Aura - expení 90-100

Prostor k diskuzi o chrabrých válečnících používajících mentální sílu či sílu vlastního těla.
markosis
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2
Má poděkování:

Aura - expení 90-100

Příspěvek od markosis » úte 10. lis 2015 21:21:54

Ahoj, chci poprosit zkušené auráky o radu, jak jste zvládali expení od 90 do 100ho levelu. Expím na metinech lvl 90, ale jakmile se spawne moc dryád, jsem v koncích, odolnost vůči šípů, 60%, buff 94%. Poradíte mi někdo co s tím, prosím. Děkuji za rady. Byl bych rád, kdyby jste mi je psali sem a nebo do zpráv na foru. Herní nick - bedulka88

Chyu
Lv.39
Lv.39
Poděkoval: 2982×
Má poděkování: 1172×

Re: Aura - expení 90-100

Příspěvek od Chyu » úte 10. lis 2015 21:27:39

Udělej si MH a vždycky od nich ujeď.

markosis
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2
Má poděkování:

Příspěvek od markosis » úte 10. lis 2015 21:49:56

To je skill hnutí síly nebo jak se to jmenuje? :-) Někdo mi ještě radil... dát na sebe normálně mnicha a základní štít, kvůli průnikům. Ano nebo ne? :-) Děkuji za radu :-)

Chyu
Lv.39
Lv.39
Poděkoval: 2982×
Má poděkování: 1172×

Příspěvek od Chyu » úte 10. lis 2015 21:56:41

Ne, jmenuje se to Boj ze hřbetu koně. Určitě je lepší mít co nejméně obrany.

OrangEE
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 41×
Má poděkování: 56×

Příspěvek od OrangEE » úte 10. lis 2015 22:12:24

Do brnení a náramku si natoč Šance prevzít zb 10%, neni možné aby ťa likvidovali dryády, mne cez 1009 obrany nedali ZB ani pod 3/4 :-)

markosis
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2
Má poděkování:

Příspěvek od markosis » úte 10. lis 2015 22:30:18

Jestli jsi aura, tak kecáš :-) War :-) Protože čím větší obrana, tím větší dmg průnikem dostáváš :-) Zkusil jsem teď toho mnicha a bitevní štít... +0 ... bezvědomí a obnovit zb a mb... a nemusím ani být u pc :-)

pikasek
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 57×
Má poděkování: 101×

Příspěvek od pikasek » stř 11. lis 2015 14:28:05

nezapínej bojové zuření jestli tě zabíjí,to je vše, rychlost sekání jde nahradit elíkem

markosis
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2
Má poděkování:

Příspěvek od markosis » stř 11. lis 2015 16:12:41

Kvůli zuřku to nebylo, to nezapínám nikdy když jdu na metin. Bylo to opravdu příliš vysokou ochranou. Děkuji hráti 4game .... který mi doporučil vzít na sebe mnicha a základní štít ... +0 ... To je vše :-) Takže jestli někdo máte stejný problém, tady je řešení :-) Mnich +0 10% převzít zb 3% mb .... na štít stačí antistun .... k tomu stačí úplně bohatě 90% buff a jedete si jako pán :-)

tEK23
Lv.8
Lv.8
Poděkoval: 28×
Má poděkování:

