Šaman a jak na pvm?

Prostor k diskuzi o sličných šamanech oplývajících léčivými schopnostmi i těch, kteří vládnou mocí draka.
Zvížátko
Lv.16
Lv.16
Má poděkování: 12×

Re: Šaman a jak na pvm?

Příspěvek od Zvížátko » pát 30. bře 2012 13:33:27

já mam u šamana 2x 10\75 90%příšery int asi 130 buffy jen 55% status 125int 125sil zbytek vit a metiny 90-95 sekám kritikem za 6k momentalně mam starožitný zvon+9 32%prumka :D biolog zelkové větve
Sindicate

!!!Shinsoo!!!

Dragon98
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval:

Příspěvek od Dragon98 » pát 30. bře 2012 14:37:23

Nech si vitalitu a nepřehazuj to na sílu.
Vitalita ti dá pár k(1000) Zb co že při tvém počtu Zb dost znát + obranu dá...
Zatímco síla ti dá jen pár bodů do útoku co až tak nepoznáš....
Když uvidíte roma na kole, nesmějte se mu, protože to může být právě vaše kolo.
Seznam lidí, co jsou trololo: eve, PerryPL
Nýní pouze BF3, jestli někdo chce hrát týmově, tak PM :)...
Takhle to vypadá u nás v Trol City:
Spoiler:
Obrázek

Kooz
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Kooz » pát 30. bře 2012 16:25:29

Ono by to chtělo víc ZB... Ty staty ze ZB dej do síly, budeš brát o 1,2k víc..
Pak lunární dělá hodně, průmka ve zbrani, kameny (příšery) a hlavně 75/10 ;)
Založ dropa a dropuj ;)
Obrázek

Konec

ovocie000
Lv.2
Lv.2
Poděkoval:

Příspěvek od ovocie000 » sob 31. bře 2012 7:23:15

HOGIS píše:Ahoj... předem se omlouvám za špatné téma ale do Šamanů mi nejde dat nové téma ;)
A k otázce: 1. Mam 200 INT a 95% na prisery a asi 12k HP jsem dragon saman lvl 83 a bohuzel nevim kde expit metiny 85 jdou pomalu jen 3,5k na krit...
Na P mam pomoc,pozehnani,rev a strileni
Tak prosim o rady... ;)
Este jednou omluva za spatne tema ;)
Edit: Zbran orchidej 35% prumka kameny na pvm +5
Jednoznačne urob veci 75/10, neaká tá lepšia prúmka , patričné bonusy a v neposlednom rade pracuj ma biológovi . ;)
ZFbuff- Dragon Shaman (122.LvL)

saman1s
Lv.2
Lv.2

Příspěvek od saman1s » ned 08. dub 2012 16:47:53

HOGIS píše:Myslim ze dropa mam celkem dobreho ;) ma vsude 75/10 a za 2 hodky 170kk ;) ale stou prumkou 45+ me to zaskocilo ;) to by byla vleka nahoda ne? ;)

Jestli máš na dropovi 75/10, tak si přehoď šperky, štít a boty na šamíka a dmg se ti hned zvedne..
V životě umíráme tolikrát, kolikrát ztratíme přítele..

Silvester
Lv.21
Lv.21
Poděkoval:
Má poděkování: 10×

Příspěvek od Silvester » ned 08. dub 2012 20:46:29

sú 2 možnosti:1. prerob výbavu na 75/10(alebo si prehoď z dropa) ;)
2. nechaj sa vyexpiť a od 100 vo swampe to už bude lepšie :)
Spoiler:

patriceeeq
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 21×
Má poděkování: 10×

Příspěvek od patriceeeq » ned 08. dub 2012 21:22:08

Jak jsem začínal, tak jsem se pořád divil proč beru jenom 4-6k, VIT jsem nedělal vůbec - napřed INT, potom Síla a pak už je to na tobě (já osobně dělám Poh. = větší DMG ) Jinak jak tady všichni píšou - udělej jsi věci na buff a do výbavy udělej 75/10 jen brnko bych nechal 10/8. Větší DMG = Kosti, elíky hodně pomohou x)
d-_-b

dasudas
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:

