4:50 pm »
@MoravskyPepin,  jn
@ MoravskyPepin « sob 4:49 pm »
@Selema,  Tím líp, kdo by chtěl takovou buglou postavu
@ Selema « sob 4:48 pm »
A co když jsem jacka neprodala ?:O
@ Melounek10 « sob 4:47 pm »
jn jack už je u nás
@ MoravskyPepin « sob 4:44 pm »
@Selema,  Nekecej, vždyť ani nemáš postavu
@ Melounek10 « sob 4:23 pm »
@SamJsiLama,  S kým se hádáš když ne semnou?
@ Selema « sob 4:18 pm »
Sekala jsem s 95% yang a 115% yang( svatyně větru ) a výsledek yangů byl uplně stejný, bomby padaly normalně.
@ schvarz « sob 3:57 pm »
S tím, jakej je rozptyl v dropu yangů, by podle mě musel sekat třeba 2k a 2k skupin
@ schvarz « sob 3:57 pm »
200 skupin je moc málo
@ Nejko123 « sob 3:54 pm »
@SamJsiLama, no v ent výbave máš 100% yang nie ? Zosekaj pri větešovi napríklad 200 skupín, potom 200 skupín s 20% yang od ducha, pri absolútne rovnakých podmienkach a daj nám vedieť výsledok :D
@ schvarz « sob 3:52 pm »
Tak na fóru tady máš od ElectriXe, že nefunguje, tak to bude na 99% pravda
@ rudlaninja « sob 3:44 pm »
@SamJsiLama,  Mělo by fungovat jen 100%,ale nedávno měl kolega z cechu svatyni větru měl 116% a yangů i yang bomb padalo více takže kdo ví :D
@ qSTRoNgMANp « sob 3:36 pm »
Protože drop je dělen 3 z bonusu ve vecech jeste k tomu. :)
@ qSTRoNgMANp « sob 3:36 pm »
@SamJsiLama,  Nefunguje. POuze drop funguje. :)
@ TopTopiik « sob 3:29 pm »
@SamJsiLama, dejte si 1v1
@ SamJsiLama « sob 3:11 pm »
Ahoj, máme totální hádku v cechu až na krev o tom, že jde více jak 100% yang bonus.. já tvrdím, že nad 100% nefunguje, kdo mi to potvrdí? :lol:
@ Nejko123 « sob 2:57 pm »
Skullhlav píše:
Mionix píše: Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
Tak a teď si rypnu. A vy děláte co ? Když mi před 3 měsíci padal co 1 hodinu stánek tak byla vina na vaší straně pač kamarád co děla technika v UPC( teď už Vodafone) mě utvrdil že u nich to není dokonce mi poslal graf cele cesty,a když jsem vám zdělil že mi to děla tak mi bylo oznámeno "my nic to u vás" :D :D
hrám tu 8 mesiacov a nikdy som žiadne problémy nemal, takže kde je teda chyba ? :D
@ sizmik « sob 1:28 pm »
Pamatuje si někdo, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Skullhlav « sob 1:15 pm »
schvarz píše: Server na hře přistupuje ke všem hráčům stejně :D Nemá žádný vliv na kvalitu danýho připojení a objem dat tekoucích mezi klientem a serverem je pro každého klienta stejný :D
Kdyby to bylo jak říkáš tak by spadlo všem stejně v danou dobu.
@ Skullhlav « sob 1:14 pm »
schvarz píše: Kamaráda že pozdravuju, ale dokud nevidim traceroute z počítače se zmiňovanými potížemi na nějakou relevantní koncovou adresu, tak kamarádovi nevěřím ani nos mezi očima :D Internetoví provideři jsou lháři jak sviňa :D
Jo no za to že ty jsi snědl šalamouna :D
@ schvarz « sob 1:06 pm »
Kamaráda že pozdravuju, ale dokud nevidim traceroute z počítače se zmiňovanými potížemi na nějakou relevantní koncovou adresu, tak kamarádovi nevěřím ani nos mezi očima :D Internetoví provideři jsou lháři jak sviňa :D
@ schvarz « sob 1:05 pm »
Server na hře přistupuje ke všem hráčům stejně :D Nemá žádný vliv na kvalitu danýho připojení a objem dat tekoucích mezi klientem a serverem je pro každého klienta stejný :D
@ schvarz « sob 1:04 pm »
@Skullhlav,  Tak vzhledem k tomu, že s tím mělo problém malé % hráčů, tak za to asi game provider nemůže
@ Skullhlav « sob 12:22 pm »
Mionix píše: Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
Tak a teď si rypnu. A vy děláte co ? Když mi před 3 měsíci padal co 1 hodinu stánek tak byla vina na vaší straně pač kamarád co děla technika v UPC( teď už Vodafone) mě utvrdil že u nich to není dokonce mi poslal graf cele cesty,a když jsem vám zdělil že mi to děla tak mi bylo oznámeno "my nic to u vás" :D :D
@ MoravskyPepin « sob 11:39 am »
Ale tak to platí u všech "služeb", kterým člověk nerozumí. Jdeš do obchodu, koupíš si rohlík a to že neobsahuje to co by měl, maso pochybné kvality a stejně půjdeš a koupíš si to protože jíst musíš. Nebo zajdeš do servisu, řeknou ti že bylo potřeba XY věcí navíc a pokud do toho nevidíš, tak jen otevřeš peněženku a zaplatíš.
@ schvarz « sob 11:28 am »
Jakoby tohle platí jen v lokacích, kde je na výběr víc než 1 provider
@ Mionix « sob 11:26 am »
Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
@ schvarz « sob 11:20 am »
Jojo, placené, mrk mrk
@ Mionix « sob 11:20 am »
Já používám toto v plné verzi. Ale je to placené. https://www.pingplotter.com/
@ schvarz « sob 11:20 am »
Víc jak půlka uživatelů si neumí ani pingnout nějaký server, aby zjistili odezvu a jestli něco jede. Nějaký trasování umí tak 10% :D
@ RAMHH « sob 11:19 am »
Na tohle doporucuji PingPlotter, je free a dela presne to, co Mionix popisuje.
@ schvarz « sob 11:19 am »
Bohužel většina uživatelů si sama neumí zjistit kvalitu tý služby, co jim je poskytovaná

Kdo chatuje

offline Aylia 
offline Inferna 
offline Mionix 
offline Padhme 
offline honzakr1