Příspěvek od tEK23 » stř 21. zář 2016 7:12:56

Já osobně doporučuji neexpit moc hr hr na vyšší level bez vědomosti co vás pak čeká :) Samozřejmě ti co už ví a hráli tak se jich to netýká.
Právě Jeskyně vyhnanství, je místo pro nejlepší drop od levlu 90-?? Vím že expy na 90 jsou dost slušný, ale je to nuda. S premkem na yangy i drop nic moc.. Já osobně jsem utratil aspoň 600 kk na začarky abych taky prakticky mohl jen klikat na meteor a jít zase dál.
A teď k věci, vyplatilo se mi moc moc moc natočit odolnost proti magii 30% šípy 30% (jde to nakombinovat, s Různým levlem výbavy tedka nevím jaké přesně mají tyto bonusy vrozené.) no a do jeskyně první nebo do druhých jeskyni na mušle :) padají mi tam tak 3 za minutu 40% drop +4% štěstí a pohoda. Stačí převzít zb samozřejmě doporučuji semtam nějaký ten elik a nacházejí se tam i Boss příšery, Elitní komandant Zin, vodní drak a jiné, ale to je nedůležité. Mušle, pruty, štíty a helmy padají ze všech přišer.
Jeskyně se může naleznout ať už z mapy Údolí orků, tak hned v první vesnici v každé říši.
Je to jen samozřejmě takový zásek když už vás nebaví furt dokolečka dělat něco jiného :)
Já osobně si pro potěšeni vezmu kameny které se potom při odchodu z jeskyně můžu kdykoliv pokusit vyplusovat u (sebe punga) nachází se v údolí orků u jeskyně vyhnanství :) stačí si s sebou brát jen ty kameny, jantary a mušlí vám spadne moc :) mě osobně se podařilo za 5 hodin s přestávkami vyšťourat 78 kusů kamene, a od každé Perly cca 5-12 exemplářů :)
Aby se to vyplatilo jak mě tak nemusíte být extra yangovití. O průniku co rozdávají příšery ještě nevím, co vím tak nezapinat zuřko.. Asi bude platit něco podobného já u tech dryad :)
Nic toď vše s čím jsem se chtěl s vámi podělit :) dropu zdar.

Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 215×
Má poděkování: 197×

Příspěvek od Spartaa16 » stř 21. zář 2016 18:02:09

Hele nějaká odolnost na šípy, buff čím vyšší tím líp, 100% ideálka, brnění, nejlepší bs a nejlíp kdyby tam nebyla ochrana ;) dryády berou jen na průniky
jinak klasika 20% převzít zb 60% bzk do věcí a jedeš meteor za meteorem.

Osobně na expení kromě 90sátek bych šel i do lovečáku. :up:

Ono ty odměny jsou v řádech desítek % bzk + s vip ještě další bonus 10% ;)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Akiryu « pon 11:29 pm »
@schvarz,  Já mám v puse brčko a píšu tím brčkem
@ schvarz « pon 11:16 pm »
Neuznávám nikoho, kdo nepíše prstama u nohou
@ Trubice « pon 11:04 pm »
@Akiryu,  To jsem neřekl jen to není fér psát všemi deseti a nebo to tam datlovat jinak :) jde o styl
@ Akiryu « pon 10:44 pm »
@schvarz,  Noo, rád bych nesouhlasil, ale patří ti to! :D
@ schvarz « pon 10:30 pm »
To mam za to, že jsem na steak chtěl sypat petržel. Dobře mi tak. :D
@ schvarz « pon 10:30 pm »
Krájel jsem petržel a ukrojil jsem s ní i půl nehtu a bříško prstu :D
@ Akiryu « pon 10:29 pm »
@schvarz,  Jak se ti to podařilo, ti ruplo něco ve věži, tak jsi běžel do kuchyně a prostě si ho ufik!
@ schvarz « pon 10:29 pm »
Jenže teď mám nějak pokažený ty nervový zakončení v tom prstu a on mě nechce poslouchat no :D
@ schvarz « pon 10:28 pm »
No nepsal jsem úplně tím klasickým způsobem psaním všemi deseti, ale jak jsem byl do počítačů od ranýho věku a programoval jsem od asi 12 let, tak jsem uměl psát opravdu rychle víceméně všema deseti :D
@ Akiryu « pon 10:27 pm »
@schvarz,  To jsi psal už všema deseti, co? :D
@ schvarz « pon 10:27 pm »
Já jsem psával 140WPM, než jsem si uřízl kus ukazováčku, teď se dostanu jen na těch 100 už :(
@ Akiryu « pon 10:23 pm »
@schvarz,  Ale čísla klamou, Trubice je prostě lepší :(
@ schvarz « pon 10:02 pm »
Vždyť máte zhruba stejnou přesnost :D
@ Akiryu « pon 10:01 pm »
@Trubice,  Jsi chodil na ženskou školu? :o :lol: Joo, já se taky snažil naučit se psát všema deseti, protože pak si myslím, že by to bylo ještě lepší, ale prostě se ani zdaleka nedokážu dostat na takovou rychlost, na jaké jsem teď :-D Klidně zkus i tohle, to je sice anglicky, ale máš tam souvislý věty. https://play.typeracer.com
@ MoravskyPepin « pon 10:01 pm »
@Akiryu,  Myslím si, že je to o cviku, osobně jsem spokojen :D
@ Trubice « pon 10:00 pm »
Tak my jsme se to učily ve škole v programu ATF (all ten fingers) a znám kluka co se to naučil psát i s rukama za zády Pozn. u mě je tady problém, že to nejsou souvislé věty a trochu špatný design (jsem zvyklý dělat mezery)
@ Akiryu « pon 9:59 pm »
@MoravskyPepin,  Pořád dobrý ale :p
@ MoravskyPepin « pon 9:58 pm »
Tak s 65 WPM vás asi neohromím :D No nic není každý den posvícení :D
@ Trubice « pon 9:57 pm »
to nesmí :)
@ Akiryu « pon 9:56 pm »
Tak normálně píšu trošku pomaleji a chyby skoro nedělám, ale když se snažím fakt na rychlost, tak mi moje prsty občas sjedou někam a udělají neplechu :(
@ Trubice « pon 9:56 pm »
těch chyb tam xD
@ Akiryu « pon 9:55 pm »
@ Akiryu « pon 9:53 pm »
Tak mi dej chvilku :D
@ Trubice « pon 9:53 pm »
no tak to by mě zajímalo kolik dáš :)
@ Akiryu « pon 9:51 pm »
@Trubice,  Já osobně píšu jen šesti prstama... :-D
@ Trubice « pon 9:51 pm »
no tak ono je to spíše pro ty co umí psát všemi deseti :)
@ Akiryu « pon 9:50 pm »
@Trubice,  Je to zábava na chladné letní večery... :D
@ Trubice « pon 9:44 pm »
Jsem ani nevěděl, že něco takového je :)
@ Akiryu « pon 9:42 pm »
@MoravskyPepin,  Já se ptal první :P
@ MoravskyPepin « pon 9:32 pm »
@Akiryu,  Kolik máš? :D
@ Akiryu « pon 9:06 pm »
Docela by mě zajímalo, jak rychle píšete? :P https://10fastfingers.com/typing-test/czech
@ MoravskyPepin « pon 8:26 pm »
@TopTopiik, Jen si ho tam nech 😂😂
@ TopTopiik « pon 8:15 pm »
