Oficiální drbárna fora

Diskuze o všem možném, co se netýká hry. Nezapomínejte ale na pravidla!
Odpovědět
JohnDoe
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 182×
Má poděkování: 481×

Re: Oficiální drbárna fora

Příspěvek od JohnDoe » pát 09. lis 2018 21:41:01

Ono by to šlo celé překopat, vzít klasické piercing, slashing, bludgeoning dmg + magii, navázat to na zbraně a třeba i animace (sekání ninjy by bylo slashing a útok skillem piercing dmg)
Odpadly by kopy naprosto zbytečných bonusů a smazal by se rozdíl mezi PVP a PVM výbavou, jen by to pak už nebylo tak ekonomicky zajímavé
Hraju si, abych nezlobil...
Temuchin

L0GAN
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 98×
Má poděkování: 142×

Příspěvek od L0GAN » pát 09. lis 2018 21:51:18

JohnDoe píše:
pát 09. lis 2018 21:41:01
Ono by to šlo celé překopat, vzít klasické piercing, slashing, bludgeoning dmg + magii, navázat to na zbraně a třeba i animace (sekání ninjy by bylo slashing a útok skillem piercing dmg)
Odpadly by kopy naprosto zbytečných bonusů a smazal by se rozdíl mezi PVP a PVM výbavou, jen by to pak už nebylo tak ekonomicky zajímavé
To by šlo. Jen si nedovedu představit, jak by tak velký zásah do systému hru ovlivnil. Dle mého převažuje pasivní postoj k větším změnám a je to asi dobře a možná i důvod proč se na ekuře ještě hrát dá.
Spoiler:
Obrázek
MIXTAPE č.8
WarDogs member

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » pát 09. lis 2018 22:06:52

L0GAN píše:
pát 09. lis 2018 21:51:18
JohnDoe píše:
To by šlo. Jen si nedovedu představit, jak by tak velký zásah do systému hru ovlivnil. Dle mého převažuje pasivní postoj k větším změnám a je to asi dobře a možná i důvod proč se na ekuře ještě hrát dá.
Jsem stejného názoru a myslím, že i většina tady.

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 1109×

Příspěvek od Mithra » pát 09. lis 2018 22:21:42

NeverGiveUp96 píše:
pát 09. lis 2018 21:17:09
Spoiler:
Mithra píše:
pát 09. lis 2018 20:49:48
No ještě k Lycanovi. Byl jsem si ho na ofiku vyzkoušet a jako postava mě překvapil svou dobře navrženou hratelností. Taková pěkná kombinace válečníka s ninjou.
Ve hře by si určitě své místo našel.
Na druhou stranu přidávat ho do rozjeteho serveru je dost kontroverzní, ovšem nikoliv nemožné. Nové classy se přidávají téměř do všech velkoformátových mmorpg.
Se sdělením, že Lycana přidali jen proto, že si chtěli nahrabat, se tedy tak úplně neztotoznuju. Každý provozovatel hry na té hře chce vydělávat. Ono to totiž zabere dost času provozovat hru.
To že někteří hráči budou řvát je jasné. Hráči řvou vždycky, když přijde změna. Mimochodem ti, co mají miliardy na stávající věci, jich mají dost i na případné nové. A především hra není o tom, kolik má kdo miliard na šeku. Hra je o zábavě. A Lycan bezesporu zábavná postava je.
Z hlediska ofíku například, bych to udělal tak, že bych Lycana dal na nový server, vše od začátku, nový charakter, dořešené bonusy, hráče to naláká.(dle mého skvělé řešení pro hráče stálé i nové a i pro provozovatele, pokud si teda váží svých zákazníků(hráčů).
Dát to do roky zaběhlého serveru, kde lidé natočili věci za desítky/stovky tisíc investovaných korun, tak to je kudla do zad. Chápu, že provozovatel to udělal záměrně.

