nej pvp sestava pro BM

Prostor k diskuzi o odvážných surech, jež pracují s černou magií a ovládají magické zbraně.
dadaro
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: pát 26. lis 2010 19:44:38
Bydliště: Jinno - Mnichovice u Prahy

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od dadaro » ned 19. pro 2010 12:20:36

jestli chces nausky z nebeskych slz tak mam ale jen +7 maji ale full bony a příšery ale nevim jestli chces mit na BM surovi příšery davají 12INT
mt2-CoolCzech.ic.cz is best server je to nej server na světě je česky a má forum je to local a nemá hamachi

kodijak
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 33
Registrován: sob 18. pro 2010 13:14:29

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od kodijak » pát 24. pro 2010 17:10:54

Ted je taky rozdíl jestli chceš být dobrý v PVP, kde se pobiješ s jedním hráčem u skladu nebo u naměstí nebo, aby jsi udýchal větší nápor hráčů, což myslím hned nelehnul ve válce nebo svaté říši. Výbava z nebezských slz je sice p ěkná, ale možnost dát kritik na kouzlo a na sek je rozdíl. Ted si zrovna dělám výbavu do válek a svaté,která obnáší křištálový naramek, ametistový nahrdelník a naušnice z nebezských slz. Při velké obnově zb to udýcháš i při absorbci ZB. Pak stačí narvat pěkné kameny do zbraně a sehnat si něco na obranu.
Odolnost magie = BM sura, Drak. šaman,
Obrena proti šípům = lukař
Obrana mečem = Wp sura, warove
Obrana oburučným mečem - warové
Pak tam jsou zvony, vějíře dýky, což není třeba popisovat :). Ale na jednotnou obranu proti všem charum jsem zatím nepřišel, i když jsem měl INT 200, tak jsem lehl jak malej školák. Takže jestli někdo víte o něčem, nechám se poučit.

Uživatelský avatar
epileptic
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: pát 02. črc 2010 21:11:49
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od epileptic » pát 24. pro 2010 18:11:21

Obnova zb je na nic v pvp uplně zbytečná záležitost ,kritik budiš ale na kouzla to vyjde malokdy lepší když ten kritik je ve zbrani ten učinkuje lip.

Na pvp jedině průnik - lidi co choděj do svatý nejsou žádný ořezávátka jeden char je sám nikdy nedá.

Takže náhrdelník jedině slzy ,naušky eben jedině na každej char (int je dobrý pouze k nahození kouzel a ani v tom nevidim rozdíl možná u požehnání)
Náramek něco proti otravě ,sám mam slzy ale už na tom pracuji.

Jinak nelze mít obranu na 4 chary tak aby to stálo za to ,ale základ je mít brnko zbraň tam mit na každého něco.

Osobně přehazuju 4-5 věcí včetně brnění jinak na tomhle serveru nelze pvp hrát.Jistě jsou tu lidi kteŕí budou tvrdit jak pŕehazujou jen štit ,ale to hrájí s naramkem a nausnicema z tygra 30% obrana - utok na kouzla.S tímhe to neni umění :)

Už jsem i viděl brnění s 35% odolnost na magii xD takže ve výsledku je to 65% na suru a šamana.U bm sury je lepší hrát čisté na obranu a snažit ase ustat co to jde - duch plamene si cestu najde sam.
KONEC HRY

LOCO30
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 333
Registrován: stř 29. zář 2010 12:09:54
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od LOCO30 » pát 24. pro 2010 19:49:53

Coze v brnku 35% obranu magii? Tak to bych chtel videt ale mioc tomu neverim :D Magicka obrana a odolnost magii jsou 2 rozdilne bonusi. Do brnka nejde dat 35% odolnosti magii ;)
Obrázek
Pomalinku a jistě! Do měsíce snad

NoSexGoExp
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 66
Registrován: sob 06. lis 2010 19:11:13
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od NoSexGoExp » pát 24. pro 2010 19:58:07

Základní bonus v BS +9 20% magie a 15% jako unikátní bonus.
Ale nevím jistě jestli to tam fakt jde dát :-)

LOCO30
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 333
Registrován: stř 29. zář 2010 12:09:54
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od LOCO30 » pát 24. pro 2010 20:37:28

No myslim, ze je to stekne jak na ofiku a tam to na 100% neslo. Zde jsem na brnku bonusi tolikrat nemenil ale na 99% to take nepujde. Pokud ale to nekdo ma at to ukaze jdu predelat brnko :lol:
Obrázek
Pomalinku a jistě! Do měsíce snad

Uživatelský avatar
epileptic
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: pát 02. črc 2010 21:11:49
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od epileptic » sob 25. pro 2010 8:13:49

Ja tomu taky nevěřil stejně jak ty ,ale to brnko jsem měl i na sobě a ta odolnost fungovala.
KONEC HRY

Babu
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 16
Registrován: pon 06. pro 2010 12:43:28

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od Babu » sob 25. pro 2010 9:15:58

Mno , LOCO jde dát do brnění 35% . Tak padej, máš s předěláním brnění zpoždění: :D:D
Shaman dragon... zasloužený odpočinek
Shaman healer... aktivní
ninja archer... hýčkané miminko
Srážka s blbcem dokáže pokazit den, proto se chovejme tak, aby jsme nebyli tím blbcem
Patřím pouze jednomu, nikdo to nezmění...

LOCO30
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 333
Registrován: stř 29. zář 2010 12:09:54
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od LOCO30 » sob 25. pro 2010 12:55:34

Az to uvidim tak pujdu do te doby ne jeliloz tomu moc neverim :lol: . Nebo spise to zkusim zjistit pres tiket,to bude asi rychlejsi nez cekat na nekoho kdo mi to ukaze 8-)
Obrázek
Pomalinku a jistě! Do měsíce snad

Uživatelský avatar
Tichoslapek
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: pát 18. čer 2010 8:31:08
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: nej pvp sestava pro BM

Příspěvek od Tichoslapek » sob 25. pro 2010 13:10:03

Jde to ale je to o stesti do vodniho +0 narvat 15% a modlit se aby ruplo na bs+9 :D Jinak 15% na vic do bs NEJDE.
Leader guildy Nufici :)

tady lama tamle lama :D http://www.youtube.com/watch?v=b1eGcDJy ... re=related

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D

Who is chatting

offline Clusive 
offline Fozzy 
offline Mianne 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline Powerm 
offline Russian 
offline Wzypt