Oficiální drbárna fora

Diskuze o všem možném, co se netýká hry. Nezapomínejte ale na pravidla!
Odpovědět
qSTRoNgMANp
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 338×
Má poděkování: 240×
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální drbárna fora

Příspěvek od qSTRoNgMANp » stř 24. říj 2018 23:19:40

Nebejt těchto škudcu, tak yangy nemaji cenu, už ted je to bída, když jsem videl par šeku. :)
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
175k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G8/
G8/G8
P
G10
Y/O
18
2 13/25
Obrázek

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 372×
Má poděkování: 282×

Příspěvek od cleo » čtv 25. říj 2018 7:22:32

LordGabriel píše:
stř 24. říj 2018 23:13:14
ovechkin píše:
stř 24. říj 2018 20:12:42
cleo píše:
stř 24. říj 2018 18:50:55
Tak v entu přestane zabíjet evil, DIO a dojde Smloukii, paráda zabíjet postavu v proměně
Ahoj :) Hmmm tak pokud je toto aktuální situace, tak to už je zoufalost...nedávno tam běhal celé dopoledne a zabíjel hráče, co si chtěli v klidu zahrát a něco si tam i vydělat. Nu řekněme, že kdyby bylo všude na pódiích plno. A vzteká se, že není místo..a neuzná, že má prostě smůlu, že je obsazeno. Tak by to člověk možná i pochopil, že není schopný sklopit uši a jít třeba někam do přístavu, či tak něco.. Ale ono skutečnost je jiná...nešlo o místo, jen prostě zabíjet cokoliv co zahlédne, jen aby uškodil ostatním...je pro mne toto zcela nepochopitelné, že prostě 3 hodiny běhá a jen škodí...(něco se šušká, že Evil hraje tajně :D ) Nu, ale k Smouiimu -Že by mu to dělalo až tak dobře, že ostatním škodí? To už by mohla být i diagnóza :D Nebo budeme splétat konspirační teorii, že mu někdo ubližuje v jiné mapě, kde si není schopný s nim udělat pořádek a tak se mstí na nevinných? To už není boj o místo jako kdysi před léty na meteorech v zemi přitažlivosti, kdy byla Ekura v plenkách. Nenapadá mne slušného slova k tomuto příkoří, které páchá na ostatních. Bojová hra? Ano je to...ale výbava do Entariánu stojí značné úsilí a nemalé sumy k jejímu získání a navíc to chce i postavu s karmou pokud možno P a když toto všechno máte a jdete konečně do Entariánu...narazíte na zakomplexovaného jedince, který vás tam bude zabíjet pro svou zábavu, či v rámci nějaké msty ..mám za to, že by mělo být pak už jen pro zábavu a ne abyste byli spíš otrávení z nejakého prudiče...nedivil bych se, kdyby to nejednoho odradilo tam dále chodit... No leda-že-by si vzít pvpčko a uspořádat hon na toho gaunera :D Znal jsem v real životě jednoho muže, na kterém se denní pití tvrdého alkoholu podepsalo na šedé kůře mozkové a on sice nehrál žádnou hru, o to hůř dělal naschvály lidem v okolí a měl z toho vždy velkou radost, když lidé pak byli rozlobení...měl pocit, že má nad něčím moc.. tak nějak jsem si teď na něj vzpomněl...nemuselo by to být daleko od pravdy tohoto příběhu z Entariánu :D ...ale to už jsou jen mé domněnky ...názor si udělá každý rozumný člověk sám...a věřím, že na to mrknou i kompetentní osoby, co mají co do činění s provozem hry... nemyslím si, že budou na straně někoho, kdo ostatním jen kazí hru...nu uvidíme.. Přeji hezký večer a co nejméně takových nepříjemných herních zkušeností ;)
tú diagnózu hľadáte na zlej strane :think: Ale sranda, že vždy kričia tí, ktorým šeky praskajú ako sú plné :D Musí to byť hrozné keď vám niekto naruší rituál :lol:
já nekřičím, ani nehledám diagnozu, ale protože jsem od rána do večera v práci, tak když si večer zajdu na chvíli do entu, tak nemám ani náladu na někoho takového, který tě jen zabíjí,nedropí, ano nic jiného tam nedělá, než běhá od podia k podiu, k vetešníkovi a zabíjí se slovy "je to bojová hra zvykej si"... Za celých 8 let na ekuře jsem neměla potřebu zabít nějakého dropera.... i bez tohoto se tato hra dá hrát, zvlášť když entarian už není tak vytížená mapa. Ale pokud chceš expit další postavu, tak jiné místo než hrad nemáš.

