Oficiální drbárna fora

Diskuze o všem možném, co se netýká hry. Nezapomínejte ale na pravidla!
Odpovědět
JohnDoe
Lv.22
Lv.22
Poděkoval: 189×
Má poděkování: 516×

Re: Oficiální drbárna fora

Příspěvek od JohnDoe » pát 09. lis 2018 21:41:01

Ono by to šlo celé překopat, vzít klasické piercing, slashing, bludgeoning dmg + magii, navázat to na zbraně a třeba i animace (sekání ninjy by bylo slashing a útok skillem piercing dmg)
Odpadly by kopy naprosto zbytečných bonusů a smazal by se rozdíl mezi PVP a PVM výbavou, jen by to pak už nebylo tak ekonomicky zajímavé
Hraju si, abych nezlobil...
Temuchin

L0GAN
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 107×
Má poděkování: 143×

Příspěvek od L0GAN » pát 09. lis 2018 21:51:18

JohnDoe píše:
pát 09. lis 2018 21:41:01
Ono by to šlo celé překopat, vzít klasické piercing, slashing, bludgeoning dmg + magii, navázat to na zbraně a třeba i animace (sekání ninjy by bylo slashing a útok skillem piercing dmg)
Odpadly by kopy naprosto zbytečných bonusů a smazal by se rozdíl mezi PVP a PVM výbavou, jen by to pak už nebylo tak ekonomicky zajímavé
To by šlo. Jen si nedovedu představit, jak by tak velký zásah do systému hru ovlivnil. Dle mého převažuje pasivní postoj k větším změnám a je to asi dobře a možná i důvod proč se na ekuře ještě hrát dá.
Spoiler:
Obrázek
WarDogs member

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » pát 09. lis 2018 22:06:52

L0GAN píše:
pát 09. lis 2018 21:51:18
JohnDoe píše:
To by šlo. Jen si nedovedu představit, jak by tak velký zásah do systému hru ovlivnil. Dle mého převažuje pasivní postoj k větším změnám a je to asi dobře a možná i důvod proč se na ekuře ještě hrát dá.
Jsem stejného názoru a myslím, že i většina tady.

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 99×
Má poděkování: 1156×

Příspěvek od Mithra » pát 09. lis 2018 22:21:42

NeverGiveUp96 píše:
pát 09. lis 2018 21:17:09
Spoiler:
Mithra píše:
pát 09. lis 2018 20:49:48
No ještě k Lycanovi. Byl jsem si ho na ofiku vyzkoušet a jako postava mě překvapil svou dobře navrženou hratelností. Taková pěkná kombinace válečníka s ninjou.
Ve hře by si určitě své místo našel.
Na druhou stranu přidávat ho do rozjeteho serveru je dost kontroverzní, ovšem nikoliv nemožné. Nové classy se přidávají téměř do všech velkoformátových mmorpg.
Se sdělením, že Lycana přidali jen proto, že si chtěli nahrabat, se tedy tak úplně neztotoznuju. Každý provozovatel hry na té hře chce vydělávat. Ono to totiž zabere dost času provozovat hru.
To že někteří hráči budou řvát je jasné. Hráči řvou vždycky, když přijde změna. Mimochodem ti, co mají miliardy na stávající věci, jich mají dost i na případné nové. A především hra není o tom, kolik má kdo miliard na šeku. Hra je o zábavě. A Lycan bezesporu zábavná postava je.
Z hlediska ofíku například, bych to udělal tak, že bych Lycana dal na nový server, vše od začátku, nový charakter, dořešené bonusy, hráče to naláká.(dle mého skvělé řešení pro hráče stálé i nové a i pro provozovatele, pokud si teda váží svých zákazníků(hráčů).
Dát to do roky zaběhlého serveru, kde lidé natočili věci za desítky/stovky tisíc investovaných korun, tak to je kudla do zad. Chápu, že provozovatel to udělal záměrně.

