Exp v Entu

Diskuze o všem možném, co se netýká hry. Nezapomínejte ale na pravidla!
Odpovědět
Zagoris
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1

Exp v Entu

Příspěvek od Zagoris » stř 07. dub 2021 9:58:29

Bohužel se mi ve hře nepodařilo nikoho najít. Našel by se tu někdo z červené říše, kdo by mi vyexpil postavu ze 120 na 136, cenu si napište.

RAMHH
Lv.14
Lv.14
Poděkoval:
Má poděkování: 46×

Re: Exp v Entu

Příspěvek od RAMHH » stř 07. dub 2021 10:28:40

Nevim no, z cervene rise asi exp uplne nenajdes, prinejmensim ne tento tyden :no:

schvarz
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 112×
Má poděkování: 279×

Příspěvek od schvarz » stř 07. dub 2021 11:22:07

V kase jsou 4kkk (možná už jen 3) a Whopper pouští jen yangy v časech, kdy je nejvíc hráčů, takže % na BZK se určitě nedočkáš.
Ale jinak v červené expí Will nebo Walyra.

Pajik
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 36×
Má poděkování: 238×

Příspěvek od Pajik » stř 07. dub 2021 13:12:39

schvarz píše:
stř 07. dub 2021 11:22:07
V kase jsou 4kkk (možná už jen 3) a Whopper pouští jen yangy v časech, kdy je nejvíc hráčů, takže % na BZK se určitě nedočkáš.
To je problém vyexpit postavu ze 120 na 136 bez exp bonusu? V entu to máš za 2-3 hodinky. Třeba vám ta pokladna menší i prospěje, abyste se naučili trošku šetřit. :D
Obrázek

schvarz
Lv.25
Lv.25

Příspěvek od schvarz » stř 07. dub 2021 15:14:58

Pajik píše:
stř 07. dub 2021 13:12:39
schvarz píše:
To je problém vyexpit postavu ze 120 na 136 bez exp bonusu? V entu to máš za 2-3 hodinky. Třeba vám ta pokladna menší i prospěje, abyste se naučili trošku šetřit. :D
Problém to není, ale je to rozdíl 4 vs 6 hodin :D
A co se šetření týče, tak v tom nevidím důvod :D Nehledě na to, že v červený v 90% případech je v neděli ještě třetina peněz v kase :D

Pajik
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 36×
Má poděkování: 238×

Příspěvek od Pajik » stř 07. dub 2021 22:10:16

schvarz píše:
stř 07. dub 2021 15:14:58
Pajik píše:
stř 07. dub 2021 13:12:39
schvarz píše:
Problém to není, ale je to rozdíl 4 vs 6 hodin :D
A co se šetření týče, tak v tom nevidím důvod :D Nehledě na to, že v červený v 90% případech je v neděli ještě třetina peněz v kase :D
Píšu 2-3 hodiny a je to čas bez bonusu. Tzn. že je rozdíl mezi 1,5 - 3 hodinama, nemluvně o tom, že nevěřím, že tam stejně ten dotyčný, co by ho expil, byl onu dobu, nemluvně o tom, že by asi byl raději za yangy, exp už je spíš luxus. :D
Obrázek

schvarz
Lv.25
Lv.25

Příspěvek od schvarz » stř 07. dub 2021 22:36:55

Za chybný časový údaj se omlouvám, ten můj je rok a něco starý a je z mola :D Ještě z doby, kdy bylo jedno CH, takže to bylo z horšího místa :D

