PvM na BMko

Prostor k diskuzi o odvážných surech, jež pracují s černou magií a ovládají magické zbraně.
Roxxx
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 12×

Re: PvM na BMko

Příspěvek od Roxxx » čtv 17. zář 2015 11:44:14

1) Buď uháněj partu a svez se v hg nebo, jako samotář udělej tu 130 přes expertky s prémkem ( ono 128 -130 je takovej blbej úsek :D ).Ono pokud to neutáhneš sám obě patra tak dost lidí dělá 130 - 150 lvl přes knihy misí + k tomu máš yangy a drop+ expy.

2)Nemáš hodnotu útoku a navíc jsi dálkař, takže naprůmkovaný set min 6x průmka, max na moby a příšery a jedině proměna, z koně je to pomalé a nedokrmuje tě čepel a skilly max na bosse (v těch houfech by ses uskilloval), každopádně s buffem, čím víc tím líp ( vetší procento na kritik a na miss atd) to jen ve swampu je jedno jesli máš 101 nebo 110 buff.

3) co se týče výbavy tak extázky kvůli kytkám + zlatý náhrdlo, bsko 35 magie a do proměny průmky průmky,takže zbraň je jedno jistli máš korál/jaspis . průmka bud 50+ nebo 45+20 mob, s žádným prdítkem tam nechoď. Takže do pvm průmky jak jdeš do proměny, schopky pokud budeš skillovat z dálky.
:)
ObrázekRoxxxinObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
DragonShinsoo150PPPComplete

bysta
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 59×
Má poděkování: 80×

Příspěvek od bysta » čtv 17. zář 2015 12:14:36

este ked sme tu uz pri takejto konverzacii na temu HG co je podla vas lepsie BS 35 magie 15 sipy 10 prevzeti alebo draci schopka 15 magie 15 sipy 10 prevzeti? respektive je to az taky rozdiel ze sa mi oplati predat draci a kupit/spravit BSko ?

Roxxx
Lv.9
Lv.9

Příspěvek od Roxxx » čtv 17. zář 2015 12:16:48

35 magie a 15 magie to je velkej rozdíl, to musíš poznat i při krocení :think: :D takže za mě jedině BS :sheriff:

bysta
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 59×
Má poděkování: 80×

Příspěvek od bysta » čtv 17. zář 2015 12:18:22

a obrana schop tam teda neplati ?

Roxxx
Lv.9
Lv.9

Příspěvek od Roxxx » čtv 17. zář 2015 12:25:41

to ano,ale leda do draciho naramku do 2 patra, 35 magie v brnku je 35 magie, to jinde nenahonis

MERCIFUL
Zakladatel tématu
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:

Příspěvek od MERCIFUL » úte 22. zář 2015 16:45:53

Děkuju moc za pomoc a za rady :-) uvidíme jak to půjde :-))

