Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Úschovna starých, avšak zajímavých témat.
Odpovědět
CAMKYS
Lv.1
Lv.1

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od CAMKYS » čtv 07. dub 2011 17:45:19

Ahoj všichni,mám problém a potřebuju vaši radu,pomoc.Při instalaci sindicate mi to napíše chybu " konec archivu".Vůbec si už nevím rady,zkoušel sem to znova nainstalovat asi 20x a pořád to stejné-Potřebuju nějaku radu nebo tip !!! Velmi děkuji:)

qweqwe
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 18×
Má poděkování:

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od qweqwe » čtv 07. dub 2011 19:45:03

Zkus stáhnout znova.
SURA WP 116lvl Tearful

Stealth Keylogger
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
http://learnenglish.britishcouncil.org

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Mionix « stř 8:01 pm »
@ JohnDoe « stř 7:13 pm »
"Je to stejnej problém, jako ve Foxovo ticketu. Tak s tím koukněte pohnout. TA" ... jen takový mustr :)
@ TomasFoxx « stř 4:53 pm »
takze jestli budete psat ticket tak tam dopiste ze to je stejnej problem jako s mym ticketem, treba s tim nejak maknou kdyz se to stava castejc 😂
@ TomasFoxx « stř 4:52 pm »
@blood70CZ :  ja mam prave ticket se stejnym problemem, akorat u askera
@ blood70CZ « stř 4:40 pm »
@TomasFoxx :  lyrovo bratr zabijel solo keskira ja se jen koukal, :D a on daval posledni spell a vlezl mu do te kamenne veze a vletel do nej i posledni spell. A nepadlo nic :D
@ TomasFoxx « stř 4:22 pm »
@blood70CZ :  nepadlo vam vubec nic?
@ blood70CZ « stř 4:08 pm »
Zajmavé baráky v entu,který ruší drop z keskira :D
@ qSTRoNgMANp « stř 2:49 pm »
@Mionix :  Jaj se říká:"Slibem nezarmoutíš" :D
@ Mionix « stř 2:36 pm »
@qSTRoNgMANp :  Už jsem také poučen. Ale já se rád chybami učím. Ponaučení pro příště. Jinak nemám nejmenší problém se omluvit, když jsem to slíbil. Na to mám svou čest a hrdost. :)
@ pikasek « stř 1:53 pm »
@Symbio :  viewtopic.php?f=104&t=120288 , stačí hledat ;)
@ Symbio « stř 1:51 pm »
Prosím vás lidi, jak děláte, že máte v podpisu na fóru jména postav, bio,lvl atd? Kde to najdu?
@ rudlaninja « stř 1:41 pm »
@Mionix :  :up:
@ Lejno « stř 1:10 pm »
@Mionix :  nevadí, aspoň vieme, ze to bolo naplanovane na toto obdobie , tak mozme sledovať, o kolko mesiacov (rokov) sa to posunie od plánov 😢
@ qSTRoNgMANp « stř 1:08 pm »
@Mionix :  Aspon máš "kule" se omluvit :) Já z bussines braže vím, že pokud si nejsem 100% jistej, tak neslibuju, maximalně řeknu možná by to mohlo být. :)
@ Sophya « stř 12:56 pm »
:up: :clap:
@ Mionix « stř 12:09 pm »
Vážení hráči, tímto se všem upřímně a hluboce omlouvám. Slíbil jsem 29.11.2019, že velký update se nasadí do 2 měsíců. To bohužel nebylo dodrženo. Byly nám dány nějaké termíny, ty bohužel nebyly dodrženy. Moc práce na 2 lidi. A pro mě ponaučení pro příště, že nemám slibovat něco, co ve finále nemohu moc ovlivnit. Ještě jednou velká omluva všem. Jinak práce na změnách stále pokračují. Hezký a příjemný den. Mionix
@ Lejno « stř 11:59 am »
Ja som skušal zmeniť jas obrazovky, ale zem mi stále vypalovala oči a postavy som nevidel :D
@ qSTRoNgMANp « stř 11:53 am »
Jinak dají se invertovat barvy na monitoru, premyslim, že to tak udělam :D
@ qSTRoNgMANp « stř 11:45 am »
S jakým očařem jste podepsali dohodu, že tu stále přetrvává zimní mapa na války ? Včera jsem je měl rudé jak Krudan po PvP s Azuterami.
@ ZbojniX « stř 11:37 am »
:up: :up:
@ Lejno « stř 11:21 am »
@Symbio :  ;) :up:
@ Symbio « stř 11:12 am »
Do 2*
@ Symbio « stř 11:11 am »
Kaenos píše: https://ctrlv.cz/JD1F :think: :think: Nijak tam nevidím, že by Mionix řekl že to bude do tří měsíců.
Ale on se vsadil, že pokud bude do 3 měsíců, tak si nechá vytetovat logo ekury na zadek :think:
@ Lejno « stř 10:25 am »
Uvidíme, čo povie, potom dám vedieť.
@ Lejno « stř 10:25 am »
@ Lejno « stř 10:21 am »
Myslel som, ze s tou základnou na Marsu je to vtip, ale ocividne som sa mýlil, tak idem napisal Elonovi, nech si švihne, že už si chcem zahrať niake to pvpcko.
