Oficiální drbárna fora

Diskuze o všem možném, co se netýká hry. Nezapomínejte ale na pravidla!
Odpovědět
NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Re: Oficiální drbárna fora

Příspěvek od NeverGiveUp96 » pon 12. lis 2018 13:02:17

Vydělává se v realitě. Hra se hraje. Co vím, tak pokud byla upravována náročnost Entariánu, tak pouze směrem k nižší obtížnosti, tak aby to dali i ti, co zvolili metodu "upižlám to v proměně", což je mimochodem ta nejtěžší cesta k úspěchu. V hradu se to dá mlátit kdekoliv. Stejně tak mimo hrad.
Chce to jen chtít a hledat cesty. A že by tam nepadaly yangy? S tím si dovolím nesouhlasit. Pořád je to nejvýdělečnější a nejzábavnější mapa na Ekuře.
Entarian jako mapa je dle mého nejhezčí výtvor na Ekuře o tom žádná. :clap:

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Poděkoval: 370×
Má poděkování: 467×

Příspěvek od rudlaninja » pon 12. lis 2018 13:08:55

Mithra píše:
pon 12. lis 2018 12:41:38
NeverGiveUp96 píše:
pon 12. lis 2018 11:36:20
rudlaninja píše:
pon 12. lis 2018 6:53:07

Mno dovolím si konstatovat, že Entarian ani zdaleka pokořen není. Těch pár postaviček co tam běhá je jako kapka v moři.

A ani víc pokořován asi nebude při tom počtu úprav snižování výdělku a zvyšování náročnosti a při tom jak si tam někteří jedinci chodí kompenzovat vztek a mstít se.
Ono si tam ani moc postaviček nevydělá. :)
Pár místeček ve hradu+ přístav, pouze jedno ch a dotoho tam někdo škodí.
Vydělává se v realitě. Hra se hraje. Co vím, tak pokud byla upravována náročnost Entariánu, tak pouze směrem k nižší obtížnosti, tak aby to dali i ti, co zvolili metodu "upižlám to v proměně", což je mimochodem ta nejtěžší cesta k úspěchu. V hradu se to dá mlátit kdekoliv. Stejně tak mimo hrad.
Chce to jen chtít a hledat cesty. A že by tam nepadaly yangy? S tím si dovolím nesouhlasit. Pořád je to nejvýdělečnější a nejzábavnější mapa na Ekuře.
Tak zábavná,že už tam skoro nikdo raději ani nechodí.Bez proměny kouzlit dokáže každý ono i ten drop je tomu odpovídající,ale třískat to v proměně už tolik lidí nezvládá.A ano hra se hraje,ale pokud si na hře nevydělá na provoz tak si moc nezahraje nikdo, jak může někdo hrát bez toho aby měl na premko,elíky kosti atd?Asi si založit postavu do swampu vydělat tam a do enta chodit jen tak pro zábavu?Od toho mám postavy 145+ aby si na provoz dokázaly vydělat k čemu by jinak byli jen na stání na námku?I na to pvp se musí někde vydělat ono do války jít jen tak bez ničeho moc zábavné není:)
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 99×
Má poděkování: 1156×

Příspěvek od Mithra » pon 12. lis 2018 13:21:51

rudlaninja píše:
pon 12. lis 2018 13:08:55
Mithra píše:
NeverGiveUp96 píše:
pon 12. lis 2018 11:36:20