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Nejko123 « pát 12:34 am »
@Lejno, len niektorým slabším jedincom, len tak oznamujem :lol:
@ Lejno « pát 12:04 am »
0:02 crash stranka aj hra, len tak oznamujem :D
@ GoldMaster « čtv 11:17 pm »
Ahojda chtěl bych se zeptat jestli si nemůžu nějak vypnout ty vločky protože mám starší ntb a on má takovou pochroumanou grafiku takže mám celý bílý metin a moc se v tom hrát nedá nějaká rada nebo tak?
@ Lejno « čtv 11:00 pm »
Ja tocim maximálne zlatý , keď mám zrusko, kvôli vyhnúť to je všetko. Ale odkedy mám nový nebesak, už nemením nič. Výbava taká aká je na videu.
@ schvarz « čtv 10:15 pm »
A jakou výbavu ty máš dvojí? Jen náhrdlo a boty ne? Točíš hněvky/extáze a nebesák/zlatej? @Lejno
@ TomasFoxx « čtv 9:35 pm »
@Lejno,  máš lepší výbavu než půlka červený DOHROMADY jsi chtěl napsat ne
@ Lejno « čtv 9:27 pm »
A dovolím si tvrdiť, že mám lepšiu výbavu ako polka červenej, ale je rozdiel dostávať dmg od 1 postavy (mňa) a ledva to ustáť, alebo dostávať dmg od 5 a viac ľudí zakaždým, keď vyjdem zo zamaska :)
@ Lejno « čtv 9:18 pm »
xjirkax píše: Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
sorry, nemám už viac kam dať obrany, to že tam máte nahadzane útoky a cez 72 šaman mi zoberte 15k to je vec druhá, že 😂
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
neřeknu když má někdo takový útoky v jedný výbavě, a má druhou na obrany, ale já fakt nikdy neviděl rien něco ustát :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
+ vidím ve videu od lejna že jí dával 11k každým kordem :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
@xjirkax, je uplně jedno, co má Rien na sobě, když vím že jí beru po 20k s healerem i bmkem, a pak tam vidím jak jí vypne Lycan na pruraz, tak obrany prostě nemá :D
@ WhiteZz « čtv 9:09 pm »
@xjirkax, očividne nič na wara :D ked dostava 80k :D
@ RAMHH « čtv 9:09 pm »
@xjirkax,  Neco, co ocividne nefunguje. Nerikam ze utoky nejsou dobre, ale vseho s mirou..
@ xjirkax « čtv 9:08 pm »
Ještě kdyby si alespoň vedel co presne ma Rien na sobe
@ TomasFoxx « čtv 9:06 pm »
@xjirkax,  a jak jinak se má k těm healerům vzadu dostat?😂 kdyby běžel bez mřenky tak mu 10 lidí dá po 5k a prostě umře ať má jakýkoliv obrany 😂 kdyby lidi jako rien nenosili utoky, tak ty mřenky mít nemusí
@ WhiteZz « čtv 9:06 pm »
@xjirkax, fňuk?
@ xjirkax « čtv 9:04 pm »
Wow to je borec když chodí v mřence spíš je to lama která musí mít mřenky aby dala CB
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
a tim prurazem kolikrát nevezme jen rien, ale další 3 healery
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
@xjirkax,  on možná hned umře, ale neumře na jednoho člověka, umře na 10 červených třeba
@ xjirkax « čtv 9:02 pm »
Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
@ TopTopiik « čtv 8:40 pm »
Však to je klasika... útoky a nemít CB :D červená úměra
@ Lejno « čtv 8:29 pm »
Rien tam nosí pvmko asi, ju vypne lycan na dupko, healer na kuzlo a ja jej berem 11 virkom
@ 7lukas « čtv 8:23 pm »
To jí strašně pomůže když dostává 80k na průraz :D
@ LordGabriel « čtv 8:22 pm »
7lukas píše: Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
už pridala na suru :(
@ 7lukas « čtv 8:18 pm »
Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
@ 7lukas « čtv 8:17 pm »
Lycan si hraje na daggera akorát hraje mentála no :D
@ Lejno « čtv 8:11 pm »
Nieee im to je jedno, radšej budu mať 92 ninju, ale nech si ich tam vypína na dupko
@ TomasFoxx « čtv 8:10 pm »
btw Lycan už druhou válku první místo z mřenky, červenou pořád nenapadlo natočit obrany na wara :D uvidíme kolik válek jim to potrvá