Nicméně to co navrhnul Cepino zní zajímavě, že obrany by platili třeba na dýky a charakterově by to byl war, pak by se teoreticky vzato nemusela celá pvp překopávat a ušetřilo by to určitě hodně prodaných natočených věcí u obchodnice a ještě víc rozbitých klávesnic o stůl. :up: :)

Stejně věřím pevně v to, že Lycan je takový výkřik do tmy. :twisted:
No tohle by šlo. Ale od počátku mé konverzace s Něžným Hrdinou nešlo primárně o Lycana. Šlo o to, dát hře větší variabilitu. FH navrhoval prekopat bonusy. Já Lycana. Oboje by odvedlo svoji práci. Lycan by byl jednodušší (možná).
Nic víc než akademickou debatu v tom nehledej/te.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 163×
Má poděkování: 191×

Příspěvek od FluffyHero » pát 09. lis 2018 22:24:59

Mithra píše:
pát 09. lis 2018 22:21:42
NeverGiveUp96 píše:
Spoiler:
Mithra píše:
pát 09. lis 2018 20:49:48
No ještě k Lycanovi. Byl jsem si ho na ofiku vyzkoušet a jako postava mě překvapil svou dobře navrženou hratelností. Taková pěkná kombinace válečníka s ninjou.
Ve hře by si určitě své místo našel.
Na druhou stranu přidávat ho do rozjeteho serveru je dost kontroverzní, ovšem nikoliv nemožné. Nové classy se přidávají téměř do všech velkoformátových mmorpg.
Se sdělením, že Lycana přidali jen proto, že si chtěli nahrabat, se tedy tak úplně neztotoznuju. Každý provozovatel hry na té hře chce vydělávat. Ono to totiž zabere dost času provozovat hru.
To že někteří hráči budou řvát je jasné. Hráči řvou vždycky, když přijde změna. Mimochodem ti, co mají miliardy na stávající věci, jich mají dost i na případné nové. A především hra není o tom, kolik má kdo miliard na šeku. Hra je o zábavě. A Lycan bezesporu zábavná postava je.
Z hlediska ofíku například, bych to udělal tak, že bych Lycana dal na nový server, vše od začátku, nový charakter, dořešené bonusy, hráče to naláká.(dle mého skvělé řešení pro hráče stálé i nové a i pro provozovatele, pokud si teda váží svých zákazníků(hráčů).
Dát to do roky zaběhlého serveru, kde lidé natočili věci za desítky/stovky tisíc investovaných korun, tak to je kudla do zad. Chápu, že provozovatel to udělal záměrně.

Nicméně to co navrhnul Cepino zní zajímavě, že obrany by platili třeba na dýky a charakterově by to byl war, pak by se teoreticky vzato nemusela celá pvp překopávat a ušetřilo by to určitě hodně prodaných natočených věcí u obchodnice a ještě víc rozbitých klávesnic o stůl. :up: :)

No tohle by šlo. Ale od počátku mé konverzace s Něžným Hrdinou nešlo primárně o Lycana. Šlo o to, dát hře větší variabilitu. FH navrhoval prekopat bonusy. Já Lycana. Oboje by odvedlo svoji práci. Lycan by byl jednodušší (možná).
Tak to dopadá, když někteří nečtou předchozí příspěvky a pak tu jedou v tématu, které vlastně ani nemělo být :D

E: Nicméně i přesto je jasné, že do aktuálního nastavení by se sahat nemělo.. třeba by se mohl Mithra vrátit k týmu a rozjet nový server, s Lycanem i bez 100% buffu jak bylo vždy jeho přání :twisted: :D

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » pát 09. lis 2018 22:31:49

Spoiler:
FluffyHero píše:
pát 09. lis 2018 22:24:59
Mithra píše:
NeverGiveUp96 píše:
Spoiler:

Tak to dopadá, když někteří nečtou předchozí příspěvky a pak tu jedou v tématu, které vlastně ani nemělo být :D

E: Nicméně i přesto je jasné, že do aktuálního nastavení by se sahat nemělo.. třeba by se mohl Mithra vrátit k týmu a rozjet nový server, s Lycanem i bez 100% buffu jak bylo vždy jeho přání :twisted: :D
Tak je to off topic, tu se řeší vše. :)
No Mithrovi postoje k věcem se semnou vždy rozcházely.
Já miluji swamp a 100% buff, Mithra je přesný opak, pro něj swamp a 100% buff je to nejhorší, co tu kdy bylo.
Takže na novém serveru se mnou nepočítej Fluffy. :D

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 99×
Má poděkování: 1156×

Příspěvek od Mithra » pát 09. lis 2018 22:45:00

FluffyHero píše:
pát 09. lis 2018 22:24:59
Mithra píše:
NeverGiveUp96 píše:
Spoiler:

