Oficiální drbárna fora

Diskuze o všem možném, co se netýká hry. Nezapomínejte ale na pravidla!
Odpovědět
MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 368×
Má poděkování: 325×

Re: Oficiální drbárna fora

Příspěvek od MostEVILEK » pon 12. lis 2018 20:43:28

Nevím ale 1 zaříkávač teda paseku moc neudělá když máš 45magie a draci náramek +9
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » pon 12. lis 2018 22:09:55

Do Entarianu bych nerýpal, kdo chce jde si přístav, kdo chce jde si hrad. Kdo chce, jde do proměny, kdo nechce vezme si bmko.
To samé kerri kdo chce, vezme si bm, kdo nechce, ten jde do proměny. Ve swampu kdo chce plášťuje, kdo chce jde na meteory a k tomu zapne knihy misí třeba. Mám rád svobodu a každý ať si to v té mapce seká jak chce a čím chce. Najdou se tu i lidi, co do map nechodí dropovat a vydělávat, ale veškerá jejich zábava je kosení lidí. Je mi to proti srsti, ale když v tom dotyčný vidí zábavu, tak mu to neberu. Proto chápu, když se Mithrovi líbí mlácení pódia ve čtyřech lidech bez zisku. Každý si tu přijde na své a pro každého je zábava něco jiného.
Jen většina komunity tady preferuje solo play a radši nahodí oblíbenou proměnu a pustí se do našeho tradičního pižlání v proměně.
Ono samotný solo play už tu je tak nějak tradicí a všem se nám líbí. (swamp/kerri/cido/hg)

Rád bych tu ale zmínil mou oblíbenou mapu svých dob, kde se to bez spolupráce fakt neobešlo a užil jsem si spoustu zábavy.
Byla to rokle. Zezačátku bez nějaké spolupráce jsem nevěděl co dělat a zabloudil jsem i v malém bludišti. :D
Na bázi rokle v dnešní době funguje v podstatě podobně aréna. V rokli se zdolávali patra s příšerami, v aréně vlny příšer v jedné místnosti.
Na konci obou map je závěrečný boss a po zásluze odměna, která je unikátní.
Milovníci tzv. "teamworku" si v aréně přijdou na své. :up:
Myslím, že rokle by si nějaký svůj "rework(předělání+ztížení)" určitě po letech zasloužila.

Nicméně v novinkách je v plánu předělání cido,nová mapa válek, pvp výzvy a momentálně pvp války rozdělené dle levelů.
Myslím si, že Ekura se pvp vývojem upírá správně. Heromarket už taky snad bude co nevidět. :clap:

Lorianne
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 46×
Má poděkování: 108×

Příspěvek od Lorianne » pon 12. lis 2018 22:21:58

Jaká je vlastně pointa tady té hádky mezi váma :D, jeden chodí rád se skupinou s levnou výbavou a nevydělá nic ok a druhý chodí rád sám s dražší výbavou a vydělá 4x tolik. Je na tom snad něco špatně? asi každého baví něco jiné.

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 368×
Má poděkování: 325×

Příspěvek od MostEVILEK » pon 12. lis 2018 23:47:52

Myslíte si že by za stejné porušení pravidel měl být pro 2 různé lidi trest stejný?
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Aylia
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 220×
Má poděkování: 177×

Příspěvek od Aylia » úte 13. lis 2018 0:12:39

Ano
:chunjo:

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 1109×

Příspěvek od Mithra » úte 13. lis 2018 7:38:46

Lorianne píše:
pon 12. lis 2018 22:21:58
Jaká je vlastně pointa tady té hádky mezi váma :D, jeden chodí rád se skupinou s levnou výbavou a nevydělá nic ok a druhý chodí rád sám s dražší výbavou a vydělá 4x tolik. Je na tom snad něco špatně? asi každého baví něco jiné.
Pointa je taková, že pižla tu krmí lidi tím, že do Entu potřebují nutně výbavu za stamiliardy, aby mohli do hradu a něco vydělali. Což není pravda.
MostEVILEK píše:
pon 12. lis 2018 23:47:52
Myslíte si že by za stejné porušení pravidel měl být pro 2 různé lidi trest stejný?
Podle pravidel záleží u některých přestupků na posouzení GM. Takže dost záleží na tom o jaký přestupek proti pravidlům se jedná.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Poděkoval: 354×
Má poděkování: 464×