Nicméně to co navrhnul Cepino zní zajímavě, že obrany by platili třeba na dýky a charakterově by to byl war, pak by se teoreticky vzato nemusela celá pvp překopávat a ušetřilo by to určitě hodně prodaných natočených věcí u obchodnice a ještě víc rozbitých klávesnic o stůl. :up: :)

Stejně věřím pevně v to, že Lycan je takový výkřik do tmy. :twisted:
No tohle by šlo. Ale od počátku mé konverzace s Něžným Hrdinou nešlo primárně o Lycana. Šlo o to, dát hře větší variabilitu. FH navrhoval prekopat bonusy. Já Lycana. Oboje by odvedlo svoji práci. Lycan by byl jednodušší (možná).
Nic víc než akademickou debatu v tom nehledej/te.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 164×
Má poděkování: 191×

Příspěvek od FluffyHero » pát 09. lis 2018 22:24:59

Mithra píše:
pát 09. lis 2018 22:21:42
NeverGiveUp96 píše:
Spoiler:
Mithra píše:
pát 09. lis 2018 20:49:48
No ještě k Lycanovi. Byl jsem si ho na ofiku vyzkoušet a jako postava mě překvapil svou dobře navrženou hratelností. Taková pěkná kombinace válečníka s ninjou.
Ve hře by si určitě své místo našel.
Na druhou stranu přidávat ho do rozjeteho serveru je dost kontroverzní, ovšem nikoliv nemožné. Nové classy se přidávají téměř do všech velkoformátových mmorpg.
Se sdělením, že Lycana přidali jen proto, že si chtěli nahrabat, se tedy tak úplně neztotoznuju. Každý provozovatel hry na té hře chce vydělávat. Ono to totiž zabere dost času provozovat hru.
To že někteří hráči budou řvát je jasné. Hráči řvou vždycky, když přijde změna. Mimochodem ti, co mají miliardy na stávající věci, jich mají dost i na případné nové. A především hra není o tom, kolik má kdo miliard na šeku. Hra je o zábavě. A Lycan bezesporu zábavná postava je.
Z hlediska ofíku například, bych to udělal tak, že bych Lycana dal na nový server, vše od začátku, nový charakter, dořešené bonusy, hráče to naláká.(dle mého skvělé řešení pro hráče stálé i nové a i pro provozovatele, pokud si teda váží svých zákazníků(hráčů).
Dát to do roky zaběhlého serveru, kde lidé natočili věci za desítky/stovky tisíc investovaných korun, tak to je kudla do zad. Chápu, že provozovatel to udělal záměrně.

Nicméně to co navrhnul Cepino zní zajímavě, že obrany by platili třeba na dýky a charakterově by to byl war, pak by se teoreticky vzato nemusela celá pvp překopávat a ušetřilo by to určitě hodně prodaných natočených věcí u obchodnice a ještě víc rozbitých klávesnic o stůl. :up: :)

No tohle by šlo. Ale od počátku mé konverzace s Něžným Hrdinou nešlo primárně o Lycana. Šlo o to, dát hře větší variabilitu. FH navrhoval prekopat bonusy. Já Lycana. Oboje by odvedlo svoji práci. Lycan by byl jednodušší (možná).
Tak to dopadá, když někteří nečtou předchozí příspěvky a pak tu jedou v tématu, které vlastně ani nemělo být :D

E: Nicméně i přesto je jasné, že do aktuálního nastavení by se sahat nemělo.. třeba by se mohl Mithra vrátit k týmu a rozjet nový server, s Lycanem i bez 100% buffu jak bylo vždy jeho přání :twisted: :D

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » pát 09. lis 2018 22:31:49

Spoiler:
FluffyHero píše:
pát 09. lis 2018 22:24:59
Mithra píše:
NeverGiveUp96 píše:
Spoiler:

Tak to dopadá, když někteří nečtou předchozí příspěvky a pak tu jedou v tématu, které vlastně ani nemělo být :D

E: Nicméně i přesto je jasné, že do aktuálního nastavení by se sahat nemělo.. třeba by se mohl Mithra vrátit k týmu a rozjet nový server, s Lycanem i bez 100% buffu jak bylo vždy jeho přání :twisted: :D
Tak je to off topic, tu se řeší vše. :)
No Mithrovi postoje k věcem se semnou vždy rozcházely.
Já miluji swamp a 100% buff, Mithra je přesný opak, pro něj swamp a 100% buff je to nejhorší, co tu kdy bylo.
Takže na novém serveru se mnou nepočítej Fluffy. :D

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 1109×

Příspěvek od Mithra » pát 09. lis 2018 22:45:00

FluffyHero píše:
pát 09. lis 2018 22:24:59
Mithra píše:
NeverGiveUp96 píše:
Spoiler:

Dej pokoj. Já už jsem v důchodu. O novém serveru jsem sice uvažoval, ale sám na to nemám. Nejsem programátor. A navíc je to spousta práce s velmi nejistým výsledkem. Na to teď nemám ani čas a po pravdě ani náladu. 4 roky vztekání se s lidmi stačily.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

TomasFoxx
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 293×
Má poděkování: 410×