Příspěvek od dasudas » úte 10. dub 2012 22:52:44

Zdravim, me vlastni zkusenosti z expeni samana jsou ze jsem si vzdy nasel fleka na metinech 90 pripadne 85. Na prumik beru asi 5k bufy okolo 60% a metin lehl do 2min... Pokud nasadis expak tak uvidis ze to pujde docela rychle
Jsem věrný říši Jinno!!!!
- das4- Dračí šaman 4x P lvl 83
- Dartemis- Kdo by chtěl stun tak pište ;)

KenyBM
Lv.6
Lv.6
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od KenyBM » ned 10. úno 2013 13:17:11

to nedelej val full INT--->>>VIT--->>>POH a síla až na konec

udelej si buff vybavu zvlast a pvm zvlast kde budes mit full 75/10 a kameny +6 by to chtelo tvuj utok velmi hodně vzroste.

kostra2003 dragon šaman 115

Eldik
Lv.20
Lv.20
Poděkoval:
Má poděkování: 106×

Příspěvek od Eldik » úte 12. bře 2013 17:58:14

Já osobně mám na samanovi, první INT a ted dělam POH, a az pak VIT, vybavku mam slusnou a 100% kritik a 90 metinech beru 7,2k, mam lvl 81
Když se budete cítit úplně zbyteční, vzpomeňte si na kámen magie.

