Healer karma

Prostor k diskuzi o sličných šamanech oplývajících léčivými schopnostmi i těch, kteří vládnou mocí draka.
L0GAN
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 98×
Má poděkování: 142×

Re: Healer karma

Příspěvek od L0GAN » pon 03. dub 2017 20:54:24

Za mě rozhodně útok. Ono healer užije útok mnohem více, protože většinu času co dělá je, že stojí a spamuje kouzla. Navíc je to range char, takže když se člověk alespoň trochu naučí vyhýbat se chumlům, tak nevidím žádný problém.
Nicméně co jsem slyšel, tak to množství CB nijak zvlášť neovlivní. Na to je tu "skill" vyžírky :-D.
Spoiler:
Obrázek
MIXTAPE č.8
WarDogs member

BeerBelly
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 45×
Má poděkování: 100×

Příspěvek od BeerBelly » úte 04. dub 2017 7:55:20

Diabolkaa píše:Měl jsem tu možnost vyzkoušet jak healera s karmou do útoku, tak do obrany (P).

Healer s karmou do obrany- nic tím nemůžeš pokazit, pokud si nejsi jist, jestli se dokážeš hýbat tak, aby tě moc netahali do chumlů, nebo nechceš brzy umřít, zvol si karmu do obrany. Útokový náramek si můžeš vzít kdykoliv, ale 17% obrany proti průměrné škodě už nikde "nenahrabeš". Karma do obrany je jistota, dá se něco ustát i se slabší výabvou. Nevýhoda je, že jsou tihle healeři cenění méně, než healeři s karmou do útoku (sám nechápu proč, rozdíl v cbčkách jsem nepoznal).

Healer s karmou do útoku - doporučuji spíše pro ty, kteří tochu ví, jak se ve válce pohybovat, taktéž dávat pozor, aby se to nepřehnalo s útoky. Karmu útok bych doporučoval těm, co mají s healerem alespoň nějaké zkušenosti, protože jste snadný cíl a moc toho nevydržíte ani s obranami (10% na schopku a 17% obrany proti průmce jde celkem znát). Healeři s karmou do útoku mají větší cenu.

Rozdíl karmy do obrany a do útoku poznáš hlavně v té obraně. Do útoku ti to přidá pár stovek, ovšem s karmou do obrany budeš dostávat o dost menší dmg.

Volbu karmy bych nechal na tobě, výhody i nevýhody jsem ti popsal výše, tak je na tobě, jakou cestu si zvolíš, a co ti bude příjemnější.
Ahoj, prepáč ze sa pýtam blbu otázku, ale PvP na vyššej úrovni uz nevlastným a Pvp system sa celkom zmenil. Viackrát uz som pocul, ze ludia menia iba náramok (utok/obrana) jedna sa teda o draci na obrany a strieborný zdobený na utok?
Ďakujem
Jeho revírom je Shinsoo :shinsoo:. Jeho tempo je smrtiace. Jeho súpermi sú afk hráči, dropovia a buffky. Je v nasadení vo dne v noci. Lejno z Jinna :jinno:. Naša smrť je jeho prácou :hello:
Obrázek
BeerBellyYT:https://www.youtube.com/channel/UCksM6G ... subscriber

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 368×
Má poděkování: 325×

Příspěvek od MostEVILEK » úte 04. dub 2017 8:07:58

Courageous píše:
Diabolkaa píše:Měl jsem tu možnost vyzkoušet jak healera s karmou do útoku, tak do obrany (P).

Healer s karmou do obrany- nic tím nemůžeš pokazit, pokud si nejsi jist, jestli se dokážeš hýbat tak, aby tě moc netahali do chumlů, nebo nechceš brzy umřít, zvol si karmu do obrany. Útokový náramek si můžeš vzít kdykoliv, ale 17% obrany proti průměrné škodě už nikde "nenahrabeš". Karma do obrany je jistota, dá se něco ustát i se slabší výabvou. Nevýhoda je, že jsou tihle healeři cenění méně, než healeři s karmou do útoku (sám nechápu proč, rozdíl v cbčkách jsem nepoznal).

Healer s karmou do útoku - doporučuji spíše pro ty, kteří tochu ví, jak se ve válce pohybovat, taktéž dávat pozor, aby se to nepřehnalo s útoky. Karmu útok bych doporučoval těm, co mají s healerem alespoň nějaké zkušenosti, protože jste snadný cíl a moc toho nevydržíte ani s obranami (10% na schopku a 17% obrany proti průmce jde celkem znát). Healeři s karmou do útoku mají větší cenu.

Rozdíl karmy do obrany a do útoku poznáš hlavně v té obraně. Do útoku ti to přidá pár stovek, ovšem s karmou do obrany budeš dostávat o dost menší dmg.