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ gagefranjo « ned 7:59 pm »
@Trubice,  Spadne ti vajco na hlavu
@ Trubice « ned 7:54 pm »
Co se stane o 00:00 když mam stále aktivní eventové prémko ? :)
@ Anderson « ned 7:33 pm »
@qSTRoNgMANp, nebolo by odveci, skin 20 diabol sa sám nespraví :D :D
@ qSTRoNgMANp « ned 6:43 pm »
Rovnou, kdo zoodpovi otazky hned certifikat .D
@ Mionix « ned 6:19 pm »
Nová verze Arény. F1 Aréna. Není čas na mobíky, rovnou boss. :lol:
@ Melounek10 « ned 6:16 pm »
unlucky bois
@ Lacius « ned 6:14 pm »
Tak zabavíme certifikáty a můžete to zkusit zítra znovu. :whistle:
@ Anderson « ned 6:11 pm »
hneď prvú vlno to spawnulo bossa :D
@ Trubice « ned 6:11 pm »
:think:
@ Lejno « ned 6:10 pm »
Nie som odborník, ale asi je niečo zle :D
@ Lacius « ned 6:10 pm »
@ RAMHH « ned 6:07 pm »
Jojo, dobra :lol: :lol:
@ Lejno « ned 6:06 pm »
Doblá arénka :D
@ schvarz « ned 3:41 pm »
No já nevím, podle mě právě sejde na tom, že žlutá hraje hodně dobře týmově a jsou semknutí. Ve žluté tě nikdo nenechá chcípnout, protože tě nemá rád :D To v červené a modré je běžné :D
@ Trubice « ned 3:29 pm »
Já kopu za zelenou říši tam je to jiná liga
@ Relly « ned 3:23 pm »
Já nevím, ale červená a modrá si nemá co vyčítat. Nejlepší na zahraní, jak píše @RAMHH je žlutá, tam prostě individuálně jsou ti hráči úplně jinde.
@ RAMHH « ned 2:27 pm »
@xSaskex,  Jedine, co jsem zmenil je kamen ze samana na ninju, jinak obrany mam stejne.. Ve zlute se mnohem lepe schovas za blizkove postavy protoze to hraji lepe vepredu, a nikdo ti nebeha do boku jako v modre.
@ xSaskex « ned 2:26 pm »
A když jsem šel s BM, i když třeba po 3/4 roce za žlutou, tak se to hrálo o dost hůř, než v modré. Ale to jsem asi chytil zrovna špatnou dobu, kdy jsem tam bral s chitinkou +4 3k kritem s obranama.
@ xSaskex « ned 2:25 pm »
By mě zajímalo, o kolik obran jsi přišel, když jsi přecházel ze žluté do modré. V té modré si prostě můžeš dovolit dát útoky a zároveň mít málo smrtí. Horší je potom, když ten healer v modré dá obrany, to už tak moc CB nepadá, viz. Thairen.
@ RAMHH « ned 2:19 pm »
@xSaskex,  Tak s tim jako nekdo, kdo ty rise hral obe, nesouhlasim :D A znam i dalsi lidi, co sli do zlute protoze se jim tam valci proste lepe..
@ TomasFoxx « ned 2:18 pm »
protoze kdyz jsi ji hral v modry tak urcite lehci rise neni😐😂 je to vsude skoro stejny, jak v red, tak v modry tak ve zluty
@ TomasFoxx « ned 2:17 pm »
xSaskex píše: @RAMHH MHU postavu v modré jsem hrál a můžu ti s klidnou duší říct, že není lehčí říše, jak modrá.
a to dava smysl
@ xSaskex « ned 2:00 pm »
@RAMHH MHU postavu v modré jsem hrál a můžu ti s klidnou duší říct, že není lehčí říše, jak modrá.
@ Diabolkaa « ned 1:31 pm »
ccete doztat do butki???
@ Charzir « ned 1:26 pm »
@ LordRayden « ned 1:22 pm »
@Diabolkaa:lol: dost smutná realita
@ schvarz « ned 12:54 pm »
@TomasFoxx,  COŽE TAK CAPSLOCK CO?????? TAK TO UŽ JE FAKT MOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ TomasFoxx « ned 12:51 pm »
@schvarz,  CO ME JAKO OZNACUJES?????????? TO UZ FAKT PREKRACUJES HRANICI!!!!!!!!!
@ schvarz « ned 12:50 pm »
@Diabolkaa,  Co zkoušíš????????? @TomasFoxx,  A co se do něj navážíš jako??????????????????????????
@ TomasFoxx « ned 12:49 pm »
@Diabolkaa, a proc mas jako ve jmene dve a na konci??? proc jako nejsi jen diabolka????????????
@ schvarz « ned 12:34 pm »
Kamo pikas tebe potřebuju, když si pamatuješ vzoreček na součet aritmetický posloupnosti. To já po 10 letech furt neumim :D :D