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Trubice « čtv 10:41 pm »
@TomasFoxx,  Ty taky neplníš svoje závazky :? :? :? řekl jsi, že si mě vezmeš a stále nic :(
@ Lejno « čtv 10:35 pm »
Nápodobne 😀
@ LordGabriel « čtv 10:27 pm »
@qSTRoNgMANp,  ty hlavne lez trochu menej na oči :D som ťa dneska rušil aj kď som nechcel
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:19 pm »
@Lejno,  Jo no, jakože mám prasečkou radost, když někoho stunu, ale rozhodně to neprispeveje mě. :D
@ LordGabriel « čtv 10:19 pm »
Neviem, už som si na tie sepko stuny zvykol :D dnes ma to bavilo obzvlášť tá válka :D za celú dobu som dostal tak 5 stunov dlhých- čiže z kúzla, tie sepkové už moc nevnímam sem tam to zapríčiní smrť a sem tam proste len pribrzdi
@ Hakan « čtv 10:16 pm »
@TomasFoxx,  Noo vidíš závazky se musí plnit. Aneb když něco slíbíš na smrtelné posteli ale náhle ožiješ a chceš si dál užívat :lol:
@ Lejno « čtv 10:11 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Pajik,  To je moc specifické už. :D ale dnešní valku malel letel komp z okna, kdyz jsem dostal 3 stuny za sebo u. :D
ale noo, ved antistun je fajn 🙂
@ TomasFoxx « čtv 10:07 pm »
24.09.2020 - Palantirery (35 TB) Nesplnění závazku, tak to slyším poprvé :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:06 pm »
@Pajik,  To je moc specifické už. :D ale dnešní valku malel letel komp z okna, kdyz jsem dostal 3 stuny za sebo u. :D
@ Pajik « čtv 10:01 pm »
@qSTRoNgMANp,  Ono by asi stačilo, aby nešel dát stun na šíp, když máš v ruce sépku a ani nejsi arch :D :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:25 pm »
TomasFoxx píše:
Mionix píše: @Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
"aurákovi vezmeš další % na stun", zeptej se jakýhokoliv auráka z války a každej ti řekne že mu to vůbec nebude vadit když nebude dostávat tolik stuny on😂
S tím souhlasím, aurak neprofituje ze svych stunu, profituje pro zbytek říše max... :D
@ NiggaRozek69 « čtv 8:55 pm »
@schvarz, Jop, super :heart:
@ schvarz « čtv 8:54 pm »
@NiggaRozek69,  Už jsme na to taky přišli, nefunguje to ani s prutem rybářským, tuším že už se psal ticket.
@ NiggaRozek69 « čtv 8:52 pm »
Jen asi malá chybka, koník se nedá přivolat když mám v ruce krumpáč :error:
@ TomasFoxx « čtv 8:49 pm »
@pikasek, tak já jsem fox, jinak než s cizíma to neumím :think:
@ schvarz « čtv 8:46 pm »
Balanc pvp není úplně sranda, do který bych rejpal. Velmi snadno se totiž může stát, že na tom budeme během chvíle mnohem hůř :D
@ Mionix « čtv 8:44 pm »
@schvarz:up:
@ schvarz « čtv 8:41 pm »
EDIT: Se situací ve hře klidně můžete nesouhlasit, ale tou toxicitou tady se to opravdu nespraví. Já nebudu obhajovat činy týmu a posuzovat, co je dobře a co špatně. Jsem si ale jistý, že negativitou se nikam neposuneme.
@ pikasek « čtv 8:41 pm »
Se mu machruje s cizí postavou a věcma 🥱 dost hratelné to je kvůli tomu jak to tam vypadá 😆
@ schvarz « čtv 8:40 pm »
@TopTopiik,  Duxi, tenhle update podle mě trval na udělaní zhruba 2 hodiny. To, co se teď přidává, jsou absolutní drobnosti, co netrvají dlouho. V pozadí se (hádám) pořád maká na updatu, na spravování chyb a podobně. Do toho jde podle mě 90% času. A tyhle drobnosti jsou prostě jenom snadno naprogramovatelný věci.
@ TomasFoxx « čtv 8:21 pm »
@Lejno, jn, to wpčko mě potahalo :heart: :heart: :heart: :heart:
@ Lejno « čtv 8:19 pm »
@TomasFoxx,  najmenšia mapa + top wpčko takže nemachruj pls jj?
@ TomasFoxx « čtv 8:14 pm »
duxi nechceš mi pujčit bmko, když teď chodíš za wp? :D
@ TomasFoxx « čtv 8:12 pm »
ale jó, archer za žlutou je dost hratelnej :come: :lol:
@ TopTopiik « čtv 8:07 pm »
Proč se raději neřeší pvp? eventy apod.? to je ta věc, co tu lidi zajímá.... toť můj názor
@ TopTopiik « čtv 8:06 pm »
Mě by zajímalo, proč se dělají nesmyslný updaty/návrhy, který ničemu nepřispějí. Bude se volat jinak kůň? O jednu barvu na hlavu navíc? K čemu ti to sakra je?
@ schvarz « čtv 7:56 pm »
Mě by zajímalo, jestli si opravdu myslíte, že touhle toxicitou někoho motivujete, aby makal víc.
@ Klavesa « čtv 6:59 pm »