Příspěvek od TomasFoxx » sob 10. lis 2018 13:40:48

cs
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
M6
14
G6
1/5(příšery)

:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

zdenda55
Lv.2
Lv.2

Příspěvek od zdenda55 » sob 10. lis 2018 13:51:19

Ale jak psal Mithra dost lidí co mají lxs PVp mají i xxxxkkk na účtech. Takže by alespon použili ty peníze
a když už přidat lycana tak proč zrovna nepřidat i elfa. A sespodními bonusy by se mohlo udělat že by se obrana proti charu zvedla z 10 na 20 a je to

Anderson
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 51×
Má poděkování: 174×

Příspěvek od Anderson » sob 10. lis 2018 14:17:02

JohnDoe píše:
AK by toto bolo v návrhoch, za mňa by si dostal ano :D tento rozdiel PvP/PvM výbav ma irituje od samého začiatku :D ale tak ako vravíš, bohužiaľ čo sa týka ekonomiky a výnosov, či už pre adminov, alebo pre hráčov (obchodníkov) by to bolo skôr mínusové
Asmodel

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lejno « ned 9:48 pm »
mať vaše problemy
@ LycousOriginal « ned 8:26 pm »
realitu :D
@ TomasFoxx « ned 8:26 pm »
@LycousOriginal :  co to meleš :D
@ LycousOriginal « ned 8:24 pm »
CG k dokončení základní, nakonec i tady na ekuře se najdou tací, ale jak jsem psal rád si slova počeštuji tudíž, todle vše je tu zbytečné :))) stačilo by i něco umět né jen používat taťku Google no jo, takže tak kucí
@ TomasFoxx « ned 8:18 pm »
akorát že ty napíšeš i lahůdky jako "mislite" a "vi", u tebe se to na nějaky h ch k r d t n svést nedá :D
@ Reavers « ned 8:12 pm »
Par lidi z toho ale maji vzdycky druhe vanoce kdyz napisu chytin
@ Reavers « ned 8:11 pm »
I nejak me to netrapi xD
@ Reavers « ned 8:11 pm »
Lycousi ja do ted taky kupuju chytin :D
@ INParadise « ned 8:10 pm »
Čeština = Slova přejatá = Měkké i.
@ blood70CZ « ned 8:05 pm »
@LycousOriginal :  a zjistil si také že, chitin ze převzatej z cizího slova, kde na tyhle slova se nevztahujou tvrde souhlasky?
@ beniamino « ned 7:44 pm »
BAJAJA STRÉCU :D
@ LycousOriginal « ned 7:41 pm »
Teto az na slivu ta,dela z mozku jen dutou kostku, kdyz ja radsi cesky chytin
@ beniamino « ned 7:38 pm »
@INParadise :  :clap: :clap:
@ beniamino « ned 7:33 pm »
U NÁS NA MORAVĚ JE TO VŠECHNO MĚKKÉ :D
@ LycousOriginal « ned 7:30 pm »
Ale teta nech toho, já jsem čech a u nás máme tvrdé souhlásky, tak si vše počešťuji
@ beniamino « ned 7:19 pm »
CHITIN
@ LycousOriginal « ned 7:18 pm »
H CH K R D T N vole :D
@ Kurinozka « ned 7:13 pm »
@LycousOriginal :  chYtin xdd
@ ExtReM1sTa « ned 7:12 pm »
:D chitin ešte ani dýku.. jj lognem to teda na chvilku
@ LycousOriginal « ned 7:10 pm »
hele exi kdyby něco ať tu nespamujem, dám ti vědět přes PM a tam můžeme být jakštakš v kontaktu jestli třeba něco nerozjedeme :)) jestli na to máš ještě chuť :)
@ LycousOriginal « ned 7:07 pm »
chytinový už máte komplet? :D
@ LycousOriginal « ned 7:06 pm »
doššlo mi při konverzaci :D
@ LycousOriginal « ned 7:06 pm »
klika že tak :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:06 pm »
tuna tento pan Reavers :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:06 pm »
ano druhý bol sepkar a hej :D sanely hra somnou
@ Reavers « ned 7:06 pm »
Sanely legendarni dagger kreteho budou znat Jen legendy exiku
@ LycousOriginal « ned 7:05 pm »