Ono si tam ani moc postaviček nevydělá. :)
Pár místeček ve hradu+ přístav, pouze jedno ch a dotoho tam někdo škodí.
Tak zábavná,že už tam skoro nikdo raději ani nechodí.Bez proměny kouzlit dokáže každý ono i ten drop je tomu odpovídající,ale třískat to v proměně už tolik lidí nezvládá.A ano hra se hraje,ale pokud si na hře nevydělá na provoz tak si moc nezahraje nikdo, jak může někdo hrát bez toho aby měl na premko,elíky kosti atd?Asi si založit postavu do swampu vydělat tam a do enta chodit jen tak pro zábavu?Od toho mám postavy 145+ aby si na provoz dokázaly vydělat k čemu by jinak byli jen na stání na námku?I na to pvp se musí někde vydělat ono do války jít jen tak bez ničeho moc zábavné není:)
Třískat? Chtěla jsi napsat pižlat otrocky po dvou milimetrech health baru? Děkuji nemám zájem. Ve čtyřech sehraných lidech utluču celý pódium za stejnou dobu, jakou ty budeš v proměně pižlat jednu skupinku. A nebudou mi i toho vadit ani Zaklínači. Vydělám sice míň, ale jen proto, že se to rozpočítá na zúčastněné. Problém pak máme s jedinou věcí. Těch mobů je málo a spawnujou se pomalu. O ceně výstroje už jsem tu kdysi psal. Dodnes je to terčem vtipů. Ale nevěřící ať se smějí. Blahoslaveni chudí duchem a jejich je království nebeské. 🙂
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

rudlaninja
Lv.27
Lv.27

Příspěvek od rudlaninja » pon 12. lis 2018 14:42:19

Mithra píše:
pon 12. lis 2018 13:21:51
rudlaninja píše:
Mithra píše:

Třískat? Chtěla jsi napsat pižlat otrocky po dvou milimetrech health baru? Děkuji nemám zájem. Ve čtyřech sehraných lidech utluču celý pódium za stejnou dobu, jakou ty budeš v proměně pižlat jednu skupinku. A nebudou mi i toho vadit ani Zaklínači. Vydělám sice míň, ale jen proto, že se to rozpočítá na zúčastněné. Problém pak máme s jedinou věcí. Těch mobů je málo a spawnujou se pomalu. O ceně výstroje už jsem tu kdysi psal. Dodnes je to terčem vtipů. Ale nevěřící ať se smějí. Blahoslaveni chudí duchem a jejich je království nebeské. 🙂
Evidentně jsi neviděl nikoho mlátit v proměně:D Ve 4 lidech v proměně bychom se tam ukousaly nudou 4 skupky na podiu plášťujem ve dvou a čekáme na resp skupin protože není co mláti :D
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Malchus
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 104×
Má poděkování: 389×

Příspěvek od Malchus » pon 12. lis 2018 14:59:19

Já souhlasím s Mitrou. Když tam jdou 3-4 lidi spolu, nepotřebují mít výbavu za stamiliardy, klidně jim stačí výbava za Mitrou zmiňovaných 10 miliard a užijí si tam zábavu a přiměřeně vydělají. Pokud někdo poměřuje zábavu výší výdělku, ať tam klidně chodí na sólo v proměně. Každý ať se baví jak chce, hardcoristé tam mohou chodit mlátit třeba nazí.
Obrázek

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 99×
Má poděkování: 1156×

Příspěvek od Mithra » pon 12. lis 2018 17:24:06

rudlaninja píše:
pon 12. lis 2018 14:42:19
Mithra píše:
rudlaninja píše:

Evidentně jsi neviděl nikoho mlátit v proměně:D Ve 4 lidech v proměně bychom se tam ukousaly nudou 4 skupky na podiu plášťujem ve dvou a čekáme na resp skupin protože není co mláti :D
Tak proč nejdete někam dál do hradu? Že by Zaklínači? K čemu ti je výbava za 100kkk, když v ní neustojiš jednoho moba???
Jsi tak odkázaná na dvě místa. To se pak ani nedivím, že tu všude píšeš už několik let, jak v hradu jsou jen dvě místa na hraní a bosse nemá cenu zabíjet.
Ale jinak si samozřejmě hraj dál jak tě baví. Piš si co chceš. Smutné na tom je spíš to, že tu všichni pižlové opakují to samé a ti ostatní jim to žerou, aniž by šli a zkusili to po svém.
Mimochodem pižly jsem v Entu potkával kdykoliv jsem se přihlásil a zašel tam. Vím kolik se dá brát sekem v proměně. Vím jak na to musí být kvalitní výstroj aby to postava ustála. Znám ta omezení, která z pižlání plynou. A proto bych touhle cestou nikdy nešel. Zvlášť když existuje cesta daleko efektivnější, méně svazující, levnější a zábavnější. 🙂
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 367×
Má poděkování: 327×