Dej pokoj. Já už jsem v důchodu. O novém serveru jsem sice uvažoval, ale sám na to nemám. Nejsem programátor. A navíc je to spousta práce s velmi nejistým výsledkem. Na to teď nemám ani čas a po pravdě ani náladu. 4 roky vztekání se s lidmi stačily.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

TomasFoxx
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 356×
Má poděkování: 474×

Příspěvek od TomasFoxx » sob 10. lis 2018 13:40:48

cs
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
M6
14
P
1/5(příšery)
ObrázekHotDogsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
18
11
M9
1/5
:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

zdenda55
Lv.2
Lv.2

Příspěvek od zdenda55 » sob 10. lis 2018 13:51:19

Ale jak psal Mithra dost lidí co mají lxs PVp mají i xxxxkkk na účtech. Takže by alespon použili ty peníze
a když už přidat lycana tak proč zrovna nepřidat i elfa. A sespodními bonusy by se mohlo udělat že by se obrana proti charu zvedla z 10 na 20 a je to

Anderson
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 53×
Má poděkování: 189×

Příspěvek od Anderson » sob 10. lis 2018 14:17:02

JohnDoe píše:
AK by toto bolo v návrhoch, za mňa by si dostal ano :D tento rozdiel PvP/PvM výbav ma irituje od samého začiatku :D ale tak ako vravíš, bohužiaľ čo sa týka ekonomiky a výnosov, či už pre adminov, alebo pre hráčov (obchodníkov) by to bolo skôr mínusové
ObrázekObrázekObrázek
Asmodel
135

Innocent, until proven guilty..