K Obchodnik799 ne mě šeky takto nepřetékají, chodím do entu opravdu jen na chvíli možná tak 2x do týdne a to hlavně na exp další postavy 130+.
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

DoSim
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 15×
Má poděkování: 51×

Příspěvek od DoSim » čtv 25. říj 2018 10:06:47

Verí najs novinki, asy to zase zapnem 😲👍 mylo prekvapení
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable” - Socrates
Obrázek

Krudan
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 99×
Má poděkování: 74×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krudan » čtv 25. říj 2018 10:36:58

no co ludia jaky mate nazor na ten koncept valok? podla mna 50-74 blud ale inak zbytok pekne rozlozeny az na to ze tie 50-74 naviac prekryvaju event hladanie vlajok :D
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » čtv 25. říj 2018 10:41:13

Přepracování čtvrteční války, konečně lidé budou ve čtvrtek do té války chodit rádi. :)
Aréna i od 9:55.
Ty války bych asi dle mého rozdělil pouze na 95-110, 110-150.
Jinak pěkné změny. :+: :up:

Krudan
Lv.17
Lv.17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krudan » čtv 25. říj 2018 10:44:02

119 nema nic nove extra oproti 110. to je v pohode.. a az od 120 sa oplati ist proti 150tkam.. cize j je to v pohode celkom si myslim.. a ta arena je pecka no.. rano sa zvyknem nudit.. ale neviem ze ci nas tam na tu arenu bude dost no.. nakoniec tych aren bude vela a sa tam nikdy nestretneme.. ale vseobecne som to necakal.. suhlasim ze pekne na to idu a hlavne... tie huby.. EKURA MATE MOJE POZEHNANIE :D

....
Předměty pro obnovu ZB a MB s okamžitým účinkem - jejich použití je nyní limitováno na použití dvou kusů za vteřinu. Tím dojde k vyváženější hře a také k zvýhodnění předmětů s vyšším účinkem (například ryb). Zákaz použití požehnání života, magie a draka zůstává ve válečných mapách i nadále zachována.
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

DoSim
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 15×
Má poděkování: 51×

Příspěvek od DoSim » čtv 25. říj 2018 11:09:23

Tie valky 50-74 za tie som rad, keďže ja uz len malý levelik, ale pochybujem, že tam budem mat niakeho súpera 😭
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable” - Socrates
Obrázek

Krudan
Lv.17
Lv.17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krudan » čtv 25. říj 2018 11:25:04

nahodou v tomto ti viem garantovat ze tam supera mat budes :D minimalne dvoch :D skor pochybujem ze ty im budes superom.. :D
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

disaster1591
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 50×

Příspěvek od disaster1591 » čtv 25. říj 2018 11:43:46

Krasa.Velky palec hore pre tym.Ked uz sa tam spominala ta cido mozno by som ju nechal cisto pvm,bez mozmosti ziskat cb a znova obnovil svatu... kto este zazil pozna,myslim ze vyhody ani netreba rozpisovat

Cepino
Lv.38
Lv.38
Poděkoval: 952×
Má poděkování: 1360×

Příspěvek od Cepino » čtv 25. říj 2018 11:53:26

A kde je růžová formule s bledě modrými kytičkami? :think:
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ RAMHH « ned 10:01 pm »
Nope
@ TomasFoxx « ned 9:58 pm »
@RAMHH, a karmu tam hádám nemáš?😂
@ RAMHH « ned 9:36 pm »
@TomasFoxx,  Je to jen docasne, dokud nesezenu zbytek veci.. placnul jsem na tu postavu vybavu ze strednich valek, tak holt ty obrany za moc nestoji, no.. Yangy by byly, ale ty veci proste na trhu nejsou k sehnani :D
@ TomasFoxx « ned 9:28 pm »
jakože dokuď to umí zahrát tak to je vpohodě 😂 nechápu ale lidi kterým tam s každou postavou mrskáš třeba 25k, dávaj 100cb a stejně to prostě nepřetočí 😂
@ Selema « ned 6:22 pm »
No já byla 1 valku za wara a princes dostavala 53k na padit
@ TopTopiik « ned 6:22 pm »
@TomasFoxx, já té princesse dal 25k kamenem .. bez šutru, od té doby jsem nebral :D
@ TomasFoxx « ned 5:22 pm »
@Lejno, hele on nato každej nadává, ale myslim si že kdyby tenhle týden nebylo každou válku 3-5wp tak těch 400 hitnu 😂 v sobotu už to šlo, jak byla malá mapa tak jsem prostě se zruškem šel do chumlu umřít protože jsem věděl že jsem hned zpatky😂 v těch velkých se to ale takhle hrát nedalo no, tam běžíš zpátky k lidem pulku valky 😂
@ TomasFoxx « ned 5:21 pm »
@TopTopiik,  v úterý no, na další války si už nahodil na wara 😂 to stejný princesse, ta sice dostávala všechny války na pádit ale po úterku už prostě sledovala celou dobu můj pohyb a jakmile jsem se trošku přiblížil tak to letělo až na spawn 😂
@ TopTopiik « ned 4:52 pm »
@TomasFoxx, ještě abys ty zruška neměl, když jsi tam jedno Wpčko dával na pádit furt :D
@ Lejno « ned 4:20 pm »
@TomasFoxx,  Keby ja mám ist za auru, tak potrebujem liter vodky a 3 záložné notebooky :D
@ TomasFoxx « ned 4:05 pm »
ale stejně i přes ty wpčka to bylo pořád hratelnější než dagger no😂
@ TomasFoxx « ned 4:05 pm »
@Lejno,  vem auráka za modrou, změníš názor nato jakou říši ruší nejvíc..😂
@ Lejno « ned 1:46 pm »
Tak o tom sa ani netreba baviť
@ Selema « ned 1:45 pm »
Tak ono co si budem,žlutá je větší hrozba než červená
@ Lejno « ned 1:44 pm »
tak ked su 2 v modrej a 2 v red a rušia len žltu, tak treba zakročiť :D
@ Selema « ned 1:42 pm »
@Lejno,  to je od tebe hezké že taháš wpčka :D
@ Lejno « ned 1:41 pm »
@Selema,  Super :) Skoro som si dokončil zasvecko, pošetril kritiky na další týžden a potahal WPčka :whistle:
@ Selema « ned 1:39 pm »
@Lejno,  jaká byla včera válka?
@ Lejno « ned 12:59 pm »
Nespite vobec a mate jedno ci je 7 rano alebo 4 poobede ez
@ Skullhlav « ned 12:12 pm »
No nevím když chodím do práce tak si rád přispím a nejsem zrovna mlád
@ Selema « ned 11:33 am »
dost lidí vstává mezi 7-8 to že dnešní mládež vstává ve 12 to už je něco jiného :D
@ pikasek « ned 10:06 am »
@sizmik,  Když dojdu v 6, tak v 7 jsem ještě většinou vzhůru, to máš pravdu
@ Skullhlav « ned 10:01 am »
@sizmik, Tak asi nejsem normální
@ sizmik « ned 10:00 am »
@Skullhlav,  Tak v 7 už je většina lidí vzhůru ne? :D
@ Skullhlav « ned 9:57 am »
Toto je ********* neděle ti ********** řežou dlažbu už od 7 a ještě k tomu jezdí *********auto se ********* reklamou na ******* cirkus