@ Diabolkaa « ned 12:26 pm »
Líbí se mi, jak se hráči ekury dokážou pohádat úplně o všem. :D
@ pikasek « ned 12:23 pm »
@KahnWeder,  Tak to musím říct, že mě ani nenapadlo, jestli jich není 20, reálně si stačí říct minumum a maximum, a máš to vypočítané, ten zbytek jsem napsal pouze aby to všichni pochopili, jestli ti dělá problém udělat průmer z dvou hodnot, tak je spíše otázka, jestli mentální kapacity některých na hru jsou dostatečné :D
@ TopTopiik « ned 12:19 pm »
@RAMHH, já to myslím z pohledu obran, když hraješ za modrou, tak nemusíš absolutně řešit obrany na wary ani za blízkové postavy, jelikož drtivá většina warů hraje za modrou říši :D
@ RAMHH « ned 12:18 pm »
@TopTopiik,  No, zahrat healera za modrou je o dost tezsi, nez za zlutou. Za zlutou se ti nestane, ze by ti nekdo behal do boku, za to za modrou si to furt musis hlidat.. :D Tak co ze "nejlip z modre rise"? :D
@ TopTopiik « ned 12:13 pm »
A ještě nejlíp z modré říše :D
@ TopTopiik « ned 12:13 pm »
@RAMHH, mně vadí jen to, že to tu komentujou healeři, kteří zaprvé se k těm archerům vůbec nepřiblíží a zadruhé si to "snížení obran" mohou dovolit.
@ Nejko123 « ned 12:04 pm »
@TopTopiik, však kým bude pvp len vo válke na 3h týždenne tak si každý bude vynechávať čo len chce / nosiť útokov koľko len chce
@ RAMHH « ned 12:02 pm »
@TopTopiik,  A co proti tomu mas? :D Proste ted do valky funguje lepe, kdyz nejakou obranu vynechas a das misto ni sipy. Neni to podle zazitych standardu, ale koho to zajima? :D Diky tomu se meni meta, brzy treba lidi zjisti, ze dost lidi vynechalo rekneme obouruc, nebo mec.. A zacnou toho zneuzivat, nacez se vynecha zase jina obrana..
@ TopTopiik « ned 11:46 am »
Minnoroth píše:
qSTRoNgMANp píše: udelame anketu :D kdo ma aspon nad 30 sip, tak at se prihlasi. :D
Za healera nosím 45, někdy dokonce 60 šíp a můžu jen doporučit. Pod 30 šíp bych na healera nevzal.
a teď se přiznej, které obrany jsi omezil (meče / obouruče), jelikož pochybuju, že bys tam chodil za healera s extázkama.
@ KahnWeder « ned 11:42 am »
@pikasek, Nechci nic říkat, ale za 2s si stihneš uvědomit max že šedých potřebuješ na začátku 21 a ne 20. A jestli stihneš za ten čas i použít správný vzorec, tak tvoje mentální kapacity jsou úctyhodné a je otázka, jestli není škoda je mrhat na Ekuru :D
@ pikasek « ned 11:07 am »
@xPraimFaya,  Počkat, jak jako, že to zná míň, než 1% lidí ? Kdyť si stačí udělat aritmetický průmer který máš za 2 sekundy :D ((21plus30)/2)*10 , hotovo a máš to přesně :D
@ Anderson « ned 10:57 am »
Ja som sa z 3 pokusov do arény dostal 2x, (raz som odpoveď vedel, raz som tipol a špatne a teraz som tipol a správne)..zatiaľ čo pri predošlej aréne som sa tam nedostal z neviem koľkých pokusov ani raz...Sám súhlasím s tým, že určite to zaslúži ešte nejaké úpravy, ale keď som sa tam dostal ja, čo som nemal šancu sa tam dostať v minulosti, tak verím, že je kopa ďalších ľudí, ktorí to majú tak ako ja..
@ gagefranjo « ned 10:45 am »
@xPraimFaya,  Nikdo nebude hledat, nýbrž počítat kolik potřebuje šedých karem na kalkulačce, když máš rychlejší si tipnout všechny 4 odpovědi. Já například věděl, že je to kolem 250, takže jsem měl na výběr ze dvou možností a měl jsem štěstí :D Jestli chceš aby lidi ty odpovědi hledali, tak jsi velice naivní
@ BustMh0mas « ned 10:43 am »