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Neves « stř 5:53 pm »
takže on má prestať chodiť války kvôli ehm niekoho neschopnosti niečo spraviť :up:
@ Mionix « stř 5:47 pm »
@Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
@ disaster1591 « stř 5:44 pm »
Celkom sranda ze sa stazuju ludia ktori tam mesiace behali so sepkami, healermi s utokmi a pod :lol: :lol:
@ Borda91 « stř 5:44 pm »
@Lejno,  Nezvykl jsi si jeste na to ze jakmile ma postava na blizko nejakou vyhodu tak se s tim musi neco udelat? Misto reseni hratelnosti te postavy to radsi vyresi jakkoliv jinak. Uz jen cekam na zvyseni dosahi kouzel BMek a muzeme se na sebe koukat ze spawnu :D
@ Lejno « stř 5:23 pm »
Mionix píše: @SamJsiLama,  Nikde netvrdím, že to zvyšuje šanci na stun kouzlem, jen píši, že mi hráči ve hře psali, že mají čím dál tím více na stun. @Lejno, Zatím hlasovali 3 členové týmu a všichni proti návrhu. Osobně v tvém návrhu vidím zas oslabení jen určité části postav.
Tak takuto odpoveď by som naozaj nečakal. Well, prajem veľa stastia všetkým (5) blizkovým postavam, aby náhodou ostatné dialkové postavy (1000-2000) neboli náááááhodou ukrátení :)
@ SamJsiLama « stř 5:03 pm »
Jn, moc lidí brečelo na ticketu, že je zabíjí lidi ve městech tak čus 😆
@ Lacius « stř 4:57 pm »
Já to sem párkrát již napsal :whistle:
@ SamJsiLama « stř 4:55 pm »
@Neves,  To ví jen vyvolení 😂😂🤦
@ Mionix « stř 4:55 pm »
@Neves,  Protože to tak majitel chce. Více o tom také nevím. :-)
@ Lacius « stř 4:52 pm »
@Neves:think: :think:
@ Neves « stř 4:28 pm »
@Mionix,  Tak inak :) prečo sa UZAVRELI ríše?
@ SamJsiLama « stř 3:52 pm »
@Neves,  Protože prostě Ekura, tady nepodropují vyvražďování okolních vesnic 😂🤦
@ sizmik « stř 3:48 pm »
@schvarz,  Tak mě teď spadl stánek, když jsem psal jednomu týpkovi....
@ Mionix « stř 3:45 pm »
@Neves,  To je proto, aby jste se mohl týden co týden ptát na to samé dokola. :lol:
@ Selema « stř 3:30 pm »
@schvarz,  jenom bejtil :D
@ schvarz « stř 3:25 pm »
Mně tržka nespadla, stánek furt stojí :D
@ caffuu « stř 3:08 pm »
To nikdo nechápe... :D
@ Neves « stř 3:00 pm »
Ahoj som tu nový môže mi niekto povedať prečo sú uzavreté ríše? ďakujem
@ Darras « stř 2:52 pm »
kolabo :D
@ Darras « stř 2:51 pm »
:x
@ Selema « stř 2:50 pm »
Tak jsem ráda že jsem neměla stánky 🤣
@ RAMHH « stř 2:49 pm »
Me spadl na ch1 sura v entu, takze asi komplet :D
@ Ade « stř 2:49 pm »
Spadla tržka a s ní i chX
@ RAMHH « stř 2:47 pm »
Ted asi spadla ekura, ne?
@ Mionix « stř 2:25 pm »
@TomasFoxx,  Já tu nejsem od toho, abych něco vymýšlel nebo inicioval. Osobně mně války lezly hodně na nervy, tak jsem je přestal chodit. ;-)
@ TomasFoxx « stř 2:19 pm »
vždyť se nato stačí podívat teď, top 40 hrdinů celkově, jen 7 lidí na blízko😂😂 a příští válku tam bude už jen 5 😂 mi neříkej že si myslíš že to je vyvážený😂
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
Ale ta určitá část postav potřebuje nějaký menší oslabení omg, team nesleduje statistiky nebo co😂
@ Mionix « stř 2:11 pm »
@SamJsiLama,  Nikde netvrdím, že to zvyšuje šanci na stun kouzlem, jen píši, že mi hráči ve hře psali, že mají čím dál tím více na stun. @Lejno, Zatím hlasovali 3 členové týmu a všichni proti návrhu. Osobně v tvém návrhu vidím zas oslabení jen určité části postav.
@ TomasFoxx « stř 2:07 pm »
k těm stunům ještě, kdysi to % možná tolik nevadilo, protože ve hře nebyl takovej dmg a ten stun se dal přežít 😂 ale realně teď, když jdeš k chumlu tak tam můžeš prdnout kouzlo a jít pryč abys přežil (když jsi lucky tak stihneš i 2) 😂 jakmile prostě poblíž chumlu chytneš stun (i ten z "melee" attacku kterej trvá 2 sekundy nebo kolik) tak prostě umřeš, v těhle válkách bere většina lidí kritikem 10k -, zb maj lidi kolem 35-40k takže prakticky stačí aby tě nakliknuli 3 healeři a jsi dole😂
@ schvarz « stř 1:17 pm »
A btw extáze do keri nestojí běžně 3kkk. Za poslední měsíc jsem viděl minimálně patery, co byly 2x schop ezo nebo 2x schop příšera a stály 2.5 :D
@ Powerm « stř 1:15 pm »
schvarz píše: Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
jo díky už jsem je koupil
@ schvarz « stř 1:12 pm »
účes za 15SD je taky drobnej náklad a pomůže to hodně, atd. Je dobrý ty mobky zabíjet rychle, aby tě to bavilo, protože to pižlání je otrava