@qSTRoNgMANp, jednoduchá odpověď :lol: :lol:
@ qSTRoNgMANp « pon 8:08 pm »
@schvarz,  zmen risi
@ schvarz « pon 7:58 pm »
Říkám to už 2 roky - nemá existovat bonus, který téměř zdvojnásobí vaši odměnu. To je prostě hovadina. Hra má být vybalancovaná i bez toho, což samozřejmě není. :D
@ schvarz « pon 7:58 pm »
A pokud úlomky vyměňuješ, tak hodnota úlomku vychází na chabých 2,5kk
@ schvarz « pon 7:57 pm »
A že v keri máš 1,5kkk/hod za dropování úlomků? :D Škoda jen, že to je 6 stánků úlomků, což se prodává zhruba týden :D Takže když chci 15kkk vydělat, tak mám postavit 60 stánků s úlomky nebo jak? :D Jako 1 postava na splnění keri 1 potřebuje tak 70-80 úlomků. To bych musel sehnat 4 kupce na 1 hodinu v keri :D To úplně nevychází :D
@ schvarz « pon 7:56 pm »
A já se teda nebudu plácat v entu za 1,1kkk/hod, když nějakej jouda ve swampu má to samý :D
@ schvarz « pon 7:54 pm »
V modrý říši běží bonusy skoro nonstop. Tak půjdem jako všichni do modrý a válka říší bude o ničem :D Well done
@ schvarz « pon 7:54 pm »
Hra má bejt nastavená, aby žádný bonusy nebyly.
@ disaster1591 « pon 7:40 pm »
Tjn, aspon vidiet kto bez bonusov nemoze zit a musi stale nahanat yangy :lol:
@ blood70CZ « pon 7:21 pm »
:D jako brecet kvuli pokladne v 2k20 je haluz no
@ Akiryu « pon 7:21 pm »
Kde jsou ty časy, kdy bonusy nebyly :--)
@ disaster1591 « pon 6:31 pm »
Vzdy som sa tomu flathovi divil, teraz ho chapem s tymi danami :ignor:
@ Skullhlav « pon 6:30 pm »
Nene já nemusím mám svou říší :hello:
@ Kurinozka « pon 6:25 pm »
Králům se sebraly sloupy a teď i bonusy? Za chvíli nebude motivace toho krále ani dělat :D Udělal bych to tak, aby pokladna měla svoje minimum a maximum
@ Mionix « pon 6:20 pm »
@MoravskyPepin:lol:
@ MoravskyPepin « pon 6:19 pm »
@Mionix,  Ve žluté máme klid, ať nikam nechodí
@ qSTRoNgMANp « pon 6:19 pm »
@Skullhlav,  nechci ti nikterak radit, ale bacha na to co říkáš, sice ban asi nedostaneš, ale už budeš nadosmrti v mířidle týmu. :D
@ Lejno « pon 6:18 pm »
Už som zlty, kasa bude pretekať 😀
@ Mionix « pon 6:15 pm »
@Skullhlav,  My máme řešit vaše interní spory v říši? Nelíbí se vám to? Jděte do žluté, tam je kasa prázdná pořád, ne jen někdy. To by jste poznali teprve bolest. A opravdu netuším, co kdo do mě vrazil?
@ qSTRoNgMANp « pon 5:55 pm »
Preckvakněte se z toho, že bonus je samozřejmost, na to že samozřejmost není bonus, a když je tak toho využit, mimochodem, pokud chodite do entu za BMko, tak stačí jit do keri a máte za hodku jen při prodeji ulomku cca 1,5kkk. :)
@ schvarz « pon 5:19 pm »
Ale já kupříkladu nemám motivaci to zase spravovat :D Já se na tu hru jednoduše vykváknu, stejně jako X dalších lidí.
@ TopTopiik « pon 5:19 pm »
Já tam nechal i tak 10kkk, nemůžu za to, že Brahim tam nechal 3 :D
@ schvarz « pon 5:18 pm »
Sice z toho nejsem nadšenej, že jste to úplně vybrakovali tu kasu, ale když to Saggi takhle nastavil tu hru, tak co já můžu
@ Skullhlav « pon 5:18 pm »
Mionix píše: Do naschválů a nevraživosti v rámci stejné říše opravdu zasahovat nebudeme. Tak ať je klidně říše celý týden bez bonusů včetně bonusů ve válkách. Váš problém. :-)
Ale když se peníze vražej do vás joooo to se vám líbí :lol: :lol:
@ schvarz « pon 5:18 pm »
Jak říkám - když to ten systém umožňuje, tak tě z toho nemůžu úplně vinit
@ TopTopiik « pon 5:17 pm »
Ušetři mě hádky o tom, že to nekazíte

Kdo chatuje

offline Fozzy 
offline Inferna 
offline JayV1 
offline Mionix