Volbu karmy bych nechal na tobě, výhody i nevýhody jsem ti popsal výše, tak je na tobě, jakou cestu si zvolíš, a co ti bude příjemnější.
Ahoj, prepáč ze sa pýtam blbu otázku, ale PvP na vyššej úrovni uz nevlastným a Pvp system sa celkom zmenil. Viackrát uz som pocul, ze ludia menia iba náramok (utok/obrana) jedna sa teda o draci na obrany a strieborný zdobený na utok?
Ďakujem

Ano můžeš mít stříbrný,ale lepší je zdob.nebeský kvůli kritiku.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ disaster1591 « sob 11:10 am »
Aj magice ti tam chybaju sa mi zda, inak pekny navod :up:
@ SamJsiLama « sob 10:43 am »
:omg:
@ Hakan « sob 9:53 am »
+4, +5, +6 pak dopíšu
@ pikasek « sob 9:53 am »
@Lejno :  Padají tam +4,+5 i +6
@ Lejno « sob 9:34 am »
@Hakan :  v tom návodu, ak sa nemýlim, pri dropu z meteorov nie su kameny+4 ale +6, ci 😅
@ Hakan « sob 3:13 am »
@TomasFoxx :  to mohl no :lol: úplně jsem zapomenul jak jsem čekal dlouho páč jsem na něj furt klikal 😂 ale nebyl jsem si jistý zda se to čekání restartuje či prodlužuje případně o kolik
@ Hakan « sob 3:10 am »
@pikasek :  diky díky. No já a videa to nejde moc k sobě :lol: ale kdyby někdo nějaké udělal rád přidám
@ JohnDoe « pát 10:51 pm »
návod se dá doladit vždycky, ale taky ho musí někdo nejdřív napsat... a tenhle se Hakanovi povedl :clap:
@ TomasFoxx « pát 10:07 pm »
@Hakan :  taky bys tam mohl ještě doplnit tu malou informaci o prodloužení když se klikne znovu na archeologa :D
@ SamJsiLama « pát 8:30 pm »
:think:
@ Mionix « pát 8:25 pm »
:hello:
@ Ivetka « pát 8:20 pm »
:whistle:
@ Raveon « pát 8:16 pm »
:sheriff:
@ Lacius « pát 8:10 pm »
:think:
@ Mionix « pát 7:48 pm »
@pikasek :  @Hakan :  Tak to ničemu nepřekáží, to lze editnout a dodat. Stačí předělat, a já schválím.
@ pikasek « pát 7:23 pm »
@Hakan :  Super další návod :clap: Měl si dát vědět, mohl si tam hodit i nějaké video ze Selase nebo z metinů :hello:
@ L0GAN « pát 7:17 pm »
@Hakan :  :clap: :clap:
@ cleo « pát 6:49 pm »
@Hakan :  díky, konečně se tam vyznám a opravdu pěkně zpracované:D
@ Mionix « pát 6:38 pm »
@Hakan :  Jinak pán si zaslouží pochvalu před nastoupenou jednotkou. Foxi pozor a salutovat. :-)
@ TomasFoxx « pát 6:09 pm »
@Hakan :  nnn, na 100% to bylo v tý drbárně :D
@ Hakan « pát 5:48 pm »
@TomasFoxx :  Já jsem to taky někde hledal ale pak jsem si říkal zda to nebylo jen v chatu :D
@ TomasFoxx « pát 5:47 pm »
@Hakan :  když pohledáš v drbárně tak tam najdeš screeny z dropu meteorů i selase, vím že jsme to tam dávali jen se mi to nechce hledat😂
@ schvarz « pát 5:19 pm »
Existuje nějakej nástroj nebo návod nebo zveřejněný vzorec na výpočet poškození podle mých statistik? Konkrétně se snažím zjistit, když budu mít korál s prumkou 40 a 20% silným proti rase, tak jakou potřebuju prumku + 10% silným proti rase, aby to vycházelo cca stejně... :D
@ Mionix « pát 5:03 pm »
@Neves :  29.11. jsem to psal a nebojte se dočkáte se 29.1. já se za nic stydět nemusím. Dostal jsem nějaké informace, ty jsem vám poskytl. Nebyly naplněny. Já s tím nic nezmohu a proto se omluvím všem.
@ beniamino « pát 4:55 pm »
A ze zrovna hura do chizfen...divny 😁😁
@ Sophya « pát 4:51 pm »
:omg:
@ Hakan « pát 4:50 pm »
Takové pobuřování
@ TomasFoxx « pát 4:41 pm »
https://ctrlv.cz/ZNkj F in the chat for NeverRun
@ Hakan « pát 3:30 pm »
sry jsem v aréně :lol:
@ Neves « pát 3:16 pm »