to sanely mi něco říká :) a ten druhej to byl sépkař ne? :D tak ten sanely s tebou hrá? :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:05 pm »
Sanely/Doomhead :D ale dooma mali tiež 2 ja
@ LycousOriginal « ned 7:04 pm »
ten dom znám ho?
@ ExtReM1sTa « ned 7:03 pm »
:D tak prakticky ho aj má niekto iný ,hráme na ňom 2 ja a ja z toho tých 10-20 % :D 80 Dom
@ LycousOriginal « ned 7:01 pm »
tak to je fajn, aspoň si to úplně naznevřel jak já na téměř rok :)) čekal jsem, že exiho už má někdo jinej no klika, že ne byla by té postavy škoda :D
@ ExtReM1sTa « ned 6:57 pm »
ale zvládne :D len musíme pár veci prekopať lebo toto mi nesedí 22 rk a ten krit moc poznat
@ TomasFoxx « ned 6:56 pm »
aha :D já se divil že tam je nějak moc cb a kd nad 1 xD ale pěkny no, snad to někdy zvládne i on
@ ExtReM1sTa « ned 6:56 pm »
včera som bol ja :D ale nebavilo ma to....dračie vymením za hnevy lebo s tymto mi tie cb nešli
@ TomasFoxx « ned 6:55 pm »
@ExtReM1sTa :  to včera ve valce nebyl kyes?
@ ExtReM1sTa « ned 6:54 pm »
:D jj ešte žijem len moc nehrám už akurat včera som bol pozriet :D
@ beniamino « ned 6:49 pm »
:shoot: :shoot:
@ LycousOriginal « ned 6:47 pm »
:ban: :spam:
@ INParadise « ned 6:45 pm »
Cs
@ beniamino « ned 6:44 pm »
Pauza :D
@ Ivetka « ned 6:42 pm »
:omg:
@ LycousOriginal « ned 6:37 pm »
Exi ty ještě žiješ?
@ Mionix « ned 6:34 pm »
V klidu. Zatím trestat nehodlám. Ale i mně občas přeteče. :-)
@ disaster1591 « ned 6:34 pm »
@Mionix :  Pardon, nechal som sa uniest
@ TomasFoxx « ned 6:25 pm »
@Mionix :  soly
@ Mionix « ned 6:25 pm »
Pánové, jestli toto bude pokračovat. Tak všem zúčastněným rozdám Banány na pár dní, aby jste vychladli. A pokud se to bude opakovat, tak budu Banány prodlužovat. Forum tu není opravdu od toho, aby vy jste se tu dnes a denně hádali jak psi.
@ TomasFoxx « ned 6:24 pm »
zavist ze jsem dostal caryfuka? to pises o par mesicu pozde
@ disaster1591 « ned 6:20 pm »
A to ze zebras o postavy od ludi ktori koncia je tiez celkom sranda, som myslel ze topky takehoto kalibru to nepotrebuju
@ TomasFoxx « ned 6:17 pm »
jj a ty jsi tam chodil se shardama na bmko, skoda ze to nemuzu dokazat ale je to pravda
@ disaster1591 « ned 6:17 pm »
Vlastne pockat to si urcite nebol ty a ta sepka bol len vzhlad zbrane co :lol:
@ disaster1591 « ned 6:16 pm »
Jj hlavne ze ked som pred necelym rokom zacal chodit pvp,ked hral petr kopec este za bm este, tak si tam bol x krat :lol:
@ TomasFoxx « ned 6:11 pm »
@disaster1591 :  radsi nic co
@ TomasFoxx « ned 6:07 pm »
@Mionix :  nn tady to je zabavnejsi
@ Mionix « ned 6:06 pm »
Nechcete si to psát v SZ? :shock:
@ TomasFoxx « ned 6:04 pm »
ted kdyz jsem odpovedel ja tobe tak odpovez ty, v cem jsem mel argumentovat dneska v tyhle konverzaci?
jeste neco potrebujes vedet?😂
😂😂 za sepku jsem chodil hodne casto dokud jsem nemel karmu P, pak jsem prestal a sel s ni uz jen jednou kdyz jsem presel do modry
@ disaster1591 « ned 6:02 pm »
Protirecit si s niekym to je bezna vec, ale protirecit si sam so sebou to uz je iny lvl. Zapisuj si tie kraviny co pises na hre bo uz v tom mas zmatok
@ TomasFoxx « ned 5:58 pm »
navic o tomhle jsme se tu vubec nebavili, ja se ptam na co jsem mel argumentovat v tyhle konverzaci?😂😂

Kdo chatuje

offline Borda91 
offline BravoZ 
offline Heana 
offline Kaenos 
offline L0GAN 
online Lejno 
offline Mionix 
offline Sophya 
offline TomasFoxx 
offline blood70CZ 
offline ddavidd