Příspěvek od MostEVILEK » pon 12. lis 2018 18:07:54

Mithra píše:
pon 12. lis 2018 17:24:06
rudlaninja píše:
Mithra píše:

Tak proč nejdete někam dál do hradu? Že by Zaklínači? K čemu ti je výbava za 100kkk, když v ní neustojiš jednoho moba???
Jsi tak odkázaná na dvě místa. To se pak ani nedivím, že tu všude píšeš už několik let, jak v hradu jsou jen dvě místa na hraní a bosse nemá cenu zabíjet.
Ale jinak si samozřejmě hraj dál jak tě baví. Piš si co chceš. Smutné na tom je spíš to, že tu všichni pižlové opakují to samé a ti ostatní jim to žerou, aniž by šli a zkusili to po svém.
Mimochodem pižly jsem v Entu potkával kdykoliv jsem se přihlásil a zašel tam. Vím kolik se dá brát sekem v proměně. Vím jak na to musí být kvalitní výstroj aby to postava ustála. Znám ta omezení, která z pižlání plynou. A proto bych touhle cestou nikdy nešel. Zvlášť když existuje cesta daleko efektivnější, méně svazující, levnější a zábavnější. 🙂
Efektivnější na co ?:D Na efektivnější umírání ?:D
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

rudlaninja
Lv.27
Lv.27

Příspěvek od rudlaninja » pon 12. lis 2018 19:50:27

Mithra píše:
pon 12. lis 2018 17:24:06
rudlaninja píše:
Mithra píše:

Tak hold někoho baví pižlat a někoho baví běhat ,podia jsou tam sice tři ne dvě,ale nevadí zaříkávači problém nejsou usekají se krásně a bez problémů,ono když chce někdo dropnout amulet života tak hold na podiu to nestačí a musí jít i do ohrady kde jsou zaříkávači.
Hold někdo se rád z výbavou piplá a někomu je fuk co má na sobě.

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 367×
Má poděkování: 327×

Příspěvek od MostEVILEK » pon 12. lis 2018 20:23:00

Někdo tu psal o tím že v entarianu není žádná výzva. A popravdě není. Bio většina už za 3roky má a úkol s amuleta odměna k ničemu. Odmeny ze soutěže ty 2 dražší už taky nejsou tak proč to dělat.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

ovechkin
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval: 55×
Má poděkování: 102×