K současné aréně je už asi zbytečný se vyjadřovat. Změna to je dobrá, určitě lepší než to co bylo předtím, ale všichni asi vidíme, že to ještě není úplně vončo. Jestli má tým v plánu to v nejbližší době ještě trochu poupravit, aby to sedělo tak jak má a eliminovali by se náhodní tipeři, bude to už ideál ))
@ xPraimFaya « ned 10:39 am »
@Powerm,  vsak jsem tipla.. a spatne. :D :D Ale myslim, ze cilem je fakt to, aby ty lidi meli znalosti, resp. aby se k nim dopracovali a aby to pak nevypadalo takhle.
@ Powerm « ned 10:34 am »
Tak si tipni taky😂 úprava je fajn aspoň se lidi prostřídají a nebudou tam pořad ti stejní...
@ Mionix « ned 10:30 am »
Chceme pro vstup do Arény zachovat jak znalosti, tak rychlost. A nyní ladíme. Upravujeme. Ale co tak mohu sdělit, tak i z nynější úpravy máme radost, protože se do Arény dostávají nové tváře, nikoliv stále ti stejní lidé. :-)
@ xPraimFaya « ned 10:28 am »
Jak pise RAMHH.. narazela jsem pouze na to, ze se ted potvrdilo, ze ti, co tipujou maji mnohem vecsi sanci se dostat dnu... Psala jsem to proto, protoze me zaskocila dnesni otazka typu kolik je potreba odevzdat sedych karem k ceste na P (255). Tuhle odpoved zna troufam si rict mene nez 1% hracu Ekury a do areny se dostalo 20 lidi behem par vterin. Sama jsem psala, ze tento napad a tahle zmena je super, podporuji to. Jenom je ted nutno doladit tito detaily v nasledne uprave.
@ Mionix « ned 10:20 am »
@RAMHH,  A já několikrát psal, že přijde ještě úprava. Ale někteří to stále nechápou. Ale já to prskání chápu, někteří si na tom založili velmi výdělečnou činnost a najednou se jim zbořil svět. :-)
@ RAMHH « ned 10:17 am »
@Mionix,  Myslim, ze jde o to, ze se dostavaji spis lidi, co odpoved absolutne neznaji a proste ji tipnou. Proste s poctem lidi, kteri tam cekaji budou vetsina prave tihle tipovaci..
@ Mionix « ned 10:10 am »
Jen si položím řečnickou otázku. Jak je možné, že někdo tak vehementně prská proti nově udělanému vstupu do Arény? Hlavně člověk, který se tam dříve dostával v podstatě na lusknutí prstu, kdy se mu zachtělo a nyní má najednou obrovské problémy se současným stavem? Raději nebudu spekulovat, jak to u něj dříve bylo možné. :lol:
@ Minnoroth « ned 10:08 am »
qSTRoNgMANp píše: udelame anketu :D kdo ma aspon nad 30 sip, tak at se prihlasi. :D
Za healera nosím 45, někdy dokonce 60 šíp a můžu jen doporučit. Pod 30 šíp bych na healera nevzal.
@ xPraimFaya « ned 10:02 am »
Dnesni otazka v arene byla krasna ukazka toho, jak maji lidi vecsi sanci se dostat dnu kdyz tipnou :D Dokonce i kdyz jsou odpovedi 4.. Podotykam, ze jen pripominam to, co jsem psala na zacatku.. nemam v planu tu zas vyvolavat zbytecne hadky :D Jsem zvedava na ty upravy :)
@ qSTRoNgMANp « ned 1:06 am »
hmm :D tka budu muset nechat lejna natocit schopku 5x15 :D
@ Pajik « ned 12:26 am »
@qSTRoNgMANp,  tak hádám, že 45 nenosíš nic jiného. Zkus co udělá 72 war a 45 meč/obou :D
@ qSTRoNgMANp « sob 11:32 pm »
Ted mi dal Danielle s Ponozkarem do 72 ninja 45 sip 7k bez kritiku :) PRoste :D já nevím co mam nasit na aurakovi za obrany :D
@ TomasFoxx « sob 11:32 pm »
jestli za healera něco "focusuješ" tak jsi špatnej healer 😂
@ qSTRoNgMANp « sob 11:31 pm »
Myslíš, že healer focusuje archery? :O
@ TomasFoxx « sob 11:29 pm »
a s tím jak většina healerů přešla na utoky na ninje taky pochybuju že by je někdo aimil málo😂 prostě nato maj kluci dobrý prsty no

Kdo chatuje

offline Diabolkaa 
offline Lelaion 
offline Mionix 
offline nibby 
offline peremonik