Příspěvek od rudlaninja » úte 13. lis 2018 8:46:22

Mithra píše:
úte 13. lis 2018 7:38:46
Lorianne píše:
Pointa je taková, že pižla tu krmí lidi tím, že do Entu potřebují nutně výbavu za stamiliardy, aby mohli do hradu a něco vydělali. Což není pravda.
MostEVILEK píše:
Podle pravidel záleží u některých přestupků na posouzení GM. Takže dost záleží na tom o jaký přestupek proti pravidlům se jedná.
Nevím kde jsi přišel na to že tu lidi krmím,já jen napsala,že entarian víc asi ani pokořovám nebude je na každém aby si zvolil svou cestu ,mimochodem já mám do entu i bm a dokonce i heal jsem chodila tak vím s čím je tam nejlepší jít jak sem napsala někoho baví to řezat v proměně někdo tam rád pobíhá z houfem mobek za zadkem.Spíše by sis měl pročíst co píšeš ty,kdo tu valí lidem do hlavy že stačí mít výbavu za 10kkk pak se hráči diví když tam naběhnou a lehnou na kedno kouzlo.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 1109×

Příspěvek od Mithra » úte 13. lis 2018 9:00:51

rudlaninja píše:
úte 13. lis 2018 8:46:22
Mithra píše:
úte 13. lis 2018 7:38:46
Lorianne píše:
MostEVILEK píše:
Nevím kde jsi přišel na to že tu lidi krmím,já jen napsala,že entarian víc asi ani pokořovám nebude je na každém aby si zvolil svou cestu ,mimochodem já mám do entu i bm a dokonce i heal jsem chodila tak vím s čím je tam nejlepší jít jak sem napsala někoho baví to řezat v proměně někdo tam rád pobíhá z houfem mobek za zadkem.
Čtu tvé příspěvky pravidelně již mnoho let. Téměř v každém, který se nějak týká Entu se nezapomeneš zmínit, kolik že miliard a času tě stálo udělat výstroj a postavu, abys to tam dávala. Jako druhé v pořadí už jsou jen nářky jak ti padlo min yangu, nebo jak ti potvory udělaly větší bebí a jak tam nikdo za chvíli nebude chodit.
Možná se budeš divit, ale tohle všechno čtou hráči, co v Entarianu nikdy ani nebyli, a protože to píše "Topka" tak tomu mnozí i věří a přejímají cizí názor aniž by to šli sami zkusit. Za to ty samozřejmě nemůžeš. Ale nediv se, že ti budu oponovat.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

Sabousek
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 933×
Má poděkování: 482×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sabousek » úte 13. lis 2018 10:34:15

Nejlepsi na tom je, ze ackoliv clovek neustale kazdy mesic cte, jak se drasticky snizuje drop, ze to uz ani nezaplati eliky a pozehy, stale za ty roky to jeste nedospelo k tomu, ze se to nevyplati a stale tam chodi. 😀 Navic ted s argumenty pro Mithru, ze tam nechodi pro zabavu, ale pro vydelek. Take se tim neustale bavim, jen uz bohuzel nemam zkusenosti, abych mohla oponovat.
Hra je pro lidi duchaplné rozptýlení, pro hlupáky vášní. - Dumas

TomasFoxx
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 293×
Má poděkování: 410×

Příspěvek od TomasFoxx » úte 13. lis 2018 13:29:19

mithra on fire
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
M6
14
G6
1/5(příšery)

:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ pikasek « čtv 10:46 am »
@TomasFoxx :  okej okej :D
@ TomasFoxx « stř 10:59 pm »
@pikasek :  bylo :D já tam nic neházel
@ Lejno « stř 10:21 pm »
To je moje
@ pikasek « stř 10:06 pm »
@TomasFoxx :  ahaa, sis tam nechal brnko a štít ne ? nebo to tam bylo ? xD
@ Hakan « stř 9:53 pm »
cože cože? Foxx a něco s healerem pěkně no :down:
@ TomasFoxx « stř 9:14 pm »
@pikasek :  změň :D však já jí použil jen jednou, máte ve žlutý top bufferku
@ pikasek « stř 9:12 pm »
@TomasFoxx :  hej osle, ještě budeš používat tu healku nebo už si to můžu změnit zpátky ? :D
@ TomasFoxx « stř 5:28 pm »
@Pajik :  soly
@ Pajik « stř 12:49 pm »
@TomasFoxx :  hrozný s tebou :lol:
@ pikasek « stř 10:09 am »
@WinterWish :  Si můžu zajít do swampu rovnou :hello:
@ TomasFoxx « stř 9:38 am »
@Krudan :  soly
@ Krudan « stř 9:16 am »
@TomasFoxx :  Ty uz fakt nvs napisat jedinu vetu bez toho aby si ma nespomenul co? Nevtieraj sa nula.. Zebranie o pozornost je trapne..
@ NemasZac « stř 9:05 am »
Vtip
@ SamJsiLama « stř 3:41 am »
Každej to má asi jinak no, já si teda do pokoje cihly nenosím, natož abych to házel po zařízení 🤔
@ WinterWish « stř 1:23 am »
@pikasek :  to vis, hodis cihlu an mezernik a jedeš, so much fun
@ SamJsiLama « stř 12:56 am »
@Lejno :  Víc jo, ale ne moc.. třeba ještě Kaufland Májka a šunka z red .. jinak snad nikdo přes 10 nejde u mě teda 😀
@ SamJsiLama « stř 12:53 am »
@pikasek :  Zas taková nuda to není, jsou to docela ez cb 🤭😀
@ TomasFoxx « stř 12:17 am »
nojo me 10k prej davaj vsichni, fakt uz jen cekam az mi to napise krudan
@ Lejno « úte 10:44 pm »
Na 10 zober štít hovorili... ...bude sranda,hovorili...
@ Lejno « úte 10:43 pm »
20 zasvecko :)
@ pikasek « úte 10:41 pm »
Nechápu co vás na těch prunicích baví, byl jsem za to jeden týden a myslel jsem,že si raději prostřelím hlavu :think: Nuda jak prase :ouch:
@ Lejno « úte 10:35 pm »
Takych je viac xd
@ SamJsiLama « úte 10:29 pm »
@pikasek :  jn 10k do mentala na průnik minulý týden bylo moc pěkné 😋🤣
@ Lejno « úte 10:18 pm »
Aha aha , tak to by bolo fajn.
@ pikasek « úte 10:15 pm »
@Mionix :  Fox má slabiny tam kde 99% lidí ve war, 0 šípy :twisted:
@ JohnDoe « úte 10:04 pm »
jako všeobecný pohled určitě dobrý, ale mně šlo spíš o ten detailní pohled na konkrétního jedince... od koho Lejno získává nejvíc, kdo získává nejvíc od něj, celkově, za poslední měsíc, atd... taková mapa pro zvědavé :)
@ Lejno « úte 9:50 pm »
@JohnDoe :  Nie, ale mám oči, že najviac skape brahim a najviac maju healeri :D
@ SamJsiLama « úte 9:50 pm »
Třeba by nebylo i na škodu vidět kolik kdo rozdal dmg, no.. občas by mě to dost zajímalo u těch statistik 😀