@ qSTRoNgMANp « sob 10:41 pm »
Jaké je téma? :D
@ Skullhlav « sob 8:24 am »
Vše jede jak má (teda relativně řečeno)
@ Theopizit « sob 7:43 am »
kdy už půjde hra? pořád mi to hází nějaký critical
@ Lejno « sob 12:01 am »
https://ibb.co/bzJQYL0 dohrané, tešilo ma :beaten: :hello:
@ TomasFoxx « pát 9:14 pm »
@Lejno,  že prej děkujeme za pochopení 😂😂 dobrej rozhlas
@ Relly « pát 7:51 pm »
:ref:
@ qSTRoNgMANp « pát 7:49 pm »
Automatická odpověď byla vytvořena serverem.
@ Lejno « pát 7:46 pm »
@PteraRybarek1,  Dobrý den pane PteraRybarek1, vo válke v aktuálnej situácii vyhráva ríša Shinsoo s počtom bodov 351, druhý za nou je ríša farby žltej s počtom bodov 323 a na poslednom, teda tretom mieste je ríša farby modrej s počtom 247 bodov. Dakujem za pochopenie.
@ PteraRybarek1 « pát 7:42 pm »
Proč se maže můj komentář ? :d
@ PteraRybarek1 « pát 7:39 pm »
Kdo vyhrává ve válce ?
@ Lejno « pát 7:37 pm »
:ignor:
@ qSTRoNgMANp « pát 7:26 pm »
@Lejno,  Já jsem nemel aktuazlizovanou stranku, nevidel jsem od loupeznika prispevek. :D
@ qSTRoNgMANp « pát 7:26 pm »
@Lejno,  Jo no
@ Lejno « pát 7:24 pm »
každý rieši niečo iné a aj tak sa pekne spolu bavíte, to je umenie toto
@ qSTRoNgMANp « pát 7:24 pm »
@PteraRybarek1,  ?
@ qSTRoNgMANp « pát 7:23 pm »
@Relly,  wait. :DDD
@ PteraRybarek1 « pát 7:22 pm »
-_-
@ Relly « pát 7:19 pm »
@qSTRoNgMANp, Moment, ale já se vůbec nebavil o tvém tématu nebo o tobě. Tím myslím úplně to první, co jsem napsal. Smazali mi komentář v tom tématu od loupeznika =)
@ PteraRybarek1 « pát 7:19 pm »
@qSTRoNgMANp, kdo vyhrává ve válce ?
@ PteraRybarek1 « pát 7:17 pm »
Tak co kdo vyhrává ve válce ?
@ qSTRoNgMANp « pát 7:16 pm »
@Relly,  ah, já tam zapomněl přidat, že možnost automatické odpovědi bude v VIP nebo za SDčka jako premium, něco jako Odpovědné premium.. :D
@ PteraRybarek1 « pát 7:16 pm »
Dobrý večer 😁
@ Relly « pát 7:07 pm »
@qSTRoNgMANp:D
@ qSTRoNgMANp « pát 6:58 pm »
@Relly,  Ty seš nepřínosnej
@ Relly « pát 5:11 pm »
hej, proč mi mažete komentář. Však byl stejně nepřínosnej, jak celé téma.
@ qSTRoNgMANp « pát 2:31 pm »
@TomasFoxx,  a jeste si mi ukradl návrh: "Automatická odpoved" od TomasFoxx.
@ Relly « pát 2:11 pm »
@TomasFoxx,  jj, poď mi
@ TomasFoxx « pát 2:11 pm »
@Relly, ty chceš zas dostat?
@ Relly « pát 2:10 pm »
@TomasFoxx,  To není nic nového.
@ TomasFoxx « pát 2:09 pm »
lol ten příspěvek vypadá vtipně, si povídam sám se sebou 😞😂😂
@ TomasFoxx « pát 2:02 pm »
@qSTRoNgMANp, upřímně, kolik králů to použije?😂
@ Lejno « pát 1:58 pm »
chcete obchodovať a nechce sa vam odpisovať :D block a čus
@ qSTRoNgMANp « pát 1:54 pm »
Ten návrh slouží i pro krále: "Bonusy nebudou, nazdar" :D
@ qSTRoNgMANp « pát 1:53 pm »
@schvarz,  Jen počkejte, až mi mio schvali odpověd, je to návrh ode mne, ale buglo se to, anketa prosla, ale text musi projit schvalenim moderatora. :D
@ schvarz « pát 1:48 pm »
@sizmik,  Navrhuje, aby existovala možnost automatické odpovědi, tedy že by sis nastavil automatickou odpověď stylu "Přijdu v 6, nejvyšší nabídka na žraloka je 10kkk"

Kdo chatuje

offline Achras 
offline Empiron 
offline PanModry 
online RAMHH 
offline Rogan 
offline Sajox 
offline Selema 
offline ThatGuy 
online TomasFoxx 
offline pikasek 
offline schvarz