Příspěvek od ovechkin » pon 12. lis 2018 20:31:49

Dobrý večer

Řeči se vedou a voda plyne..a na světě už bylo nejspíš řečeno vše... nemyslím si.. že by na můj názor byl někdo extra zvědavý.. navíc si nejsem jistý, zda to má vůbec nějaký smysl... ale když už je to drbárna :D Entarián je za celou dobu mého hraní (hraji od začátku serveru) zajímavá ale
nejtěžší mapa.. když jsem plnil lovce ..občas byly kosterní vzorky i v sadu.. v různé denní doby jsem tam nepotkal živáčka :) kam dnešní dropeři chodí jsou 3 podia v hradu a pak se různě dělí o přístav.. nesedím u toho 24/7 takže nejsem moc teamový hráč - bohužel..ale tu a tam se zadařilo teamovou akcičku .. můj styl je spíše sólo... z čehož plyne i můj přístup .. od nuly jsem si udělal postavu do Entu :) bio.. karma P.. lovec na příšery..a v neposlední řadě opatřit věci ... to vše potřebné abych mohl ve volném času kdykoliv zajít sám a zahrát si.. teamové hře se nebráním, ale ne vždy prostě mají všichni společné volno... jsou teorie o výbavě za pár kkk , se kterou se to dá zvládnout :D Nu ale to pak aby tam šla partyja ;) a tím se pak dělí o výdělek více lidí... nebylo by lepší zůstat ve swampu s hrnkem čaje na mezerníku a přitom si žehlit prádlo ? :lol: ... Ent je těžší a tím pádem vidím adekvátní to, že jsou tam vetší dropy yangů s moba. Když je potřeba si opatřit nákladnou výbavu...a karmu směřovat k obraně.. Ale k čemu by byly věci ..jako boty, helmy a štíty odolné proti askerům a keskirům ? Když stačí nějaké obyčejné věci a jít tam s bandou lidí? Byla zde zmínka o zaklínačích ... ano ti jsou docela nebezpeční a souhlasím s tím že i jeden udělá dost paseku s vaším ZB. Nu ale když jste v proměně a máte natočeno konečně vše tak ať ustojíte moby.. vám zaříkávač nějak nepasuje do sestavy bonusů- to abyste měli pak natočenou sadu věcí proti magii nebo čím to zaříkávači útočí ? A šli dropovat dál? do hradu ..kde jsem nikdy nikoho neviděl... kladu si otázku proč ? ..zatím jsem nepřišel na to jak se vyzbrojit abych mohl chodit na různá místa v hradu a sám? + buff můj.. Vrcholem všeho nevkusu,je již zmíněno oné škodění...kdy se tam někdo přihlásí a udělá si s toho bojovou hru zabij si co nejvíce droperů :shock: třeba jen proto, že jsou z jiné říše a ta někomu ve válce třeba ruší postavy a tak msta je nejlepší pak vběhnout do Entariánu a konat mstu, která hodná jedince slabého ducha jest :(... a tak by se dalo povídat dokolečka dokola... děkuji za pozornost..
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lacius « stř 4:57 pm »
Já to sem párkrát již napsal :whistle:
@ SamJsiLama « stř 4:55 pm »
@Neves,  To ví jen vyvolení 😂😂🤦
@ Mionix « stř 4:55 pm »
@Neves,  Protože to tak majitel chce. Více o tom také nevím. :-)
@ Lacius « stř 4:52 pm »
@Neves:think: :think:
@ Neves « stř 4:28 pm »
@Mionix,  Tak inak :) prečo sa UZAVRELI ríše?
@ SamJsiLama « stř 3:52 pm »
@Neves,  Protože prostě Ekura, tady nepodropují vyvražďování okolních vesnic 😂🤦
@ sizmik « stř 3:48 pm »
@schvarz,  Tak mě teď spadl stánek, když jsem psal jednomu týpkovi....
@ Mionix « stř 3:45 pm »
@Neves,  To je proto, aby jste se mohl týden co týden ptát na to samé dokola. :lol:
@ Selema « stř 3:30 pm »
@schvarz,  jenom bejtil :D
@ schvarz « stř 3:25 pm »
Mně tržka nespadla, stánek furt stojí :D
@ caffuu « stř 3:08 pm »
To nikdo nechápe... :D
@ Neves « stř 3:00 pm »
Ahoj som tu nový môže mi niekto povedať prečo sú uzavreté ríše? ďakujem
@ Darras « stř 2:52 pm »
kolabo :D
@ Darras « stř 2:51 pm »