@ Lejno « čtv 8:09 pm »
William TomasFoxx - "Rupol, či nerupol?"
@ TomasFoxx « čtv 8:09 pm »
Však mě to je jasné, akorát jak už tu bylo zmíněno, neměl bys to zvěřejňovat :D a chitinky ve věži jsem rupl, v tom videu to je vidět
@ Trubice « čtv 8:00 pm »
Já tam byl :)
@ Mionix « čtv 6:36 pm »
Ne, jak píšete, nesmím říci. Jen jsem si do Foxíka lišácky kousl. A přiznám se, že ani já sám to nevím a pátrat po tom nebudu. Neb mi je to jedno. :-)
@ JohnDoe « čtv 6:34 pm »
lol
@ Hakan « čtv 6:30 pm »
Sptva jsem to napsal tak se mi algla aréna - karam prostě :lol:
@ JohnDoe « čtv 6:28 pm »
Obávám se, že na to není dost zlý :D ale je to zajímavá představa
@ Hakan « čtv 6:19 pm »
@JohnDoe,  Určitě to taky vidí a proto foxxe láká na masíčko ke kováři ve věži :lol:
@ JohnDoe « čtv 6:17 pm »
drobný problém by pak už spočíval jen v tom, že nesmí ani naznačovat :)
@ Mionix « čtv 6:16 pm »
@Hakan;)
@ JohnDoe « čtv 6:16 pm »
@Hakan,  To je jen taková drobnost :) aby to pro Foxe bylo alespoň rámcově užitečné, musel by Mio vědět, zda je teprve rupne
@ Hakan « čtv 6:05 pm »
@Mionix,  Ale nesmíš to říct :P
@ Mionix « čtv 5:58 pm »
@TomasFoxx,  A víš Foxíku, že my GM víme, zda jsi to rupl, či ne? ;)
@ TomasFoxx « čtv 3:04 pm »
https://youtu.be/NchxBYH4buo zajímavý jméno videa :think:
@ Mionix « čtv 3:02 pm »
@tyranka:up:
@ tyranka « čtv 12:42 pm »
odměny v adventním kalendáři se musí klikat každý den jinak pokud jeden den vynecháš následující den dostaneš odměnu co byla předchozí den, tak to fungovalo loni
@ Lejno « čtv 11:31 am »
Ono aj keby si zatiaľ nevybral všetko, je tak nejaká 2 či 3 dňová rezerva , možno viacej, ak si dobre pamätám
@ RAMHH « čtv 11:29 am »
@ImHardy,  Ou, tak ja to pochopil tak, ze 24. kalendar skonci a zacne se jakoby nanovo, s pecetemi. Tak snad jsem vsude vybiral uz od zacatku, nejsem si nejakymi ucty jisty jestli jsem tam vybral vse.. :D
@ ImHardy « čtv 11:21 am »
RAMHH píše: Me bylo receno, ze to bylo az po 24., tedy adventni kalendar s tim nema co delat.
právě že má, musíš vybírat denně, protože pečetě byly v pořadí až za soškou, která byla 24. :D
@ Skullhlav « čtv 11:13 am »
@ RAMHH « čtv 11:06 am »
Me bylo receno, ze to bylo az po 24., tedy adventni kalendar s tim nema co delat.
@ JayV1 « čtv 11:01 am »
Dalo ale začne to dávať až od nvm kolkateho tak klikaj každý deň
@ WhiteZz « čtv 10:24 am »
Dalo sa z adventneho kalendára minulý rok získať VIP pečať? :O
@ beniamino « čtv 9:37 am »
:hello: :clap:
@ WhiteZz « čtv 8:47 am »
:hello:
@ Mionix « stř 5:38 pm »
@Skullhlav,  Tak to bohužel netuším. To asi ví jen GA.
@ Skullhlav « stř 5:32 pm »
@Mionix, Zdravím ty odměny jsou za úkol generované podle PCID a ne podle samostatných účtu ?
@ Mionix « stř 4:49 pm »
@all Jinak jsem zjišťoval u GA jak je to s těmi tickety ohledně plateb za SD a vše řeší pouze GP. A nikdo jiný ani tyto tickety nevidí. Tak že se omlouvám, ale budete muset počkat až vám on odepíše nebo problém vyřeší.
@ hoooops « stř 3:58 pm »
joo já to chtěl udělat na jiné postavě, tu výzvu samozřejmě splněnou nemám, zkoušel jsem to a právě nic se nedělo, proto jsem se ptal. Díky za odpověd :up: ´
@ TomasFoxx « stř 3:56 pm »
@Mionix,  taky by se mohl vymyslet nový, ale co už no😂
@ Mionix « stř 3:43 pm »
@hoooops@TomasFoxx,  Tajné úkoly lze plnit pouze jednou, stejně tam jsou většinou odměny jen výzvy a nemá smysl je opakovat, když už nejsou tajne.
@ TomasFoxx « stř 2:52 pm »
a stromky jsou až později (tuším za 2 týdny)

Kdo chatuje

offline Mionix