došli farebné kombinácie na formule, tak prišli s novou vecou
@ qSTRoNgMANp « čtv 6:57 pm »
Ty seš zbytecnej jak draci naušky na BMko. :D (pouze joke). :D
@ TopTopiik « čtv 6:55 pm »
Aha, už vidím... krásně zbytečnej update
@ TopTopiik « čtv 6:50 pm »
Taky mi nejde přivolat koně přes knihu :D , ale přes schopnost jo
@ SamJsiLama « čtv 6:37 pm »
Byla to jen postava na války, teď je to postava jen na dělání karmy :D
@ Lejno « čtv 6:35 pm »
@SamJsiLama,  slabý skill v skicári :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 6:30 pm »
@SamJsiLama,  wtf ? to to nemas doctene ? :D
@ SamJsiLama « čtv 6:15 pm »
Jo.. díky, že si mužu přivolat koně (-: https://ctrlv.cz/ZnZd
@ Lejno « čtv 5:29 pm »
@Mionix,  Ok, dakujem.
@ Mionix « čtv 5:27 pm »
@Lejno,  Vše kvůli pádům klienta, třepání se obrazu, zamrzání obrazu, duplikování obrazu.
@ Lejno « čtv 5:26 pm »
@Mionix,  Mozem vediet ohladom coho valky ríši?
@ Mionix « čtv 5:22 pm »
@schvarz,  Není zač. GA nyní hlavně maká na tom logování pádů klienta v Arénách, válkách říší nebo Entu.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Jinak díky za dnešní update, to je praktická a dobrá věc, aspoň sebou nemusim tahat tu knihu <3
@ sizmik « čtv 2:34 pm »
@Nejko123,  tak jestli já su překupník, tak to ty jsi asi Petr Pan :D
@ Nejko123 « čtv 2:30 pm »
@Selema, nemám no, lebo tam mám až jednu vec na prekup :lol:
@ Selema « čtv 2:00 pm »
@Nejko123,  takže ty shop taky nemáš
@ Nejko123 « čtv 1:55 pm »
@sizmik, to len priekupníkom rušia shopy :lol:
@ Mionix « čtv 1:33 pm »
@sizmik,  Mám v práci puštěně v relogu jedno okno a drží od údržby. Včera byly nějaký masivní výpadky na páteřních sítích, je možné, že to pokračuje i dnes.
@ sizmik « čtv 1:28 pm »
Spadla taky někomu jinému ekura? Já že mrknu na stánky a stánek je dole :/
@ Selema « stř 9:49 pm »
Mio máš pm :)
@ TopTopiik « stř 9:43 pm »
@SamJsiLama, to jsem snad někde napsal? já jen vím, že většina těch lidí ze střední nechce válčit ve velkých
@ SamJsiLama « stř 9:03 pm »
@TopTopiik,  Tak nevidím důvod zůstávat na menších levlech, blbost říkat, že se to nedá
@ SamJsiLama « stř 9:03 pm »
@TopTopiik,  Jako nevím.. kamoš hraje třeba ani né rok a už má komplet ent, dodělává pvp a šetří na ninju s karmou p yang :D
@ TopTopiik « stř 7:39 pm »
a zavření říší? o5 pro menší lvly, kteří si dokonce mohou udělat i pvpčko na svoje války, ale velkým se s tím nikdy nevyrovnají, s dračími ještě dejme tomu, ale s chitinkou +9? to vůbec
@ TopTopiik « stř 7:38 pm »
a o přidání malých, středních válek ani nemluvím.... za mě to byl update jen od toho, aby lidi nechodili do velkých :D
@ TopTopiik « stř 7:38 pm »
Mně přijde, že se z toho stávají laser game a výše postavení lidé to tak chtějí, sám jsem navrhoval buff chitinového brnka, ale bylo to v podstatě hned zamítnuto. Čekám až si každý do válek na hú postavy vezme mřenky (idkyž to tam většina už taky praktikuje)
@ Lejno « stř 6:54 pm »
Mne toto vobec nevadi, keby som neni 20minut v stune v tej valke, tak si to odohram jak clovek, nie jak postihnuta socha...
@ Ade « stř 6:46 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: @TomasFoxx
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
dobry muj mental breakdown je u konce, cs
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
a štíty co literally přidávaj další útok v horních bonusech 😂😂😂😂 ALE POZOR, DĚLÁ 2% ROZDÍL V OBRANÁCH OPROTI ŠTÍTU OD 61 😂😂😂😂😂😂😂
@ TomasFoxx « stř 6:44 pm »
nejvíc mě fakt zabily ty chitinový věci, zbraně na tak nádhernej dmg a pak najednou brnka který rozeznáš od dračího jen tím že jsi kvůli tomu brnku strávil milion hodin v cido😂😂😂
@ Lejno « stř 6:43 pm »
Sami clenovia teamu hraju za dialkove postavy, takze tazko ist hlavou proti muru
@ TomasFoxx « stř 6:38 pm »
At si Saggi udělá full daggera, giftne na něj nejlepší věci co jdou a jde zkusit jednu válku😂 třeba pak uvidí že ani s takovýma věcma se to skoro nedá hrát😂

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Akiryu 
offline Alexin 
offline Betty 
offline L0GAN 
offline Mionix 
offline RAMHH 
offline Selema