Len tak pre info už je mesiac po vianociach :clap:
@ Lejno « pát 3:03 pm »
Aby sa urobila reklama k updatu, koľko ľudí tu ešte zostalo 🤣 ciiiiiii?
@ TomasFoxx « pát 2:57 pm »
@Kaenos :  k čemu to je dobry?
@ Kaenos « pát 2:50 pm »
Dnes v 18:00 se na Hoře Sohan u Ledové královny bude pořádat focení. Budeme rádi, když si nezapomenete také vzít proměny na sněhuláka nebo Santu. :heart: :heart:
@ disaster1591 « pát 1:54 pm »
@pikasek :  ja uz som konstruktivnych navrhov a pripomienok napisal dost, po tom co ich tym v podstate hned zamietol uz nemam chut tu nieco pripomienkovat ani navrhovat :roll:
@ cleo « pát 1:47 pm »
@pikasek : :clap:
@ pikasek « pát 12:41 pm »
@disaster1591 :  no jo,když všichni pořád jenom rypete ale neumíte napsat nic konstruktivního,tak se toho někdo musí chytit 🤷
@ disaster1591 « pát 12:10 pm »
Pravda :think:
@ pikasek « pát 11:53 am »
@Mionix :  Super,děkuji za info 🙂 a proč tam toto není napsané,aby se hráči nemuseli ptát a vy se nemuseli dívat na takové otázky ? Bohužel chybí nějaká informovanost,např o tom co se děje,popř jestli se něco děje,naprosto by stačilo něco takového napsat , a ušetří se vám ty uštěpačné poznámky
@ ZbojniX « pát 11:26 am »
uz som zabudol...na aky update sa vlastne caka? Nato s cim suviselo zatvorenie risi?
@ Lejno « pát 10:48 am »
Samuel Beckett - Čakanie na Godota
@ Lejno « pát 10:47 am »
@Mionix :  nic v zlom, ale nemôžete čakať dôveru od hráčov ohladom updatu po tych mesiach 🤣
@ Mionix « pát 9:46 am »
@Neves :  To píšete vy a netuším, čím to máte podložené. Napadá mě jediná věc, odkud čerpáte informace a máte takové povědomí, co bude a co ne. Vy sám jste asi GA. :-)
@ Neves « pát 9:28 am »
super takže najbližší rok sa môžu údržby zrušiť
@ Mionix « pát 8:57 am »
@pikasek :  Nic se nepřidává, neb toho má GA již rozdrbaného mnoho a do finálního naprogramování asi se již nic měnit nebude. Co jsem tak pochpopil, tak má rozprogramované věci v jádru hry a nezle tím pádem nic jiného měnit. Dokud se to celé nenasadí. Ale možná se pletu.
@ Lejno « čtv 10:51 pm »
Asi ziadne neboli 🤣 ale opäť pripomínam, bude jeden gigantický intergalakticky UPDATE, takze nie je kedy písať zoznam xd
@ pikasek « čtv 10:42 pm »
@Mionix :  Ony už se nepíšou ani seznamy změn ? :think:
@ Ivetka « čtv 4:37 pm »
:roll:
@ pikasek « čtv 10:46 am »
@TomasFoxx :  okej okej :D
@ TomasFoxx « stř 10:59 pm »
@pikasek :  bylo :D já tam nic neházel
@ Lejno « stř 10:21 pm »
To je moje
@ pikasek « stř 10:06 pm »
@TomasFoxx :  ahaa, sis tam nechal brnko a štít ne ? nebo to tam bylo ? xD
@ Hakan « stř 9:53 pm »
cože cože? Foxx a něco s healerem pěkně no :down:
@ TomasFoxx « stř 9:14 pm »
@pikasek :  změň :D však já jí použil jen jednou, máte ve žlutý top bufferku
@ pikasek « stř 9:12 pm »
@TomasFoxx :  hej osle, ještě budeš používat tu healku nebo už si to můžu změnit zpátky ? :D
@ TomasFoxx « stř 5:28 pm »
@Pajik :  soly
@ Pajik « stř 12:49 pm »
@TomasFoxx :  hrozný s tebou :lol:
@ pikasek « stř 10:09 am »
@WinterWish :  Si můžu zajít do swampu rovnou :hello:
@ TomasFoxx « stř 9:38 am »
@Krudan :  soly
@ Krudan « stř 9:16 am »
@TomasFoxx :  Ty uz fakt nvs napisat jedinu vetu bez toho aby si ma nespomenul co? Nevtieraj sa nula.. Zebranie o pozornost je trapne..
@ NemasZac « stř 9:05 am »
Vtip

Kdo chatuje

offline Heana 
offline L0GAN 
offline Mionix 
offline diver