@ JohnDoe « úte 9:32 pm »
vedeš si podrobnou tabulku, z koho jsi kolik získal a komu jsi kolik odevzdal?
@ Lejno « úte 9:21 pm »
@JohnDoe :  nato , aby si vedel, z ktorej postavy je najviac cb a ktora najviac ziskava ani ziadnu tabulku navyse netreba xd
@ Hakan « úte 9:09 pm »
počkat to už je měsíc čest
@ Hakan « úte 9:09 pm »
:ts:
@ TomasFoxx « úte 9:03 pm »
@Hakan :  topky barvičky nepotřebují
@ Mionix « úte 8:58 pm »
@JohnDoe :  Víme o tom. Již jsem to i hlásil. @Hakan :  ;-)
@ Hakan « úte 8:57 pm »
RIP barvička nicku jdu pryč za měsíc čuus :cry:
@ JohnDoe « úte 8:51 pm »
jinak ta chybová hláška tam momentálně naskakuje při citaci docela pravidelně
@ Mionix « úte 8:51 pm »
@JohnDoe :  Ano i takové informace pro nás tam jsou. :-)
@ JohnDoe « úte 8:49 pm »
Mionix píše: @Lejno :  To samozřejmě nemohu. Je to jen pro potřeby týmu. :)
vím, že nesmíte ani naznačovat... ale přesto doufám, že užitečné kolonky, jako postava, která je největším zdrojem cb a postava ke které jich naopak nejvíc odplouvá, jsou tam taky :)
@ Hakan « úte 8:40 pm »
4 zelená kolečka v chatu :clap: :clap:
@ Mionix « úte 8:40 pm »
@Lejno :  To samozřejmě nemohu. Je to jen pro potřeby týmu. :)
@ Raveon « úte 8:40 pm »
@Neves :  :think:
@ Hakan « úte 8:36 pm »
ale jen u něj divné
@ Lejno « úte 8:36 pm »
Hod nám screen, ale nenápadne nech to nikto nevidi :D
@ Hakan « úte 8:36 pm »
Já mám taky podrobnější staty...rozkliknu a u foxx postav vidím vždy napsáno Lama
@ Lejno « úte 8:36 pm »
To može vyzerať zaujímavo.
@ Mionix « úte 8:35 pm »
@Hakan :  nn. Jen prostě podrobnější statistiky. :-)
@ TomasFoxx « úte 8:35 pm »
@Mionix :  heky
@ Lejno « úte 8:35 pm »
Hm hmm :D
@ Hakan « úte 8:35 pm »
:O je tam celkově udělená dmg?
@ Mionix « úte 8:34 pm »
@Lejno :  Nevím jak to vysvětlit. Prostě vidím podrobnosti ve výsledcích válek. Vy tam máte 1 kolonku nebo kolik. A já jich vidím 10. :-)
@ Hakan « úte 8:33 pm »
A sakra moje slabiny FeelsBadMan
@ Lejno « úte 8:32 pm »
@Mionix :  takže len špekulant :D
@ Neves « úte 8:30 pm »
@Lacius :  Na začiatku ktorej dekády sa začne do hry pridávať nový obsah? tejto alebo až tej dalšej? :P
@ Mionix « úte 8:30 pm »
@Lejno :  Já do tohoto nevidím, ale vidím podrobnosti ohledně výsledku válek. :)
@ Lejno « úte 8:27 pm »
@Mionix :  vy nam sledujete veci a potom obkukavate, no jasneee
@ Mionix « úte 8:26 pm »
@TomasFoxx :  Nechtěj vidět, co vidím já. :-D
@ Lejno « úte 8:23 pm »
Len mu to natri :D
@ TomasFoxx « úte 8:23 pm »
@Mionix :  lišky slabiny nemaj :fight:
@ Mionix « úte 8:23 pm »
Za co jsi byl? Qemists? Že tě napráším, kde máš slabiny? :lol:
@ TomasFoxx « úte 8:22 pm »
@Mionix :  :hello: