Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Úschovna starých, avšak zajímavých témat.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Saggitarius
Game Administrator
Game Administrator
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 01. kvě 2010 14:53:16
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2822 poděkování

Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od Saggitarius » pon 03. led 2011 7:02:35

kazdy si stezuje jak GM nic nedelaji :)
Neresi tikety ap.

proto prilozim hodinovy prurez mou "nic nedelanim" (pripominam ze tohle delam minimalne obden cca 5 - 6 hodin v kuse)


Start 6:00 (uz sem tu od 4:00 cca nekde sem na foru odpovidal v tom case +/-)

I kdyz ted to bude pomalejsi nebot budu malinko psat sem :D

tak jedem ;)

1. Tiket = dobry vecer stahl jsem si ten metin2 ale nemuzu se tam zaregistrovat pise mi to Počet nový účtů pro tuto chvíli je již vyčerpán, zkuste později. dekuji moc skuste to nejak napravit (TIKET UZAVREN -> tohle se hleda na foru, nebo zkousi kdy je "spravny cas"

2. Dobry den namuzu zmnenit heslo a vim proc ale ta chiba nejde odstranit chybou je to ze kdyz napisu ze chci zmnenit heslo od uctu CENSORED tak to pride na email CENSORED@sezna.cz ale zadna sezna neexistuje a muj email je CENSORED@seznam.cz prosim opravte to a napiste mi na email:CENSORED@seznam.cz dekuj. (EMAIL RUCNE OPRAVEN + 51 dalsich stejnych preklepu abych to nekdy v blizke budoucnosti nedelal znova)

3. Bránenie hre (Dle screenu je na pozici kde muze dat restart ve meste, toto neni proti pravidlum)

4. Dobrý den píšu z tohoto účtu protože z účtu CENSORED nemohu je tam závažná chyba nevím jak ji popsat tak sem přiložím obrázek prosím zpravte to kvůli tomu si nemohu změnit heslo ani vám napsat ticket děkuji za pochopení. (TEN SAMY CO 2ka >> proste DUAL TICKET, zavreno)

5. Dobrý den mám seklou postavu v portu a debug nefunguje čekal sem 2 hodiny možná i déle a nic prosím jestli byste mě nemohli hodit do města nebo aspoň nikam kde bi to šlo postava se jmenuje Trhal předem děkuji (PREKONTROLOVANY SOURADNICE, HRAC JE NA HRATELNE POZICI, UZAVRENO)

6. ahoj GM mam problem nemuzu spustit mt2 sindicate nevíš proč počítač mi nechce najit lancher pls pmuz mi co stim (ODKAZAN NA REINSTALL KLIENTA)

7. Zdravim. Dnes (17.12, 21,32 som išiel s manželkou do velkej svaté zemi. Kúpil som si SD, logol sa do svatej, začalo to načítavať a vyplo mi hru. Robil som to mnohokrát, ale nepomohlo nič. Zapol som 2. postavu a tá normálne nabehla. Dík za pomoc. (Chybi mu patche s mapou svate zeme)

8. dobry den doufam ze jsem vam to poslal do spravneho temata tady vam přikladam screen o tom jak se mne dnes pokusil jeden hrac okrast - přisel ke mne a napsal mi tohle : (PRILOZEN NEPRUKAZNY SCREEN kde je jenom jedna veta, kdyby pockal na dalsi kde mu zkusi vnutit tu starou techniku ANI ano ani ne byl by zabanovan)

9. Dobrý den.
Dnes (17.12 2010) CCA ve 22:00 jsem odnesl ztracenou ozdobu teleporterovy v poušti.
Když jsem ji odevzdal dostal jsem obyčejnou truhlici kouknu na svou postavu a nemam brnění.
Měl jsem od lvl 54 +8 (na wary)
Prosím kouněte se do nějaké databáze.
Děkuji.
(jedina postava ktera v tu dobu hrala od zacatku hry na sobe nemela brneni +8/ na postave hral 4 dny a nic +8 na ucet nedal, nevylepsil, nevytahl z truhly)

10.Dobrý den chtěl bych se zeptat přoč mi vánoční banky neukazují v invenáři když mi padnou mám tam pak prázné místa v inventáři a nedí se mi tam davat věci ale kdyz jsem to skoušel odevzdávat k ledoý královně tak mi to šlo jezdit za teleporterama ale kdyz jsem dostal odmenu tak zase mi nic do inventáre neprislo,ale v inventari je mam ale nejsou videt prosím vyresteto dekuji.(NEMATE AKTUALNI PATCH hry)

11. Dobry den po dnešní aktualizaci mám problém přihlásit se do hry nechce načíst všechny data mám vin vista děkuji (na W vista je nutno hru spoustet jako spravce (volba je v nabidce po zmacknuti pravym tlacitkem mysi na Launcheru hry))

12. Ahoj te GM a GA potřeboval bych aby jste mi povolili jeden účet založte mi ho do 23:55 prosím =) ID: xxxxxx A heslo mi dejte xxxxxxxx

díky s přeji dobrou noc (ZAVRENO BEZ ODPOVEDI)

13. me se stratilo DGA+9 bonus 2k zb a zabiják lvů +9 bonus 24%krityk.
(PROHLEDANY LOGY CCA tyden spatky od podani tiketu a zadne brneni tam nikde nefigurovalo v hodnote +9 / zavreno )

14. Zdravim.
Chcel som sa opytat. Som valecnik Silne telo a mam Vsetky schopnosti na G a este mi ostavaju zbytocne body na zvysenie lvl schpnosti ale nemam ich kam davat. Da sa este naucit naucit nejaka ina schopnost alebo je to vsetko co mozem sa naucit.
(tyto body jsou jiz nevyuzitelne)

15. dne 18.12.2010 konflikt se žlutými, sprosté nadávky, nakonec znemožnění hry, viz foto (na fotce hrac ktery dostal Obchod po smrti / hrac dostal co si zaslouzil)

16. Dobrý den asi pred 1 dnem jsem se přihlásil na konto a věci pryč. Měl jsem zde rib +9 tygra +9 bitevni stit +9 helma 0 lvl +8 boty 1500zb nahrdelnik 1000zb naramek +9 od lvl 15 dvakrat ebenove nausnice+9 a mnoho dalsich veci :( (KRADEZE NERESIME, mam pocit ze jsem ho stejne videl rozhlasovat podvodne stranky, takze jej nekdo vykradl kdyz tam dal sve udaje)

17. nemuzu spustit muj ucet je tam naky new a na email mi nic neprislo muze te to prosim co nejdriv udelat dekuju moc.
(po dvou dnech je stejne ucet ktery neni aktivovan zrusen, mezi tim si udelal dalsi)

18. chci nahlasit hackera Perout,kredyman (vybiram a lehce upravuji predpripravenou odpoved : Bez průkazného screenu nelze nic dokazovat. Proto pokud screen máte, tak jej dodejte prosím.
Pokud né, tak pro příště si jej udělejte.

Pro uznání screenu je nutno, aby byla nafocena kompletní komunikace obou stran.

Screen se pořizuje přímo hrou (tlačítkem PRINT SCREEN) a je uložen ve složce screenshot.
Neupravujte jej žádnými nástroji a ponechte jej ve formátu JPG. Jiné náš support nepřijmá.
Děkujeme

Nicmene Perout je jiz zabanovan za cheating
kredyman jiz take neni mezi nami)

19. Dobrý den nejde mi furt sindicate a to zničeho nic ! proste sem se odhlasil ze si neco idelam v kuchini když přídu nešlo mi to mam fotku co mi to píše (STARE HLASENI, ktere je opraveno zavreno)

20. Typický příklad okrádání hráčů rozhovor v příloze
(krasne naskreenovano cely rozhovor, zadavam ban s ID tiketu pro pripadne dohady a dekuji za nahlaseni a zavirame)

21. mohu se zeptat ja vymazu postavu kydz nevim vymazavaci heslo
(Heslo je možno si nechat zaslat z webu vyplněním formuláře v nastavení účtu)

22. Já už doopravdy nechapu co je s tim laucherem podle pokynu na foru jsem ho nechal prez noc odblokovat. Rano jsem zapnu lauchrar a šel normálně poté jsem laucher vypnu a skusil znovu a laucher se vypnul. Tak jsem ho spustil jako spávce a šel znovu jsem ho vypnul a znovu se pokousel zapnou a zase mi hlasi : Počítač zablokován : BLOKACE/ VYPÍNÁNÍ Laucheru / UNBLOCK v nočních hodinách. Muzete mi uz konecne rict co delam spatne ????? (DALSI STARE HLASENI, NEMA CENU JIZ ODPOVIDAT)

23. nemuzu najit kod pro smazani postavy (Heslo je možno si nechat zaslat z webu vyplněním formuláře v nastavení účtu)

24. dobry den mam problem nejde mi spustit launcher co mam delat ?(kontrola uctu, stav OK, naposledy hrano 1.1.11, zaviram)

25. Dobrý den mám problěm s e-mailem píše mi to že nemůžu změnit své heslo protože,tam prý nemám žádný registrační e-mail.. poraďte mi prosím.Děkuju za odpověd
(opravdu nema nastaven Email, cili odpoved : nejprve je nutno si nastavit email (pomoci funkce zmena emailu) pote jiz bude mozno normalne zmenit heslo + zavrit)

26. Při spuštění se ukaže:chyba načítání dat
přitom spouštím jako správce a mám povolený přístup na internet
(asi momentalni chyba nebot dle kontroly hral naposledy 2011-01-01 20:00:42, zavreno)

27. Caute ,mam pro vas heckerov ,dam jich mena i foto :D :KamikazeCZ pak dalsiho :kubastar a jeste 1 :XxZeNaTeJxX tak potrestejte je a diky :)
(vsichni 3 jsou jiz delsi dobu zablokovani, nicmene dekujeme i tak za nahlaseni CLOSE)

28. nejde mi změnit registrační e-mail
co mám dělat?
(chybel vam zavinac v reg. mailu, opraveno)

29. Tady přikládám obrázek.
(opet blbosti)

30. okradli mne gm o bitevak +9
(prohledano cca tyden z5 a zadny bitevak +9 tam nebyl, zavreno)

31. Prosíím moc mam postavu lvl 61 chodim na metiny 55 za 1 metin mi to da okolo 15% ale pri rate 100% na exp ktorý bol 18.12. som rozbil 1metin abol som lvl 63 prosím ako to je mozne a chcem sa opytat ci by slo aby ste ma vratili znova na lvl 61 pretoze ja nechcem byt 63lvl prosíím a prajem pekny den
(exp bug ktery se nam povedl, nicmene se lvl vracely ze :) CLOSE)

32. na postave hyperwar sem vas zadal aby ste mi dali STANDARTNI SCHPNOSTI od 0 A NIE SCHOPNOST!!!!!!!!!!!!MAL SOM TAM 4 xP PADIT TTROJAK ZURKO AURA SMRST 14 ZaDAM O NAPRAVU!!VOPRED DIKI
(kouknu se na vypis a vidim ze jiz bylo opravovano jinym GM, takze pouze kontrola zda jsou skilly ok a CLOSE)

33. zdravím, absolutně se mi bugli BZK !!!!!!!!!!
kolem 11:00 sem šel na metin a měl sem lvl 91 a nějakých 30% BZK k tomu. Zničil sem jeden metin, dalo mě to na 0% bzk . říkám si oukej,) doexpím to. šel jsem na další a najedou lvl up a měl sem lvl 92. skusím etě jeden a lvl 93. Už končím neexpím, žádám o vrácení lvl 91 a mých 30% bzk které jsem měl.

Takže upozornuju na !!!!!!! BUG !!!!!!!!!!

( tesně předtím sem šel zasadit na zahrádku semínka[poprvé] tak to je možná v tom nějakej bug nebo já nwm co .



jedná se o postavu DarkCorel
(ZDE NECHAVAM JMENO aby ste videli ze mame i slusne hrace, zaviram pac uz je zpatky na lvl po LVL rollback)

34. Prodaval jsem jednom klukovy lucku+8 za 5kk ukazali se mi v inventari potom mně to vyhodilo ze serveru přihlasil jsem se a tych 5kk jsem nemnel.Ta postava na které se to stalo se jmenuje CENSORED je to moje postava.
(Ve vašem ITEM SHOP SKLADU byla dodána náhrada)

35. Ahoj GM GA,
dělala sem metin 75 a pred jeho znicenim sem mela lvl 76 a 24% a po zniceni metinu mi skocil lvl 77 a 30%, tak sme tech 30% dala do cechu a dala dalsi metin a zas sem mela 30%. Tak prosim o navraceni na lvl 76. Děkuji za vyreseni
(dalsi CLOSE)

36. cau muzu se zeptat ptoc mam zablokovany yangy a sklad prej to je kvuli nadavkam sem rekla sice 2 ale on me napadal a nadaval pozadudju prosim o navraceni 3 policek skladu a samostatny zbirani yang dekuju a je to na jmeno : ef
(vzhledem k vanocnim darku v podobe vraceni a prodluzovani skladu a ruky neni treba odpovidat, CLOSE)

a to mame 7:01
vyrizeno 36 tiketu, kolik bylo opravnenych si lze snadno spocitat
jen dodam, texty jsou neupraveny a v plnem zneni krome jmen uctu, mailu ap.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Uživatelský avatar
Saggitarius
Game Administrator
Game Administrator
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 01. kvě 2010 14:53:16
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2822 poděkování

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od Saggitarius » pon 03. led 2011 7:12:47

jen chci jeste dodat ze skoda ze tam nebyly nejake pikantnosti, holt neni stastna hodinka, nekdy se opravdu zasmejeme pri reseni :D

skoda ze nevypisuju tu dalsu hodinku :D
kurvy zajebany chci unban nikomu nenadavam jasny vy zmrdi zajebany
dal bych IP ban ale je tam cca 20 klientu, takze sejen pousmeji nad neci blbosti :)
Dobrý den, chci už kur*a UnBan!
už meto štve...mam furt Ip ban za nic a docela by měto zajmalo..blíží se Vánoce tak UnBan kurwa xD
7:33 update ;)
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

kuqie
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 1
Registrován: sob 31. črc 2010 10:12:22

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od kuqie » pon 03. led 2011 8:26:59

no myslel jsem si ze tam lidi posilaji blbosti ale ze jich je tolik a takove hovadiny to me nad tim zustava rozum stat...nejhorsi je ze kvuly tomu stoji vyvoj hry :-( jsme samy proti sobe...

hudba
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02. říj 2010 8:04:39
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od hudba » pon 03. led 2011 8:33:07

Keby bol ticket obmedzeny na1 mesiac max na 5 ticketou. tak by nepisali take nezmysli

NaTieRka
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 136
Registrován: pon 05. črc 2010 12:30:21
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od NaTieRka » pon 03. led 2011 9:08:07

Chci unban ja nenadávam :D
Spoiler:
Obrázek

Uživatelský avatar
chaolaastros
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 32
Registrován: pon 25. říj 2010 18:52:31

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od chaolaastros » pon 03. led 2011 9:18:44

no tak je pravda, ze lidi sou liny, nez aby si nasli neco na forum, tak radsi napisou, hele co s tim?, to ze je nekdo sprostej, a na to zada unban, no tim bych se vubec nezabejvala :) vim ze se to lehce rika, praxe je pak horsi..lituji, nezavidim...
TrueHoney (k radosti vsem) :)

Posse rem esse.

Uživatelský avatar
Zeleninový Salátek
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 512
Registrován: úte 28. pro 2010 18:41:19
Bydliště: Tam,kde je hodně salátů
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od Zeleninový Salátek » pon 03. led 2011 9:45:39

To tě obdivuji-zvládat tickety a ještě pracovat na rokli,to musel být mazec.
Obrázek
Přišel jsem,viděl jsem a nevěřil vlastním očím.
Mám rád svoje klubíčko.

CHAOS-ZMATEK-PANIKA-TO JE MOJE TAKTIKA!
Ten co chrastí s myší

Uživatelský avatar
Corel
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: stř 30. čer 2010 11:47:53

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od Corel » pon 03. led 2011 10:16:03

Saggitarius píše:33. zdravím, absolutně se mi bugli BZK !!!!!!!!!!
kolem 11:00 sem šel na metin a měl sem lvl 91 a nějakých 30% BZK k tomu. Zničil sem jeden metin, dalo mě to na 0% bzk . říkám si oukej,) doexpím to. šel jsem na další a najedou lvl up a měl sem lvl 92. skusím etě jeden a lvl 93. Už končím neexpím, žádám o vrácení lvl 91 a mých 30% bzk které jsem měl.

Takže upozornuju na !!!!!!! BUG !!!!!!!!!!

( tesně předtím sem šel zasadit na zahrádku semínka[poprvé] tak to je možná v tom nějakej bug nebo já nwm co .



jedná se o postavu DarkCorel
(ZDE NECHAVAM JMENO aby ste videli ze mame i slusne hrace, zaviram pac uz je zpatky na lvl po LVL rollback)

Vidíte, sem slušnej hráč :D juhů D:

díky Saggi :)

jo a úžasná práce :) nečekal bych že to zbírá tolik času , takže kloubouk dolů :)
Corel už není.. DarkCorel...už taky není můj...

Nastupuje nová éra .. Jako fénix povstal z popela..

A vybroušený jako Diamond

Uživatelský avatar
Fionina
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 27
Registrován: stř 29. zář 2010 9:55:28
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od Fionina » pon 03. led 2011 11:42:04

Díky za tvou práci a práci i všech GM.
No maminka mě kdysi učila , že se slušností nejdál dojdeš. A myslím si že toto platí ve většině případů i dnes. Takže do novéhjo roku přeji halvně ty slušné hráče, kteří s eumí orientovat na foru, přečtou si pravidla a než něco napíší tak si pořádně rozmyslí, co vlastně chtěji.
Přeji Ti saggi mnoho dobré nálady a chutě dále se o nás všechny starat.
Obrázek

dříve Afron - nyní Fionina
ninja - říše Shinsoo
RytiřiNebes
____________________________
www.rytiri-nebes.cz

Uživatelský avatar
oZabkaO
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 45
Registrován: sob 16. říj 2010 16:15:26
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Jak probiha reseni tiketu z pohledu GM

Příspěvek od oZabkaO » pon 03. led 2011 13:09:17

Upřímě by jsem na tvé pozici nechtěla být. Řešit takovéhle problémy... to chce velké nervy. Máš můj obdiv. ;)
Detha

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D

Who is chatting

offline Mionix 
offline tasik1