@ Kaenos « stř 10:16 am »
https://ctrlv.cz/JD1F :think: :think: Nijak tam nevidím, že by Mionix řekl že to bude do tří měsíců.
@ Kaenos « stř 10:13 am »
@Lejno :  Musk už má základnu na Marsu ?
@ Lejno « stř 10:09 am »
A dnešným dňom bohužiaľ končí stávka o vytetované logo ekury na prdelku, uz som to mal aj dohodnuté, ale zase ste sklamali 🙂
@ Lejno « stř 10:05 am »
Najlepšie by bolo celú túto mapu dať do ♦️, po hodine vo war mi este pol hodinu slzia oči
@ qSTRoNgMANp « stř 8:58 am »
@Mionix :  Určitě myslel zimní mapu, spawn u červené říše, z pohledu útočníka na červenou po levé straně na kopečku. :D
@ Symbio « stř 8:55 am »
RAMHH píše: A to máš 14k s aurou ? To je podle mě málo. Já bych to uppnul na 14k bez aury a sekáš bez aury dokud se to nezačne sekat, a pak už těch 17-18k s aurou nepřibývají ale ani neubývají, a umírají rychleji.
S aurou sekam asi 17-19k, nevím přesně.. :D
@ Mionix « stř 8:39 am »
@TomasFoxx :  bylo by potřeba dodat screeny na support. Aby bylo vidět, kde se to ve válce děje.
@ qSTRoNgMANp « stř 8:30 am »
TomasFoxx píše: jinak taková otázka pro gm, když někdo stojí ve válce blízko kraje a snažim se do něj kouzlit tak to píše že "blíž se už nedostaneš", nešlo by to nějak upravit? dost se toho třeba dneska zneužívalo :D
Ticho :D To byla supertaktika proti červený :D
@ ExtReM1sTa « úte 11:28 pm »
:D :D neviem kto si ale žiaden comeback sa ešte nekonal no aj tak ďakujem :D
@ NemasZac « úte 11:23 pm »
Extremysta vyborny comeback najs!! Fuks uč se
@ LordGabriel « úte 11:09 pm »
a na žabky ste zabudli?
@ RAMHH « úte 9:24 pm »
A to máš 14k s aurou ? To je podle mě málo. Já bych to uppnul na 14k bez aury a sekáš bez aury dokud se to nezačne sekat, a pak už těch 17-18k s aurou nepřibývají ale ani neubývají, a umírají rychleji.
@ qSTRoNgMANp « úte 9:18 pm »
@Symbio :  Já nic neříkám :D ale že já měl stejný výdělek, kde to pro ostastní bylo hratelne :)
@ xPraimFaya « úte 8:43 pm »
male koniky lubi boh
@ Lejno « úte 8:43 pm »
aj malé koníky
@ xPraimFaya « úte 8:39 pm »
prepiiis
@ xPraimFaya « úte 8:32 pm »
male mravceky lubi boh, to su len zvieratka (jen prepisuji text)
@ Symbio « úte 8:12 pm »
qSTRoNgMANp píše: Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
Jenže já, když jsem ve swampu, tak plastuju do nehratelne podoby :D pro ostatní, ne pro mě 😇
@ TomasFoxx « úte 8:12 pm »
jinak taková otázka pro gm, když někdo stojí ve válce blízko kraje a snažim se do něj kouzlit tak to píše že "blíž se už nedostaneš", nešlo by to nějak upravit? dost se toho třeba dneska zneužívalo :D
@ TomasFoxx « úte 8:10 pm »
ale jinak dal hezký no, já si jen musím zvyknout nato že nevysoluju už tolik lidí :D ale to pujde
@ TomasFoxx « úte 8:09 pm »
:D za exiho nebyl kyes
@ SamJsiLama « úte 8:08 pm »
Jak tak koukám na statistiky z války, tak se to dneska nějak otočilo ten boj fox vs extremista.. 🤭😄
@ qSTRoNgMANp « úte 6:46 pm »
Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
@ qSTRoNgMANp « úte 6:45 pm »
@Symbio :  však to je maximum, co jsem dokázal vydělat 100kk na 10 min, vic prostě nedáš, smiř se stim :D
@ Neves « úte 5:56 pm »
a kolko chceš dať? 3kkk za 2h? však toto je v pohode
@ Symbio « úte 5:48 pm »
Právě, že když byl, tak jsem dal asi 1.2
@ qSTRoNgMANp « úte 3:43 pm »
Bonus od krále byl ? :)
@ Symbio « úte 3:32 pm »
Btw vip i yang mám... 96% taky
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Dmg mám 13.5-14
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Můžete mi vysvětlit, proč, když množím jak blázen (jakože fakt dost, když ke mně někdo vleze, většinou se nepohne), tak tahám že swampu 1kkk za 120 minut?
@ WinterWish « úte 1:54 pm »
@TomasFoxx :  zase lezes gmkum do zadku, jo? hrozny
@ TomasFoxx « úte 12:41 pm »
@Mionix :  máš pmku
@ SamJsiLama « úte 4:05 am »
@Rummcajs :  viewtopic.php?t=101481
@ SamJsiLama « úte 4:03 am »

Kdo chatuje

offline Giant 
offline JohnDoe 
offline Kaenos 
offline KostraxD