:x
@ Selema « stř 2:50 pm »
Tak jsem ráda že jsem neměla stánky 🤣
@ RAMHH « stř 2:49 pm »
Me spadl na ch1 sura v entu, takze asi komplet :D
@ Ade « stř 2:49 pm »
Spadla tržka a s ní i chX
@ RAMHH « stř 2:47 pm »
Ted asi spadla ekura, ne?
@ Mionix « stř 2:25 pm »
@TomasFoxx,  Já tu nejsem od toho, abych něco vymýšlel nebo inicioval. Osobně mně války lezly hodně na nervy, tak jsem je přestal chodit. ;-)
@ TomasFoxx « stř 2:19 pm »
vždyť se nato stačí podívat teď, top 40 hrdinů celkově, jen 7 lidí na blízko😂😂 a příští válku tam bude už jen 5 😂 mi neříkej že si myslíš že to je vyvážený😂
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
Ale ta určitá část postav potřebuje nějaký menší oslabení omg, team nesleduje statistiky nebo co😂
@ Mionix « stř 2:11 pm »
@SamJsiLama,  Nikde netvrdím, že to zvyšuje šanci na stun kouzlem, jen píši, že mi hráči ve hře psali, že mají čím dál tím více na stun. @Lejno, Zatím hlasovali 3 členové týmu a všichni proti návrhu. Osobně v tvém návrhu vidím zas oslabení jen určité části postav.
@ TomasFoxx « stř 2:07 pm »
k těm stunům ještě, kdysi to % možná tolik nevadilo, protože ve hře nebyl takovej dmg a ten stun se dal přežít 😂 ale realně teď, když jdeš k chumlu tak tam můžeš prdnout kouzlo a jít pryč abys přežil (když jsi lucky tak stihneš i 2) 😂 jakmile prostě poblíž chumlu chytneš stun (i ten z "melee" attacku kterej trvá 2 sekundy nebo kolik) tak prostě umřeš, v těhle válkách bere většina lidí kritikem 10k -, zb maj lidi kolem 35-40k takže prakticky stačí aby tě nakliknuli 3 healeři a jsi dole😂
@ schvarz « stř 1:17 pm »
A btw extáze do keri nestojí běžně 3kkk. Za poslední měsíc jsem viděl minimálně patery, co byly 2x schop ezo nebo 2x schop příšera a stály 2.5 :D
@ Powerm « stř 1:15 pm »
schvarz píše: Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
jo díky už jsem je koupil
@ schvarz « stř 1:12 pm »
účes za 15SD je taky drobnej náklad a pomůže to hodně, atd. Je dobrý ty mobky zabíjet rychle, aby tě to bavilo, protože to pižlání je otrava
@ schvarz « stř 1:11 pm »
Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
@ Powerm « stř 12:37 pm »
no já už mám od 55 ze stare postavy :)
@ RAMHH « stř 12:35 pm »
Jak o 3kkk vic za extazky? Realne ty extazky budou tak 2x drazsi, stoji zhruba 3kkk, jine boty s takovymi taliky budou okolo 1.5kkk..
@ Powerm « stř 12:35 pm »
asi tam nechám toho heala tedy aspoň budu mit kde davat ulomky
@ Powerm « stř 12:34 pm »
no ve zbraní mám jen 10RK a když vezmu L+ na RK ? :) nechce se mi davat o 3kkk víc za extazky
@ RAMHH « stř 12:34 pm »
Ja bych treba bez heala do kerindoru nesel nikdy.. Hlavne to nic nestoji, udelas postavu s bezet na P na 70, nic tam jineho nepotrebujes.. Dokonce ho muzes i nechat v kerindoru a jen portovat pres zetony tam, kde chces dropovat.
@ schvarz « stř 12:32 pm »
Tam už na ten slow čekáš fakt dlouho.
S extázkami a 20RK ve zbrani a brnění toho healera nutně nepotřebuješ, ale bez těch extázek už to fakt hodně bolí.
@Powerm Bez extázek si budeš muset do keri dotáhnout healera a dávat si běžet
@ Powerm « stř 12:31 pm »
Powerm píše: Poznám rozdíl v keri za bmko když nebudu mit extazky takže - 15 RK nebo to je jedno a ušetřit?
mohl by mi někdo odpovědět? :D
@ schvarz « stř 12:29 pm »
Dát třeba do chitinovejch štítů možnost natočit 95% antistun nebo něco takového. :D
@ schvarz « stř 12:29 pm »