@ schvarz « stř 1:11 pm »
Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
@ Powerm « stř 12:37 pm »
no já už mám od 55 ze stare postavy :)
@ RAMHH « stř 12:35 pm »
Jak o 3kkk vic za extazky? Realne ty extazky budou tak 2x drazsi, stoji zhruba 3kkk, jine boty s takovymi taliky budou okolo 1.5kkk..
@ Powerm « stř 12:35 pm »
asi tam nechám toho heala tedy aspoň budu mit kde davat ulomky
@ Powerm « stř 12:34 pm »
no ve zbraní mám jen 10RK a když vezmu L+ na RK ? :) nechce se mi davat o 3kkk víc za extazky
@ RAMHH « stř 12:34 pm »
Ja bych treba bez heala do kerindoru nesel nikdy.. Hlavne to nic nestoji, udelas postavu s bezet na P na 70, nic tam jineho nepotrebujes.. Dokonce ho muzes i nechat v kerindoru a jen portovat pres zetony tam, kde chces dropovat.
@ schvarz « stř 12:32 pm »
Tam už na ten slow čekáš fakt dlouho.
S extázkami a 20RK ve zbrani a brnění toho healera nutně nepotřebuješ, ale bez těch extázek už to fakt hodně bolí.
@Powerm Bez extázek si budeš muset do keri dotáhnout healera a dávat si běžet
@ Powerm « stř 12:31 pm »
Powerm píše: Poznám rozdíl v keri za bmko když nebudu mit extazky takže - 15 RK nebo to je jedno a ušetřit?
mohl by mi někdo odpovědět? :D
@ schvarz « stř 12:29 pm »
Dát třeba do chitinovejch štítů možnost natočit 95% antistun nebo něco takového. :D
@ schvarz « stř 12:29 pm »
@SamJsiLama,  Tak to by možná stálo za to přehodnotit hodnoty šancí na stun nebo efektivitu antistunu, ne? Pokud hlavní forma pvp je v takovémhle velkém množství hráčů a téměř vždy na tebe letí 3-4 kouzla, co ti můžou dát stun, tak jsou postavy na blízko v obrovské nevýhodě a možná by dávalo smysl, abys neměl stun pokaždý, když se na tebe podívají 3 healeři :D
@ SamJsiLama « stř 12:28 pm »
Já reaguju na to, že se tu zase řeší blbosti, když sem po týdnu nahlednu 😂🤦
@ schvarz « stř 12:28 pm »
Já reaguju na stížnosti xSaskex a Lejno, kteří mají pocit, že antistun nefunguje dostatečně dobře a že ty stuny kouzly padají prostě nějak často.
@ SamJsiLama « stř 12:28 pm »
A je skoro až jasné, že pokud naběhneš k chumlu a naperou do tebe blesky třeba 3-4, možná někdy i víc, healů, tak je jasný, že ten stun tě nejspíš potká
@ schvarz « stř 12:26 pm »
@SamJsiLama,  Tady nikdo ale netvrdí, že jde vylepšit :D
@ SamJsiLama « stř 12:26 pm »
@schvarz,  Tak ale šance na omráčení kouzlem máš danou. Nelze ji nijak vylepšit 🤦🤦
@ schvarz « stř 12:25 pm »
Navíc stuny z kouzel trvají podstatně déle, než ty ze sépky.
@ schvarz « stř 12:25 pm »
No podle mě je ta stížnost především na množství stunů z kouzel, nikoliv z Šance na bezvědomí na basic attacky. Ono je frustrující především to, že ty časy, kdy dostanu stun, se shlukujou. Že to není tak, že pokud dostanu 5 stunů, takstuny dostanu v 6., 15., 25., 40. a 50. minutě, ale ty stuny dostanu hrozně krátce posobě, něco jako 20,23,26,29,32 :D
@ SamJsiLama « stř 12:23 pm »
@pikasek,  Nj, ale tak z Miovo komentáře to zní trochu jinak.. "dnes mají lidé i více jak 30% stun celkem a pokud to má každá druhá postava..." .. no pochybuji, že většina stunů padá právě z "basic attacků", já když teď byl válku, tak mě většinou dal stun nějakej blesk nebo od archera otrávenej šíp 🤔
@ Powerm « stř 12:22 pm »
Poznám rozdíl v keri za bmko když nebudu mit extazky takže - 15 RK nebo to je jedno a ušetřit?
@ pikasek « stř 12:14 pm »
@SamJsiLama,  Ale well, špatně jsme se pochopili
@ pikasek « stř 12:14 pm »
Taky že přesně takhle to funguje, na kouzla to opravdu šanci na stun nepřidává
@ schvarz « stř 11:49 am »
Já bych prostě místo "melee attacky" použil "basic attacky" neboli běžné útoky zbraní (levé tlačítko / mezerník) :D
@ SamJsiLama « stř 11:36 am »
@pikasek,  Dobře tak jinak.. neplatí to na kouzla jako jsou pádit, zaříkat blesk etc..
@ pikasek « stř 11:12 am »
@SamJsiLama,  Nemyslím si, s těma stunama co davají sepkaři :D Ale klidně bych něco takového zavedl :D
@ Lejno « stř 9:58 am »
Moj navrh na zvysenie % antistunu bol zamietnutý alebo sa este neschvalil?
@ SamJsiLama « stř 9:25 am »
@Mionix,  Nefunguje náhodou šance na omráčení v základních bonusech jen na melee attack? 🤔🤔

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Aylia 
idle Borda91 
idle Mionix 
offline RAMHH 
offline Selecto 
offline Yukin