@SamJsiLama,  Tak to by možná stálo za to přehodnotit hodnoty šancí na stun nebo efektivitu antistunu, ne? Pokud hlavní forma pvp je v takovémhle velkém množství hráčů a téměř vždy na tebe letí 3-4 kouzla, co ti můžou dát stun, tak jsou postavy na blízko v obrovské nevýhodě a možná by dávalo smysl, abys neměl stun pokaždý, když se na tebe podívají 3 healeři :D
@ SamJsiLama « stř 12:28 pm »
Já reaguju na to, že se tu zase řeší blbosti, když sem po týdnu nahlednu 😂🤦
@ schvarz « stř 12:28 pm »
Já reaguju na stížnosti xSaskex a Lejno, kteří mají pocit, že antistun nefunguje dostatečně dobře a že ty stuny kouzly padají prostě nějak často.
@ SamJsiLama « stř 12:28 pm »
A je skoro až jasné, že pokud naběhneš k chumlu a naperou do tebe blesky třeba 3-4, možná někdy i víc, healů, tak je jasný, že ten stun tě nejspíš potká
@ schvarz « stř 12:26 pm »
@SamJsiLama,  Tady nikdo ale netvrdí, že jde vylepšit :D
@ SamJsiLama « stř 12:26 pm »
@schvarz,  Tak ale šance na omráčení kouzlem máš danou. Nelze ji nijak vylepšit 🤦🤦
@ schvarz « stř 12:25 pm »
Navíc stuny z kouzel trvají podstatně déle, než ty ze sépky.
@ schvarz « stř 12:25 pm »
No podle mě je ta stížnost především na množství stunů z kouzel, nikoliv z Šance na bezvědomí na basic attacky. Ono je frustrující především to, že ty časy, kdy dostanu stun, se shlukujou. Že to není tak, že pokud dostanu 5 stunů, takstuny dostanu v 6., 15., 25., 40. a 50. minutě, ale ty stuny dostanu hrozně krátce posobě, něco jako 20,23,26,29,32 :D
@ SamJsiLama « stř 12:23 pm »
@pikasek,  Nj, ale tak z Miovo komentáře to zní trochu jinak.. "dnes mají lidé i více jak 30% stun celkem a pokud to má každá druhá postava..." .. no pochybuji, že většina stunů padá právě z "basic attacků", já když teď byl válku, tak mě většinou dal stun nějakej blesk nebo od archera otrávenej šíp 🤔
@ Powerm « stř 12:22 pm »
Poznám rozdíl v keri za bmko když nebudu mit extazky takže - 15 RK nebo to je jedno a ušetřit?
@ pikasek « stř 12:14 pm »
@SamJsiLama,  Ale well, špatně jsme se pochopili
@ pikasek « stř 12:14 pm »
Taky že přesně takhle to funguje, na kouzla to opravdu šanci na stun nepřidává
@ schvarz « stř 11:49 am »
Já bych prostě místo "melee attacky" použil "basic attacky" neboli běžné útoky zbraní (levé tlačítko / mezerník) :D
@ SamJsiLama « stř 11:36 am »
@pikasek,  Dobře tak jinak.. neplatí to na kouzla jako jsou pádit, zaříkat blesk etc..
@ pikasek « stř 11:12 am »
@SamJsiLama,  Nemyslím si, s těma stunama co davají sepkaři :D Ale klidně bych něco takového zavedl :D
@ Lejno « stř 9:58 am »
Moj navrh na zvysenie % antistunu bol zamietnutý alebo sa este neschvalil?
@ SamJsiLama « stř 9:25 am »
@Mionix,  Nefunguje náhodou šance na omráčení v základních bonusech jen na melee attack? 🤔🤔
@ Skullhlav « stř 8:43 am »
@Lejno, Když už jsme u těch dětí - Dětské gangy kradou peníze i mobily
@ Mionix « stř 8:12 am »
@xSaskex,  Ale on funguje, jen dříve jak psal Lejno, měly stun jen dvě postavy. Dnes mají lidé i více jak 30% stun celkem a pokud to má každá druhá postava, tak se nedivte, že někteří jsou neustále ve stunu.
@ jfz « stř 2:51 am »
.
@ jfz « stř 2:50 am »
běhají tu léta, komu to vadí ? Asi nikomu
@ jfz « stř 2:50 am »
a co PornStar ? a název koncentráku Engerau ?
@ schvarz « stř 1:18 am »
Defakto jak píše Lejno, Pepíček (12 let) se nebude zajímat o to, jestli to je nějakej ostrov. Řekne si "Haha, tam je napsáno pi*a, to si dam do jména taky".

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Aylia 
offline Borda91 
online Mionix 
offline RAMHH 
offline Selecto 
offline Yukin 
offline myketison 
offline schvarz